home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
6221
Anne van de Zwaag
RIJPTSJERK (Ned)
10
8:20:47.6
14.98
125.00
902
5147
Vera Reijns
KOOG AAN DE ZAAN (Ned)
10
8:23:08.8
14.91
125.00
903
5762
Roza van der Veer
VOORHOUT (Ned)
10
8:37:35.4
14.49
125.00
904
5155
Lex de Bruijn
NAARDEN (Ned)
10
8:52:41.1
14.08
125.00
905
6189
Marcel van der Burgh
LATHUM (Ned)
9
4:11:23.6
26.85
112.50
906
5004
Jos Vijn
HARDENBERG (Ned)
9
4:21:25.7
25.82
112.50
907
5024
Nico Koedooder
BLOKKER (Ned)
9
4:25:24.2
25.43
112.50
908
6041
Johan den Ouden
AMSTENRADE (Ned)
9
4:34:04.9
24.63
112.50
909
5118
Piet Schaafsma
HAARLEM (Ned)
9
4:51:39.2
23.14
112.50
910
6314
Gerard van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
9
4:54:19.4
22.93
112.50
911
6210
Gerrit Staalduinen
'S GRAVENZANDE (Ned)
9
4:56:10.2
22.79
112.50
912
5107
Truus Verwaaij
AMMERZODEN (Ned)
9
5:01:29.8
22.39
112.50
913
5670
Edwin Faaij
SCHOONHOVEN (Ned)
9
5:05:32.5
22.09
112.50
914
6200
Arne Botter
ZUTPHEN (Ned)
9
5:12:26.9
21.60
112.50
915
6076
Steven Hengeveld
BARNEVELD (Ned)
9
5:12:53.4
21.57
112.50
916
5746
Frank van Zuilen
MONTFOORT (Ned)
9
5:24:08.9
20.82
112.50
917
5515
Gerrit Vos
WIJK EN AALBURG (Ned)
9
5:26:43.9
20.66
112.50
918
5360
Theo ten Have
HONSELERSDIJK (Ned)
9
5:26:54.6
20.65
112.50
919
6215
Albert Kleinlugtebeld
ZWOLLE (Ned)
9
5:31:18.3
20.37
112.50
920
6211
Tonny Roelofsen
HEERHUGOWAARD (Ned)
9
5:36:10.8
20.08
112.50
921
5038
Wilma van Leeuwen
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
9
5:44:00.0
19.62
112.50
922
6005
Kirsten Burghout
AMSTERDAM (Ned)
9
5:45:46.6
19.52
112.50
923
5138
Gerrit Neijzing
ZAANDAM (Ned)
9
5:48:42.0
19.36
112.50
924
5795
Wim van Hardeveld
GRONINGEN (Ned)
9
5:48:42.7
19.36
112.50
925
5785
Ike de Graaff
ZEVENHUIZEN (Ned)
9
5:49:19.7
19.32
112.50
926
5529
Kees van de Lisdonk
RAALTE (Ned)
9
5:55:26.8
18.99
112.50
927
6119
Ben den Ouden
NIEUW VENNEP (Ned)
9
5:56:21.0
18.94
112.50
928
6003
Evert Arends
WAARLAND (Ned)
9
5:58:09.3
18.85
112.50
929
5552
Aart van Beuzekom
NIEUWPOORT (Ned)
9
5:58:41.3
18.82
112.50
930
5298
Dineke van Zutphen
OUDE PEKELA (Ned)
9
6:02:16.7
18.63
112.50
931
6262
Ab Trik
JISP (Ned)
9
6:02:35.2
18.62
112.50
932
5602
Jaap C. Mulder
OOSTERBEEK (Ned)
9
6:06:40.3
18.41
112.50
933
5855
Annet Schulte-Alsemgeest
SCHIPLUIDEN (Ned)
9
6:33:15.2
17.16
112.50
934
5980
Andries Klaasse Bos
CASTRICUM (Ned)
9
6:39:09.6
16.91
112.50
935
5885
Stefan van Gogswaardt
AMSTERDAM (Ned)
9
6:59:34.4
16.09
112.50
936
5646
Maaike Steenstra
ROTTERDAM (Ned)
9
7:39:41.4
14.68
112.50
937
6208
Theo Helling
ARNHEM (Ned)
9
8:24:07.4
13.39
112.50
938
5954
Piet Dijkgraaf
SOMMELSDIJK (Ned)
9
8:38:36.3
13.02
112.50
939
6292
Henriek van Milligen
HIERDEN (Ned)
8
3:22:00.4
29.70
100.00
940
5731
Vincent van Wersch
TILBURG (Ned)
8
3:22:52.8
29.57
100.00
941
5752
Hendrik Jan Blomberg
SMILDE (Ned)
8
3:28:09.4
28.82
100.00
942
5050
Johan Haak
AXEL (Ned)
8
3:37:50.1
27.54
100.00
943
5849
Arie Rozendaal
VOORTHUIZEN (Ned)
8
3:39:19.6
27.36
100.00
944
5170
Harry Kamphuis
DALFSEN (Ned)
8
3:39:36.6
27.32
100.00
945
6184
Anouk van der Kieft
ZWANENBURG (Ned)
8
3:40:22.0
27.23
100.00
946
5243
Johan Gijzel
YERSEKE (Ned)
8
3:42:34.1
26.96
100.00
947
5547
Peter Kaarsemaker
WERVERSHOOF (Ned)
8
3:52:11.2
25.84
100.00
948
5450
Chris van Hooijdonk
WIJCHEN (Ned)
8
3:57:57.9
25.21
100.00
949
6105
Gerrit Moerman
VLAARDINGEN (Ned)
8
3:59:05.2
25.10
100.00
950
6293
Henk Jonker
