home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
5948
Gerard Kortekaas
LISSERBROEK (Ned)
16
10:09:52.6
19.68
200.00
602
5208
Wiebe Loonstra
DRIESUM (Ned)
16
10:10:24.3
19.66
200.00
603
5034
Wilto Dijkstra
KAMPEN (Ned)
16
10:10:29.1
19.66
200.00
604
5028
Henk Kleinjan
HARDENBERG (Ned)
16
10:10:31.7
19.66
200.00
605
5507
Michiel Koenraads
HAARLEM (Ned)
16
10:11:07.8
19.64
200.00
606
5522
Jac Koenraads
BERLICUM (Ned)
16
10:11:08.9
19.64
200.00
607
5009
Johan Kunst
VRIEZENVEEN (Ned)
16
10:11:53.1
19.61
200.00
608
5714
Otto Zomer
DEDEMSVAART (Ned)
16
10:11:55.6
19.61
200.00
609
5384
Marjan Meijerink - Hoekstra
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
10:11:57.2
19.61
200.00
610
5085
Lolke Buma
WITMARSUM (Ned)
16
10:12:24.3
19.59
200.00
611
5218
Trudy Hogenboom
DE KWAKEL (Ned)
16
10:12:33.9
19.59
200.00
612
5913
Arie Mudde
LEKKERKERK (Ned)
16
10:13:27.6
19.56
200.00
613
5447
Ger Breuklander
HARDERWIJK (Ned)
16
10:13:31.4
19.56
200.00
614
5641
Hendrik Hogebrug
ZEVENHUIZEN ZH (Ned)
16
10:14:47.8
19.52
200.00
615
6209
Arnold ter Schure
STEENWIJKERWOLD (Ned)
16
10:15:44.6
19.49
200.00
616
5078
Sjaak Gerritsen
TERBORG (Ned)
16
10:15:58.3
19.48
200.00
617
5443
Kees Vlot
Oud Alblas (Ned)
16
10:17:06.5
19.45
200.00
618
5375
Gerrit van der Horst
ZWAMMERDAM (Ned)
16
10:17:14.2
19.44
200.00
619
5373
Jaap Kooistra
OUDE WETERING (Ned)
16
10:18:21.6
19.41
200.00
620
5379
Ger Linnemann
OUDE WETERING (Ned)
16
10:18:21.7
19.41
200.00
621
5392
Kees Bisschop
Roelofarendsveen (Ned)
16
10:18:21.8
19.41
200.00
622
5440
Jos Hogenboom
ROELOFARENDSVEEN (Ned)
16
10:18:22.2
19.41
200.00
623
5374
Dennis van der Zwet
OUDE WETERING (Ned)
16
10:18:23.2
19.41
200.00
624
5377
Theo Klein
ROELOFARENDSVEEN (Ned)
16
10:18:23.6
19.41
200.00
625
5981
Frank Leonhard
CASTRICUM (Ned)
16
10:19:05.2
19.38
200.00
626
6283
Tean van Horssen
TUIL (Ned)
16
10:20:49.8
19.33
200.00
627
5704
Marja Toor
NIEUWKOOP (Ned)
16
10:21:00.1
19.32
200.00
628
5263
Dick Lof
PURMEREND (Ned)
16
10:21:33.3
19.31
200.00
629
6181
Piet van Zeil
RIJPWETERING (Ned)
16
10:21:42.5
19.30
200.00
630
5778
Liana Verweij
ZEVENHUIZEN (Ned)
16
10:22:27.8
19.28
200.00
631
5153
Nico Los
AMERSFOORT (Ned)
16
10:23:14.6
19.25
200.00
632
5754
Jet van Karsen
DEN BURG (TEXEL) (Ned)
16
10:23:28.2
19.25
200.00
633
5286
Piet Rodenburg
DE COCKSDORP (TEXEL) (Ned)
