home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 6121 Bart de Graaf VEENENDAAL (Ned) 12 5:04:16.8 19.72 100.00
902 6192 Johan Groen HEERHUGOWAARD (Ned) 12 5:04:49.8 19.68 100.00
903 6131 Bram van der Hout BENTHUIZEN (Ned) 12 5:05:09.3 19.66 100.00
904 5138 Simon Wouda ELST GLD (Ned) 12 5:06:32.6 19.57 100.00
905 5591 Wim Bouhuijs Kampen (Ned) 12 5:07:16.0 19.53 100.00
906 5495 Susan Hoogendoorn ZEGVELD (Ned) 12 5:08:38.6 19.44 100.00
907 5647 Jan Compeer Voorschoten (Ned) 12 5:08:53.1 19.42 100.00
908 5545 Bram Noorman HOOGLAND (Ned) 12 5:09:00.6 19.42 100.00
909 6023 Wim van Genderen NOORDELOOS (Ned) 12 5:10:21.6 19.33 100.00
910 5254 Rob Kuyp SASSENHEIM (Ned) 12 5:10:33.8 19.32 100.00
911 5156 Herman van der Donk GROOTEGAST (Ned) 12 5:10:45.2 19.31 100.00
912 5734 Wilto Dijkstra KAMPEN (Ned) 12 5:11:23.9 19.27 100.00
913 5204 Roy Bruggeman HEINO (Ned) 12 5:11:28.2 19.26 100.00
914 5173 Maarten Zwaan OPPERDOES (Ned) 12 5:12:22.8 19.21 100.00
915 5129 Nico Benneker OPPERDOES (Ned) 12 5:12:25.6 19.20 100.00
916 5663 Benno van Vliet HAASTRECHT (Ned) 12 5:12:26.2 19.20 100.00
917 6252 Nell Veldt-Oudhuis AKERSLOOT (Ned) 12 5:12:37.9 19.19 100.00
918 5211 Christel Koerhuis DELFGAUW (Ned) 12 5:13:07.4 19.16 100.00
919 5363 Tiny Pfaff BODEGRAVEN (Ned) 12 5:13:19.2 19.15 100.00
920 5288 Jan Olde Hampsink TUBBERGEN (Ned) 12 5:14:22.3 19.09 100.00
921 5902 Marcel van der Schaaff ROTTERDAM (Ned) 12 5:14:23.5 19.08 100.00
922 6153 Jelte Kruijer HEILIGERLEE (Ned) 12 5:14:40.3 19.07 100.00
923 6152 Linda Kruijer HEILIGERLEE (Ned) 12 5:14:40.3 19.07 100.00
924 5502 Herman Spruit Alpnen aan den Rijn (Ned) 12 5:16:34.2 18.95 100.00
925 6109 Robert Strondl Wenen (Oos) 12 5:17:29.1 18.90 100.00
926 5736 Inge Pasman LOCHEM (Ned) 12 5:17:36.4 18.89 100.00
927 6227 Maljard van Egmond LEIDERDORP (Ned) 12 5:18:23.7 18.84 100.00
928 5078 Nico Los AMERSFOORT (Ned) 12 5:18:36.0 18.83 100.00
929 5486 Ton Griffioen KAMERIK (Ned) 12 5:19:10.0 18.80 100.00
930 6128 Ben den Ouden NIEUW VENNEP (Ned) 12 5:21:29.3 18.66 100.00
931 5660 Ben van der Maat ASSENDELFT (Ned) 12 5:23:29.1 18.55 100.00
932 6202 Ben Rouweler BORNE (Ned) 12 5:23:43.3 18.53 100.00
933 5895 Leo Boon 'S GRAVENZANDE (Ned) 12 5:27:53.3 18.30 100.00
934 5390 Ronald Nieuwendam AMSTERDAM (Ned) 12 5:28:52.6 18.24 100.00
935 5413 Greet Hoogerwerf BODEGRAVEN (Ned) 12 5:30:26.6 18.16 100.00
936 5464 Anouk Nieuwland WORMER (Ned) 12 5:30:27.3 18.16 100.00
937 5009 Wim Bax SLEEUWIJK (Ned) 12 5:30:57.0 18.13 100.00
938 5057 Remmelt Veenstra SCHOONDIJKE (Ned) 12 5:33:16.4 18.00 100.00
939 6171 Jans Winters ENSCHEDE (Ned) 12 5:33:47.0 17.98 100.00
940 5366 Freek Hillebrand Heemskerk (Ned) 12 5:33:48.9 17.97 100.00
941 6270 Jan Weeterings TILBURG (Ned) 12 5:34:00.7 17.96 100.00
942 5679 Lolke Buma WITMARSUM (Ned) 12 5:34:07.1 17.96 100.00
943 6070 Jan Hamstra WASSENAAR (Ned) 12 5:35:31.3 17.88 100.00
944 5884 Nelleke Heemskerk ALPHEN A/D RIJN (Ned) 12 5:35:43.2 17.87 100.00
945 6024 Gerard Kortekaas LISSERBROEK (Ned) 12 5:36:13.0 17.85 100.00
946 5171 Kor Commies MUNTENDAM (Ned) 12 5:37:55.4 17.76 100.00
947 5782 Helene Dits ANDELST (Ned) 12 5:38:07.3 17.75 100.00
948 5074 Koos van Asten RIJSWIJK ZH (Ned) 12 5:38:07.9 17.74 100.00
949 5437 Jack Slobbe ZEVENHUIZEN ZH (Ned) 12 5:39:02.8 17.70 100.00
950 5740 Dorenda Klein ROELOFARENDSVEEN (Ned) 12 5:39:51.2 17.65 100.00
951 6195 Joyce van Binsbergen-Bolks HENGELO (Ned) 12 5:40:06.2 17.64 100.00
