home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



Aart Koopmans Memorial (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 248 Roelof vd Boer () 0 · · 0.00
302 256 Jo Huitzing () 0 · · 0.00
303 260 Bennie Zwartenkot () 0 · · 0.00
304 262 Lieuwe van der Veen () 0 · · 0.00
305 263 Nico van Bergeijk () 0 · · 0.00
306 264 Sjouke Hellinga () 0 · · 0.00
307 276 Symen Algra () 0 · · 0.00
308 285 André Willems () 0 · · 0.00
309 288 Frits Riemersma () 0 · · 0.00
310 292 Herman Veneman () 0 · · 0.00
311 304 Gerrit de Graaf () 0 · · 0.00
312 308 Andre Klompmaker () 0 · · 0.00
313 363 Herman Pouwels () 0 · · 0.00
314 371 Cor Varenkamp () 0 · · 0.00
315 401 Nico Tielens () 0 · · 0.00
316 409 Jan Mulderij () 0 · · 0.00
317 410 Gert Mulderij () 0 · · 0.00
318 412 Bruno Plantinga () 0 · · 0.00
319 481 Anthony Janse () 0 · · 0.00
320 482 Dennis Doens () 0 · · 0.00
321 B17 Camiel van Eis () 0 · · 0.00
322 B06 Gijsbert Nieuwkoop Sport2000/Stehmann () 0 · · 0.00
323 B14 Christiaan van den Berg ACE Team () 0 · · 0.00
324 B15 Ted Ooijevaar () 0 · · 0.00
325 B08 Auke van der Graaf Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 0 · · 0.00
326 B09 Theo Trul () 0 · · 0.00
327 B10 Henk Bos Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 0 · · 0.00
328 B11 Meindert Bouma () 0 · · 0.00
329 B25 Tonny van Vliet ACE Team () 0 · · 0.00
330 B35 Alfred Bolks () 0 · · 0.00
331 B31 Gerco van de Beek Alert Salaris-en PersoneelsDiensten () 0 · · 0.00
332 B32 Pieter van Kruistum Van den Hoogen Tegels & Sanitair () 0 · · 0.00
333 B37 Jan Marten Verbree HD infratechniek/Haantjes () 0 · · 0.00
334 B38 Hans Pater () 0 · · 0.00
335 B39 Stefan Crediet HD infratechniek/Haantjes () 0 · · 0.00
336 B40 Stefan Visscher () 0 · · 0.00
337 B41 Jos Dohle ikspeelook () 0 · · 0.00
338 B48 Thijs Smit () 0 · · 0.00
339 B49 Luis Veen () 0 · · 0.00
340 B46 Leon de Groot Mijnten-Maple () 0 · · 0.00
341 B60 Koos Kortekaas () 0 · · 0.00
342 B61 Yoeri Takken () 0 · · 0.00
343 B62 Tim Jansen () 0 · · 0.00
344 B51 Peter Duits () 0 · · 0.00
345 B52 Thomas Kruk Van den Hoogen Tegels & Sanitair () 0 · · 0.00
346 B53 Axel Koopman Romex Restate () 0 · · 0.00
347 B54 Wim Bos Berghtec () 0 · · 0.00
348 B56 Leon van Eis () 0 · · 0.00
349 B57 Eric Bisschops MDP-ICT () 0 · · 0.00
350 B68 Charly Landman () 0 · · 0.00
351 B81 Philip Steenkamp BTB Riedas () 0 · · 0.00
352 B82 Sjaak de Wolff Adviesburo Harry de Wolff () 0 · · 0.00
353 B73 Robert Post Steenbergen Fietsen () 0 · · 0.00
354 B74 Mark Ooijevaar Appel Beton () 0 · · 0.00
355 A40 Ruurd Dijkstra De Haan Westerhoff () 0 · · 0.00
356 A38 Simon Schouten Telstar Sport/Primagaz () 0 · · 0.00
357 A33 Bart Swings Haven Amsterdam () 0 · · 0.00
358 A27 Christijn Groeneveld BAM-Univé Schaatsteam () 0 · · 0.00
359 A29 Douwe Bierma Radson-Jinstal () 0 · · 0.00
360 A24 Sjoerd Huisman Telstar Sport/Primagaz () 0 · · 0.00
361 A13 Jorrit Bergsma BAM-Univé Schaatsteam () 0 · · 0.00
362 A15 Arjan Stroetinga BAM-Univé Schaatsteam () 0 · · 0.00
363 A16 Dinant Nieuwkoop Team Brabant () 0 · · 0.00
364 A21 Pieter-Jorn Gemser JB Besturingstechniek () 0 · · 0.00
365 A08 Rob Hadders Telstar Sport/Primagaz () 0 · · 0.00
366 A05 Ingmar Berga BAM-Univé Schaatsteam () 0 · · 0.00
367 A01 Bob de Vries BAM-Univé Schaatsteam () 0 · · 0.00
368 A02 Erben Wennemars Husqvarna Gardena () 0 · · 0.00
369 A03 Douwe de Vries Telstar Sport/Primagaz () 0 · · 0.00
370 A69 Frank Vreugdenhil Telstar Sport/Primagaz () 0 · · 0.00
371 A71 Casper Helling TZN () 0 · · 0.00
372 A85 Kevin Floris Haven Amsterdam () 0 · · 0.00
373 A75 Koen Verweij Wadro () 0 · · 0.00
374 A77 Robert Bovenhuis BAM-Univé Schaatsteam () 0 · · 0.00
375 A45 Martijn Kromkamp Radson-Jinstal () 0 · · 0.00
376 A49 Elwin Hulsink TZN () 0 · · 0.00
377 A50 Roger Schneider Payroll Group () 0 · · 0.00
378 A51 Thijs Smets Schaatscentrum De Uithof () 0 · · 0.00
379 D65 Brooke Lochland Stouwdamsport () 0 · · 0.00
380 D74 Yvonne Nauta Team Langebaan () 0 · · 0.00
381 D77 Eva Buurman Weleda () 0 · · 0.00
382 D88 Manon Kamminga Renault Ladiesteam () 0 · · 0.00
383 D80 Irene Schouten Steigerplank.com () 0 · · 0.00
384 D81 Jolanda Spruit Make a Wish () 0 · · 0.00
385 D92 Jane Ravestein Make a Wish () 0 · · 0.00
386 D93 Imke Vormeer Make a Wish () 0 · · 0.00
387 D94 Kimberly van den Berg Make a Wish () 0 · · 0.00
388 z30 Marscha van Gaubergen () 0 · · 0.00
389 z97 Ilse Uithoven () 0 · · 0.00
390 n02 Inge Ruth Visser () 0 · · 0.00
391 n06 Hilde Marije Dijkstra () 0 · · 0.00
392 n12 Lisette Hoekstra () 0 · · 0.00
393 n29 Hendrika Sinnema () 0 · · 0.00
394 n55 Astrid Schuitema () 0 · · 0.00
395 R21 Corina Dijkstra () 0 · · 0.00
396 w41 Manouk van Emmerik () 0 · · 0.00
397 w66 Liesbeth Milatz () 0 · · 0.00
398 w75 Lucy Hutten-Witteman () 0 · · 0.00
399 w89 Petra Spigt () 0 · · 0.00
[ Vorige ]
399 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4