home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
401 5408 Gerard Korse OOSTERBLOKKER (Ned) 24 10:02:34.2 19.91 200.00
402 5219 Cor Wagenaar OOSTERBLOKKER (Ned) 24 10:02:34.5 19.91 200.00
403 5443 Evert van Ommen WEZEP (Ned) 24 10:02:45.8 19.91 200.00
404 5691 Janny van Roest HARMELEN (Ned) 24 10:02:54.8 19.90 200.00
405 5503 Hugo Schrama WILNIS (Ned) 24 10:02:59.3 19.90 200.00
406 5260 Jan van Roest HARMELEN (Ned) 24 10:03:07.0 19.90 200.00
407 5872 Gonny Brunia NIEUW WEERDINGE (Ned) 24 10:03:13.8 19.89 200.00
408 5067 Martien Spruit VLIST (Ned) 24 10:03:47.0 19.87 200.00
409 6007 Gerard Holthinrichs Tubbergen (Ned) 24 10:04:04.9 19.86 200.00
410 5118 Joke Meijer DE KWAKEL (Ned) 24 10:04:18.5 19.86 200.00
411 5293 Gerard Baars BOVENKARSPEL (Ned) 24 10:04:31.8 19.85 200.00
412 6095 Henk de Haan Ede (Ned) 24 10:04:46.5 19.84 200.00
413 5126 Jaap Zwaan Opperdoes (Ned) 24 10:05:03.8 19.83 200.00
414 5176 Wim Zwier OPPERDOES (Ned) 24 10:05:04.0 19.83 200.00
415 5151 Jan van Schie HOOGMADE (Ned) 24 10:05:20.0 19.82 200.00
416 5207 Eddy Korte BELLINGWOLDE (Ned) 24 10:05:21.1 19.82 200.00
417 5461 Frank Slutter VARSSELDER (Ned) 24 10:05:28.8 19.82 200.00
418 6111 Arie van 't Ende UITHOORN (Ned) 24 10:06:05.8 19.80 200.00
419 5528 Harm van den Belt DIEPENVEEN (Ned) 24 10:06:19.6 19.79 200.00
420 5460 Herman Spruijt HEERENVEEN (Ned) 24 10:06:32.3 19.78 200.00
421 6181 Joost Rooseboom de Vries OLDEBROEK (Ned) 24 10:06:35.8 19.78 200.00
422 5677 Kris Marczyk GRONINGEN (Ned) 24 10:06:39.8 19.78 200.00
423 6169 Henk Wiegers HENGELO (Ned) 24 10:06:52.4 19.77 200.00
424 5416 Joost Jan-Douwe Bunnik GOUDA (Ned) 24 10:07:14.2 19.76 200.00
425 5606 Jan Schut OUDORP-ALKMAAR (Ned) 24 10:07:24.1 19.76 200.00
426 6123 Jan Koning VOLENDAM (Ned) 24 10:07:45.4 19.74 200.00
427 5705 Karel Kleijn WESTMAAS (Ned) 24 10:08:02.8 19.74 200.00
428 5856 Teus Kleijn KRIMPEN AAN DE LEK (Ned) 24 10:08:02.9 19.74 200.00
429 6112 Ad Kleijn BERGAMBACHT (Ned) 24 10:08:03.0 19.74 200.00
430 6199 Bert Kok TER AAR (Ned) 24 10:08:03.6 19.73 200.00
431 5866 Tonn van de Laar WAGENBERG (Ned) 24 10:08:04.7 19.73 200.00
432 6249 Patrick Marteijn HOOFDPLAAT (Ned) 24 10:08:12.0 19.73 200.00
433 5509 Berend Klei NUIS (Ned) 24 10:08:45.5 19.71 200.00
434 5583 Henk Veldhuizen MAARSBERGEN (Ned) 24 10:09:09.5 19.70 200.00
435 5479 Ben de Vor SNELREWAARD (Ned) 24 10:09:10.1 19.70 200.00
436 5172 Kees van der Eijk SNELREWAARD (Ned) 24 10:09:10.9 19.70 200.00
437 5480 Louis Verweij OUDEWATER (Ned) 24 10:09:10.9 19.70 200.00
438 6149 Patrick Vreeman GRONINGEN (Ned) 24 10:09:12.1 19.70 200.00
439 5999 Herman Benschop EEMNES (Ned) 24 10:09:20.4 19.69 200.00
440 5433 Wilco Schuurman ASSEN (Ned) 24 10:09:31.6 19.69 200.00
441 5953 Arnoud Gietema ARNHEM (Ned) 24 10:10:12.6 19.67 200.00
442 5116 Henk Swijnenburg NIEUW-LEKKERLAND (Ned) 24 10:10:17.9 19.66 200.00
443 5426 Jeannet Saat NIJMEGEN (Ned) 24 10:10:30.7 19.66 200.00
444 6014 Anja Noordam 'S GRAVENZANDE (Ned) 24 10:10:51.2 19.64 200.00
445 5290 Jan Schepens NIJMEGEN (Ned) 24 10:10:51.6 19.64 200.00
446 6013 Gerrit Moerman VLAARDINGEN (Ned) 24 10:10:51.8 19.64 200.00
447 5735 Ada van den Nieuwendijk ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned) 24 10:10:53.2 19.64 200.00
448 5635 Ron van Wijk DELFT (Ned) 24 10:10:53.5 19.64 200.00
449 5608 Harry Boerstal Didam (Ned) 24 10:11:18.1 19.63 200.00
450 5240 Willem Oudshoorn DEN HAAG (Ned) 24 10:11:23.6 19.63 200.00
