Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
5570
Henk Alkema
Slochteren (N)
5
4:46:04.3
20.97
100.00
702
5988
Ben Schreurs
Oosterwolde (N)
5
4:46:19.5
20.96
100.00
703
5747
Kees van Goch
Rosmalen (N)
5
4:46:21.5
20.95
100.00
704
5209
Roel van den Berg
De lier (N)
5
4:46:24.2
20.95
100.00
705
5472
Hub Willems
Guttecoven (N)
5
4:47:46.2
20.85
100.00
706
5998
Nico Rompelberg
Oirsbeek (N)
5
4:47:47.8
20.85
100.00
707
5307
Frans Beckers
Heerlen (N)
5
4:47:48.6
20.85
100.00
708
5425
Frans Erkens
Brunssum (N)
5
4:47:51.8
20.84
100.00
709
5575
Jaap Beens
Genemuiden (N)
5
4:48:35.5
20.79
100.00
710
5010
Petra Vijver
Franeker (N)
5
4:48:49.7
20.77
100.00
711
5260
Antoon Peek
Bunnik (N)
5
4:48:50.4
20.77
100.00
712
5302
Jan Slootweg
Wassenaar (N)
5
4:49:40.8
20.71
100.00
713
5989
Hans Zondervan
Oosterbeek (N)
5
4:50:31.8
20.65
100.00
714
5278
Ada van den Nieuwendijk
Alphen a/d rijn (N)
5
4:51:07.7
20.61
100.00
715
5277
Cees van den Nieuwendijk
Alphen a/d rijn (N)
5
4:51:08.1
20.61
100.00
716
5428
Cor Duivenvoorde
Zwanenburg (N)
5
4:52:10.2
20.54
100.00
717
6074
Jan van Gent
Voorschoten (N)
5
4:52:31.6
20.51
100.00
718
5178
Jos Meijer
Alphen a/d rijn (N)
5
4:52:33.5
20.51
100.00
719
5699
Ronald Boersen
Hippolytushoef (N)
5
4:52:51.3
20.49
100.00
720
6139
Wieland Krotz
85221 dachau duitsland (D)
5
4:53:03.4
20.47
100.00
721
5057
Jan Matthijssen
Wassenaar (N)
5
4:53:48.8
20.42
100.00
722
5535
Bennie Severt
Vragender (N)
5
4:53:50.8
20.42
100.00
723
5969
Robert van Barneveld
Zeist (N)
5
4:53:55.1
20.41
100.00
724
5098
Jaap Roeland
Sleeuwijk (N)
5
4:54:12.3
20.39
100.00
725
5875
Leo Blokland
Leidschendam (N)
5
4:54:29.5
20.37
100.00
726
5874
Rene Blokland
Venhuizen (N)
5
4:54:31.3
20.37
100.00
727
6107
Margjen Dekker
Velp (N)
5
4:54:32.9
20.37
100.00
728
5358
Bram Noorman
Hoogland (N)
5
4:54:40.0
20.36
100.00
729
5891
Simon Kooger
Leidschendam (N)
5
4:54:41.2
20.36
100.00
730
5229
Else van Krieken
Rotterdam (N)
5
4:54:45.7
20.36
100.00
731
5132
Annie de Vogel
Lisserbroek (N)
5
4:55:19.6
20.32
100.00
732
5196
Mien Onderwater-Loogman
46340 degagnac (F)
5
4:55:20.0
20.32
100.00
733
5415
Loek Vuysters
Lelystad (N)
5
4:55:20.1
20.32
100.00
734
5927
Dionne Kramer
Wijdewormer (N)
5
4:55:25.5
20.31
100.00
735
5461
Koos Veldman
Dronrijp (N)
5
4:55:34.6
20.30
100.00
736
5916
Tseard Visser
Twijzelerheide (N)
5
4:55:38.8
20.29
100.00
737
5462
Harm Jansen
Sexbierum (N)
5
4:55:42.6
20.29
100.00
738
5511
Henny Philipse
Lisserbroek (N)
5
4:56:13.1
20.26
100.00
739
5108
Jan Roes
Varsselder (N)
5
4:56:36.3
20.23
100.00
740
5191
Henry Wezenberg
Gendringen (N)
5
4:56:48.6
20.22
100.00
741
6045
Nies Lakeman
Amsterdam (N)
5
4:57:04.8
20.20
100.00
742
5863
Jos Dittmar
Lisserbroek (N)
5
4:59:07.0
20.06
100.00
743
5396
Jacques Bartelomij
Rijswijk (N)
5
5:00:35.1
19.96
100.00
744
5397
Wim Goeman
Nootdorp (N)
5
5:00:37.5
19.96
100.00
745
5398
Anja Noordam
's gravenzande (N)
5
5:00:37.6
19.96
100.00
746
5109
Hugo te Kaat
Gendringen (N)
5
5:01:13.9
19.92
100.00
747
5930
Ward Lassing
Leiderdorp (N)
5
5:01:19.1
19.91
100.00
748
6141
Reinhold Koschutnig
Viktring oostenrijk (A)
5
5:01:32.6
19.90
100.00
749
6127
Henk Schram
85630 neukeferloh duitsl (D)
5
5:02:03.6
19.86
100.00
750
5120
Johan Blok
Loosdrecht (N)
5
5:02:16.4
19.85
