home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



KPN Open NK (1/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 B52 Thomas Kruk VDH Tegels & Sanitair (NED) 8 2:28:12.8 32.39 80.00
102 39 Seert Jan van Wal (NED) 7 1:52:49.9 37.22 70.00
103 B66 Engbert de Vegt (NED) 7 1:53:23.9 37.04 70.00
104 A12 Pieter Jan van Eck Wadro (NED) 7 1:54:17.4 36.75 70.00
105 D90 Foske Tamar van der Wal Okkinga Communicatie (NED) 7 2:03:27.1 34.02 70.00
106 D24 Erna Last - Kijk In de Vegte MKBasics.nl (NED) 7 2:03:27.6 34.02 70.00
107 D53 Kimberly Muusse Hoolwerf Heiwerken (NED) 7 2:03:27.7 34.02 70.00
108 D79 Sandra 't Hart De Boer RVS/Melbo International (NED) 7 2:03:28.1 34.02 70.00
109 D18 Lisanne Soemanta Beter Open Haard Hout (NED) 7 2:03:42.1 33.95 70.00
110 D49 Andrea Sikkema Intersport Jan Bols (NED) 7 2:03:48.0 33.93 70.00
111 D87 Elma de Vries BAM-Univť (NED) 7 2:03:48.0 33.93 70.00
112 D05 DaniŽlle Lissenberg-Bekkering Make a Wish (NED) 7 2:03:48.0 33.93 70.00
113 D76 Mariska Huisman Beter Open Haard Hout (NED) 7 2:03:48.3 33.92 70.00
114 D19 Wieteke Cramer MKBasics.nl (NED) 7 2:03:48.5 33.92 70.00
115 D99 Marije van Marle Beter Open Haard Hout (NED) 7 2:03:48.5 33.92 70.00
116 D10 Jolanda Langeland Telstar Megastores (NED) 7 2:03:48.8 33.92 70.00
117 D38 Lisa van der Geest Groenehartsport.nl (NED) 7 2:03:48.9 33.92 70.00
118 D13 Carla Zielman CENNED (NED) 7 2:03:48.9 33.92 70.00
119 D20 Aggie Walsma Intersport Jan Bols (NED) 7 2:03:49.2 33.92 70.00
120 D44 Yvonne Spigt Beter Open Haard Hout (NED) 7 2:03:49.3 33.92 70.00
121 D21 Mireille Reitsma MKBasics.nl (NED) 7 2:03:49.4 33.92 70.00
122 D61 Anne-Carine van Abeelen Stouwdamsport (NED) 7 2:03:49.6 33.92 70.00
123 D82 Cindy Vergeer Intersport Jan Bols (NED) 7 2:03:50.1 33.92 70.00
124 D26 Carien Kleibeuker Okkinga Communicatie (NED) 7 2:03:50.5 33.91 70.00
125 D85 Heleen van Vliet Artecef BV (NED) 7 2:03:50.5 33.91 70.00
126 D32 Karen Teuling Stouwdamsport (NED) 7 2:03:50.6 33.91 70.00
127 D03 Linda Bouwens De Boer RVS/Melbo International (NED) 7 2:03:50.8 33.91 70.00
128 D15 Michelle Buskermolen EdsoBuroJan.nl (NED) 7 2:03:51.0 33.91 70.00
129 D11 Sharon Hendriks Heijkoop & Partners (NED) 7 2:03:51.0 33.91 70.00
130 D08 Hilde Goovaerts Stouwdamsport (NED) 7 2:03:51.0 33.91 70.00
131 D66 Margo van de Merwe Hoolwerf Heiwerken (NED) 7 2:03:51.4 33.91 70.00
132 D96 Paula Mol Hoolwerf Heiwerken (NED) 7 2:03:51.6 33.91 70.00
133 D92 Jane Ravestein Okkinga Communicatie (NED) 7 2:03:51.6 33.91 70.00
134 w96 Kristine Wijdenes (NED) 7 2:03:51.8 33.91 70.00
135 n11 Carolien Hunneman (NED) 7 2:03:52.1 33.91 70.00
136 w65 Tessa Witteman (NED) 7 2:03:52.4 33.91 70.00
137 D98 Francisca Groen CENNED (NED) 7 2:03:52.6 33.90 70.00
138 D50 Astrid de Graaf ACE Pharmaceuticals (NED) 7 2:03:52.7 33.90 70.00
139 D60 Annelies Passchier Intersport Jan Bols (NED) 7 2:03:52.8 33.90 70.00
140 D91 Cindy van den Berg KOGA (NED) 7 2:03:53.2 33.90 70.00
141 D17 Nadine Seidenglanz Telstar Megastores (NED) 7 2:03:53.2 33.90 70.00
142 D51 Astrid Schuitema Egberts-Borger (NED) 7 2:03:53.4 33.90 70.00
143 D70 Yanna van Tol Mutasport (NED) 7 2:03:53.6 33.90 70.00
144 D01 Birgit Witte Make a Wish (NED) 7 2:03:54.1 33.90 70.00
145 D07 Suzanne Mulder Finisher Wandafwerking (NED) 7 2:03:54.2 33.90 70.00
146 D25 Marjolijn Hulzebosch Schaopwas (NED) 7 2:03:54.8 33.90 70.00
147 D06 Marjon Spijkerman Okkinga Communicatie (NED) 7 2:03:55.7 33.89 70.00
148 D94 Kimberly van den Berg Heijkoop & Partners (NED) 7 2:04:10.9 33.82 70.00
149 D97 Rixt Meijer MKBasics.nl (NED) 7 2:04:16.5 33.80 70.00