16
10:23:28.6
19.25
200.00
634
5493
Rene Lunenborg
KERKENVELD (Ned)
16
10:23:40.0
19.24
200.00
635
5500
Mirjam Lunenborg
MEPPEL (Ned)
16
10:23:40.6
19.24
200.00
636
5492
Adri Jonkman
ALTEVEER GEM DE WOLDEN (Ned)
16
10:23:40.6
19.24
200.00
637
6090
Frits Wyatt
DESSEL BELGIE (Bel)
16
10:27:50.4
19.11
200.00
638
5726
Rudi ter Heide
APELDOORN (Ned)
16
10:27:50.6
19.11
200.00
639
5035
Lisette Kaptijn
SASSENHEIM (Ned)
16
10:28:24.2
19.10
200.00
640
5368
Wim de Lange
OPPERDOES (Ned)
16
10:28:35.4
19.09
200.00
641
5394
Maarten Zwaan
OPPERDOES (Ned)
16
10:28:36.0
19.09
200.00
642
5426
Jan Ploeg
OPPERDOES (Ned)
16
10:28:50.6
19.08
200.00
643
5995
Romke Keur
BOLSWARD (Ned)
16
10:29:36.4
19.06
200.00
644
5944
Koos van der Veen
BOLSWARD (Ned)
16
10:29:36.6
19.06
200.00
645
5956
Bert Rinia
MAKKUM (Ned)
16
10:29:38.6
19.06
200.00
646
5974
Frank Buijs
DE LIER (Ned)
16
10:29:41.2
19.06
200.00
647
6177
Rik Fisser
VARSSELDER VELDHUNTEN (Ned)
16
10:29:50.2
19.05
200.00
648
5206
Astrid Gosseling
DINXPERLO (Ned)
16
10:29:50.9
19.05
200.00
649
6027
Leo van Dorresteijn
SOEST (Ned)
16
10:29:58.8
19.05
200.00
650
5730
Rob Rozeboom
SOEST (Ned)
16
10:29:58.9
19.05
200.00
651
6030
Reinierus Johannes Loohuizen
BAARN (Ned)
16
10:29:59.1
19.05
200.00
652
5403
Jos Everlo
RAALTE (Ned)
16
10:30:22.3
19.04
200.00
653
5128
Christel Koerhuis
DELFGAUW (Ned)
16
10:30:30.4
19.03
200.00
654
5150
Renate Reijns
ZOETERMEER (Ned)
16
10:30:30.6
19.03
200.00
655
5149
Jurgen den Hartog
ZOETERMEER (Ned)
16
10:30:31.6
19.03
200.00
656
5436
Menno Nieuwenhuize
HILVERSUM (Ned)
16
10:30:34.2
19.03
200.00
657
5881
martina van der Vlist
EDERVEEN (Ned)
16
10:32:10.4
18.98
200.00
658
5404
Jan Olde Hampsink
TUBBERGEN (Ned)
16
10:32:28.0
18.97
200.00
659
6185
Tanja Lore de Jong
GIETEN (Ned)
16
10:32:36.1
18.97
200.00
660
6186
Sipke Meindertsma
GIETEN (Ned)
16
10:32:36.7
18.97
200.00
661
6109
Jacques Bartelomij
NOOTDORP (Ned)
16
10:33:33.9
18.94
200.00
662
6038
Christine Caron
Montreal (Can)
16
10:33:38.1
18.94
200.00
663
5751
Dirk Steltman
AMSTERDAM (Ned)
16
10:33:43.1
18.94
200.00
664
5961
Nel de Bruin
OEFFELT (Ned)
16
10:33:45.0
18.93
200.00
665
5673
Dirk Cluistra
POLSBROEK (Ned)
16
10:33:51.8
18.93
200.00
666
5331
Simon Wouda
ELST GLD (Ned)
16
10:35:22.5
18.89
200.00
667
5350
Hein Dorresteijn
REEUWIJK (Ned)
16
10:37:44.3
