home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Aart Koopmans Memorial herne 100 km
Aart Koopmans Memorial dames 80 km
KPN Open NK Masters 70 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A08
Rob Hadders
SOS Kinderdorpen (NED)
10
2:39:00.4
37.73
100.00
2
A01
Bob de Vries
BAM-Univé (NED)
10
2:39:00.5
37.73
100.00
3
A13
Jorrit Bergsma
BAM-Univé (NED)
10
2:39:00.9
37.73
100.00
4
A62
Jouke Hoogeveen
DHW-Power-play (NED)
10
2:39:01.2
37.73
100.00
5
A05
Ingmar Berga
Van Werven (NED)
10
2:39:01.3
37.73
100.00
6
A96
Jochem Uithoven
Wadro (NED)
10
2:39:01.5
37.73
100.00
7
A28
Lars Hoogenboom
Payroll Group (NED)
10
2:39:01.5
37.73
100.00
8
A93
Peter van de Pol
Wadro (NED)
10
2:39:01.6
37.73
100.00
9
A86
Johan Hendriks
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
10
2:39:01.6
37.73
100.00
10
A37
Geert Plender
Van Werven (NED)
10
2:39:02.0
37.73
100.00
11
A69
Frank Vreugdenhil
SOS Kinderdorpen (NED)
10
2:39:02.1
37.73
100.00
12
A12
Pieter Jan van Eck
Wadro (NED)
10
2:39:02.2
37.73
100.00
13
A34
Jan van Loon
Jinstal-Radson (NED)
10
2:39:02.4
37.73
100.00
14
A68
Bram Bruschke
Habovo BWaste (NED)
10
2:39:02.4
37.73
100.00
15
A65
Mart Bruggink
DHW-Power-play (NED)
10
2:39:02.5
37.73
100.00
16
A91
Bart de Vries
DHW-Power-play (NED)
10
2:39:02.6
37.73
100.00
17
B05
Antoine de Schipper
Educate 2 (NED)
10
2:39:03.1
37.72
100.00
18
A09
Joost Juffermans
Schaatscentrum De Uithof (NED)
10
2:39:03.8
37.72
100.00
19
B58
Bart Mol
Goudse.nl/Smartcap (NED)
10
2:39:04.0
37.72
100.00
20
A38
Simon Schouten
Van Werven (NED)
10
2:39:04.1
37.72
100.00
21
A07
Bart Hakkenberg
Payroll Group (NED)
10
2:39:04.8
37.72
100.00
22
A66
Jens Zwitser
Husqvarna-Gardena (NED)
10
2:39:05.4
37.71
100.00
23
A04
Sandor Stuut
Schaatscentrum De Uithof (NED)
10
2:39:16.5
37.67
100.00
24
39
Seert Jan van Wal
(NED)
10
2:39:21.6
37.65
100.00
25
A90
Durk Fabriek
DHW-Power-play (NED)
10
2:39:23.7
37.64
100.00
26
A06
Jan Maarten Heideman
Husqvarna-Gardena (NED)
10
2:39:23.8
37.64
100.00
27
A95
Rob Busser
Equipe Renault Eco˛ (NED)
10
2:39:24.7
37.64
100.00
28
A11
Ralf Zwitser
Wadro (NED)
10
2:39:27.3
37.63
100.00
29
A03
Douwe de Vries
SOS Kinderdorpen (NED)
10
2:39:34.7
37.60
100.00
30
A10
Gerard Nijgh
Payroll Group (NED)
10
2:39:44.7
37.56
100.00
31
A74
Roelof Koops
Interfarms (NED)
10
2:39:44.9
37.56
100.00
32
A47
Frederik Nauta
Jinstal-Radson (NED)
10
2:39:45.1
37.56
100.00
33
A88
Crispijn Ariens
DHW-Power-play (NED)
10
2:39:45.2
37.56
100.00
34
A92
Gary Hekman
Van Werven (NED)
10
2:39:45.6
37.56
100.00
35
A31
Robert van Dalen
Habovo BWaste (NED)
10
2:39:46.5
37.55
100.00
36
A99
Nick Uithoven
Habovo BWaste (NED)
10
2:39:46.7
37.55
100.00
37
A55
Thijs Smit
Schaatscentrum De Uithof (NED)
10
2:39:46.8
37.55
100.00
38
A15
Arjan Stroetinga
BAM-Univé (NED)
10
2:39:47.0
37.55
100.00
39
A30
Ruud Borst
Interfarms (NED)
10
2:39:47.1
37.55
100.00
40
A89
Rick Smit
Equipe Renault Eco˛ (NED)
10
2:39:47.1
37.55
100.00
41
A14
Marcel van Ham
Payroll Group (NED)
10
2:39:47.2
37.55
100.00
42
A42
Jaap Smit
Schaatscentrum De Uithof (NED)
10
2:39:47.2
37.55
100.00
43
B80
Gerard Haasjes
Gjaltema (NED)
10
2:39:47.4
37.55
100.00
44
A82
Stan van den Berg
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
10
2:39:47.4
37.55
100.00
45
B84
Bart van der Vlugt
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
10
2:39:47.6
37.55
100.00
46
B75
Gerwin Smit
(NED)
10
2:39:47.7
37.55
100.00
47
B09
Theo Trul
(NED)
10
2:39:48.1
37.55
100.00
48
A85
Kevin Floris
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
10
2:39:48.2
37.55
100.00
49
A27
Christijn Groeneveld
BAM-Univé (NED)
10
2:39:48.2
37.55
100.00
50
A77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco˛ (NED)
10
2:39:48.3