GEESTEREN (Ned)
8
4:00:42.1
24.93
100.00
951
6248
Gerrit Navis
AALTEN (Ned)
8
4:03:42.5
24.62
100.00
952
6202
Piet van der Werf
HAZERSWOUDE (Ned)
8
4:03:44.8
24.62
100.00
953
6093
Michel Rog
DEN HAAG (Ned)
8
4:08:40.1
24.13
100.00
954
5019
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
8
4:09:29.4
24.05
100.00
955
5192
Fons Ophuis
LICHTENVOORDE (Ned)
8
4:10:15.6
23.98
100.00
956
5946
Iede Boorsma
CASTRICUM (Ned)
8
4:10:30.9
23.95
100.00
957
5978
Jeen Visser
OOSTERHOUT (Ned)
8
4:10:38.5
23.94
100.00
958
5780
Ron van Heel
AMSTERDAM (Ned)
8
4:11:08.8
23.89
100.00
959
6187
Tonnie Huisman
APELDOORN (Ned)
8
4:11:10.7
23.89
100.00
960
5199
Gerard Zegers
ZEIST (Ned)
8
4:11:11.9
23.89
100.00
961
5256
Kees de Ridder
HOOGLAND (Ned)
8
4:11:40.5
23.84
100.00
962
5513
Wim Bakker
'T HARDE (Ned)
8
4:13:38.0
23.66
100.00
963
5877
Gera van APERLO-VD HEIDE
NUNSPEET (Ned)
8
4:14:19.9
23.59
100.00
964
5510
Gerard Baars
BOVENKARSPEL (Ned)
8
4:14:47.2
23.55
100.00
965
5117
Marinus Korenberg
OLDEBROEK (Ned)
8
4:15:13.3
23.51
100.00
966
6081
Linda Kruijer
HEILIGERLEE (Ned)
8
4:16:19.6
23.41
100.00
967
5533
Bert Wijker
ASSENDELFT (Ned)
8
4:17:04.5
23.34
100.00
968
5598
Hans Bongers
VOORBURG (Ned)
8
4:17:14.3
23.32
100.00
969
6241
Har Esser
HERTEN (Ned)
8
4:17:48.3
23.27
100.00
970
6002
Gert-Jan van Geest
'S-GRAVENZANDE (Ned)
8
4:18:41.3
23.19
100.00
971
6143
Jan uit den Bosch
VLEUTEN (Ned)
8
4:21:18.9
22.96
100.00
972
5052
Mien Onderwater-Loogman
DEGAGNAC (Fra)
8
4:22:14.6
22.88
100.00
973
5866
Piet van den Aarsen
BURGH HAAMSTEDE (Ned)
8
4:22:49.2
22.83
100.00
974
5814
Jasper van Staaden
VOORBURG (Ned)
8
4:23:02.5
22.81
100.00
975
6142
Petra Winkler
Weissensee (Oos)
8
4:23:15.0
22.79
100.00
976
5854
Siem Loos
BERKHOUT (Ned)
8
4:24:21.9
22.70
100.00
977
6106
Anja Noordam
'S GRAVENZANDE (Ned)
8
4:25:19.9
22.61
100.00
978
5255
Antoon Peek
BUNNIK (Ned)
8
4:25:26.1
22.60
100.00
979
5207
Herman Kuipers
Apeldoorn (Ned)
8
4:27:55.1
22.39
100.00
980
5165
Jan Dekker
ALMELO (Ned)
8
4:29:02.7
22.30
100.00
981
5554
Gerrit Hoekman
DALFSEN (Ned)
8
4:29:15.5
22.28
100.00
982
6034
Willem Tol
KATWOUDE (Ned)
8
4:29:44.0
22.24
100.00
983
5976
Sjaak van der Worp
WOUDENBERG (Ned)
8
4:30:23.8
22.19
100.00
984
5969
Frans Schermer
CASTRICUM (Ned)
8
4:32:34.3
22.01
100.00
985
6260
Margjen Dekker
VELP (Ned)
8
4:35:34.7
21.77
100.00
986
6126
Wout Jansen
ALMELO (Ned)
8
4:38:05.3
21.58
100.00
987
6297
Kees Haverkamp
ALPHEN A/D RIJN (Ned)
8
4:38:12.6
21.57
100.00
988
6298
Bert Kok
TER AAR (Ned)
8
4:38:19.5
21.56
100.00
989
5363
Bert Guntlisbergen
Boxmeer (Ned)
8
4:39:31.8
21.46
100.00
990
5189
Piet van Schie
HOOGMADE (Ned)
8
4:39:35.1
21.46
100.00
991
6100
Berthold Eshuis
AMERSFOORT (Ned)
8
4:39:58.0
21.43
100.00
992
6316
Cor Tambach
ASSENDELFT (Ned)
8
4:40:40.2
21.38
100.00
993
5983
Cor van Nobelen
LISSE (Ned)
8
4:41:27.5
21.32
100.00
994
5212
Theo Vesseur
WOUBRUGGE (Ned)
8
4:42:53.6
21.21
100.00
995
5528
Klaas van Weperen
OOSTERWOLDE FR. (Ned)
8
4:43:03.5
21.20
100.00
996
5581
Willem van der Kieft
ZWANENBURG (Ned)
8
4:44:04.4
21.12
100.00
997
5481
Andre van den Ende
NISSE (Ned)
8
4:45:16.8
21.03
100.00
998
6274
Jack Slobbe
ZEVENHUIZEN ZH (Ned)
8
4:47:23.5
20.88
100.00
999
5142
Jaap van Rooijen
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
8
4:47:39.4
20.86
100.00
1000
6193
Rob de Koning
SCHELLINKHOUT (Ned)
8
4:48:07.4
20.82
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13