18.82
200.00
668
5483
Johan Dorresteijn
BUURMALSEN (Ned)
16
10:38:19.4
18.80
200.00
669
5159
Andre Streunding
BELLINGWOLDE (Ned)
16
10:38:34.5
18.79
200.00
670
5197
Harrie Oolders
BELLINGWOLDE (Ned)
16
10:38:36.5
18.79
200.00
671
5240
Hans van Lint
ASSEN (Ned)
16
10:38:39.5
18.79
200.00
672
5703
Bert Johannes Zijlstra
BAKKEVEEN (Ned)
16
10:40:34.8
18.73
200.00
673
5696
Rob Maaswinkel
AMSTERDAM (Ned)
16
10:40:34.9
18.73
200.00
674
5599
Andre ten Vergert
BEETSTERZWAAG (Ned)
16
10:40:35.4
18.73
200.00
675
5607
Herman Spruijt
HEERENVEEN (Ned)
16
10:40:36.2
18.73
200.00
676
5844
cor vromen
EELDE (Ned)
16
10:40:51.2
18.73
200.00
677
5845
Johan Heuker
ZUIDHORN (Ned)
16
10:40:52.8
18.72
200.00
678
5931
Mark Bruijns
GOUDA (Ned)
16
10:41:20.2
18.71
200.00
679
5112
Wouter de Visser
DOMBURG (Ned)
16
10:41:35.7
18.70
200.00
680
6158
Janneke van Beek
SNEEK (Ned)
16
10:43:46.7
18.64
200.00
681
5343
Hans Slof
AARLANDERVEEN (Ned)
16
10:43:58.6
18.63
200.00
682
5279
Agatha Stolze vd Marel
DE LIER (Ned)
16
10:44:44.2
18.61
200.00
683
5277
Hennie Voskamp Bergwerff
DE LIER (Ned)
16
10:44:44.4
18.61
200.00
684
5582
Jose van Adrichem
DE LIER (Ned)
16
10:44:51.9
18.61
200.00
685
5587
Trudy Koot
NAALDWIJK (Ned)
16
10:44:52.0
18.61
200.00
686
5508
Jan Verdoes
KATWIJK AAN ZEE (Ned)
16
10:45:28.0
18.59
200.00
687
5984
Peter Schuurink
NOORDWIJK (ZH) (Ned)
16
10:45:31.9
18.59
200.00
688
5517
Hans Hoogervorst
LISSE (Ned)
16
10:45:32.2
18.59
200.00
689
6092
Bram Buruma
HALLUM (Ned)
16
10:46:31.0
18.56
200.00
690
5564
Marian Zwaan
Opperdoes (Ned)
16
10:46:45.3
18.55
200.00
691
5680
Bas Boevee
MOERKAPELLE (Ned)
16
10:47:33.9
18.53
200.00
692
6087
Cariny Fransen-Vissers
'S GRAVENZANDE (Ned)
16
10:47:43.4
18.53
200.00
693
5975
Anton van der Marel
DE LIER (Ned)
16
10:47:54.9
18.52
200.00
694
5283
Sandra van der Marel
de lier (Ned)
16
10:47:55.6
18.52
200.00
695
5642
Lucia van der Hoeven
DE LIER (Ned)
16
10:48:02.0
18.52
200.00
696
5643
Jos van der Hoeven
DE LIER (Ned)
16
10:48:02.3
18.52
200.00
697
6229
Wim Kester
MONSTER (Ned)
16
10:48:09.6
18.51
200.00
698
5180
Koos van Asten
RIJSWIJK ZH (Ned)
16
10:48:10.3
18.51
200.00
699
5668
Henriette van Gerven
BODEGRAVEN (Ned)
16
10:49:29.4
18.48
200.00
700
5967
Erik Schreuder Goedheijt
OBDAM (Ned)
16
10:49:41.6
18.47
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13