Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
701 1838 Siebe Huizenga Drachten (N) 8 10:17:36.0 19.43 200.00
702 2399 Toon Vissers Zevenbergen (N) 8 10:17:41.9 19.43 200.00
703 1269 Henk Heijnen Winterswijk (N) 8 10:17:56.4 19.42 200.00
704 1241 Wim te Kulve Winterswijk (N) 8 10:17:56.6 19.42 200.00
705 1460 Henk te Selle Winterswijk-kotten (N) 8 10:17:57.6 19.42 200.00
706 2147 Cees Leusink Elburg (N) 8 10:17:58.5 19.42 200.00
707 2479 Jan Imanse Hoogland (N) 8 10:18:03.7 19.42 200.00
708 1533 Geert Medendorp Wehe - den hoorn (N) 8 10:18:06.0 19.41 200.00
709 1545 Lukas Kolff Rotterdam (N) 8 10:18:23.2 19.41 200.00
710 1103 Maria Mulders Woubrugge (N) 8 10:18:23.8 19.41 200.00
711 2244 Geert Brouwer Zwolle (N) 8 10:18:47.2 19.39 200.00
712 2274 Joris Alberda Den haag (N) 8 10:20:01.8 19.35 200.00
713 2182 Hans Spies 's gravenzande (N) 8 10:20:03.6 19.35 200.00
714 1980 Ferdinand Hallensleben Den hoorn (N) 8 10:20:25.2 19.34 200.00
715 1734 Roeland Vermolen Amsterdam (N) 8 10:22:03.1 19.29 200.00
716 1742 Richard Boxebeld Heino (N) 8 10:22:10.6 19.29 200.00
717 2477 Fred de Boer Leusden (N) 8 10:22:32.9 19.28 200.00
718 1523 Leon Rodenburg Den haag (N) 8 10:22:43.3 19.27 200.00
719 1522 Jet Vlietstra Den haag (N) 8 10:22:44.7 19.27 200.00
720 2372 Trijnje Wallinga Hasselt (N) 8 10:24:34.8 19.21 200.00
721 2200 Erik Korpershoek Ankeveen (N) 8 10:24:50.5 19.20 200.00
722 2352 Afra Huisman Andijk (N) 8 10:24:50.9 19.20 200.00
723 1097 Sipke Veenstra Buitenpost (N) 8 10:25:07.2 19.20 200.00
724 1937 John Brandsen Wervershoof (N) 8 10:25:22.5 19.19 200.00
725 1939 Piet Kaarsemaker Wervershoof (N) 8 10:25:24.3 19.19 200.00
726 2386 Frans Smulders Deventer (N) 8 10:25:31.4 19.18 200.00
727 2192 Arjen de Jager Medemblik (N) 8 10:25:48.5 19.18 200.00
728 1063 Pieter Boersma Surhuizum (N) 8 10:26:03.3 19.17 200.00
729 1818 Rinse Dijkstra Drachten (N) 8 10:26:45.3 19.15 200.00
730 1251 Janneke Visser Breda (N) 8 10:26:56.2 19.14 200.00
731 2227 Gauke Eringa Steenwijkerwold (N) 8 10:27:35.5 19.12 200.00
732 1580 Frank Elkhuizen Leiden (N) 8 10:28:20.6 19.10 200.00
733 1754 Marc van der Kaa Rotterdam (N) 8 10:28:33.5 19.09 200.00
734 2136 Lies Veltman-Hof Ede (N) 8 10:30:10.2 19.04 200.00
735 2228 Geert Bijvoet Utrecht (N) 8 10:30:10.5 19.04 200.00
736 2480 Martien Wijers Valkenswaard (N) 8 10:31:37.0 19.00 200.00
737 1411 Albert Blok Zuidlaren (N) 8 10:31:52.9 18.99 200.00
738 1066 Henk Janssen Amsterdam (N) 8 10:31:54.5 18.99 200.00
739 1402 Petra Amsterdam Barendrecht (N) 8 10:31:54.7 18.99 200.00
740 1711 Duco Dalenoord Rotterdam (N) 8 10:32:02.2 18.99 200.00
741 2471 Hugo de Munnik Kortenhoef (N) 8 10:32:03.1 18.99 200.00
742 1752 Roelant Scheepens Amsterdam (N) 8 10:32:03.2 18.99 200.00
743 1536 Toon van Bree Meijel (N) 8 10:32:13.8 18.98 200.00
744 1747 Wim Stevens Pesse (N) 8 10:32:45.2 18.96 200.00
745 2237 Klaas Weperen Oosterwolde fr. (N) 8 10:33:09.6 18.95 200.00
746 1683 Arie Buitelaar Nootdorp (N) 8 10:33:45.8 18.93 200.00
747 1195 Rijk Gaasbeek Veenendaal (N) 8 10:34:05.3 18.92 200.00
748 1373 Geert Scheerder Driel (N) 8 10:36:02.5 18.87 200.00
749 2238 Sander Janssen Haarlem (N) 8 10:38:28.8 18.79 200.00
750 2038 Martje Ledeboer Amsterdam (N) 8 10:38:34.6 18.79 200.00
