Results
Snelle Toertocht (24/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (25/1)
Open Nederlands Kampioenschap Marathonschaatsen (KNSB) (26/1)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Alternatieve Elfstedentocht Wedstrijd voor Heren A, B en Dames (28/1)
Criterium voor Heren A, B, C, Dames en Veteranen (30/1)
2e Alternatieve Elfsteden Toertocht (31/1)
De Weissensee Cup (2/2)
3e Alternatieve Elfsteden Toertocht (3/2)
1e Alternatieve Elfsteden Toertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
100 km
200 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1401
1714
Daan Worm
Amstelveen (N)
1
1:20:33.3
18.62
25.00
1402
2057
Tiny Vissers
Veghel (N)
1
1:22:06.7
18.27
25.00
1403
1751
Dick Hilbrants
Veendam (N)
1
1:23:24.6
17.98
25.00
1404
1987
Bertus Lekkerkerker
Weesp (N)
1
1:24:09.0
17.83
25.00
1405
2476
Pim van Rossenberg
Rotterdam (N)
1
1:28:43.4
16.91
25.00
1406
1205
Paul Hefti
Almelo (N)
1
1:35:25.2
15.72
25.00
1407
1368
Henk Franken
Grave (N)
1
1:38:01.2
15.30
25.00
1408
2388
Math Heuts
Munstergeleen (N)
1
1:43:44.6
14.46
25.00
1409
2083
Elian Otto
Vijfhuizen (N)
1
1:44:50.3
14.31
25.00
1410
1796
Chritiën van Goor
Meijel (N)
1
1:45:08.3
14.27
25.00
1411
1409
John Krebs
Kiel windeweer (N)
1
1:51:48.9
13.42
25.00
1412
2175
Reina Rozema
Groningen (N)
1
2:08:07.7
11.71
25.00
1413
2185
Fred Kooiman
Groningen (N)
1
2:08:34.3
11.67
25.00
1414
1211
Monique Eggink
Zoetermeer (N)
1
2:46:27.0
9.01
25.00
1415
1212
Cobie Eggink
Zoetermeer (N)
1
2:46:30.5
9.01
25.00
1416
1498
Henk Blokhuis
Lonneker (N)
1
3:04:32.5
8.13
25.00
1417
2283
Henk ten Brink
Nunspeet (N)
1
3:47:39.7
6.59
25.00
1418
2417
Tijmen Steeg
Genemuiden (N)
0
·
·
0.00
1419
2309
Berend Verhoeff
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1420
1306
Marianne Molenaar-Stenmans
Arnhem (N)
0
·
·
0.00
1421
1357
Sjaak Wijnands
Noordwijk (N)
0
·
·
0.00
1422
1186
Wietske de Jonge
Westerlee (N)
0
·
·
0.00
1423
2017
Gerben de Vries
Leeuwarden (N)
0
·
·
0.00
1424
2012
Wim Koerselman
's-gravenzande (N)
0
·
·
0.00
1425
2049
Matthijs Koorevaar
Waddinxveen (N)
0
·
·
0.00
1426
2073
Marieke Bouma
Zegveld (N)
0
·
·
0.00
1427
2092
Wout Bleijenberg
Driebergen (N)
0
·
·
0.00
1428
2108
Roel Sint
's-gravenhage (N)
0
·
·
0.00
1429
1999
Henk Logtenberg
Olst (N)
0
·
·
0.00
1430
1927
Raijmond Mars
Raalte (N)
0
·
·
0.00
1431
1916
Henk Oosterhof
Bakkeveen (N)
0
·
·
0.00
1432
1910
Kees Klop
Hardinxveld-giessendam (N)
0
·
·
0.00
1433
1882
Wilma Groenendijk-Vogelzang
Rotterdam (N)
0
·
·
0.00
1434
1883
Cees Groenendijk
Rotterdam (N)
0
·
·
0.00
1435
1869
Martien van der Hoorn
Voorhout (N)
0
·
·
0.00
1436
1857
Eveline Bremmer-Heijmeriks
Maarn (N)
0
·
·
0.00
1437
1852
Bert van Droffelaar
Baarn (N)
0
·
·
0.00
1438
1853
Arie Slob
Helvoirt (N)
0
·
·
0.00
1439
1733
Ruud de Boer
Hazerswoude (dorp) (N)
0
·
·
0.00
1440
1723
Pleun Verheij
Culemborg (N)
0
·
·
0.00
1441
1779
Jeen van den Berg
Heerenveen (N)
0
·
·
0.00
1442
1764
Bart Groenouwe
Gorssel (N)
0
·
·
0.00
1443
1766
Cees Anker
Waddinxveen (N)
0
·
·
0.00
1444
1767
