Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
De Weissensee Cup (2/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Heren A
Heren B
Heren C
Dames
Veteranen
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
7029
Arjan Mombarg
Vorden (N)
20
2:51:53.8
34.90
100.00
2
7096
Casper Helling
Wageningen (N)
20
2:51:54.2
34.90
100.00
3
7058
Sjoerd Huisman
Andijk (N)
20
2:53:03.6
34.67
100.00
4
7023
Erik-jan Spijkerman
Nibbixwoud (N)
20
2:53:04.1
34.67
100.00
5
14055
Arnold Stam
Sprang-capelle (N)
20
2:55:54.2
34.11
100.00
6
8085
Rick van Leersum
Noordwijk (N)
20
2:55:55.0
34.11
100.00
7
8087
Andre Klompmaker
()
20
2:55:55.0
34.11
100.00
8
14008
Gert Mulderij
Elim (N)
19
2:53:01.9
32.94
95.00
9
14022
Herman Veneman
Ommen (N)
19
2:53:04.1
32.94
95.00
10
7091
Remko Huisman
Andijk (N)
19
2:53:06.1
32.93
95.00
11
8067
Remco Hin
Nieuw vennep (N)
19
2:53:06.9
32.93
95.00
12
7044
Jeroen Dunnewind
Ommen (N)
19
2:53:11.7
32.91
95.00
13
14059
Heinz Zimmermann
Weissensee (A)
19
2:55:47.7
32.42
95.00
14
9076
Mariska Huisman
Andijk (N)
19
2:56:17.2
32.33
95.00
15
14060
Willem Hoolwerf
Eemdijk (N)
19
2:56:20.1
32.33
95.00
16
14054
Peter Pernusch
Hermagoor (A)
19
2:56:21.4
32.32
95.00
17
14023
Jorrit Veneman
Ommen (N)
19
2:56:21.5
32.32
95.00
18
14061
Engbert van der Woude
Ijhorst (N)
19
2:56:21.9
32.32
95.00
19
14053
Wolfgang Wernitznig
Notsch austria (A)
19
2:57:43.7
32.07
95.00
20
14057
Martin de Vries
Landsmeer (N)
18
2:54:29.1
30.95
90.00
21
14021
Aizo Betten
Emmen (N)
18
2:55:50.3
30.71
90.00
22
14006
Wil van der Neut
Oudewater (N)
18
2:56:23.1
30.62
90.00
23
14049
Arie Koops
Ter aar (N)
18
2:57:00.8
30.51
90.00
24
9049
Andrea Sikkema
Nooitgedacht (N)
18
2:59:54.8
30.01
90.00
25
9032
Karen Teuling
Eindhoven (N)
18
2:59:55.8
30.01
90.00
26
9066
Britt van Balen
Bussum (N)
18
2:59:58.5
30.00
90.00
27
9039
Esther Hilberink
Zwolle (N)
18
3:00:14.4
29.96
90.00
28
14030
Bernardus Gijzen
Balk (N)
18
3:03:15.9
29.47
90.00
29
14039
Jan Grauss
Brakel (N)
17
2:55:47.8
29.01
85.00
30
14028
Paul van de Ven
Cruquius (N)
17
2:55:49.5
29.01
85.00
31
9013
Carla Zielman
Steenwijkerwold (N)
17
2:55:54.1
28.99
85.00
32
14065
Aard Mors
Koedijk (N)
17
2:57:00.8
28.81
85.00
33
14064
Peter van Waes
Aardenburg (N)
17
2:57:09.4
28.79
85.00
34
9030
Marinda van Bergeijk
Lelystad (N)
17
3:01:37.8
28.08
85.00
35
14004
Raymond Koch
Zwolle (N)
17
3:01:59.7
28.02
85.00
36
14024
Ad Krijntjes
Steenbergen (N)
17
3:02:41.0
27.92
85.00
37
14014
Ad de Kort
Eindhoven (N)
17
3:04:37.7
27.62
85.00
38
14048
Toon Michiels
Vierlingsbeek (N)
17
3:04:38.0
27.62
85.00
39
14045
Cor de Rooij
Westbroek (N)
16
2:58:02.6
26.96
80.00
40
14058
Sjoerd Feenstra
Dronten (N)
15
3:04:43.8
24.36
75.00
41
14011
Ad Timmermans
Diessen (N)
14
2:54:46.3
24.03
70.00
42
14052
Hannes Mueller
Weissensee oostenrijk (A)
13
1:57:21.9
33.23
65.00
43
14044
Jan de Bruin
Heumen (N)
12
2:13:50.2
26.90
60.00
44
14046
Pieter Millenaar
Eindhoven (N)
10
1:37:41.2
30.71
50.00
45
14063
Co Grift
Putten (N)
8
1:18:19.7
30.64
40.00
46
14001
Jean-luc Ostyn
Kortrijk (belgie) (B)
6
0:58:01.5
31.02
30.00
47
14047
Leo Driehuis
Westbroek (N)
6
1:04:02.1
28.11
30.00
48
14062
Jan van 't Zand
Zuidwolde (N)
5
0:43:00.8
34.87
25.00
49
14017
E. Kijh in de Veer
()
4
0:40:55.3
29.32
20.00
50
14016
Bas Kloosterman
Genemuiden (N)
4
0:40:55.6
29.32
20.00
51
14003
Hendrik jan Blomberg
Smilde (N)
3
0:31:56.3
28.18
15.00
52
14066
Kees Schie
Honselersdijk (N)
3
0:33:34.1
26.81
15.00
53
14056
Norbert Kampitsch
Feffernitz oostenrijk (A)
2
0:17:27.7
34.36
10.00
54
9004
Annemargreet Kramer
Stiens (N)
2
0:17:29.1
34.32
10.00
55
14031
Bart van Hest
Apeldoorn (N)
2
0:21:17.2
28.19
10.00
56
14026
Gert Beenes
Bedum (N)
0
·
·
0.00
57
14027
Louis Biemans
's gravenmoer (N)
0
·
·
0.00
58
14051
Tjep de Vries
Hijum (N)
0
·
·
0.00
59
8074
Romke de Haan
Rotterdam (N)
0
·
·
0.00
60
9038
Iris Prinsen
Zeewolde (N)
0
·
·
0.00
61
14009
Peter Valk
Schiedam (N)
0
·
·
0.00
62
14010
Rene Koning
Steenbergen (N)
0
·
·
0.00
63
14002
Flip Salome
Breskens (N)
0
·
·
0.00
64
14005
Erik van 't Hullenaar
Nijmegen (N)
0
·
·
0.00
65
14018
Cees Roemer
Alkmaar (N)
0
·
·
0.00
66
14019
Henri Pieper
Beuningen (N)
0
·
·
0.00
67
14020
Wiecher Kleinlugtebeld
Zwolle (N)
0
·
·
0.00
67 Gevonden resultaten - Pagina's:
1