home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1001
5323
Jan Bogerd
KOUDEKERK A/D RIJN (Ned)
8
4:48:08.3
20.82
100.00
1002
5950
Peter van Schie
SASSENHEIM (Ned)
8
4:49:01.2
20.76
100.00
1003
6321
Dick Kortekaas
AMSTERDAM (Ned)
8
4:49:36.7
20.72
100.00
1004
5427
Jan Hamstra
WASSENAAR (Ned)
8
4:49:45.7
20.71
100.00
1005
6151
Kees Mors
SINT PANCRAS (Ned)
8
4:54:05.3
20.40
100.00
1006
6192
Bea de Wit
SINT PANCRAS (Ned)
8
4:54:05.7
20.40
100.00
1007
5424
Karel Bootsman
SANTPOORT (Ned)
8
4:54:08.0
20.40
100.00
1008
5863
Angela Verdoes
KATWIJK (Ned)
8
4:54:08.2
20.40
100.00
1009
5651
Arjan van Schooten
LEIDEN (Ned)
8
4:54:34.1
20.37
100.00
1010
5687
Mark Ebbenhorst
HOOGLAND (Ned)
8
4:56:13.4
20.26
100.00
1011
5609
Henk de Vries
BORNE (Ned)
8
4:58:22.2
20.11
100.00
1012
5480
Wijnand Geerdink
VELP GLD (Ned)
8
4:58:33.7
20.10
100.00
1013
5620
jos gelling
ARNHEM (Ned)
8
4:58:40.7
20.09
100.00
1014
5168
Christiaan Pels Rijcken
DELFT (Ned)
8
4:59:07.5
20.06
100.00
1015
5537
Ronald Nieuwendam
AMSTERDAM (Ned)
8
4:59:28.6
20.03
100.00
1016
5230
Gijs van Aarle
SINT OEDENRODE (Ned)
8
4:59:44.4
20.02
100.00
1017
5705
John Weerden
OOSTERBEEK (Ned)
8
5:00:03.2
20.00
100.00
1018
5879
Gerrit-Willem Westerink
ELBURG (Ned)
8
5:00:15.8
19.98
100.00
1019
5918
Bertine Westerink
ELBURG (Ned)
8
5:00:16.3
19.98
100.00
1020
5842
Dick ter Avest
ELBURG (Ned)
8
5:00:20.8
19.98
100.00
1021
6235
Marc van Gaale
HAARLEM (Ned)
8
5:00:22.5
19.98
100.00
1022
5532
marti jansen
HOLTEN (Ned)
8
5:01:02.0
19.93
100.00
1023
5319
Henk Janssen
AMSTERDAM (Ned)
8
5:01:18.9
19.91
100.00
1024
5993
Peter Keeman
DONGEN (Ned)
8
5:01:25.0
19.91
100.00
1025
5361
Ank Have Ten - Scholtes
HONSELERSDIJK (Ned)
8
5:01:38.2
19.89
100.00
1026
6233
Corrie PERSOON-VAN BOHEEMEN
HONSELERSDIJK (Ned)
8
5:01:42.7
19.89
100.00
1027
6230
Coby Verbeek-Batist
NAALDWIJK (Ned)
8
5:02:13.5
19.85
100.00
1028
5257
Peter Langelaan
IJSSELSTEIN (Ned)
8
5:02:13.5
19.85
100.00
1029
5874
Leo Boon
'S GRAVENZANDE (Ned)
8
5:02:24.2
19.84
100.00
1030
5536
Noortje van Haestregt
Leimuiden (Ned)
8
5:02:50.6
19.81
100.00
1031
5737
Greet Steenhuis
WAGENINGEN (Ned)
8
5:04:12.5
19.72
100.00
1032
5982
Jan de Rooij
KOUDEKERK A/D RIJN (Ned)
8
5:04:22.9
19.71
100.00
1033
5160
Wiljan de Rooij
WASPIK (Ned)
8
5:04:44.7
19.69
100.00
1034
