Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
801 1387 Hans Walhain Den haag (N) 8 10:54:01.1 18.35 200.00
802 1375 Anneke de Ronde Den haag (N) 8 10:54:01.3 18.35 200.00
803 1041 Jan Matthijssen Wassenaar (N) 8 10:54:02.0 18.35 200.00
804 2375 Henkjan Nijenhuis Zwolle (N) 8 10:54:18.6 18.34 200.00
805 1384 Peter Toom Den haag (N) 8 10:54:48.5 18.33 200.00
806 1389 Marleen Verweij Den haag (N) 8 10:54:50.5 18.33 200.00
807 1383 Peter Jongepier Den haag (N) 8 10:54:50.8 18.32 200.00
808 1072 Jos van Roeden Assen (N) 8 10:57:39.2 18.25 200.00
809 1753 Gerrit Wielenga Beesterzwaag (N) 8 11:00:17.1 18.17 200.00
810 1657 Fer Olislagers Landgraaf (N) 8 11:01:03.5 18.15 200.00
811 2290 Wilco Loos Voorhout (N) 8 11:01:31.0 18.14 200.00
812 1540 Bert Wezendonk Pannerden (N) 8 11:01:34.3 18.14 200.00
813 1710 John Zwetsloot Roelofarendsveen (N) 8 11:02:22.0 18.12 200.00
814 1692 Kees Ganzevles Rijpwetering (N) 8 11:02:33.2 18.11 200.00
815 1347 Wim Kroes Nieuw-vennep (N) 8 11:02:45.0 18.11 200.00
816 2342 Herwin Schouwink Heinenoord (N) 8 11:03:17.3 18.09 200.00
817 1802 Martin Boersma Kampen (N) 8 11:05:35.0 18.03 200.00
818 7410 J. Boon Proteq (N) 8 11:06:55.2 17.99 200.00
819 1584 Michiel van Osnabrugge Huizen (N) 8 11:08:52.4 17.94 200.00
820 1345 Willem Draijer Amersfoort (N) 8 11:09:14.8 17.93 200.00
821 2286 Roeland Stellingwerff Kockengen (N) 8 11:12:54.9 17.83 200.00
822 1699 Wim van der Laan Hoogmade (N) 8 11:13:33.8 17.82 200.00
823 1678 Jos Willemsen Beuningen (N) 8 11:14:11.8 17.80 200.00
824 1677 Rene Poelen Beuningen (N) 8 11:14:12.0 17.80 200.00
825 1254 Ben Wolf Enschede (N) 8 11:14:18.5 17.80 200.00
826 2206 Jacques Poelma Limbricht (N) 8 11:17:21.0 17.72 200.00
827 2107 Frank van den Akker Alphen a/d rijn (N) 8 11:17:49.1 17.70 200.00
828 1822 Thea Bus Den haag (N) 8 11:18:28.5 17.69 200.00
829 1862 Piet Daalhof Nieuwegein (N) 8 11:18:41.6 17.68 200.00
830 1614 Albert jan Gerritsen Rotterdam (N) 8 11:19:56.1 17.65 200.00
831 1613 Fred van der Drift Den haag (N) 8 11:19:57.3 17.65 200.00
832 1786 Jan peter Feenstra Den haag (N) 8 11:20:03.2 17.65 200.00
833 1762 Sieb Zeilstra Den haag (N) 8 11:20:03.4 17.65 200.00
834 1787 Jurgen Kouwenhoven Den haag (N) 8 11:20:06.2 17.64 200.00
835 1610 Claske BRAUN- DE ROOY Alphen a/d rijn (N) 8 11:20:12.1 17.64 200.00
836 2022 Martijn van den Berg Vijfhuizen (N) 8 11:20:21.9 17.64 200.00
837 2133 Jan dirk Porsius Amsterdam (N) 8 11:20:23.2 17.64 200.00
838 2327 Jan Hulsbosch Haarlemmerliede (N) 8 11:20:23.2 17.64 200.00
839 1824 Herman Kuipers Vijfhuizen (N) 8 11:20:23.2 17.64 200.00
840 2364 Anneke Winter Vijfhuizen (N) 8 11:20:23.4 17.64 200.00
841 2214 Sjaak Stokman Vijfhuizen (N) 8 11:20:23.5 17.64 200.00
842 2259 Gerard Rotteveel Noordwijk (N) 8 11:20:23.7 17.64 200.00
843 2216 Erik Onink Nieuw vennep (N) 8 11:20:24.2 17.64 200.00
844 2163 Aad Stokman Hoofddorp (N) 8 11:20:24.4 17.64 200.00
845 2260 Huub Olsthoorn Vijfhuizen (N) 8 11:20:25.1 17.64 200.00
846 2321 Peter Blom Vijfhuizen (N) 8 11:20:25.5 17.64 200.00
847 2132 Ragnhild Lotze Amsterdam (N) 8 11:20:25.7 17.64 200.00
848 1978 Karin Beelen Haarlem (N) 8 11:20:27.5 17.64 200.00
849 1948 Paul Zwart Haarlem (N) 8 11:20:27.6 17.64 200.00
850 1521 Marianne van Buitelaar-Beijeren Alphen aan de rijn (N) 8 11:21:55.1 17.60 200.00