Gert Anker
Waddinxveen (N)
0
·
·
0.00
1445
1768
Willem Anker
Waddinxveen (N)
0
·
·
0.00
1446
1769
Ron van Wijk
Delft (N)
0
·
·
0.00
1447
1702
Marcel van Rijn
Alphen a/d rijn (N)
0
·
·
0.00
1448
1703
Cees van Scheppingen
Oude-wetering (N)
0
·
·
0.00
1449
1655
Harrie de Jong
Vledder (N)
0
·
·
0.00
1450
1659
Karen de Boer
Zoetermeer (N)
0
·
·
0.00
1451
1673
Marian van Koersel-Veldhuis
Delft (N)
0
·
·
0.00
1452
1638
Tonn van de Laar
Wagenberg (N)
0
·
·
0.00
1453
1650
Mariëtte Wallinga
Boskoop (N)
0
·
·
0.00
1454
1581
Kees Spaargaren
Vierpolders (N)
0
·
·
0.00
1455
1187
Ab van Dijk
Cothen (N)
0
·
·
0.00
1456
1203
Paula Schuit
Nieuwe brug (N)
0
·
·
0.00
1457
1183
Hetty HILGERS-DE BOER
Blijham (N)
0
·
·
0.00
1458
1185
Harrie de Jonge
Westerlee (N)
0
·
·
0.00
1459
1213
Leo Eggink
Zoetermeer (N)
0
·
·
0.00
1460
1173
Diti Oudendag
Alphen a/d rijn (N)
0
·
·
0.00
1461
1147
Nel de Haas-Ruigrok
Bergschenhoek (N)
0
·
·
0.00
1462
1161
Be Krul
Nieuwleusen (N)
0
·
·
0.00
1463
1245
Harry Tabben
Naaldwijk (N)
0
·
·
0.00
1464
1246
Marie louise Tabben
Naaldwijk (N)
0
·
·
0.00
1465
1232
Wout Vochteloo
Oosterwolde (fr) (N)
0
·
·
0.00
1466
1105
Kees Hooymans
Voorschoten (N)
0
·
·
0.00
1467
1106
Wim Overtoom
Heerhugowaard (N)
0
·
·
0.00
1468
1127
Piet Aarsen
Nieuw vennep (N)
0
·
·
0.00
1469
1043
Frans de Kort
Hillegom (N)
0
·
·
0.00
1470
1044
Claartje de Kort-Langelaan
Hillegom (N)
0
·
·
0.00
1471
1045
Nico van Wissen
Wassenaar (N)
0
·
·
0.00
1472
1001
Nico Benneker
Opperdoes (N)
0
·
·
0.00
1473
1011
Vera de Coninck
9971 lembeke belgie (B)
0
·
·
0.00
1474
1309
Shirley Vos
Ruurlo (N)
0
·
·
0.00
1475
1293
Hans Aalderink
Apeldoorn (N)
0
·
·
0.00
1476
1322
Bert Cremers
Munstergeleen (N)
0
·
·
0.00
1477
1415
Al de Weerd
Zwolle (N)
0
·
·
0.00
1478
1432
Henny Bonnet
Zoetermeer (N)
0
·
·
0.00
1479
1380
Frans Erkens
Brunssum (N)
0
·
·
0.00
1480
1395
Marissa Otten
Enter (N)
0
·
·
0.00
1481
1396
Gerard Otten
Enter (N)
0
·
·
0.00
1482
1397
Edwin Franckaert
St.jansteen (N)
0
·
·
0.00
1483
1398
Peter Deelen
Alblasserdam (N)
0
·
·
0.00
1484
1399
Netty Deelen
Alblasserdam (N)
0
·
·
0.00
1485
1468
Mieke van den Boogaard
Leiden (N)
0
·
·
0.00
1486
1472
Gert Liefting
Stroe (N)
0
·
·
0.00
1487
1473
Eva Liefting-Bouwman
Stroe (N)
0
·
·
0.00
1488
1476
Ina STRAVER-VAN DAALEN
Andel (N)
0
·
·
0.00
1489
1448
Tiemen Bijsterbosch
Heerde (N)
0
·
·
0.00
1490
1520
Gooitsen van Eijk
's hertogenbosch (N)
0
·
·
0.00
1491
1542
Arnoud Buizer
Utrecht (N)
0
·
·
0.00
1492
2299
Gerard van Veen
Voorthuizen (N)
0
·
·
0.00
1493
2300
Arjen van der Schaaf
Ureterp (N)
0
·
·
0.00
1494
2301
Auke Kooistra
Drachten (N)
0
·
·
0.00
1495
2343
Arno Winde
Delft (N)
0
·
·
0.00
1496
2344
Jacques Koster
Amsterdam (N)
0
·
·
0.00
1497
2356
Piet Beelen
Vijfhuizen (N)
0
·
·
0.00
1498
2348
Cornelis van Aerssen
Nw3 4lh londen engeland (U)
0
·
·
0.00
1499
2426
Dina Melis
Groningen (N)
0
·
·
0.00
1500
2380
Dirk Scheringa
Spanbroek (N)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1512 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13
|
14
|
15
|
16