home
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Aart Koopmans Memorial (28/1)
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)
KPN Open NK (30/1)
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
KPN Open NK (30/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Dames 70 km
Heren 100 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
209
Jacques de Vries
()
0
·
·
0.00
302
226
Kurt van de Nes
()
0
·
·
0.00
303
230
René van der Meulen
()
0
·
·
0.00
304
235
Albert Bakker
()
0
·
·
0.00
305
237
Pieter de Kroon
()
0
·
·
0.00
306
238
Gijs Gjaltema
()
0
·
·
0.00
307
241
Jacob Drenth
()
0
·
·
0.00
308
248
Roelof vd Boer
()
0
·
·
0.00
309
256
Jo Huitzing
()
0
·
·
0.00
310
260
Bennie Zwartenkot
()
0
·
·
0.00
311
262
Lieuwe van der Veen
()
0
·
·
0.00
312
263
Nico van Bergeijk
()
0
·
·
0.00
313
264
Sjouke Hellinga
()
0
·
·
0.00
314
276
Symen Algra
()
0
·
·
0.00
315
285
André Willems
()
0
·
·
0.00
316
288
Frits Riemersma
()
0
·
·
0.00
317
292
Herman Veneman
()
0
·
·
0.00
318
304
Gerrit de Graaf
()
0
·
·
0.00
319
308
Andre Klompmaker
()
0
·
·
0.00
320
363
Herman Pouwels
()
0
·
·
0.00
321
371
Cor Varenkamp
()
0
·
·
0.00
322
401
Nico Tielens
()
0
·
·
0.00
323
409
Jan Mulderij
()
0
·
·
0.00
324
410
Gert Mulderij
()
0
·
·
0.00
325
412
Bruno Plantinga
()
0
·
·
0.00
326
481
Anthony Janse
()
0
·
·
0.00
327
482
Dennis Doens
()
0
·
·
0.00
328
B34
Sjoerd den Hertog
Adviesburo Harry de Wolff ()
0
·
·
0.00
329
B35
Alfred Bolks
()
0
·
·
0.00
330
B46
Leon de Groot
Mijnten-Maple ()
0
·
·
0.00
331
B48
Thijs Smit
()
0
·
·
0.00
332
B49
Luis Veen
()
0
·
·
0.00
333
B31
Gerco van de Beek
Alert Salaris-en PersoneelsDiensten ()
0
·
·
0.00
334
B32
Pieter van Kruistum
Van den Hoogen Tegels & Sanitair ()
0
·
·
0.00
335
B37
Jan Marten Verbree
HD infratechniek/Haantjes ()
0
·
·
0.00
336
B38
Hans Pater
()
0
·
·
0.00
337
B39
Stefan Crediet
HD infratechniek/Haantjes ()
0
·
·
0.00
338
B40
Stefan Visscher
()
0
·
·
0.00
339
B41
Jos Dohle
ikspeelook ()
0
·
·
0.00
340
B56
Leon van Eis
()
0
·
·
0.00
341
B57
Eric Bisschops
MDP-ICT ()
0
·
·
0.00
342
B51
Peter Duits
()
0
·
·
0.00
343
B52
Thomas Kruk
Van den Hoogen Tegels & Sanitair ()
0
·
·
0.00
344
B53
Axel Koopman
Romex Restate ()
0
·
·
0.00
345
B54
Wim Bos
Berghtec ()
0
·
·
0.00
346
B60
Koos Kortekaas
()
0
·
·
0.00
347
B61
Yoeri Takken
()
0
·
·
0.00
348
B62
Tim Jansen
()
0
·
·
0.00
349
B64
Mark Huisman
Bola Tulpenveredelingen ()
0
·
·
0.00
350
B68
Charly Landman
()
0
·
·
0.00
351
B22
Sjaak Oud
