home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
5315
Kees Hofwegen
Lekkerkerk (Ned)
16
9:39:50.7
20.70
200.00
502
5219
Nel de Bruijn
LOPIK (Ned)
16
9:39:52.2
20.69
200.00
503
5933
Peter Hoogenboom
MONTFOORT (Ned)
16
9:40:10.9
20.68
200.00
504
5550
Petra Eigenraam
MAASSLUIS (Ned)
16
9:41:57.8
20.62
200.00
505
6205
Martin Langegger
Techendorf (Oos)
16
9:42:18.4
20.61
200.00
506
6165
Jan de Goeij
HAASTRECHT (Ned)
16
9:42:42.1
20.59
200.00
507
6037
Fernand Caron
Montreal (Can)
16
9:43:12.1
20.58
200.00
508
6276
Michael Eder
Techendorf (Oos)
16
9:43:14.1
20.57
200.00
509
6140
Cor Schipper
MIDDELBURG (Ned)
16
9:43:33.4
20.56
200.00
510
5264
Nico Jong
URSEM (Ned)
16
9:43:33.8
20.56
200.00
511
5311
Thea Brittijn
DEN HAAG (Ned)
16
9:43:33.9
20.56
200.00
512
5101
Adrie Ebbenhorst
HOOGLAND (Ned)
16
9:43:34.2
20.56
200.00
513
5986
Tom de Keizer
ZAANDAM (Ned)
16
9:43:56.4
20.55
200.00
514
6219
Jelke Jetten
GORREDIJK (Ned)
16
9:44:36.1
20.53
200.00
515
6271
Sjaak Frenken
SPAUBEEK (Ned)
16
9:44:39.5
20.52
200.00
516
6133
Gerrit Slooter
VALKENSWAARD (Ned)
16
9:44:43.4
20.52
200.00
517
6197
Bert Hendriksen
CASTRICUM (Ned)
16
9:45:00.1
20.51
200.00
518
6141
Michael Bakker
Steinfurt (Dui)
16
9:45:09.0
20.51
200.00
519
5700
Jeroen van der Drift
Arnhem (Ned)
16
9:45:13.8
20.50
200.00
520
6080
Daan Kamer
NAARDEN (Ned)
16
9:45:18.0
20.50
200.00
521
5063
Bram Noorman
HOOGLAND (Ned)
16
9:45:54.0
20.48
200.00
522
5815
Cees van der Sluys
DE BILT (Ned)
16
9:45:55.0
20.48
200.00
523
5888
Arno Laurman
GOUDA (Ned)
16
9:46:10.4
20.47
200.00
524
5076
Sybe van der Zee
OOSTEREND TEXEL (Ned)
16
9:46:15.2
20.47
200.00
525
5618
menno de jong
VOORBURG (Ned)
16
9:46:19.6
20.47
200.00
526
6129
Aad Onderwater
KAAG (Ned)
16
9:46:39.2
20.46
200.00
527
5597
Ellen de Kok
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
9:47:09.1
20.44
200.00
528
5586
Paul Kester
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
9:47:09.2
20.44
200.00
529
5616
Corrie Lansbergen-Wenneker
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
9:47:09.2
20.44
200.00
530
5410
hendri drogt
WIERDEN (Ned)
16
9:47:16.4
20.43
200.00
531
5621
Wim Nelis
BREUKELEN (Ned)
16
9:47:16.5
20.43
200.00
532
5421
Marieke Siemonsma-Boom
ZEIST (Ned)
16
9:47:33.3
20.42
200.00
533
5839
Editha van Rheenen
SITTARD (Ned)
16
9:47:34.5
20.42
200.00
534
5344
Ge van Dam
NIEUWKOOP (Ned)
16
9:47:46.2
20.42
200.00
535
5100
Piet Spigt
WERVERSHOOF (Ned)
16
9:48:04.6
20.41
200.00
536
5415
Han Vogel
VELDHOVEN (Ned)
16
9:48:07.5
20.40
200.00
537
6110
Pier Kalsbeek
HURDEGARYP (Ned)
16
9:48:59.3
20.37
200.00
538
5824
Wim Overtoom
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
9:49:55.8
20.34
200.00
539
5157
Johannes Kalsbeek
GROU (Ned)
16
9:49:57.7
20.34
200.00
540
5158
Ytzen Wassenaar
GROU (Ned)
16
9:49:59.6
20.34
200.00
541
5136
Cor Koek
KROMMENIE (Ned)
16
9:50:22.1
20.33
200.00
542
5322
Ton Jurjus
ARNHEM (Ned)
16
9:50:30.3
20.32
200.00
543
5698
Siem Tijmstra
AVENHORN (Ned)
16
9:50:36.5
20.32
200.00
544
5232
Freek van Rossum
MIJDRECHT (Ned)
16
9:50:42.5
20.31
200.00
545
5233
Freek van Rossum
LEIDERDORP (Ned)
16
9:50:43.1
20.31
200.00
546
5817
Ben Schreurs
't Loo Oldebroek (Ned)
16
9:51:25.3
20.29
200.00
547
5873
Ada van den Nieuwendijk
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
16
9:51:25.7
20.29
200.00
548
5693
Theo Meijer
HAZERSWOUDE (Ned)
16
9:51:26.1
20.29
200.00
549
5182
Bert van der Stoep
HATTEM (Ned)
16
9:51:49.0
20.28
200.00
