home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
5312
Albert Scholte
RIDDERKERK (Ned)
16
10:49:57.1
18.46
200.00
702
5659
Jan Hinloopen
BERGAMBACHT (Ned)
16
10:50:04.7
18.46
200.00
703
5868
Jan van Gammeren
VEEN (Ned)
16
10:50:46.8
18.44
200.00
704
6287
Dirk Hiemstra
ANJUM (Ned)
16
10:51:07.5
18.43
200.00
705
5789
Gerrit Waanders
BOEKELO (Ned)
16
10:51:16.4
18.43
200.00
706
5723
Bart Perik
DELDEN (Ned)
16
10:51:16.6
18.43
200.00
707
5870
Joyce van Binsbergen-Bolks
HENGELO (Ned)
16
10:51:16.8
18.43
200.00
708
5875
Ineke de Veij
BOEKELO (Ned)
16
10:51:16.8
18.43
200.00
709
5684
Ed Evers
BOSKOOP (Ned)
16
10:53:15.9
18.37
200.00
710
5733
Bart Vermeulen
BOSKOOP (Ned)
16
10:53:48.0
18.35
200.00
711
5701
bram den Haak
LOPIK (Ned)
16
10:53:50.2
18.35
200.00
712
5433
Rob Vermeulen
Reeuwijk (Ned)
16
10:53:52.4
18.35
200.00
713
6044
Ans Nelis
HEEMSKERK (Ned)
16
10:54:14.8
18.34
200.00
714
5357
Herman Spruit
Alpnen aan den Rijn (Ned)
16
10:54:20.7
18.34
200.00
715
5677
Agatha Dogterom Scheer
BERKENWOUDE (Ned)
16
10:55:26.7
18.31
200.00
716
6161
Kees Sieswerda
DIDAM (Ned)
16
10:56:01.1
18.29
200.00
717
6163
Jouke Sieswerda
AMSTERDAM (Ned)
16
10:56:01.4
18.29
200.00
718
6162
Melle Sieswerda
DELFT (Ned)
16
10:56:01.7
18.29
200.00
719
6280
Cees van der Hout
NAALDWIJK (Ned)
16
10:56:17.3
18.28
200.00
720
5521
Maita Koenraads-Peeraer
BERLICUM (Ned)
16
10:57:34.3
18.25
200.00
721
5686
Leo van der Drift
ARNHEM (Ned)
16
10:57:40.7
18.25
200.00
722
5720
Jose van Lieshout
NIEUWERBRUG (Ned)
16
10:58:03.2
18.24
200.00
723
5742
Ronald Walkier
LISSERBROEK (Ned)
16
11:00:41.5
18.16
200.00
724
5605
Rene Schuurman
DEDEMSVAART (Ned)
16
11:02:57.9
18.10
200.00
725
5671
Jan Faaij
SCHOONHOVEN (Ned)
16
11:03:01.2
18.10
200.00
726
5702
Jolanda den Haak
LOPIK (Ned)
16
11:03:01.4
18.10
200.00
727
6295
jan van der zwaag
RYPTSJERK (Ned)
16
11:04:14.6
18.07
200.00
728
5793
Marcel H.B. Wenker
ARNHEM (Ned)
16
11:05:13.2
18.04
200.00
729
5794
Sandra MA Wenker-Tan
ARNHEM (Ned)
16
11:05:14.1
18.04
200.00
730
6308
Hennie Reurink
KOEKANGE (Ned)
16
11:09:01.3
17.94
200.00
731
5591
antonia van de wolfshaar
ZEIST (Ned)
16
11:10:09.3
17.91
200.00
732
5516
Albert Sikkema
TWIJZELERHEIDE (Ned)
16
11:10:38.2
17.89
200.00
733
5635
Paul Heerkens
BERKEL-ENSCHOT (Ned)
16
11:11:10.7
17.88
200.00
734
5638
Harrie Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
16
11:11:12.5
17.88
200.00
735
5951
Justin Prinsen
SOMMELSDIJK (Ned)
16
11:11:33.7
17.87
200.00
736
6009
Henk Bernards
GENNEP (Ned)
16
11:11:38.2
17.87
200.00
737
6006
Ruud Bernards
GENNEP (Ned)
16
11:11:40.3
17.87
200.00
738
6232
Hermien Muller-Oldenhave
SINDEREN (Ned)
16
11:11:58.1
17.86
200.00
739
5576
Frans van Keulen
DIDAM (Ned)
16
11:12:05.4
17.85
200.00
740
6270
Dick Pater
WAARLAND (Ned)
16
11:12:28.1
17.84
200.00
741
6268
Nellie Pater
WAARLAND (Ned)
16
11:12:28.7
17.84
200.00
742
5478
Toon Nugter
ZAANDAM (Ned)
16
11:15:40.6
17.76
200.00
743
5559
Wim Harmsen
WEHL (Ned)
16
11:16:44.3
17.73
200.00
744
5570
Marlies Wenneker
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
11:17:02.9
17.72
200.00
745
5856
John Schulte
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
11:17:03.4
17.72
200.00
746
6294
Nico van der Smit
BOSKOOP (Ned)
16
11:18:17.8
17.69
200.00
747
5911
Willem Hauwert
AMSTERDAM (Ned)
15
7:17:56.0
25.69
187.50
748
5237
Fred Holtkamp
HENGELO (Ned)
15
8:15:56.5
22.68
187.50
749
5253
Theo Vernooij
ODIJK (Ned)