100.00
751
6078
Co Konijn
Purmerend (N)
5
5:02:23.2
19.84
100.00
752
6063
Jacob Knol
Goor (N)
5
5:02:38.1
19.83
100.00
753
5131
Anouk Nieuwland
Wormer (N)
5
5:05:15.7
19.66
100.00
754
5257
Siem Loos
Berkhout (N)
5
5:05:30.8
19.64
100.00
755
5256
Chris Groot
Berkhout (N)
5
5:05:31.1
19.64
100.00
756
6094
Arie Groot
Limmen (N)
5
5:06:19.9
19.59
100.00
757
6097
John Zijderhand
Waddinxveen (N)
5
5:06:22.0
19.58
100.00
758
6095
Gerard Broedersz
Limmen (N)
5
5:06:22.5
19.58
100.00
759
5275
Lisette Kaptijn
Sassenheim (N)
5
5:07:09.0
19.53
100.00
760
5271
Aad van der Lans
Lisse (N)
5
5:07:09.3
19.53
100.00
761
5041
Miranda Segers
Moordrecht (N)
5
5:08:23.7
19.46
100.00
762
5031
Diemer Jonkman
Drachten (N)
5
5:08:35.4
19.44
100.00
763
6135
Willem Saris
Den haag (N)
5
5:10:18.5
19.34
100.00
764
5111
Bernard Terhorst
Varsselder (N)
5
5:10:42.5
19.31
100.00
765
5189
Ben Erinkveld
Gendringen (N)
5
5:10:43.9
19.31
100.00
766
5112
Frank Slutter
Varsselder (N)
5
5:10:44.3
19.31
100.00
767
5868
Greet Markman-Hoogerwerf
Bodegraven (N)
5
5:13:57.3
19.11
100.00
768
5254
Kees de Langen
Castricum (N)
5
5:16:06.7
18.98
100.00
769
5127
Henriette Wanmaker
Den haag (N)
5
5:18:13.2
18.85
100.00
770
5705
Arian Valk
Krommenie (N)
5
5:19:02.0
18.81
100.00
771
6105
Shelly O'day
Amsterdam (N)
5
5:24:44.3
18.48
100.00
772
5688
Jan Frakking
Eemnes (N)
5
5:25:37.7
18.43
100.00
773
5812
Gerard ten Dam
Oldenzaal (N)
5
5:27:42.8
18.31
100.00
774
5392
Dick Lof
Purmerend (N)
5
5:28:56.2
18.24
100.00
775
5315
Ton Korsuize
Lisserbroek (N)
5
5:29:02.8
18.23
100.00
776
5245
Jan Kroes
Hattemerbroek (N)
5
5:32:10.1
18.06
100.00
777
6099
Jan Molenkamp
Heemskerk (N)
5
5:32:50.5
18.03
100.00
778
5702
Otto Koetje
Krommenie (N)
5
5:33:26.0
17.99
100.00
779
5827
Martin van der Veen
Meerkerk (N)
5
5:34:36.8
17.93
100.00
780
5828
Harry Delpeut
Lexmond (N)
5
5:34:37.0
17.93
100.00
781
6092
Jan Bruins
Westerbork (N)
5
5:34:48.4
17.92
100.00
782
5904
Kees Remij
Millingen a/d rijn (N)
5
5:35:36.2
17.88
100.00
783
5895
Henk Schepers
Emmen (N)
5
5:36:08.2
17.85
100.00
784
5857
Jaap Bos
Wilnis (N)
5
5:37:50.9
17.76
100.00
785
5113
Jaap Schadenberg
Venhuizen (N)
5
5:38:00.7
17.75
100.00
786
5901
Monique Kraayeveld
Hardinkxveld giessendam (N)
5
5:42:29.3
17.52
100.00
787
5896
Evert Kleijer
Wekerom (N)
5
5:42:59.9
17.49
100.00
788
6144
Ellie Weijers-Heemskerk
Hillegom (N)
5
5:44:06.1
17.44
100.00
789
5058
Peter Choufoer
Noordwijk (N)
5
5:44:07.2
17.44
100.00
790
5068
Peter Schuurink
Noordwijk (zh) (N)
5
5:44:09.8
17.43
100.00
791
5477
Nelleke Heemskerk
Alphen a/d rijn (N)
5
5:44:10.3
17.43
100.00
792
5493
Henk Jurjus
Arnhem (N)
5
5:45:07.6
17.38
100.00
793
6098
Ans Nelis
Heemskerk (N)
5
5:45:19.7
17.37
100.00
794
5318
Marco van de Ham
Lisserbroek (N)
5
5:45:30.8
17.37
100.00
795
5316
Piet Teeuwen
Lisserbroek (N)
5
5:45:37.7
17.36
100.00
796
5537
Jan Hahne
Vragender (N)
5
5:46:59.2
17.29
100.00
797
5536
Ciel Leemreize-Wolterink
Vragender (N)
5
5:47:00.0
17.29
100.00
798
5631
Jan van der Veer
Boskoop (N)
5
5:48:31.6
17.22
100.00
799
6035
Ton van Raamsdonk
Duiven (N)
5
5:49:12.4
17.18
100.00
800
5634
Ferrie Brands
Amsterdam (N)
5
5:50:29.3
17.12
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1065 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11