Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1101
1670
Piet Diks
Geldermalsen (N)
4
4:44:30.5
21.09
100.00
1102
1299
Carolien van Hemel
Lochem (N)
4
4:44:43.3
21.07
100.00
1103
1193
Hans van der Zalm
Zoetermeer (N)
4
4:46:53.0
20.91
100.00
1104
1841
Toine Tesink
Veldhoven (N)
4
4:47:00.4
20.91
100.00
1105
1814
Jos Fagh
Amsterdam (N)
4
4:48:09.2
20.82
100.00
1106
2065
Manfred Kluger
Bernhardsthal oostenrijk (A)
4
4:49:51.8
20.70
100.00
1107
1358
Nico Wijnands
Noordwijk (N)
4
4:50:41.1
20.64
100.00
1108
1019
Freek Vijver
Franeker (N)
4
4:50:54.7
20.62
100.00
1109
1020
Petra Vijver
Franeker (N)
4
4:50:57.8
20.62
100.00
1110
1874
Karel Bootsman
Santpoort (N)
4
4:51:47.3
20.56
100.00
1111
1027
Dieck Bruining
Waddinxveen (N)
4
4:51:56.5
20.55
100.00
1112
1518
Luitzen Nijboer
Lippenhuizen (N)
4
4:52:32.4
20.51
100.00
1113
1421
Aalt Knikker
Oldebroek (N)
4
4:52:44.6
20.50
100.00
1114
2154
Jan Niewold
Groningen (N)
4
4:52:52.9
20.49
100.00
1115
1423
Wiel Helwegen
Herten (N)
4
4:53:49.9
20.42
100.00
1116
1369
Leo Krijn
Tegelen (N)
4
4:53:50.7
20.42
100.00
1117
1694
Jan van der Geest
Warmond (N)
4
4:53:56.7
20.41
100.00
1118
1065
Jaap Roeland
Sleeuwijk (N)
4
4:54:07.4
20.40
100.00
1119
2394
Fokko Reinders
Groningen (N)
4
4:54:23.5
20.38
100.00
1120
1095
Mirjam Houbolt-Lammers
Brisbane australia (A)
4
4:55:10.2
20.33
100.00
1121
1774
Jan lucas Spijkman
Beilen (N)
4
4:57:15.5
20.18
100.00
1122
1938
Peter Kaarsemaker
Wervershoof (N)
4
4:57:34.4
20.16
100.00
1123
1469
Fred Tel
Katwoude (N)
4
4:57:51.7
20.14
100.00
1124
2278
Kobus Gruis
Nuth (N)
4
5:00:19.9
19.98
100.00
1125
2406
Harry Verdaasdonk
Geertruidenberg (N)
4
5:00:36.5
19.96
100.00
1126
1461
Henk Paalman
Holten (N)
4
5:02:01.0
19.87
100.00
1127
2326
Chris Schuttert
Kielwindeweer (N)
4
5:05:44.3
19.62
100.00
1128
1064
Henk van Schaardenburgh
Krimpem a/d ijssel (N)
4
5:06:08.8
19.60
100.00
1129
2316
Jan Berben
Meijel (N)
4
5:06:17.0
19.59
100.00
1130
2354
Klaas Gunster
Vijfhuizen (N)
4
5:06:19.1
19.59
100.00
1131
1121
Lambert Bosveld
Delfzijl (N)
4
5:07:34.7
19.51
100.00
1132
1870
Johan van der Wel
Tholen (N)
4
5:07:44.8
19.50
100.00
1133
1158
Hylke Speerstra
Heerenveen (N)
4
5:08:18.0
19.46
100.00
1134
2111
Kees Jong
Hilvarenbeek (N)
4
5:08:34.6
19.44
100.00
1135
2114
Gaatse van der Beek
Ferwerd (N)
4
5:09:42.8
19.37
100.00
1136
2230
Piet Mourik
Delft (N)
4
5:09:49.7
19.37
100.00
1137
1830
Michel Nahon
Boskoop (N)
4
5:13:19.1
19.15
100.00
1138
2180
Cees Ippel
Hillegom (N)
4
5:13:43.3
19.13
100.00
1139
1907
Renske Mackor
Amsterdam (N)
4
5:14:44.5
19.06
100.00
1140
1904
Aleid Lambooy
Den haag (N)
4
5:14:51.1
19.06
100.00
1141
2127
Freddy Kloosterman
Grootegast (N)
4
5:15:31.8
19.02
100.00
1142
1464
Jan Kuperus
Assen (N)
4
5:16:00.1
18.99
100.00
1143
1214
Agaath Sissing
Heerden (N)
4
5:16:17.7
18.97
100.00
1144
1244
Henk Lourens
Wijhe (N)
4
5:16:22.9
18.96
100.00
1145
1255
Johanna Zendman
Goor (N)
4
5:16:23.9
18.96
100.00
1146
2050
Henk Kroes
Boazum (N)
4
5:16:56.8
18.93
100.00
1147
2178
Henk Lieftink
Silvolde (N)
4
5:18:37.0
18.83
100.00
1148
1479
Henk Musters
Oud gastel (N)
4
5:18:45.4
18.82
100.00
1149
1381
Bas Pietjouw
Dinteloord (N)
4
5:18:51.3
18.82
100.00
1150
2085
Dick Barkey
Almere (N)
4
5:18:51.8
18.82
100.00
1151
1992
Minnemijn Smit