851 1377 Jeen Visser Oosterhout (N) 8 11:23:59.6 17.54 200.00
852 1462 Rainier Ensink Goor (N) 8 11:24:10.4 17.54 200.00
853 2423 Margriet Zijderlaan Polsbroek (N) 8 11:25:13.0 17.51 200.00
854 1022 Bram Munnik Gouda (N) 8 11:25:27.4 17.51 200.00
855 1579 Jaap van Wiechen Rotterdam (N) 8 11:26:04.3 17.49 200.00
856 1388 Tilleke Lippmann 's-gravenhage (N) 8 11:26:09.5 17.49 200.00
857 2377 Sake Dijkstra Neede (N) 8 11:27:38.6 17.45 200.00
858 2486 Charles Kosman Huissen (N) 8 11:28:32.0 17.43 200.00
859 2370 Jeroen Ornee Sneek (N) 8 11:28:33.9 17.43 200.00
860 2202 Bert Kool Waddinxveen (N) 8 11:28:48.9 17.42 200.00
861 2010 Henny van der Zalm Beekbergen (N) 8 11:29:35.5 17.40 200.00
862 1726 Aad van der Hoort Amstelhoek (N) 8 11:29:46.7 17.40 200.00
863 1718 Anita van Huis Wehe den hoorn (N) 8 11:31:10.0 17.36 200.00
864 1715 Pieter de Jong Wehe den hoorn (N) 8 11:31:10.6 17.36 200.00
865 1034 Evert jan Broekers Eindhoven (N) 8 11:33:34.3 17.30 200.00
866 1079 Wim van der Gaag Delft (N) 8 11:34:32.2 17.28 200.00
867 2165 Klaas Visser Harlingen (N) 8 11:34:39.1 17.27 200.00
868 1791 Sheila Sluiter-Baas Elst( gld) (N) 8 11:34:41.2 17.27 200.00
869 2360 Arend van der Stok De lier (N) 8 11:34:41.2 17.27 200.00
870 2109 Anja Bakker-Kneppers Berkel en rodenrijs (N) 8 11:34:41.5 17.27 200.00
871 2015 Gerrit Lohuis Rijssen (N) 8 11:35:44.2 17.25 200.00
872 2035 Carel Doesburg Montfoort (N) 7 6:41:45.6 26.14 175.00
873 1428 Peter Koot Aarlanderveen (N) 7 7:38:16.2 22.91 175.00
874 1260 Sjak Kwak Sellingen (N) 7 8:00:57.5 21.83 175.00
875 1263 Stoffel van der Bijl Sellingen (N) 7 8:00:58.8 21.83 175.00
876 1116 Fons Huitink Lichtenvoorde (N) 7 8:16:30.5 21.15 175.00
877 1793 Ad Kleijn Bergambacht (N) 7 8:20:13.4 20.99 175.00
878 2020 Henk Straatsma Zevenaar (N) 7 9:43:43.4 17.99 175.00
879 2376 B. Luten Hoogeveen (N) 7 9:48:27.9 17.84 175.00
880 2335 Herman Weissink Hoogeveen (N) 7 9:48:28.8 17.84 175.00
881 2281 Ingrid Ton Breukelen (N) 7 9:51:38.9 17.75 175.00
882 1644 Peter Boevink Enschede (N) 7 9:51:52.6 17.74 175.00
883 2338 Martin Oosterom Woerden (N) 7 9:52:38.7 17.72 175.00
884 1964 Willem-jan Draper Amsterdam (N) 7 9:56:13.9 17.61 175.00
885 2044 Jelke Jetten Gorredijk (N) 7 10:03:41.3 17.39 175.00
886 1902 Jack Crielaard Veenendaal (N) 7 10:19:00.8 16.96 175.00
887 2465 Wim Uijlenbroek Neiuwegein (N) 7 10:19:11.2 16.96 175.00
888 1404 Ron Amsterdam Barendrecht (N) 7 10:31:55.1 16.62 175.00
889 1142 Peter Kolthof Heemskerk (N) 7 10:31:55.3 16.62 175.00
890 1141 Kńthe van Leijen Beverwijk (N) 7 10:31:55.7 16.62 175.00
891 1609 Marijke Spruyt-Gerritse Alphen a/d rijn (N) 7 10:37:42.5 16.47 175.00
892 1242 Sandra van Veen Amsterdam (N) 7 11:12:53.0 15.60 175.00
893 2295 Andre Willemse Vijfhuizen (N) 7 11:20:26.1 15.43 175.00
894 1467 Rob Vijverberg Berkel en rodenrijs (N) 6 5:59:47.3 25.01 150.00
895 7418 Nico *vink Hilversum (N) 6 6:10:02.2 24.32 150.00
896 2205 Henk Smit Koudekerke (N) 6 6:15:50.9 23.95 150.00
897 1419 Marielle Bos Mijdrecht (N) 6 6:18:55.4 23.75 150.00
898 1366 Albert Kleinlugtebeld Zwolle (N) 6 6:22:18.7 23.54 150.00
899 1872 Anne-tjeerd Annema Broeksterwoude (N) 6 6:26:51.8 23.26 150.00
900 1370 Geert Hendriks Huissen (N) 6 6:29:29.4 23.11 150.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16