150 D41 Maria Sterk Hoolwerf Heiwerken (NED) 7 2:04:16.6 33.80 70.00
151 D81 Jolanda Spruit Make a Wish (NED) 7 2:05:00.4 33.60 70.00
152 D47 Anniek ter Haar Telstar Megastores (NED) 7 2:05:53.3 33.36 70.00
153 B68 Charly Landman SKITS Talent Team (NED) 7 2:13:01.9 31.57 70.00
154 A42 Jaap Smit Schaatscentrum De Uithof (NED) 6 1:36:47.6 37.19 60.00
155 D39 Marianne van Leeuwen ACE Pharmaceuticals (NED) 6 1:52:33.1 31.99 60.00
156 D48 Jessica Merkens Groenehartsport.nl (NED) 6 1:52:33.2 31.99 60.00
157 D68 Annewil Schreuder Lasaulec (NED) 6 1:56:29.1 30.91 60.00
158 D31 Marlies ter Bekke KOGA (NED) 6 1:57:44.3 30.58 60.00
159 D23 Anneke Peters KOGA (NED) 6 2:00:05.6 29.98 60.00
160 A04 Sandor Stuut Schaatscentrum De Uithof (NED) 5 1:20:33.7 37.24 50.00
161 A22 Johan Knol JB Besturingstechniek (NED) 5 1:20:56.0 37.07 50.00
162 A40 Bert van Buren Schaatscentrum De Uithof (NED) 5 1:21:45.2 36.70 50.00
163 B21 Jasper van Tol Romex Restate (NED) 5 1:22:48.5 36.23 50.00
164 105 Tristain Loy (NED) 5 1:22:48.6 36.23 50.00
165 A97 Melvin van Zanten Haven van Amsterdam/SKITS (NED) 5 1:22:49.9 36.22 50.00
166 B07 Johan Elstgeest HWI Techniek B.V. (NED) 5 1:24:22.2 35.56 50.00
167 B33 Rene Pruijsen Sport2000/Stehmann (NED) 5 1:25:55.8 34.91 50.00
168 D83 Maaike Timmerman-Vos Timpaan (NED) 5 1:28:26.5 33.92 50.00
169 D28 Lotte van Dieren CENNED (NED) 5 1:28:31.9 33.89 50.00
170 B72 Arjan Elferink Gjaltema (NED) 5 1:32:11.6 32.54 50.00
171 D64 HarriŽtte Keuning-Knol Lasaulec (NED) 5 1:38:42.7 30.39 50.00
172 D34 Ria Westenbroek HaicoBouma.nl (NED) 5 1:38:42.7 30.39 50.00
173 D40 Femke Roemer Finisher Wandafwerking (NED) 5 1:38:43.1 30.39 50.00
174 D33 Simone Oud Finisher Wandafwerking (NED) 5 1:38:43.4 30.39 50.00
175 D59 Imke Hermans EdsoBuroJan.nl (NED) 5 1:38:45.8 30.38 50.00
176 D36 Ilona Grandia Stouwdamsport (NED) 5 1:40:42.9 29.79 50.00
177 D89 Angela Hemeltjen Tijdhof persmatrijzen/Free-Wheel (NED) 5 1:40:43.1 29.79 50.00
178 D63 Emma Engbers Groenehartsport.nl (NED) 5 1:40:43.1 29.79 50.00
179 D80 Willemiek Kamper ACE Pharmaceuticals (NED) 5 1:40:43.7 29.78 50.00
180 D30 Leonie Lubbinge HaicoBouma.nl (NED) 5 1:40:45.0 29.78 50.00
181 D35 Maartje Zwaan Mutasport (NED) 5 1:40:46.8 29.77 50.00
182 D71 Vanessa Stoelwinder Egberts-Borger (NED) 5 1:40:47.0 29.77 50.00
183 B51 Thijs Smets Goudse.nl/Smartcap (NED) 4 1:04:57.9 36.94 40.00
184 B32 Leander van der Geest Groenehartsport.nl (NED) 4 1:04:58.5 36.94 40.00
185 B70 Anton Ketellapper (NED) 4 1:05:47.3 36.48 40.00
186 B23 Twan Zwartjens Free-Wheel (NED) 4 1:05:49.1 36.46 40.00
187 B17 Camiel van Eis MSP-ICT.nl (NED) 4 1:05:49.4 36.46 40.00
188 B01 Johan Bakker Sport2000/Stehmann (NED) 4 1:08:33.3 35.01 40.00
189 B53 Axel Koopman Romex Restate (NED) 4 1:10:04.1 34.25 40.00
190 A07 Bart Hakkenberg Payroll Group (NED) 3 0:48:32.1 37.09 30.00
191 A18 Peter Nauta Jinstal-Radson (NED) 3 0:49:02.4 36.71 30.00
192 B42 Pim Borghols Aannemingsbedrijf Kortekaas (NED) 3 0:49:02.4 36.70 30.00
193 B19 Martijn de Groot Goesting/BTB Riedas (NED) 3 0:49:05.0 36.67 30.00
194 B87 Hans van den Eeckhout Goesting/BTB Riedas (NED) 3 0:49:07.8 36.64 30.00
195 B56 Leon van Eis MSP-ICT.nl (NED) 3 0:49:08.0 36.64 30.00
196 B40 Stefan Visscher Gjaltema (NED) 3 0:49:08.3 36.63 30.00
197 B10 Brian Goldman Groenehartsport.nl (NED) 3 0:49:08.4 36.63 30.00
198 B50 Stef Zwitser Schaatsteamhaarlem.nl (NED) 3 0:49:08.9 36.62 30.00
199 B43 Remco Nijkamp Free-Wheel (NED) 3 0:49:59.4 36.01 30.00
200 B96 Karuud Pots Free-Wheel (NED) 3 0:50:00.1 36.00 30.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
282 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3