15
8:41:14.2
21.58
187.50
750
5420
Gert Egbers
SOEST (Ned)
15
10:03:16.3
18.65
187.50
751
6026
Frans Stortelder
LICHTENVOORDE (Ned)
15
10:29:57.1
17.86
187.50
752
6088
Johan Politiek
HENGELO GLD (Ned)
15
10:43:35.2
17.48
187.50
753
5790
Lian Politiek
HENGELO (Ned)
15
10:43:35.6
17.48
187.50
754
5760
Erwin Elst
Krommenie (Ned)
15
10:47:33.7
17.37
187.50
755
5214
Paul van Dijk
SPIJKENISSE (Ned)
14
7:27:17.1
23.47
175.00
756
5408
Hein Heuvelmans
SCHOONHOVEN (Ned)
14
8:44:10.6
20.03
175.00
757
5830
Eibert ten Brink
DOORNSPIJK (Ned)
14
8:50:01.5
19.81
175.00
758
5091
Pieter Roozendaal
HENGELO GLD (Ned)
14
8:55:59.9
19.59
175.00
759
6111
Kees van der Knaap
'S-GRAVENZANDE (Ned)
14
9:05:57.6
19.23
175.00
760
5418
Paul Hooft
SOEST (Ned)
14
9:23:59.8
18.62
175.00
761
5989
Fred de Boer
LEUSDEN (Ned)
14
9:24:09.6
18.61
175.00
762
6256
Theo van Hal
TOLDIJK (Ned)
14
9:27:11.0
18.51
175.00
763
5124
Wilco van den Heuvel
Tuil (Ned)
14
9:44:18.5
17.97
175.00
764
5727
Hans Lippmann
DEN HAAG (Ned)
14
10:14:37.9
17.08
175.00
765
6320
Kerst van Brink
ILPENDAM (Ned)
14
10:24:39.9
16.81
175.00
766
5209
Pieter Loonstra
SURHUIZUM (Ned)
14
10:30:43.1
16.65
175.00
767
5622
Rosalie Botman
ZEIST (Ned)
14
11:04:59.6
15.79
175.00
768
5446
Leo Braber
ZEVENHUIZEN (Ned)
13
6:41:33.6
24.28
162.50
769
5766
Herman Kramer
PIJNACKER (Ned)
13
6:51:46.4
23.68
162.50
770
5807
Jan Keizer
DOETINCHEM (Ned)
13
7:35:25.2
21.41
162.50
771
6149
Kerst de Jong
OUDEHASKE (Ned)
13
7:53:32.7
20.59
162.50
772
6066
Henny Tuenter
WESTENDORP (Ned)
13
7:59:57.0
20.31
162.50
773
5792
Jan Woolderink
WIERDEN (Ned)
13
8:06:25.6
20.04
162.50
774
5479
Harry Nollen
ENTER (Ned)
13
8:06:32.7
20.04
162.50
775
6199
Frans van Winden
PIJNACKER (Ned)
13
8:15:20.8
19.68
162.50
776
6191
Ellen de Koning
SCHELLINKHOUT (Ned)
13
8:26:46.4
19.24
162.50
777
5958
jan van diepen
HOOGWOUD (Ned)
13
8:27:31.3
19.21
162.50
778
5886
wout verhoef
OSPEL (Ned)
13
8:31:51.4
19.05
162.50
779
5936
Maarten Hoogendam
MAASLAND (Ned)
13
8:42:49.5
18.65
162.50
780
6018
Henk van der Drift
MAASLAND (Ned)
13
8:47:00.6
18.50
162.50
781
6228
Gerda Kester
MONSTER (Ned)
13
8:55:35.6
18.20
162.50
782
5366
Peter Vogels
NOOTDORP (Ned)
13
9:00:15.0
18.05
162.50
783
5810
Kees 't Lam
ASPEREN (Ned)
13
9:27:58.7
17.17
162.50
784
5228
Ed de Jong
BAARN (Ned)
13
9:28:11.2
17.16
162.50
785
5941
Herman Peters
NIJMEGEN (Ned)
13
9:28:54.4
17.14
162.50
786
5205
Cees van Doorn
WAGENINGEN (Ned)
13
9:34:43.8
16.96
162.50
787
5594
Ton Ridder
ZUIDERMEER (Ned)
13
9:38:55.1
16.84
162.50
788
5055
Aris Molenaar
MOERKAPELLE (Ned)
13
10:12:42.4
15.91
162.50
789
5952
Piet van Scherpenzeel
MIJDRECHT (Ned)
12
5:46:58.5
25.94
150.00
790
6052
Cees Ruiter
ANDIJK (Ned)
12
5:48:08.3
25.85
150.00
791
6179
Johan Teeffelen
LEERDAM (Ned)
12
5:49:39.9
25.74
150.00
792
5285
niko de graaf
MONSTER (Ned)
12
5:56:08.8
25.27
150.00
793
6324
Rick Mensen
'T VELD (Ned)
12
6:23:42.8
23.46
150.00
794
5512
Geert Ribbers
BARCHEM (Ned)
12
6:32:27.1
22.93
150.00
795
5105
Henk Roelofs
WIJCHEN (Ned)
12
6:33:10.0
22.89
150.00
796
5551
Sjors Dragt
LANGELILLE (Ned)
12
6:34:33.5
22.81
150.00
797
6013
Johnny Hoekstra
HEERENVEEN (Ned)
12
6:37:24.1
22.65
150.00
798
5342
Jinse van Wijgerden
BRUCHEM (Ned)
12
6:43:54.1
22.28
150.00
799
5910
Henk-jan Stuiver
ZWOLLE (Ned)
12
6:44:12.2
22.27
150.00
800
6313
Marian Huijgen
ZWOLLE (Ned)
12
6:44:13.0
22.27
150.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13