home

GP Masters/C-rijders/1e divisie (24/1)

2e Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)

GP Masters/C-rijders/1e divisie (26/1)

Aart Koopmans Memorial (28/1)

3e Alternatieve Elfstedentoertocht (29/1)

KPN Open NK (30/1)

4e Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)

Alternatieve Elfstedentocht (2/2)



Aart Koopmans Memorial (28/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 D21 Mireille Reitsma MKBasics.nl () 9 2:13:32.6 33.70 75.00
102 D54 Iris van der Stelt MKBasics.nl () 9 2:13:32.8 33.69 75.00
103 D97 Rixt Meijer Palet Schilderwerken () 9 2:13:33.0 33.69 75.00
104 D99 Marije van Marle Beteropenhaardhout.nl () 9 2:13:33.6 33.69 75.00
105 D79 Sandra 't Hart Witty () 9 2:13:33.9 33.69 75.00
106 D30 Leonie Lubbinge Witty () 9 2:13:35.3 33.68 75.00
107 D17 Nadine Seidenglanz Timpaan () 9 2:13:37.7 33.67 75.00
108 D12 Bianca Roosenboom Renault Ladiesteam () 9 2:13:47.7 33.63 75.00
109 D41 Maria Sterk Weissensee for Kids () 9 2:13:54.1 33.61 75.00
110 D19 Wieteke Cramer Palet Schilderwerken () 9 2:14:52.3 33.36 75.00
111 D61 Anne Carine van Abeelen Artecef BV () 9 2:15:52.7 33.12 75.00
112 B87 Hans van den Eeckhout Van den Hoogen Tegels & Sanitair () 9 2:40:44.1 28.00 75.00
113 B34 Sjoerd den Hertog Adviesburo Harry de Wolff () 8 1:49:23.1 36.57 66.66
114 B42 Pim Borghols Haven van Amsterdam () 8 2:00:33.2 33.18 66.66
115 D04 Corina Strikwerda Timpaan () 8 2:02:17.3 32.71 66.66
116 D68 Annewil Schreuder Lasaulec () 8 2:02:18.8 32.70 66.66
117 D20 Aggie Walsma De Goudse Verzekeringen () 8 2:02:21.0 32.69 66.66
118 D42 Ankie Ytsma Egbert Egberts () 8 2:06:04.8 31.73 66.66
119 D48 Jessica Merkens Groenehartsport.nl () 8 2:06:53.0 31.52 66.66
120 D37 Carolien Hunneman CENNED () 8 2:06:53.3 31.52 66.66
121 D33 Simone Oud Elbersen Automatisering () 8 2:06:53.3 31.52 66.66
122 D16 Margryt Gerritsma CENNED () 8 2:06:53.6 31.52 66.66
123 w65 Tessa Witteman () 8 2:06:53.9 31.52 66.66
124 D07 Dominique van der Stelt Artecef BV () 8 2:06:54.1 31.52 66.66
125 n05 Annemarie Pasveer () 8 2:07:00.3 31.49 66.66
126 B03 Erik-Jan Spijkerman ACE Team () 7 1:36:41.1 36.20 58.33
127 B43 Remco Nijkamp Free-Wheel () 7 1:37:23.9 35.93 58.33
128 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann () 7 1:39:11.3 35.29 58.33
129 B20 Tom Schuit Appel Beton () 7 1:39:56.1 35.02 58.33
130 D53 Kimberly Muusse MKBasics.nl () 7 1:46:15.0 32.94 58.33
131 B59 Swen Faber Haven van Amsterdam () 7 1:52:09.8 31.20 58.33
132 B97 Tossa Heesen Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 7 1:52:23.3 31.14 58.33
133 w95 Manon Dol () 7 1:54:05.6 30.68 58.33
134 D75 Lisanne Buurman Timpaan () 7 1:54:09.2 30.66 58.33
135 D78 Kristine Wijdenes Steigerplank.com () 7 1:54:10.4 30.65 58.33
136 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl () 7 1:54:11.9 30.65 58.33
137 D34 Ria Westenbroek Witty () 7 1:54:12.5 30.64 58.33
138 D73 Marleen Molenaar Weleda () 7 1:54:12.8 30.64 58.33
139 D84 Lillian van Haaster ACE-Team () 7 1:54:13.5 30.64 58.33
140 D56 Sophie Nijman Palet Schilderwerken () 7 1:54:19.0 30.62 58.33
141 D64 HarriŽtte Keuning-Knol Lasaulec () 7 1:54:29.5 30.57 58.33
142 D25 Petra van Bergeijk EDSO () 7 1:54:35.9 30.54 58.33
143 D46 Paula Mol de Wit () 7 1:54:54.9 30.46 58.33
144 D55 Marleen Elstgeest Bouma () 7 1:55:58.2 30.18 58.33
145 D71 Vanessa Stoelwinder Egbert Egberts () 7 1:56:26.0 30.06 58.33
