home
GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)
2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Aart Koopmans Memorial (28/1)
3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)
KPN Open NK (30/1)
4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Alternatieve Elfstedentocht (2/2)
GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Grand Prix Masters 60 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
230
René van der Meulen
Kampen (NED)
14
1:51:31.0
31.64
58.80
2
29
Jorrit Veneman
Ommen (NED)
14
1:51:31.0
31.64
58.80
3
256
Jo Huitzing
Stadskanaal (NED)
14
1:51:32.9
31.63
58.80
4
410
Gert Mulderij
Elim (NED)
14
1:52:11.7
31.45
58.80
5
308
Andre Klompmaker
Oosterwolde (NED)
14
1:52:11.9
31.44
58.80
6
115
Sam Meissen
Venhuizen (NED)
14
1:52:46.5
31.28
58.80
7
264
Sjouke Hellinga
Broeksterwoude (NED)
14
1:53:08.9
31.18
58.80
8
496
Joerec Cijsouw
Oostburg (NED)
14
1:53:09.2
31.18
58.80
9
93
Paul Robijn
Koudekerk aan De Rijn (NED)
14
1:53:11.0
31.17
58.80
10
292
Herman Veneman
Ommen (NED)
14
1:53:12.0
31.17
58.80
11
203
Bas Ludemann
Sneek (NED)
14
1:53:12.9
31.16
58.80
12
161
Klaas Brandwijk
Hardinxveld-Giessendam (NED)
14
1:53:13.6
31.16
58.80
13
122
Martie de Zeeuw
Est (NED)
14
1:53:14.3
31.16
58.80
14
39
Laurent Janse
Yerseke (NED)
14
1:53:17.8
31.14
58.80
15
481
Anthony Janse
Yerseke (NED)
14
1:53:28.4
31.09
58.80
16
77
Frans van den Bossche
Aalter (B) (NED)
14
1:54:07.2
30.91
58.80
17
205
Edwin Mellema
Veendam (NED)
14
1:54:31.5
30.81
58.80
18
491
Aleid Klompmaker
Oosterwolde (NED)
14
1:56:08.2
30.38
58.80
19
116
Siem Laan
Medemblik (NED)
14
1:57:46.4
29.96
58.80
20
44
Nico Coenen
Zwaanshoek (NED)
14
1:57:48.0
29.95
58.80
21
168
Paul van Maaren
Delwijnen (NED)
14
1:57:56.1
29.91
58.80
22
492
Martin Nederveen
Almkerk (NED)
14
2:01:52.5
28.95
58.80
23
401
Nico Tielens
Westerland (NED)
13
1:51:10.5
29.47
54.60
24
262
Lieuwe van der Veen
Twijzelerheide (NED)
13
1:52:11.7
29.20
54.60
25
106
Mels van Ammers
Wognum (NED)
13
1:52:12.1
29.20
54.60
26
101
Ruud Kluit
Beets nh (NED)
13
1:52:27.1
29.13
54.60
27
482
Dennis Doens
Oostburg (NED)
13
1:52:55.4
29.01
54.60
28
73
Henk van Milligen
Hierden (NED)
13
1:53:30.8
28.86
54.60
29
288
Frits Riemersma
Haren (NED)
13
1:56:15.2
28.18
54.60
30
169
Adriaan van Damme
Yerseke (NED)
13
1:57:28.4
27.89
54.60
31
209
Jacques de Vries
Beilen (NED)
12
1:52:36.8
26.85
50.40
32
15
Martijn Jager
Utrecht (NED)
12
2:00:24.0
25.12
50.40
33
154
Aart van Dalen
Andel (NED)
11
1:51:23.9
24.88
46.20
33 Gevonden resultaten - Pagina's:
1