451 5014 Roel Alferink SASSENHEIM (Ned) 24 10:11:49.4 19.61 200.00
452 5341 Peter Ammerlaan SASSENHEIM (Ned) 24 10:11:52.7 19.61 200.00
453 5644 Willem Breedijk SASSENHEIM (Ned) 24 10:11:53.0 19.61 200.00
454 5470 Mona Sanders WIERINGERWAARD (Ned) 24 10:12:16.0 19.60 200.00
455 5822 Ria Kaptein HEERHUGOWAARD (Ned) 24 10:12:16.3 19.60 200.00
456 5934 Leo van Valkengoed HOOGLAND (Ned) 24 10:12:33.2 19.59 200.00
457 6037 Rens Mudde GIESSENBURG (Ned) 24 10:12:40.7 19.59 200.00
458 5284 Gery Borghuis DEVENTER (Ned) 24 10:12:57.1 19.58 200.00
459 5708 Cees van Dijk GROOT-AMMERS (Ned) 24 10:13:03.7 19.57 200.00
460 5415 Jan Bunnik GOUDA (Ned) 24 10:13:04.8 19.57 200.00
461 5578 Walter van den Bosch BLEISWIJK (Ned) 24 10:13:21.5 19.56 200.00
462 5378 Hans van Lint ASSEN (Ned) 24 10:13:29.9 19.56 200.00
463 5345 Ton Jurjus ARNHEM (Ned) 24 10:13:37.8 19.56 200.00
464 5458 Johan van Dijk POLSBROEK (Ned) 24 10:13:42.1 19.55 200.00
465 5391 Cor Oudshoorn MIJDRECHT (Ned) 24 10:14:33.7 19.53 200.00
466 5392 Kees Houtman MIJDRECHT (Ned) 24 10:14:37.0 19.52 200.00
467 5859 Jan Hendrik Hooghiemstra GORSSEL (Ned) 24 10:14:51.7 19.52 200.00
468 6151 Fred de Boer LEUSDEN (Ned) 24 10:15:30.4 19.50 200.00
469 5109 Froukje Hilberink DRONTEN (Ned) 24 10:16:19.6 19.47 200.00
470 6059 Jurriaan ter Heide LICHTENVOORDE (Ned) 24 10:17:25.7 19.44 200.00
471 5998 Ton Mensch BERGAMBACHT (Ned) 24 10:18:42.7 19.40 200.00
472 5349 Toon Nugter ZAANDAM (Ned) 24 10:19:34.8 19.37 200.00
473 5881 Fokko Rietveld HAASTRECHT (Ned) 24 10:19:41.7 19.36 200.00
474 5823 Frans Egers DEVENTER (Ned) 24 10:21:05.1 19.32 200.00
475 5060 Marinus Korenberg OLDEBROEK (Ned) 24 10:21:45.3 19.30 200.00
476 5252 Jac Koenraads BERLICUM (Ned) 24 10:21:55.4 19.30 200.00
477 5225 Michiel Koenraads HAARLEM (Ned) 24 10:22:10.2 19.29 200.00
478 5447 Femke Siemonsma ZEIST (Ned) 24 10:22:10.7 19.29 200.00
479 5368 Reinier Zaal MADE (Ned) 24 10:22:27.1 19.28 200.00
480 5794 Piet Veldt AKERSLOOT (Ned) 24 10:22:29.8 19.28 200.00
481 6076 Nel Bruining-Verwer DEN HOORN TEXEL (Ned) 24 10:22:42.5 19.27 200.00
482 6176 Willem Molenveld Molenveld (NED) 24 10:23:12.5 19.26 200.00
483 6065 Jaap Doldersum GENEMUIDEN (Ned) 24 10:23:24.6 19.25 200.00
484 5539 Sybe van der Zee OOSTEREND TEXEL (Ned) 24 10:23:25.6 19.25 200.00
485 6069 Arend Jan Kloosterman GENEMUIDEN (Ned) 24 10:23:27.8 19.25 200.00
486 5355 Peter Vessies HEEMSKERK (Ned) 24 10:23:32.5 19.24 200.00
487 5202 Jan Venema MARSUM (Ned) 24 10:23:38.9 19.24 200.00
488 6198 Gerrit Waanders BOEKELO (Ned) 24 10:23:47.2 19.24 200.00
489 5359 Bart Perik DELDEN (Ned) 24 10:23:47.3 19.24 200.00
490 5940 Ineke de Veij BOEKELO (Ned) 24 10:23:49.0 19.24 200.00
491 5729 Wimer Haagsma BAARN (Ned) 24 10:23:51.5 19.24 200.00
492 5598 Ronald Pothuizen BAARN (Ned) 24 10:23:53.1 19.23 200.00
493 6241 Berry Luikinga BAARN (Ned) 24 10:23:54.0 19.23 200.00
494 5727 Reinier van Doorn BAARN (Ned) 24 10:23:54.0 19.23 200.00
495 5620 Theo Meijer HAZERSWOUDE (Ned) 24 10:24:21.5 19.22 200.00
496 5789 Wim Overtoom HEERHUGOWAARD (Ned) 24 10:24:56.6 19.20 200.00
497 5149 Piet Rodenburg DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned) 24 10:26:10.9 19.16 200.00
498 5784 Harrie van Liempd SCHIJNDEL (Ned) 24 10:26:38.8 19.15 200.00
499 5249 Lisette Kaptijn SASSENHEIM (Ned) 24 10:26:59.2 19.14 200.00
500 6259 Toby Zoon TUITJENHORN (Ned) 24 10:27:32.4 19.12 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1241 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13