Den haag (N)
4
5:19:22.0
18.79
100.00
1152
1109
Thea van der Hoff
Maassluis (N)
4
5:19:48.2
18.76
100.00
1153
2098
Fons Loenhout
Ulvenhout (N)
4
5:21:02.0
18.69
100.00
1154
2257
Frans Bouius
Kootstertille (N)
4
5:22:40.8
18.59
100.00
1155
2018
Leo de Jong
Drunen (N)
4
5:22:43.4
18.59
100.00
1156
1810
Gerrit Schuitemaker
Enter (N)
4
5:25:06.1
18.46
100.00
1157
2303
Andre Faas
Utrecht (N)
4
5:25:45.7
18.42
100.00
1158
1602
John Pijpker
Eenrum (N)
4
5:26:10.5
18.40
100.00
1159
2052
Ben van Ruiten
Amsterdam (N)
4
5:29:27.6
18.21
100.00
1160
7414
Rene Klok
Proteq (N)
4
5:30:40.6
18.14
100.00
1161
1446
Jan Rasing
Gendt (N)
4
5:30:43.2
18.14
100.00
1162
2416
Ronald Hoek
Amstelveen (N)
4
5:31:20.8
18.11
100.00
1163
1172
Berry Hogenkamp
Denekamp (N)
4
5:32:34.1
18.04
100.00
1164
1954
Marcel van Velden
Hoogkarspel (N)
4
5:34:08.4
17.96
100.00
1165
2489
Erik Nieuwenhuis
Eefde (N)
4
5:34:11.7
17.95
100.00
1166
1952
Stan Vlaar
Middenbeester (N)
4
5:34:26.7
17.94
100.00
1167
1909
Leo van Wijngaarden
Sliedrecht (N)
4
5:34:33.5
17.93
100.00
1168
1738
Jelle Heringa
Zaandam (N)
4
5:35:11.3
17.90
100.00
1169
1362
Benno Brozius
Uithoorn (N)
4
5:36:49.2
17.81
100.00
1170
2064
Barbara Elias
Amsterdam (N)
4
5:36:52.8
17.81
100.00
1171
2440
Lammert Rodenburg
Drachten (N)
4
5:37:55.9
17.76
100.00
1172
1873
Bart Siebelink
Haarlem (N)
4
5:38:01.5
17.75
100.00
1173
7404
Roy Peeters
Meijel (N)
4
5:38:52.2
17.71
100.00
1174
1176
Sjaan OLIEMAN-VAN DE MAREL
Berkel en rodenrijs (N)
4
5:41:59.4
17.54
100.00
1175
1436
Siem Ernst
Rotterdam (N)
4
5:42:00.0
17.54
100.00
1176
1118
Niek Graafland
Maarssen (N)
4
5:43:25.3
17.47
100.00
1177
2164
Frank Rodenbecher
Vinkeveen (N)
4
5:46:12.7
17.33
100.00
1178
1913
Hans Korving
Haarlem (N)
4
5:46:13.1
17.33
100.00
1179
2242
Dim Schoorl
Vijfhuizen (N)
4
5:46:17.2
17.33
100.00
1180
1054
Rob Bovee
Amstelveen (N)
4
5:47:06.5
17.29
100.00
1181
1451
Danny van der Lende
Uithoorn (N)
4
5:47:09.1
17.28
100.00
1182
2187
Annemarie Roozendaal
Waarland (N)
4
5:47:19.2
17.28
100.00
1183
1970
Eibert Hooghordel
Zwolle (N)
4
5:49:20.1
17.18
100.00
1184
1969
Jannie Hooghordel-Zielman
Zwolle (N)
4
5:49:25.0
17.17
100.00
1185
2357
Gerard Knook
Prinsenbeek (N)
4
5:50:40.2
17.11
100.00
1186
1471
Nico Slappendel
Bergen op zoom (N)
4
5:52:54.5
17.00
100.00
1187
1470
Cors van der Put
Halsteren (N)
4
5:52:55.0
17.00
100.00
1188
1493
Jan Rootjes
Ugchelen (N)
4
5:53:04.9
16.99
100.00
1189
2472
Desiree Lekkerkerker
Weesp (N)
4
5:53:25.0
16.98
100.00
1190
1634
Jan Testerink
Beemte-broekland (N)
4
5:54:47.2
16.91
100.00
1191
1704
Jan van Seggelen
Oud ade (N)
4
5:55:28.2
16.88
100.00
1192
1226
Olga Hengeveld
Amsterdam (N)
4
5:55:34.8
16.87
100.00
1193
2150
Franz Rohatschek
Bernhardsthal austria (A)
4
5:55:44.8
16.87
100.00
1194
2176
Pieter Herweijer
Badhoevedorp (N)
4
5:59:08.7
16.71
100.00
1195
1744
Han de Boer
Pesse (N)
4
5:59:58.9
16.67
100.00
1196
2217
Nico Wolffenbuttel
Ouderkerk a/d amstel (N)
4
6:00:07.1
16.66
100.00
1197
1021
Cor Schreuder
Apeldoorn (N)
4
6:00:17.7
16.65
100.00
1198
1789
Ron Teeuwen
Meijel (N)
4
6:01:06.5
16.62
100.00
1199
2181
Piet Keetman
Haarlem (N)
4
6:01:19.8
16.61
100.00
1200
1755
Andries Zuidema
Wijnaldum (N)
4
6:03:33.6
16.50
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16