550
5234
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (Ned)
16
9:53:34.4
20.22
200.00
551
5459
Kees van der Sluijs
ROSSUM (Ned)
16
9:54:07.1
20.20
200.00
552
5771
Berend Klei
NUIS (Ned)
16
9:54:12.0
20.20
200.00
553
5584
Reinier Zaal
MADE (Ned)
16
9:54:31.5
20.18
200.00
554
6117
Douwe Postma
WONS (Ned)
16
9:54:36.6
20.18
200.00
555
5640
Johan Bokdam
UTRECHT (Ned)
16
9:54:51.7
20.17
200.00
556
5664
Ton Mensch
BERGAMBACHT (Ned)
16
9:54:53.2
20.17
200.00
557
5921
jan spierings
SPRANG-CAPELLE (Ned)
16
9:55:01.3
20.17
200.00
558
5920
goof van mersbergen
EETHEN (Ned)
16
9:55:01.5
20.17
200.00
559
6264
Ewout Schuringa
AMSTERDAM (Ned)
16
9:55:48.6
20.14
200.00
560
6259
Meint Dekker
VELP (Ned)
16
9:55:48.7
20.14
200.00
561
5504
willem van der wal
BANT (Ned)
16
9:56:34.3
20.11
200.00
562
6323
Heerte Wiersma
HUIZEN (Ned)
16
9:57:13.1
20.09
200.00
563
5744
John Kapaan
SANTPOORT-NOORD (Ned)
16
9:57:22.5
20.09
200.00
564
5741
Harold van Rijswijk
HAARLEM (Ned)
16
9:57:22.7
20.09
200.00
565
5743
jochem kempkes
OVERVEEN (Ned)
16
9:57:23.1
20.09
200.00
566
5040
Martin Heerschop
ZWARTSLUIS (Ned)
16
9:57:33.6
20.08
200.00
567
6244
Rainer Stromann
Leer (Dui)
16
9:57:42.6
20.08
200.00
568
5872
Fred Gnade
ZAANDAM (Ned)
16
9:57:43.2
20.08
200.00
569
5316
Christian de Koning
BRUCHEM (Ned)
16
9:58:57.1
20.04
200.00
570
5341
Johan Vos
BRUCHEM (Ned)
16
9:58:57.4
20.03
200.00
571
6194
Gaya Manschot
AMSTERDAM (Ned)
16
10:01:24.3
19.95
200.00
572
5907
Wieger Manschot
AMSTERDAM (Ned)
16
10:01:24.7
19.95
200.00
573
5925
Sam Rentmeester
DELFGAUW (Ned)
16
10:01:43.9
19.94
200.00
574
6048
Lisbeth Kampschreur-Tijssen
LEIDEN (Ned)
16
10:02:47.3
19.91
200.00
575
5393
Peter Arts
WIERDEN (Ned)
16
10:02:55.7
19.90
200.00
576
5405
Erwin Ogink
ENSCHEDE (Ned)
16
10:03:07.3
19.90
200.00
577
5406
Gerrit Krommendijk
WIERDEN (Ned)
16
10:03:07.4
19.90
200.00
578
5398
Francis Peeters
WIERDEN (Ned)
16
10:03:09.1
19.90
200.00
579
5412
Jan Gerritsen Mulkes
RIJSSEN (Ned)
16
10:03:10.2
19.89
200.00
580
5391
Lotte Jorink
WIERDEN (Ned)
16
10:03:10.2
19.89
200.00
581
5227
Henricus A van der Wielen
HOUTEN (Ned)
16
10:03:58.0
19.87
200.00
582
5772
Mark Jan Woolderink
RIJSSEN (Ned)
16
10:04:29.9
19.85
200.00
583
5499
Ben van der Maat
ASSENDELFT (Ned)
16
10:04:45.3
19.84
200.00
584
5573
Wubbo Scholte
PUTTEN (Ned)
16
10:04:47.5
19.84
200.00
585
5574
Ineke Scholte - de Roo
PUTTEN (Ned)
16
10:04:48.7
19.84
200.00
586
5750
Olaf Overbeek
KAAG (Ned)
16
10:04:58.2
19.84
200.00
587
5434
Gerard ten Have
RAALTE (Ned)
16
10:05:08.5
19.83
200.00
588
5095
Harrie van Liempd
SCHIJNDEL (Ned)
16
10:07:16.4
19.76
200.00
589
5953
Eddy Groenendijk
MIDDELHARNIS (Ned)
16
10:07:30.2
19.75
200.00
590
5820
Martin Kruiper
RAALTE (Ned)
16
10:08:17.1
19.73
200.00
591
5821
Jan Kruiper
RAALTE (Ned)
16
10:08:17.4
19.73
200.00
592
5133
Jan Roes
VARSSELDER (Ned)
16
10:08:52.0
19.71
200.00
593
5082
Rob Fiddelaar
WORMER (Ned)
16
10:09:01.2
19.70
200.00
594
5061
Anouk Nieuwland
WORMER (Ned)
16
10:09:01.7
19.70
200.00
595
5369
Fokko Rietveld
HAASTRECHT (Ned)
16
10:09:18.9
19.69
200.00
596
6131
Leo Onderwater
ZOETERWOUDE (Ned)
16
10:09:32.1
19.69
200.00
597
5822
Rein Knetsch
LEIDEN (Ned)
16
10:09:34.4
19.69
200.00
598
5457
Sebastiaan Boere
AMMERSTOL (Ned)
16
10:09:34.4
19.69
200.00
599
6144
Ide Bangma
DRACHTEN (Ned)
16
10:09:34.7
19.69
200.00
600
5572
Huub Dekker
AMMERSTOL (Ned)
16
10:09:36.8
19.68
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13