952 6147 Wiel Helwegen HERTEN (Ned) 12 5:40:31.5 17.62 100.00
953 5956 Adrianus den Otter EINDHOVEN (Ned) 12 5:40:45.6 17.61 100.00
954 5939 Ben Schreurs 't Loo Oldebroek (Ned) 12 5:41:28.5 17.57 100.00
955 5658 Horst Storm 'S-GRAVENHAGE (Ned) 12 5:41:34.4 17.57 100.00
956 5489 Alda Hoogendoorn ZEGVELD (Ned) 12 5:41:50.6 17.55 100.00
957 5695 Ria Kraan-vd Groenewegen Kwintsheul (Ned) 12 5:42:13.5 17.53 100.00
958 5846 Corrie Persoon - Van Boheemen Honselerdijk (Ned) 12 5:42:13.6 17.53 100.00
959 5134 Karel Bootsman SANTPOORT (Ned) 12 5:42:40.7 17.51 100.00
960 6215 Sjaak van der Worp WOUDENBERG (Ned) 12 5:42:49.1 17.50 100.00
961 5804 Ivonne Kok NIJKERK GLD (Ned) 12 5:44:53.9 17.40 100.00
962 5021 Jacqueline Voormolen-Blom LOENEN A/D VECHT (Ned) 12 5:47:55.6 17.25 100.00
963 5127 Rudi de Vries BELT-SCHUTSLOOT (Ned) 12 5:48:18.4 17.23 100.00
964 5294 Peter van Walsem WEZEP (Ned) 12 5:49:49.7 17.15 100.00
965 5950 Monic van Schie HONSELERSDIJK (Ned) 12 5:50:25.8 17.12 100.00
966 5469 Gerda de Vries SOEST (Ned) 12 5:51:59.5 17.05 100.00
967 5701 Dirk Steltman AMSTERDAM (Ned) 12 5:52:50.7 17.00 100.00
968 6253 Jan-Jaap Naberman GENEMUIDEN (Ned) 12 5:54:49.5 16.91 100.00
969 6183 Gijsberg Boot OOSTERWIJK (Ned) 12 5:56:45.8 16.82 100.00
970 5944 Petra van den Berge-Hirdes KRABBENDIJKE (Ned) 12 5:57:40.7 16.77 100.00
971 6140 Lammert Rodenburg DRACHTEN (Ned) 12 5:58:23.8 16.74 100.00
972 5723 Diny Bouwens GOUDA (Ned) 12 5:58:44.4 16.73 100.00
973 6088 Nellie Pater WAARLAND (Ned) 12 5:59:14.7 16.70 100.00
974 6175 Rinus Rentmeester SPIJKENISSE (Ned) 12 5:59:46.5 16.68 100.00
975 5755 Willy Galje-van Paassen NAALDWIJK (Ned) 12 6:01:22.3 16.60 100.00
976 5319 Hendrik-Jan Lammers DE RIJP (Ned) 12 6:01:42.2 16.59 100.00
977 5724 Ton Bouwens GOUDA (Ned) 12 6:01:44.8 16.59 100.00
978 6101 Wouter Kalf ALKMAAR (Ned) 12 6:02:36.4 16.55 100.00
979 5182 Tycho de Waard LEIDEN (Ned) 12 6:03:42.0 16.50 100.00
980 6066 Dick van Goor BRUMMEN (Ned) 12 6:05:54.6 16.40 100.00
981 5777 Ingrid van Berkel ELLECOM (Ned) 12 6:07:07.2 16.34 100.00
982 5546 Ko Blok HILVERSUM (Ned) 12 6:08:17.7 16.29 100.00
983 5484 Eline Van Oosterom UITHOORN (Ned) 12 6:08:52.9 16.27 100.00
984 5003 Kees de Langen CASTRICUM (Ned) 12 6:09:44.3 16.23 100.00
985 5098 Herman Poelma HOORN (Ned) 12 6:09:59.2 16.22 100.00
986 5428 Kees Sieswerda DIDAM (Ned) 12 6:10:13.4 16.21 100.00
987 5824 Jaap C. Mulder OOSTERBEEK (Ned) 12 6:12:14.6 16.12 100.00
988 5852 Sandra MA Wenker-Tan ARNHEM (Ned) 12 6:12:23.2 16.11 100.00
989 5851 Marcel HB Wenker ARNHEM (Ned) 12 6:12:27.4 16.11 100.00
990 5158 Jose Drost ZWOLLE (Ned) 12 6:14:18.9 16.03 100.00
991 5399 Rob van Opzeeland AMSTERDAM (Ned) 12 6:15:42.5 15.97 100.00
992 5398 Sabine van Opzeeland AMSTERDAM (Ned) 12 6:15:42.6 15.97 100.00
993 6090 Aad Luiten LEIDSCHENDAM (Ned) 12 6:16:10.6 15.95 100.00
994 5533 Dorothe Feuth VOORHOUT (Ned) 12 6:16:25.8 15.94 100.00
995 5893 Leo Buijing MAASSLUIS (Ned) 12 6:18:32.3 15.85 100.00
996 6267 Sipke Meindertsma Gieten (Ned) 12 6:21:45.9 15.72 100.00
997 6268 Tanja Lore de Jong GIETEN (Ned) 12 6:21:47.3 15.72 100.00
998 5256 Patricia Faasse RENSWOUDE (Ned) 12 6:23:59.2 15.63 100.00
999 6226 Ofke Jr Teekens Bodegraven (Ned) 12 6:26:30.0 15.52 100.00
1000 5264 Jolanda van Galen - Markus Schipluiden (Ned) 12 6:29:47.5 15.39 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1241 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13