5094
Herman Poelma
HOORN (Ned)
8
5:06:04.7
19.60
100.00
1035
5753
Martijn de Graaf
AMSTELVEEN (Ned)
8
5:07:38.9
19.50
100.00
1036
6253
Marieke Schreurs
UITHOORN (Ned)
8
5:07:39.1
19.50
100.00
1037
5477
Harry Oude Geerdink
TUBBERGEN (Ned)
8
5:08:06.8
19.47
100.00
1038
5310
Nico Benneker
OPPERDOES (Ned)
8
5:08:11.4
19.47
100.00
1039
5690
Piet Gemser
SNEEK (Ned)
8
5:08:47.3
19.43
100.00
1040
6050
Helene Dits
ANDELST (Ned)
8
5:09:03.2
19.41
100.00
1041
6121
Eric-Jan Vis
OOSTHUIZEN (Ned)
8
5:09:26.1
19.39
100.00
1042
6120
Siem Ernst
ROTTERDAM (Ned)
8
5:09:27.2
19.39
100.00
1043
5996
Wim van Genderen
NOORDELOOS (Ned)
8
5:10:19.6
19.33
100.00
1044
6234
Monic van Schie
HONSELERSDIJK (Ned)
8
5:10:20.8
19.33
100.00
1045
6245
Eef Kroes
MAASLAND (Ned)
8
5:10:26.9
19.33
100.00
1046
5971
Cees van Tinteren
HEEMSKERK (Ned)
8
5:10:53.1
19.30
100.00
1047
5972
Gerard Brasser
HEEMSKERK (Ned)
8
5:11:00.4
19.29
100.00
1048
6025
Leo Buijing
MAASSLUIS (Ned)
8
5:13:59.7
19.11
100.00
1049
5176
Jan van Zuijlen
ZEELAND (N.BR.) (Ned)
8
5:14:20.1
19.09
100.00
1050
5625
Joke Groen-Groenland
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
5:16:53.9
18.93
100.00
1051
5960
Mart van der Meijs
TILBURG (Ned)
8
5:21:40.3
18.65
100.00
1052
5042
Cindy Zweverink
RUURLO (Ned)
8
5:24:09.6
18.51
100.00
1053
5345
Ed Slof
Lopik (Ned)
8
5:24:18.3
18.50
100.00
1054
6312
Jan Willem van Bruchem
VINKEVEEN (Ned)
8
5:26:19.7
18.39
100.00
1055
5262
Theo Jansen
ALMELO (Ned)
8
5:28:36.6
18.26
100.00
1056
6011
Robert Kamper
WAGENINGEN (Ned)
8
5:29:11.2
18.23
100.00
1057
5087
Jan Matthijssen
WASSENAAR (Ned)
8
5:30:01.6
18.18
100.00
1058
6175
Iris Hoogendoorn
AMSTERDAM (Ned)
8
5:30:59.1
18.13
100.00
1059
5401
Hans Elling
GOIRLE (Ned)
8
5:33:25.2
18.00
100.00
1060
6231
Ellen Wulfers
HEEMSTEDE (Ned)
8
5:35:41.1
17.87
100.00
1061
5174
Jorina Kroon
Nijkerk (Ned)
8
5:38:03.7
17.75
100.00
1062
5173
Annelies Kroon
NIJKERK GLD (Ned)
8
5:38:04.6
17.75
100.00
1063
6302
Arie Bossche
Weissensee (Oos)
8
5:39:53.5
17.65
100.00
1064
5578
Jan-Jaap Hoekstra
NIEUW-VENNEP (Ned)
8
5:41:34.3
17.57
100.00
1065
6190
Jaap Beens
GENEMUIDEN (Ned)
8
5:44:31.0
17.42
100.00
1066
6263
Sanneke Naberman
GENEMUIDEN (Ned)
8
5:44:33.3
17.41
100.00
1067
6225
Arend jan Kloosterman
GENEMUIDEN (Ned)
8
5:44:49.7
17.40
100.00
1068