751 2142 Martijntje Hesselink Amsterdam (N) 8 10:38:34.7 18.79 200.00
752 1587 Marnix Bakker Meppel (N) 8 10:38:42.4 18.79 200.00
753 1094 Arthur ZŁrcher Utrecht (N) 8 10:38:43.5 18.79 200.00
754 1349 Remko Jansen Den haag (N) 8 10:38:57.7 18.78 200.00
755 2439 Tibo Rodenburg Zaandam (N) 8 10:39:01.9 18.78 200.00
756 1555 Jan Rodenburg Suwald (N) 8 10:39:02.0 18.78 200.00
757 2119 Jan Bloemendaal Pijnacker (N) 8 10:39:04.6 18.78 200.00
758 1688 Jelle van der Veen Nieuwveen (N) 8 10:39:11.6 18.77 200.00
759 1687 Ed van der Vuurst Nieuwveen (N) 8 10:39:12.0 18.77 200.00
760 2239 Pieter Zuijdgeest Weert (N) 8 10:39:27.8 18.77 200.00
761 1003 Jellien Langhout Groningen (N) 8 10:39:40.6 18.76 200.00
762 1984 Jan hendrik Hooghiemstra Warnsveld (N) 8 10:39:57.0 18.75 200.00
763 2403 Maurits Nauta Deventer (N) 8 10:40:19.3 18.74 200.00
764 2168 Trudy van der Graaff Oss (N) 8 10:41:23.6 18.71 200.00
765 1136 Cees Moerland Bergschenhoek (N) 8 10:41:24.5 18.71 200.00
766 1996 Leen van Put Houten (N) 8 10:41:43.4 18.70 200.00
767 1273 Luit Bloem Waddinxveen (N) 8 10:41:56.8 18.69 200.00
768 1274 Anke v/d TUIN-VAN TOL Waddinxveen (N) 8 10:41:57.4 18.69 200.00
769 2157 Nies Lakeman Amsterdam (N) 8 10:42:08.9 18.69 200.00
770 2167 Johan Dorresteijn Buurmalsen (N) 8 10:42:10.7 18.69 200.00
771 2289 Luuk Janssen Voorhout (N) 8 10:42:20.0 18.68 200.00
772 1433 Kees van de Lugt Naaldwijk (N) 8 10:43:22.8 18.65 200.00
773 2420 Karin Met Weesp (N) 8 10:43:26.7 18.65 200.00
774 2027 Reina Kroon Amsterdam (N) 8 10:43:47.9 18.64 200.00
775 2016 Peter van Bree Meijel (N) 8 10:43:50.3 18.64 200.00
776 1973 Tjeu Verheijen Meijel (N) 8 10:43:57.7 18.63 200.00
777 1790 Rick Ewalts Neerkant (N) 8 10:44:03.3 18.63 200.00
778 2047 Jan Nijssen Meijel (N) 8 10:44:07.7 18.63 200.00
779 2011 Menno Nieuwenhuize Hilversum (N) 8 10:46:59.5 18.55 200.00
780 2482 Siem Dongelmans Hensbroek (N) 8 10:47:17.2 18.54 200.00
781 1234 Mark Klein Hesselink Hellevoetsluis (N) 8 10:47:48.2 18.52 200.00
782 1233 Nico Mateovics Maassluis (N) 8 10:48:01.0 18.52 200.00
783 1532 Han Vogel Veldhoven (N) 8 10:48:34.1 18.50 200.00
784 1560 Albert Wisselink Varsseveld (N) 8 10:48:34.1 18.50 200.00
785 1339 Gerard Nijboer Raalte (N) 8 10:49:20.3 18.48 200.00
786 1342 Richard Mars Raalte (N) 8 10:49:22.0 18.48 200.00
787 1340 Henk Benter Raalte (N) 8 10:49:22.6 18.48 200.00
788 1994 Ger de Vries Haarlem (N) 8 10:50:28.7 18.45 200.00
789 1622 Hans Nieuwenhuizen Winsum (N) 8 10:50:50.7 18.44 200.00
790 1604 Eilke Rispens Eenrum (N) 8 10:50:53.2 18.44 200.00
791 1642 Theo Giesen Enschede (N) 8 10:51:07.1 18.43 200.00
792 1706 Nico van Vliet Hoogmade (N) 8 10:51:47.8 18.41 200.00
793 1851 Jos Lodewijk Driemond (N) 8 10:52:16.0 18.40 200.00
794 1200 Annemarie de Wit-Mourik Molenaarsgraaf (N) 8 10:53:04.6 18.37 200.00
795 1201 Hans de Wit Molenaarsgraaf (N) 8 10:53:05.7 18.37 200.00
796 2082 Pieter Otto Nieuw vennep (N) 8 10:53:34.8 18.36 200.00
797 1547 Rene Ruiter Nijverdal (N) 8 10:53:43.0 18.36 200.00
798 1390 Jan Kalter Den haag (N) 8 10:53:59.3 18.35 200.00
799 1386 Auke Leenstra Den haag (N) 8 10:54:00.6 18.35 200.00
800 1385 Donald Schravendijk Den haag (N) 8 10:54:00.9 18.35 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16