home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1001 5967 Klaske Soepboer ADUARD (Ned) 12 6:29:55.7 15.39 100.00
1002 6246 Jacqueline van der Lee ILPENDAM (Ned) 12 6:31:20.3 15.33 100.00
1003 6117 Geri Kleijn BERGAMBACHT (Ned) 12 6:33:03.6 15.26 100.00
1004 6266 Valerie Margry Amsterdam (Ned) 12 6:33:15.2 15.26 100.00
1005 5534 Marjan de Wilde ZWAAG (Ned) 12 6:34:51.3 15.20 100.00
1006 5360 Jan van Duren Almere-Hout (Ned) 12 6:36:35.1 15.13 100.00
1007 5833 Nelisse Jaap ZWIJNDRECHT (Ned) 12 6:38:41.0 15.05 100.00
1008 5958 Saskia Kok GRONINGEN (Ned) 12 6:39:34.6 15.02 100.00
1009 5960 Annelies Grutterink GRONINGEN (Ned) 12 6:39:38.1 15.01 100.00
1010 6113 Nel Speksnijder LEKKERKERK (Ned) 12 6:42:11.2 14.92 100.00
1011 5982 Olga Hengeveld AMSTERDAM (Ned) 12 6:42:23.1 14.91 100.00
1012 5584 Ineke Veldhuizen MAARSBERGEN (Ned) 12 6:46:52.6 14.75 100.00
1013 5190 Roel Ansink SNELREWAARD (Ned) 12 6:46:56.9 14.74 100.00
1014 6273 Petra van der Veen Heerenveen (Ned) 12 6:48:16.3 14.70 100.00
1015 6124 Netty Booy LEKKERKERK (Ned) 12 6:49:13.1 14.66 100.00
1016 5040 Hanneke Jonkman ALTEVEER GEM DE WOLDEN (Ned) 12 6:49:30.1 14.65 100.00
1017 5170 Dineke van Zutphen OUDE PEKELA (Ned) 12 6:49:38.4 14.65 100.00
1018 5137 Jan Heijdra ODIJK (Ned) 12 6:50:50.8 14.60 100.00
1019 5890 Gerrie Jansze LEIDSCHENDAM (Ned) 12 6:52:34.2 14.54 100.00
1020 5108 Marjolein de Jong-de Bruijn GOUDA (Ned) 12 6:53:58.4 14.49 100.00
1021 6078 Meriam Klein Holkenborg HEERLEN (Ned) 12 6:54:35.6 14.47 100.00
1022 5522 Tjeerd Kingma UITGEEST (Ned) 12 6:54:40.5 14.47 100.00
1023 5085 Eddy van de Vis NIJKERK (Ned) 12 6:54:53.1 14.46 100.00
1024 6182 Guus Olijerhoek Peize (Ned) 12 6:55:29.4 14.44 100.00
1025 6168 Rianne Olijerhoek Peize (Ned) 12 6:55:30.0 14.44 100.00
1026 5169 Bart Siebelink HAARLEM (Ned) 12 6:55:50.1 14.43 100.00
1027 5737 Jose van Steijn HILLEGOM (Ned) 12 6:57:29.3 14.37 100.00
1028 6185 Els Schouten VELP GLD (Ned) 12 6:58:42.5 14.33 100.00
1029 5930 Ruben de Meijer BIERVLIET (Ned) 12 6:59:23.8 14.31 100.00
1030 5504 David Neve Neuhauesgen (Lux) 12 7:03:48.9 14.16 100.00
1031 6216 Lisette van der Kallen SINT OEDENRODE (Ned) 12 7:05:16.1 14.11 100.00
1032 5600 Christine de Jong GORREDIJK (Ned) 12 7:05:48.2 14.09 100.00