146 B24 Jasper van Mierle Van den Hoogen Tegels & Sanitair () 6 1:23:38.7 35.87 50.00
147 B07 Johan Elstgeest HWI Techniek/SMC Rijnland/Wallet Tweewielers () 6 1:23:42.4 35.84 50.00
148 B21 Jasper van Tol Romex Restate () 6 1:25:39.7 35.02 50.00
149 B27 Ruben Wieberdink Van Werven/Duursma W&O () 6 1:27:20.3 34.35 50.00
150 A66 Jens Zwitser Husqvarna Gardena () 5 1:09:16.2 36.09 41.67
151 B80 Gerard Haasjes () 5 1:09:59.8 35.72 41.67
152 D01 Birgit Witte Make a Wish () 5 1:13:02.8 34.22 41.67
153 D43 Zoey van den Bosch Groenehartsport.nl () 5 1:27:19.1 28.63 41.67
154 D62 Marita Hut Intersport Jan Bols () 5 1:27:19.3 28.63 41.67
155 D83 Mariet Bakker Lasaulec () 5 1:27:20.3 28.62 41.67
156 D95 Chantal van Marle KOGA Schaatsteam () 5 1:35:43.6 26.12 41.67
157 B29 Michiel Maerten BTB Riedas () 4 0:55:24.8 36.09 33.33
158 A25 Wierd Osinga JB Besturingstechniek () 4 0:56:17.0 35.53 33.33
159 D40 Femke Roemer Elbersen Automatisering () 4 1:02:07.3 32.19 33.33
160 B58 Patrick Donker Sport2000/Stehmann () 4 1:03:53.2 31.30 33.33
161 D60 Eline Bennis () 4 1:12:27.5 27.60 33.33
162 D89 Angela Hemeltjen Lasaulec () 4 1:12:36.8 27.54 33.33
163 D86 Eva Riemersma - van Rheenen Weleda () 4 1:13:09.1 27.34 33.33
164 B64 Mark Huisman Bola Tulpenveredelingen () 3 0:41:18.6 36.31 25.00
165 D52 Marieke van Hoek De Goudse Verzekeringen () 3 0:43:45.6 34.28 25.00
166 D03 Linda Bouwens Bouma () 3 0:45:07.5 33.24 25.00
167 B96 Jelmer van Vilsteren () 3 0:45:29.9 32.97 25.00
168 B12 Emiel de Groot Paul van Vilsteren De adviseur installateur () 2 0:27:41.8 36.10 16.67
169 A42 Kevin Regelink Payroll Group () 2 0:27:42.1 36.10 16.67
170 B22 Sjaak Oud Blue-dune () 2 0:27:45.6 36.02 16.67
171 D70 Yanna van Tol De Goudse Verzekeringen () 2 0:31:09.8 32.09 16.67
172 D31 Marlies ter Bekke KOGA Schaatsteam () 2 0:31:19.5 31.92 16.67
173 B89 Erik Valent Haven van Amsterdam () 2 0:35:52.7 27.87 16.67
174 D103 Gulia Lollobrigida Team Langebaan () 2 0:36:56.9 27.06 16.67
175 D102 Francesca Lollobrigida Team Langebaan () 2 0:36:59.0 27.04 16.67
176 D67 Jorieke van der Geest Bouma () 2 0:39:50.1 25.10 16.67
177 D14 Nele Armee de Wit () 1 0:15:06.4 33.10 8.33
178 D44 Yvonne Spigt Steigerplank.com () 1 0:15:08.0 33.04 8.33
179 B19 Martijn de Groot ACE Team () 1 0:15:42.1 31.84 8.33
180 D29 Maud Wijtkamp EDSO () 1 0:17:05.9 29.24 8.33
181 D35 Maartje Zwaan De Goudse Verzekeringen () 0 0.00
182 D36 Ilona Grandia Stouwdamsport () 0 0.00
183 D27 Lucia Kriger Intersport Jan Bols () 0 0.00
184 D23 Anneke Peters KOGA Schaatsteam () 0 0.00
185 D50 Astrid de Graaf ACE-Team () 0 0.00
186 D60 Eline Bennis Groenehartsport.nl () 0 0.00
187 D15 Michelle Buskermolen ACE-Team () 0 0.00
188 D103 Gullia Lollobrigida Team Langebaan () 0 0.00
189 D111 Miranda Dekker Team Langebaan () 0 0.00
190 D112 Carlijn Achtereekte Team Langebaan () 0 0.00
191 D08 Hilde Goovaerts Stouwdamsport () 0 0.00
192 D09 Nelleke Ensing Egbert Egberts () 0 0.00
193 B90 Kai Reus () 0 0.00
194 B91 Roy Frinking () 0 0.00
195 B92 Kevin Spithorst () 0 0.00
196 B93 Jan de Jager () 0 0.00
197 B94 Hugo Heijnen Cijsouwoostburg.nl () 0 0.00
198 B85 Patrick Reinders () 0 0.00
199 D02 Janneke Ensing Liga () 0 0.00
200 491 Aleid Klompmaker () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
399 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4