Results



Snelle Toertocht (24/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)

Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)

1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)

Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)

2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)

De Weissensee Cup (2/2)

3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)







1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1401 1714 Daan Worm Amstelveen (N) 1 1:20:33.3 18.62 25.00
1402 2057 Tiny Vissers Veghel (N) 1 1:22:06.7 18.27 25.00
1403 1751 Dick Hilbrants Veendam (N) 1 1:23:24.6 17.98 25.00
1404 1987 Bertus Lekkerkerker Weesp (N) 1 1:24:09.0 17.83 25.00
1405 2476 Pim van Rossenberg Rotterdam (N) 1 1:28:43.4 16.91 25.00
1406 1205 Paul Hefti Almelo (N) 1 1:35:25.2 15.72 25.00
1407 1368 Henk Franken Grave (N) 1 1:38:01.2 15.30 25.00
1408 2388 Math Heuts Munstergeleen (N) 1 1:43:44.6 14.46 25.00
1409 2083 Elian Otto Vijfhuizen (N) 1 1:44:50.3 14.31 25.00
1410 1796 ChritiŽn van Goor Meijel (N) 1 1:45:08.3 14.27 25.00
1411 1409 John Krebs Kiel windeweer (N) 1 1:51:48.9 13.42 25.00
1412 2175 Reina Rozema Groningen (N) 1 2:08:07.7 11.71 25.00
1413 2185 Fred Kooiman Groningen (N) 1 2:08:34.3 11.67 25.00
1414 1211 Monique Eggink Zoetermeer (N) 1 2:46:27.0 9.01 25.00
1415 1212 Cobie Eggink Zoetermeer (N) 1 2:46:30.5 9.01 25.00
1416 1498 Henk Blokhuis Lonneker (N) 1 3:04:32.5 8.13 25.00
1417 2283 Henk ten Brink Nunspeet (N) 1 3:47:39.7 6.59 25.00
1418 2417 Tijmen Steeg Genemuiden (N) 0 0.00
1419 2309 Berend Verhoeff Amsterdam (N) 0 0.00
1420 1306 Marianne Molenaar-Stenmans Arnhem (N) 0 0.00
1421 1357 Sjaak Wijnands Noordwijk (N) 0 0.00
1422 1186 Wietske de Jonge Westerlee (N) 0 0.00
1423 2017 Gerben de Vries Leeuwarden (N) 0 0.00
1424 2012 Wim Koerselman 's-gravenzande (N) 0 0.00
1425 2049 Matthijs Koorevaar Waddinxveen (N) 0 0.00
1426 2073 Marieke Bouma Zegveld (N) 0 0.00
1427 2092 Wout Bleijenberg Driebergen (N) 0 0.00
1428 2108 Roel Sint 's-gravenhage (N) 0 0.00
1429 1999 Henk Logtenberg Olst (N) 0 0.00
1430 1927 Raijmond Mars Raalte (N) 0 0.00
1431 1916 Henk Oosterhof Bakkeveen (N) 0 0.00
1432 1910 Kees Klop Hardinxveld-giessendam (N) 0 0.00
1433 1882 Wilma Groenendijk-Vogelzang Rotterdam (N) 0 0.00
1434 1883 Cees Groenendijk Rotterdam (N) 0 0.00
1435 1869 Martien van der Hoorn Voorhout (N) 0 0.00
1436 1857 Eveline Bremmer-Heijmeriks Maarn (N) 0 0.00
1437 1852 Bert van Droffelaar Baarn (N) 0 0.00
1438 1853 Arie Slob Helvoirt (N) 0 0.00
1439 1733 Ruud de Boer Hazerswoude (dorp) (N) 0 0.00
1440 1723 Pleun Verheij Culemborg (N) 0 0.00
1441 1779 Jeen van den Berg Heerenveen (N) 0 0.00
1442 1764 Bart Groenouwe Gorssel (N) 0 0.00
1443 1766 Cees Anker Waddinxveen (N) 0 0.00