1033 6085 Sascha van Bruggen 'S-GRAVENHAGE (Ned) 12 7:08:15.2 14.01 100.00
1034 5271 Wim van Buren NIJVERDAL (Ned) 12 7:09:21.0 13.97 100.00
1035 6224 Willemien van Egmond LEIDERDORP (Ned) 12 7:09:41.2 13.96 100.00
1036 6068 Marius Koning NIEUWKOOP (Ned) 12 7:12:01.2 13.89 100.00
1037 5519 Laura van Doorn HAARLEM (Ned) 12 7:16:50.7 13.73 100.00
1038 5120 Hans van Thiel DEEST (Ned) 12 7:17:50.1 13.70 100.00
1039 5947 Jan van Strien HAARLEM (Ned) 12 7:18:52.8 13.67 100.00
1040 5759 Aris Molenaar MOERKAPELLE (Ned) 12 7:20:03.3 13.63 100.00
1041 6218 Anki Tuin-Schouten 'T ZAND NH (Ned) 12 7:20:36.7 13.62 100.00
1042 5684 Minie Bouw van den Burg NIJKERK (Ned) 12 7:21:47.1 13.58 100.00
1043 5877 Margo Slootweg KWINTSHEUL (Ned) 12 7:22:22.3 13.56 100.00
1044 5858 Jan Slootweg WASSENAAR (Ned) 12 7:22:24.5 13.56 100.00
1045 5593 Frans Steenhuis WAGENINGEN (Ned) 12 7:28:16.4 13.38 100.00
1046 6256 Co Bank BOXMEER (Ned) 12 7:30:00.4 13.33 100.00
1047 5690 Gerrie Cluistra POLSBROEK (Ned) 12 7:38:02.9 13.10 100.00
1048 5087 Ingrid Martens EDAM (Ned) 12 7:42:43.4 12.97 100.00
1049 6138 Friedrich Arnhold Klammrodt Strackholt (Oos) 12 7:44:48.9 12.91 100.00
1050 6158 Monique Smits LISSE (Ned) 12 7:48:12.4 12.81 100.00
1051 5208 Ria vd Horst-Ernst ZWAMMERDAM (Ned) 12 7:51:15.4 12.73 100.00
1052 5721 Yke Hoekstra Haarlem (Ned) 12 7:54:01.1 12.66 100.00
1053 6045 Bertha Kremer ZWOLLE (Ned) 12 7:58:43.4 12.53 100.00
1054 5122 Johan Willem Kremer ZWOLLE (Ned) 12 7:58:44.3 12.53 100.00
1055 5771 Francien Bouwmeister LEIDEN (Ned) 12 8:01:48.7 12.45 100.00
1056 6159 Gerry De Vaan HAARSTEEG (Ned) 12 8:01:51.3 12.45 100.00
1057 5756 Annemarie van Diepen ZWAAGDIJK (Ned) 12 8:01:52.4 12.45 100.00
1058 5760 Lieke Bakker HOORN NH (Ned) 12 8:01:59.9 12.45 100.00
1059 6220 Jan Renger COTHEN (Ned) 12 8:04:25.9 12.39 100.00
1060 6221 Willemien van Otterlo COTHEN (Ned) 12 8:04:28.9 12.38 100.00
1061 5550 John van der Meulen BLEISWIJK (Ned) 12 8:11:03.2 12.22 100.00
1062 5313 Johan Siemonsma ZEIST (Ned) 12 8:23:40.1 11.91 100.00
1063 5030 Remko ter Weijden 'S-GRAVENHAGE (Ned) 12 8:31:15.1 11.74 100.00
1064 6030 Arjan Smit Ursem (Ned) 11 3:55:01.3 23.40 91.66
1065 5448 Theo Kwakkel WEZEP (Ned) 11 4:16:15.7 21.46 91.66
1066 6208 Martin de Swart DRONTEN (Ned) 11 4:41:20.1 19.55 91.66
