Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 8062 Roy Boeve Kampen (N) 5 3:37:13.4 34.53 125.00
102 9040 Linda Verdouw Papekop (N) 5 3:37:36.9 34.46 125.00
103 8032 Cor van Blaaderen Ouderkerk a/d amstel (N) 5 3:37:53.5 34.42 125.00
104 8003 Jan de Jager Terband (N) 5 3:38:19.2 34.35 125.00
105 7099 Ytzen Faber Easterwierrum (N) 5 3:39:23.3 34.19 125.00
106 8061 Bart Hakkenberg Zoetermeer (N) 5 3:56:36.6 31.70 125.00
107 9004 Annemargreet Kramer Stiens (N) 5 4:34:07.1 27.36 125.00
108 9062 Sabine van der Wiel Leiden (N) 5 4:34:11.4 27.35 125.00
109 9008 Baukje Bonnema Groningen (N) 5 4:39:38.7 26.82 125.00
110 9053 Kimberly Muusse Zaandam (N) 5 4:39:39.7 26.82 125.00
111 9016 Jeltsje Osinga Pingjum (N) 5 5:00:57.9 24.92 125.00
112 7086 Frans de Ronde Monnickendam (N) 4 2:41:22.0 37.18 100.00
113 7036 Roel van Hest Apeldoorn (N) 4 2:41:56.8 37.05 100.00
114 7028 Ard Alderts Sint nicolaasga (N) 4 2:45:16.7 36.30 100.00
115 7035 Patrick Schmitz Alkmaar (N) 4 2:47:17.7 35.87 100.00
116 8105 Arnold Stam (N) 4 2:47:19.5 35.86 100.00
117 8015 Melvin van Zanten Oude-wetering (N) 4 2:48:52.3 35.53 100.00
118 8095 Hotze Zandstra De tike (N) 4 2:48:52.6 35.53 100.00
119 7071 Roy Polmans Geldrop (N) 4 2:48:54.7 35.52 100.00
120 8031 Stefan Teeuwen De zilk (N) 4 2:48:55.0 35.52 100.00
121 7046 Miel Rozendaal Warmenhuizen (N) 4 2:49:18.0 35.44 100.00
122 8069 Jaap Smit Leiden (N) 4 2:49:55.7 35.31 100.00
123 9035 Lieke Splinter Ijmuiden (N) 4 2:50:46.5 35.13 100.00
124 8104 Renť van der Meulen (N) 4 2:50:55.3 35.10 100.00
125 8084 Benno Crombeen Hoofddorp (N) 4 2:51:44.9 34.94 100.00
126 7097 Ingmar Berga Hoogeveen (N) 4 2:52:08.4 34.86 100.00
127 8028 Ties Wielinga Eindhoven (N) 4 2:52:44.2 34.74 100.00
128 8010 Ron Kortekaas Voorhout (N) 4 2:53:15.1 34.63 100.00
129 8024 John van Dijk Landsmeer (N) 4 2:54:50.3 34.32 100.00
130 9029 Kitty Meeth Amsterdam (N) 4 2:56:05.4 34.07 100.00
131 9051 Yasmin van Benthem Groningen (N) 4 2:56:05.4 34.07 100.00
132 8064 Gerard Nijgh Rijnsburg (N) 4 3:02:43.9 32.84 100.00
133 9020 Nynke Huitema Oldeholtpade (N) 4 3:08:41.2 31.80 100.00
134 9074 Karin Maarse Groningen (N) 4 3:09:36.5 31.64 100.00
135 8106 Olaf Kotva (N) 4 3:14:57.0 30.78 100.00
136 9032 Karen Teuling Eindhoven (N) 4 3:33:50.9 28.06 100.00
137 9015 Ilse Dijkstra Groningen (N) 4 3:34:29.1 27.97 100.00
138 9050 Astrid de Graaf Naarden (N) 4 3:51:29.5 25.92 100.00
139 9009 Lybrich Schakel Tjerkwerd (N) 4 3:56:41.4 25.35 100.00
140 7016 Christijn Groeneveld Heerhugowaard (N) 3 2:04:26.7 36.16 75.00
141 7027 Willem Hut Groningen (N) 3 2:04:29.6 36.15 75.00
142 7070 Jochem Janssen Eindhoven (N) 3 2:04:32.0 36.13 75.00
143 8033 Michiel van Goor Nijeveen (N) 3 2:04:33.1 36.13 75.00
144 7025 Arjan Smit Rouveen (N) 3 2:04:33.3 36.13 75.00
145 8050 Jeroen Scheffer Beverwijk (N) 3 2:10:36.3 34.46 75.00
146 7044 Jeroen Dunnewind Ommen (N) 3 2:10:36.5 34.45 75.00
147 9039 Esther Hilberink Zwolle (N) 3 2:11:35.1 34.20 75.00
148 9034 Karin Bakker Ursem (N) 3 2:30:00.5 30.00 75.00
149 9075 Hanneke van der Lugt Rijsenhout (N) 3 2:39:54.4 28.14 75.00
150 9030 Marinda van Bergeijk Lelystad (N) 3 2:47:18.5 26.90 75.00
151 7042 Alexis Contin (N) 2 1:21:48.5 36.67 50.00
152 8041 Charly Landman Diemen (N) 2 1:22:25.5 36.40 50.00
153 7055 Rob Hadders Kraggenburg (N) 2 1:22:58.7 36.15 50.00
154 8102 Wolfgang Wernitznig (N) 2 1:23:16.2 36.03 50.00
155 7065 Erik Groenendal Eelde (N) 2 1:27:29.3 34.29 50.00
156 9002 Marja van der Werf Nes (N) 2 1:27:29.5 34.29 50.00
157 8093 Henri Heijltjes Nijmegen (N) 2 1:27:54.8 34.12 50.00
158 9056 Lucy Witteman Oegstgeest (N) 2 1:33:45.3 32.00 50.00
159 9001 Birgit Witte Amstelveen (N) 2 1:33:50.0 31.97 50.00
160 8047 Ferry de Jong Ursem (N) 2 1:34:18.1 31.81 50.00
161 7081 Richard Touber Stiens (N) 1 0:47:28.8 31.59 25.00
162 7012 Fabian van Altena Zaandam (N) 0 0.00
163 9054 Kim van Duivenvoorde Heemskerk (N) 0 0.00
164 9063 Jenita Hulzebosch-Smit Loozen (N) 0 0.00
165 10013 Eric Bisschops (N) 0 0.00
166 7038 Haico Bouma Wolvega (N) 0 0.00
167 7072 Geert-jan van der Wal Urk (N) 0 0.00
168 7073 Erik-jan Hagedoorn Gouderak (N) 0 0.00
169 7061 Cedric Michaud Ane (N) 0 0.00
170 8045 Endie van Laar Otterlo (N) 0 0.00
171 7091 Remko Huisman Andijk (N) 0 0.00
172 7092 Thedo Vos Kudelstaart (N) 0 0.00
173 8073 Jasper Baan Alkmaar (N) 0 0.00
174 8088 Jeroen Lute Limmen (N) 0 0.00
175 8053 Alfred Bolks Oldebroek (N) 0 0.00
176 8063 Albert Hoolwerf (N) 0 0.00
[ Vorige ]
176 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2