Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 6114 Leo in 't Veld Mijnsheerenland (N) 3 3:23:02.2 17.73 60.00
902 5259 Paula Schuit Nieuwe brug (N) 3 3:29:24.8 17.19 60.00
903 5038 Joke Luken Heerhugowaard (N) 3 3:40:28.4 16.33 60.00
904 5289 Henk Groot Bramel Enschede (N) 3 3:45:49.5 15.94 60.00
905 5360 Ed de Vries Hoogland (N) 3 3:50:27.6 15.62 60.00
906 5065 Jos van Middelaar Nieuw vennep (N) 3 3:51:03.3 15.58 60.00
907 6146 Hanneke Raap Delft (N) 3 4:06:51.1 14.58 60.00
908 6001 Theo Helling Arnhem (N) 3 4:07:16.9 14.56 60.00
909 5964 Hans Venekamp Zoeterwoude (N) 3 4:27:54.0 13.44 60.00
910 5968 Dirk Klopper Rijswijk z-h (N) 3 4:32:38.8 13.20 60.00
911 5380 Jo Schols Spaubeek (N) 3 4:37:48.4 12.96 60.00
912 5177 Dorine Ronteltap Alpen a/d rijn (N) 3 4:51:40.4 12.34 60.00
913 5160 Wil van der Neut Oudewater (N) 3 4:58:37.1 12.06 60.00
914 6036 Jeanette van Raamsdonk Duiven (N) 3 6:57:13.4 8.63 60.00
915 5338 Gerrit van Maanen Maastricht (N) 3 7:13:00.1 8.31 60.00
916 5416 S.X.N. Wolf Haarlem (N) 3 7:49:06.5 7.67 60.00
917 6041 Vera van der Veen Rotterdam (N) 3 7:49:07.8 7.67 60.00
918 5294 Ferry van der Heiden Baarn (N) 2 1:16:11.8 31.50 40.00
919 5755 Bert van der Vegt Ommen (N) 2 1:22:43.2 29.01 40.00
920 5810 Piet Verheij Naarden (N) 2 1:33:01.3 25.80 40.00
921 5088 Harry Oude Geerdink Tubbergen (N) 2 1:33:15.7 25.73 40.00
922 6079 Ad de Kort Eindhoven (N) 2 1:33:19.7 25.72 40.00
923 5061 Henny Donk Moordrecht (N) 2 1:38:15.0 24.43 40.00
924 5060 Jan Schoolderman Nieuwegein (N) 2 1:38:15.8 24.42 40.00
925 5804 Herman Weelink Ommen (N) 2 1:38:37.6 24.33 40.00
926 5756 Otto Fritschy Andelst (N) 2 1:39:58.7 24.01 40.00
927 5568 Theo Vesseur Woubrugge (N) 2 1:41:15.0 23.70 40.00
928 6052 Kees Saton Katwijk (N) 2 1:45:55.6 22.66 40.00
929 5606 Ad Timmermans Diessen (N) 2 1:47:43.3 22.28 40.00
930 5207 Ton Maas Wieringerwerf (N) 2 1:49:03.9 22.01 40.00
931 6069 Fred Tel Katwoude (N) 2 1:49:05.3 22.00 40.00
932 5237 Hans van Schooten Leiden (N) 2 1:49:42.5 21.88 40.00
933 5262 Dick van Goor Brummen (N) 2 1:49:52.0 21.84 40.00
934 5672 Toon Vermeij Uithoorn (N) 2 1:55:26.9 20.79 40.00
935 5525 Harrij Tessels Leusden (N) 2 1:55:43.9 20.74 40.00
936 5152 Jos Hooijdonk Achtmaal (N) 2 2:00:38.9 19.89 40.00
937 5595 Ton Vos Rotterdam (N) 2 2:00:40.0 19.89 40.00
938 5596 Caroline Bruggemans Rotterdam (N) 2 2:00:41.2 19.89 40.00
939 5597 Edwin Seuneke Maasdijk (N) 2 2:00:41.5 19.89 40.00
940 5174 Hans Keij Rhoon (N) 2 2:46:42.8 14.40 40.00
941 5513 Willem van Zijll Den haag (N) 2 2:46:59.2 14.37 40.00
942 5159 Lettie Zwanenburg Snelrewaard (N) 2 2:51:44.9 13.97 40.00
943 5446 Remy Elferink Lichtenvoorde (N) 2 3:17:05.3 12.18 40.00
944 5343 Albert Pijnacker Bodegraven (N) 2 3:18:51.9 12.07 40.00