Blue-dune ()
0
·
·
0.00
352
B25
Tonny van Vliet
ACE Team ()
0
·
·
0.00
353
B17
Camiel van Eis
()
0
·
·
0.00
354
B14
Christiaan van den Berg
ACE Team ()
0
·
·
0.00
355
B15
Ted Ooijevaar
()
0
·
·
0.00
356
B09
Theo Trul
()
0
·
·
0.00
357
B10
Henk Bos
Alert Salaris-en PersoneelsDiensten ()
0
·
·
0.00
358
B11
Meindert Bouma
()
0
·
·
0.00
359
B06
Gijsbert Nieuwkoop
Sport2000/Stehmann ()
0
·
·
0.00
360
B07
Johan Elstgeest
HWI Techniek/SMC Rijnland/Wallet Tweewielers ()
0
·
·
0.00
361
A03
Douwe de Vries
Telstar Sport/Primagaz ()
0
·
·
0.00
362
A01
Bob de Vries
BAM-Univé Schaatsteam ()
0
·
·
0.00
363
A16
Dinant Nieuwkoop
Team Brabant ()
0
·
·
0.00
364
A24
Sjoerd Huisman
Telstar Sport/Primagaz ()
0
·
·
0.00
365
A21
Pieter-Jorn Gemser
JB Besturingstechniek ()
0
·
·
0.00
366
A33
Bart Swings
Haven Amsterdam ()
0
·
·
0.00
367
A40
Ruurd Dijkstra
De Haan Westerhoff ()
0
·
·
0.00
368
A45
Martijn Kromkamp
Radson-Jinstal ()
0
·
·
0.00
369
A49
Elwin Hulsink
TZN ()
0
·
·
0.00
370
A50
Roger Schneider
Payroll Group ()
0
·
·
0.00
371
A51
Thijs Smets
Schaatscentrum De Uithof ()
0
·
·
0.00
372
A75
Koen Verweij
Wadro ()
0
·
·
0.00
373
A85
Kevin Floris
Haven Amsterdam ()
0
·
·
0.00
374
A61
Sander Kingma
CRV-Interfarms schaatsploeg ()
0
·
·
0.00
375
A71
Casper Helling
TZN ()
0
·
·
0.00
376
D90
Foske Tamar van der Wal
Okkinga Communicatie ()
0
·
·
0.00
377
D92
Jane Ravestein
Make a Wish ()
0
·
·
0.00
378
D93
Imke Vormeer
Make a Wish ()
0
·
·
0.00
379
D94
Kimberly van den Berg
Make a Wish ()
0
·
·
0.00
380
D74
Yvonne Nauta
Team Langebaan ()
0
·
·
0.00
381
D81
Jolanda Spruit
Make a Wish ()
0
·
·
0.00
382
D77
Eva Buurman
Weleda ()
0
·
·
0.00
383
D65
Brooke Lochland
Stouwdamsport ()
0
·
·
0.00
384
D60
Eline Bennis
Groenehartsport.nl ()
0
·
·
0.00
385
D50
Astrid de Graaf
ACE-Team ()
0
·
·
0.00
386
D55
Marleen Elstgeest
Bouma ()
0
·
·
0.00
387
n02
Inge Ruth Visser
()
0
·
·
0.00
388
n06
Hilde Marije Dijkstra
()
0
·
·
0.00
389
n12
Lisette Hoekstra
()
0
·
·
0.00
390
n29
Hendrika Sinnema
()
0
·
·
0.00
391
n55
Astrid Schuitema
()
0
·
·
0.00
392
R21
Corina Dijkstra
()
0
·
·
0.00
393
w41
Manouk van Emmerik
()
0
·
·
0.00
394
z30
Marscha van Gaubergen
()
0
·
·
0.00
395
z97
Ilse Uithoven
()
0
·
·
0.00
396
D103
Gulia Lollobrigida
Team Langebaan ()
0
·
·
0.00
397
w66
Liesbeth Milatz
()
0
·
·
0.00
398
w75
Lucy Hutten-Witteman
()
0
·
·
0.00
399
w89
Petra Spigt
()
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
399 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4