1067 6073 Kees Mors SINT PANCRAS (Ned) 11 4:42:48.7 19.45 91.66
1068 6132 Willem Jongbloed ROTTERDAM (Ned) 11 4:50:35.7 18.93 91.66
1069 5659 Piet Kralt SASSENHEIM (Ned) 11 4:56:08.9 18.57 91.66
1070 5383 Kees Zuijderduijn KATWIJK AAN ZEE (Ned) 11 5:23:50.4 16.98 91.66
1071 5672 Meini Brunia EXMORRA (Ned) 11 5:32:01.9 16.56 91.66
1072 5193 Rein Kremer GRONINGEN (Ned) 11 5:38:05.2 16.27 91.66
1073 5871 Jolanda van Rij BILTHOVEN (Ned) 11 6:59:57.7 13.10 91.66
1074 5439 Albert Tunk EDAM (Ned) 10 3:28:24.9 23.99 83.33
1075 6098 Johan Mennink BAAK (Ned) 10 3:55:23.1 21.24 83.33
1076 6099 Sanneke Naberman GENEMUIDEN (Ned) 10 4:08:39.0 20.11 83.33
1077 6103 Koos van Wordragen KOEDIJK (Ned) 10 4:25:54.7 18.80 83.33
1078 6105 Ben Eijkelhof ROTTERDAM (Ned) 10 4:26:56.0 18.73 83.33
1079 5472 Andre van den Ende NISSE (Ned) 10 4:53:09.0 17.06 83.33
1080 5357 Peter Naaktgeboren ZWOLLE (Ned) 10 5:07:37.6 16.25 83.33
1081 5932 Cor van Haaren BAARLE-NASSAU (Ned) 10 5:33:11.0 15.01 83.33
1082 5926 Anna Jonker WORMERVEER (Ned) 10 5:38:35.6 14.77 83.33
1083 6235 Arjen van Strien WIJK AAN ZEE (Ned) 10 5:56:18.5 14.03 83.33
1084 5227 Frans de Rijk WEESP (Ned) 10 6:45:28.0 12.33 83.33
1085 5007 Wiljan de Rooij WASPIK (Ned) 10 7:01:14.1 11.87 83.33
1086 5521 Wim Nieuwerf BOSKOOP (Ned) 10 7:03:23.5 11.81 83.33
1087 5557 Kees van der Veer BOSKOOP (Ned) 10 7:03:25.1 11.81 83.33
1088 6136 Wilco Hofman BLEISWIJK (Ned) 9 2:49:39.6 26.52 75.00
1089 5961 Jeroen de Bruin BOSKOOP (Ned) 9 2:50:15.8 26.43 75.00
1090 5483 Wouter Samama UTRECHT (Ned) 9 3:10:09.5 23.66 75.00
1091 5181 Annie de Vogel LISSERBROEK (Ned) 9 3:24:40.7 21.98 75.00
1092 5266 Eibert ten Brink DOORNSPIJK (Ned) 9 4:02:40.9 18.54 75.00
1093 5700 Susan van der Straaten GORINCHEM (Ned) 9 4:17:31.8 17.47 75.00
1094 5516 Twan Schripsema VENLO (Ned) 9 4:33:38.7 16.44 75.00
1095 5918 Cor ter Horst BRUSSEL BELGIE (Bel) 9 4:55:54.9 15.21 75.00
1096 5418 Guus van Woerkom HILVERSUM (Ned) 9 5:22:39.0 13.95 75.00
1097 6114 Dyon Starreveld uitgeest (Ned) 9 5:59:21.5 12.52 75.00
1098 5230 Rianne van Duinen GOUDA (Ned) 8 2:43:31.8 24.46 66.66
1099 5250 Roy Breyer HUIZEN (Ned) 8 3:30:33.4 19.00 66.66
1100 5753 Joke Twikkeler HARMELEN (Ned) 8 3:34:55.2 18.61 66.66
[ Vorige ] [ Volgende ]
1241 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13