6086
Gert Slokkers
DINTELOORD (Ned)
8
5:47:23.9
17.27
100.00
1069
5146
Michiel Kruijver
ZAANDAM (Ned)
8
5:47:59.8
17.24
100.00
1070
5025
Roy Breyer
HUIZEN (Ned)
8
5:49:32.7
17.17
100.00
1071
5468
Jan Kempenaar
DROGTEROPSLAGEN (Ned)
8
5:49:35.8
17.16
100.00
1072
6213
Dikkie ten Napel - Vos
Westerhaar (Ned)
8
5:49:58.4
17.14
100.00
1073
5015
Bert Reinders
TIEL (Ned)
8
5:50:00.0
17.14
100.00
1074
6127
Fabrice Delhaise
AMSTERDAM (Ned)
8
5:52:23.7
17.03
100.00
1075
5273
Piet Verschoor
MOERKAPELLE (Ned)
8
5:53:26.0
16.98
100.00
1076
6224
Nicky Tellier
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
5:53:54.7
16.95
100.00
1077
5367
Horst Storm
'S-GRAVENHAGE (Ned)
8
5:56:11.9
16.84
100.00
1078
5531
Nico Werumeus Buning
STEENWIJK (Ned)
8
5:56:45.4
16.82
100.00
1079
5694
Carel van der Velden
GOUDA (Ned)
8
5:57:27.7
16.79
100.00
1080
5495
Cornelis van der Starre
ALKMAAR (Ned)
8
5:58:01.3
16.76
100.00
1081
6068
marloes gesman
AMSTERDAM (Ned)
8
5:58:07.6
16.75
100.00
1082
5909
Cok CJM Hartman
SEXBIERUM (Ned)
8
5:59:40.0
16.68
100.00
1083
5632
Ton Langerak
NIEUW LEKKERLAND (Ned)
8
6:00:19.2
16.65
100.00
1084
6039
Mandy wijker
ASSENDELFT (Ned)
8
6:04:07.7
16.48
100.00
1085
5534
Tiny Klappe
ASSENDELFT (Ned)
8
6:04:08.7
16.48
100.00
1086
5745
Nadine Mussert
VOORHOUT (Ned)
8
6:05:19.1
16.42
100.00
1087
5802
Marrit Mulder
UTRECHT (Ned)
8
6:06:32.2
16.37
100.00
1088
5674
Erik Wichertjes
BORGER (Ned)
8
6:06:53.5
16.35
100.00
1089
5669
Ilona Faaij
SCHOONHOVEN (Ned)
8
6:07:15.8
16.34
100.00
1090
5252
Ina van Scherpenzeel-Huijsman
HEERHUGOWAARD (Ned)
8
6:07:17.7
16.34
100.00
1091
5353
Gonnie den Tek
NAALDWIJK (Ned)
8
6:09:04.9
16.26
100.00
1092
6097
Greetje Korte
BELLINGWOLDE (Ned)
8
6:10:45.2
16.18
100.00
1093
5239
Jan van Liere
VOGELWAARDE (Ned)
8
6:11:01.5
16.17
100.00
1094
6281
Jan van Strien
HAARLEM (Ned)
8
6:11:04.7
16.17
100.00
1095
5818
Beppie Boode
GELEEN (Ned)
8
6:11:10.3
16.17
100.00
1096
5432
Marc Vermeulen
BOSKOOP (Ned)
8
6:11:23.0
16.16
100.00
1097
6222
Piet van der Scheer
EENRUM (Ned)
8
6:11:41.0
16.14
100.00
1098
5017
Kees de Langen
CASTRICUM (Ned)
8
6:13:06.9
16.08
100.00
1099
5065
Eddy van de Vis
NIJKERK (Ned)
8
6:14:41.8
16.01
100.00
1100
5633
Otto Koetje
KROMMENIE (Ned)
8
6:18:47.4
15.84
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13