37.55
100.00
51
A18
Peter Nauta
Jinstal-Radson (NED)
10
2:39:48.4
37.55
100.00
52
A40
Bert van Buren
Schaatscentrum De Uithof (NED)
10
2:39:48.4
37.55
100.00
53
A20
Jaap Ketelaar
JB Besturingstechniek (NED)
10
2:39:48.4
37.55
100.00
54
A84
Pieter Overmars
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
10
2:39:48.8
37.54
100.00
55
A61
Sander Kingma
Interfarms (NED)
10
2:39:48.8
37.54
100.00
56
B83
Max van Boxel
SKITS Talent Team (NED)
10
2:39:49.3
37.54
100.00
57
B55
Frank Bisschop
Groenehartsport.nl (NED)
10
2:39:49.4
37.54
100.00
58
A60
Koos Kortekaas
Husqvarna-Gardena (NED)
10
2:39:49.4
37.54
100.00
59
A48
Joost Vink
Payroll Group (NED)
10
2:39:49.4
37.54
100.00
60
B87
Hans van den Eeckhout
Goesting/BTB Riedas (NED)
10
2:39:49.5
37.54
100.00
61
B34
Sjoerd den Hertog
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
10
2:39:49.6
37.54
100.00
62
A45
Martijn Kromkamp
Jinstal-Radson (NED)
10
2:39:49.6
37.54
100.00
63
B38
Hans Pater
Goudse.nl/Smartcap (NED)
10
2:39:49.6
37.54
100.00
64
A19
Karlo Timmerman
SOS Kinderdorpen (NED)
10
2:39:49.8
37.54
100.00
65
B78
Lucas Bisschop
Groenehartsport.nl (NED)
10
2:39:49.9
37.54
100.00
66
A24
Sjoerd Huisman
SOS Kinderdorpen (NED)
10
2:39:50.0
37.54
100.00
67
A36
Martijn van Es
Wadro (NED)
10
2:39:50.3
37.54
100.00
68
B19
Martijn de Groot
Goesting/BTB Riedas (NED)
10
2:39:50.4
37.54
100.00
69
A58
Rene Ruitenberg
Van Werven (NED)
10
2:39:50.5
37.54
100.00
70
A16
Yoeri Lissenberg
Husqvarna-Gardena (NED)
10
2:39:50.6
37.54
100.00
71
A22
Johan Knol
JB Besturingstechniek (NED)
10
2:39:51.5
37.53
100.00
72
B03
Erik-Jan Spijkerman
Educate 2 (NED)
10
2:39:52.0
37.53
100.00
73
A59
Arjen Becker
Van Werven (NED)
10
2:39:53.0
37.53
100.00
74
B37
Niels Mesu
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
10
2:39:54.7
37.52
100.00
75
A26
Willem Hut
BAM-Univé (NED)
10
2:40:02.9
37.49
100.00
76
B82
Sjaak de Wolff
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
10
2:40:03.5
37.49
100.00
77
A25
Wierd Osinga
JB Besturingstechniek (NED)
10
2:40:14.1
37.45
100.00
78
B21
Jasper van Tol
Romex Restate (NED)
10
2:40:33.0
37.37
100.00
79
A94
Erwin Mesu
Habovo BWaste (NED)
10
2:41:27.2
37.16
100.00
80
B66
Engbert de Vegt
(NED)
10
2:41:59.3
37.04
100.00
81
B70
Anton Ketellapper
(NED)
10
2:42:02.7
37.03
100.00
82
B95
Rutger ter Laak
(NED)
10
2:42:03.4
37.02
100.00
83
A29
Douwe Bierma
Jinstal-Radson (NED)
9
2:25:34.6
37.09
90.00
84
B94
Hugo Heijnen
cijsouwoostburg.nl (NED)
9
2:32:20.5
35.45
90.00
85
B56
Leon van Eis
MSP-ICT.nl (NED)
9
2:34:29.0
34.96
90.00
86
B57
Eric Bisschops
MSP-ICT.nl (NED)
9
2:34:29.7
34.95
90.00
87
B12
Emiel de Groot
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
9
2:34:40.9
34.91
90.00
88
B13
Koen Klinkhamer
Appel Beton (NED)
9
2:34:41.8
34.91
90.00
89
B50
Stef Zwitser
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
9
2:34:43.1
34.90
90.00
90
B47
Sjors Spaargaren
Romex Restate (NED)
9
2:35:15.9
34.78
90.00
91
400
Jasper van Mierle
(NED)
9
2:37:35.2
34.27
90.00
92
B06
Sjaak Schipper
Wadro (NED)
8
2:07:04.7
37.77
80.00
93
B86
Hannes Schalkwijk
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
8
2:07:42.0
37.59
80.00
94
A32
Frank Woltman
Interfarms (NED)
8
2:08:49.1
37.26
80.00
95
A57
Timo Verkaaik
Habovo BWaste (NED)
8
2:11:01.9
36.63
80.00
96
D13
Carla Zielman
CENNED (NED)
8
2:22:35.9
33.66
80.00
97
D76
Mariska Huisman
Beter Open Haard Hout (NED)
8
2:22:36.2
33.66
80.00
98
D90
Foske Tamar van der Wal
Okkinga Communicatie (NED)
8
2:22:36.4
33.66
80.00
99
D10
Jolanda Langeland
Telstar Megastores (NED)
8
2:22:36.5
33.66
80.00
100
D19
Wieteke Cramer
MKBasics.nl (NED)
8
2:22:36.5
33.66
80.00
[
Volgende
]
364 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4