1444 1767 Gert Anker Waddinxveen (N) 0 0.00
1445 1768 Willem Anker Waddinxveen (N) 0 0.00
1446 1769 Ron van Wijk Delft (N) 0 0.00
1447 1702 Marcel van Rijn Alphen a/d rijn (N) 0 0.00
1448 1703 Cees van Scheppingen Oude-wetering (N) 0 0.00
1449 1655 Harrie de Jong Vledder (N) 0 0.00
1450 1659 Karen de Boer Zoetermeer (N) 0 0.00
1451 1673 Marian van Koersel-Veldhuis Delft (N) 0 0.00
1452 1638 Tonn van de Laar Wagenberg (N) 0 0.00
1453 1650 MariŽtte Wallinga Boskoop (N) 0 0.00
1454 1581 Kees Spaargaren Vierpolders (N) 0 0.00
1455 1187 Ab van Dijk Cothen (N) 0 0.00
1456 1203 Paula Schuit Nieuwe brug (N) 0 0.00
1457 1183 Hetty HILGERS-DE BOER Blijham (N) 0 0.00
1458 1185 Harrie de Jonge Westerlee (N) 0 0.00
1459 1213 Leo Eggink Zoetermeer (N) 0 0.00
1460 1173 Diti Oudendag Alphen a/d rijn (N) 0 0.00
1461 1147 Nel de Haas-Ruigrok Bergschenhoek (N) 0 0.00
1462 1161 Be Krul Nieuwleusen (N) 0 0.00
1463 1245 Harry Tabben Naaldwijk (N) 0 0.00
1464 1246 Marie louise Tabben Naaldwijk (N) 0 0.00
1465 1232 Wout Vochteloo Oosterwolde (fr) (N) 0 0.00
1466 1105 Kees Hooymans Voorschoten (N) 0 0.00
1467 1106 Wim Overtoom Heerhugowaard (N) 0 0.00
1468 1127 Piet Aarsen Nieuw vennep (N) 0 0.00
1469 1043 Frans de Kort Hillegom (N) 0 0.00
1470 1044 Claartje de Kort-Langelaan Hillegom (N) 0 0.00
1471 1045 Nico van Wissen Wassenaar (N) 0 0.00
1472 1001 Nico Benneker Opperdoes (N) 0 0.00
1473 1011 Vera de Coninck 9971 lembeke belgie (B) 0 0.00
1474 1309 Shirley Vos Ruurlo (N) 0 0.00
1475 1293 Hans Aalderink Apeldoorn (N) 0 0.00
1476 1322 Bert Cremers Munstergeleen (N) 0 0.00
1477 1415 Al de Weerd Zwolle (N) 0 0.00
1478 1432 Henny Bonnet Zoetermeer (N) 0 0.00
1479 1380 Frans Erkens Brunssum (N) 0 0.00
1480 1395 Marissa Otten Enter (N) 0 0.00
1481 1396 Gerard Otten Enter (N) 0 0.00
1482 1397 Edwin Franckaert St.jansteen (N) 0 0.00
1483 1398 Peter Deelen Alblasserdam (N) 0 0.00
1484 1399 Netty Deelen Alblasserdam (N) 0 0.00
1485 1468 Mieke van den Boogaard Leiden (N) 0 0.00
1486 1472 Gert Liefting Stroe (N) 0 0.00
1487 1473 Eva Liefting-Bouwman Stroe (N) 0 0.00
1488 1476 Ina STRAVER-VAN DAALEN Andel (N) 0 0.00
1489 1448 Tiemen Bijsterbosch Heerde (N) 0 0.00
1490 1520 Gooitsen van Eijk 's hertogenbosch (N) 0 0.00
1491 1542 Arnoud Buizer Utrecht (N) 0 0.00
1492 2299 Gerard van Veen Voorthuizen (N) 0 0.00
1493 2300 Arjen van der Schaaf Ureterp (N) 0 0.00
1494 2301 Auke Kooistra Drachten (N) 0 0.00
1495 2343 Arno Winde Delft (N) 0 0.00
1496 2344 Jacques Koster Amsterdam (N) 0 0.00
1497 2356 Piet Beelen Vijfhuizen (N) 0 0.00
1498 2348 Cornelis van Aerssen Nw3 4lh londen engeland (U) 0 0.00
1499 2426 Dina Melis Groningen (N) 0 0.00
1500 2380 Dirk Scheringa Spanbroek (N) 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16