945 5429 Paul Janse Amstelveen (N) 2 3:32:07.2 11.31 40.00
946 5107 Coby Schuiten-Hoenderdos Zandvoort (N) 2 4:36:16.9 8.69 40.00
947 5106 Ingrid Schuiten Zandvoort (N) 2 4:36:17.8 8.69 40.00
948 5501 Mark van Nobelen Lisse (N) 1 0:48:09.3 24.92 20.00
949 5572 Rob van der Heiden Baarn (N) 1 0:51:39.5 23.23 20.00
950 5583 Wim Bekkering Woubrugge (N) 1 0:58:46.5 20.42 20.00
951 5749 Hans Wouters Enschede (N) 1 1:02:44.3 19.13 20.00
952 6037 Lukas Gobel Amsterdam (N) 1 1:07:24.7 17.80 20.00
953 6039 Jan- pieter Koeleman Monnickendam (N) 1 1:07:25.7 17.80 20.00
954 5598 Edwin Stadegaard Leiden (N) 1 1:15:41.1 15.86 20.00
955 5124 Hans Hobert Wierden (N) 1 1:16:26.2 15.70 20.00
956 5236 Marjorie van Schooten Leiden (N) 1 1:20:38.4 14.88 20.00
957 5550 Lia Mollers-Versluis Lisserbroek (N) 1 1:27:02.4 13.79 20.00
958 5296 Jannie MEIJER-VAN DIGGELE Kouderker a/d rijn (N) 1 1:50:34.4 10.85 20.00
959 5304 Ad de Kuiper Hank (N) 0 0.00
960 5253 Erika van der Heyden Ewijk (N) 0 0.00
961 5234 Jeannet Saat Nijmegen (N) 0 0.00
962 5073 Herman Koenders Drempt (N) 0 0.00
963 6020 Jan Korenberg Kamperveen (N) 0 0.00
964 6068 Willem Tol Katwoude (N) 0 0.00
965 5942 Janos Gaspar Lochem (N) 0 0.00
966 5910 Bas Ultee Oudewater (N) 0 0.00
967 5877 Sjaak van der Worp Woudenberg (N) 0 0.00
968 5883 Cees Warmerdam Lisse (N) 0 0.00
969 5900 Gert Brandwijk Hardinxveld-giessendam (N) 0 0.00
970 5801 Bart Muntjewerf Bedum (N) 0 0.00
971 5814 Jan Woolderink Wierden (N) 0 0.00
972 5820 Ruurd Dam Elst (N) 0 0.00
973 5831 Theo van der Meer Noordwijk (N) 0 0.00
974 5832 Theo Spruit Zoetermeer (N) 0 0.00
975 5861 Johan de Groot Giessenburg (N) 0 0.00
976 5855 Sanny Stet Amsterdam (N) 0 0.00
977 5757 Ron Dikhooff Capelle a/d ijssel (N) 0 0.00
978 5763 Theo Tessels Leusden (N) 0 0.00
979 5732 Gerrit Kragt Venhuizen (N) 0 0.00
980 5736 Marten Groen Castricum (N) 0 0.00
981 5748 Koob Stoel Genemuiden (N) 0 0.00
982 5745 Appie Lammertink Laren (N) 0 0.00
983 5739 Bas Kloosterman Genemuiden (N) 0 0.00
984 5740 Erna Kijk In de vegte Genemuiden (N) 0 0.00
985 5711 Walter Harmens Harlingen (N) 0 0.00
986 5729 Ger Moras Tuitjenhorn (N) 0 0.00
987 5730 Wilco Schuurman Assen (N) 0 0.00
988 5673 Hugo Schrama Wilnis (N) 0 0.00
989 5680 Henk Nijkamp Laren (gld) (N) 0 0.00
990 5681 Arjan van der Veer Nieuwe niedorp (N) 0 0.00
991 5686 John Nannes Warmenhuizen (N) 0 0.00
992 5683 Jan Schilder Tuitjenhorn (N) 0 0.00
993 5697 Petra Gommer-Reniers Elst (N) 0 0.00
994 5698 Karel Gommer Elst (N) 0 0.00
995 5690 Frans Siero Groningen (N) 0 0.00
996 5694 Jos Bes Tuitjenhorn (N) 0 0.00
997 5708 Evert Blomsma Den haag (N) 0 0.00
998 5640 Klaas-jan Barneveld Genemuiden (N) 0 0.00
999 5646 Jentsje Larooij Joure (N) 0 0.00
1000 5648 Reinder Spriensma Joure (N) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11