home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
301 6083 Jelte Kruijer HEILIGERLEE (Ned) 16 8:45:28.8 22.84 200.00
302 5084 Gerard Braas HOORN (Ned) 16 8:46:15.9 22.80 200.00
303 5081 Martin Brouwer OPENDE (Ned) 16 8:46:31.0 22.79 200.00
304 5689 Aalt Brouwer MARUM (Ned) 16 8:46:31.4 22.79 200.00
305 5544 Peter Giesberts MOOK (Ned) 16 8:46:36.0 22.79 200.00
306 5851 Ember Sanders EINDHOVEN (Ned) 16 8:47:28.1 22.75 200.00
307 5200 Piet van der Bruggen DEN DUNGEN (Ned) 16 8:47:28.4 22.75 200.00
308 5755 Albert Cooijmans DEN DUNGEN (Ned) 16 8:47:28.7 22.75 200.00
309 5222 Jan van de Plas EINDHOVEN (Ned) 16 8:47:29.0 22.75 200.00
310 5932 Herman Betlehem AMSTERDAM (Ned) 16 8:47:47.4 22.74 200.00
311 5614 Rick van Boheemen LEIDSCHENDAM (Ned) 16 8:47:49.0 22.74 200.00
312 5540 Jan Joosten BAARLO LB (Ned) 16 8:48:46.5 22.69 200.00
313 5242 Frits Engelage ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned) 16 8:49:02.5 22.68 200.00
314 5908 Cor Janmaat WOERDEN (Ned) 16 8:50:00.9 22.64 200.00
315 5051 Daan Geense ZAAMSLAG (Ned) 16 8:52:10.9 22.55 200.00
316 5337 Rene ten Haaf SOEST (Ned) 16 8:52:22.8 22.54 200.00
317 5137 Kees Kuil HEEMSKERK (Ned) 16 8:53:50.8 22.48 200.00
318 5145 Arne Zwerver GROOT SCHERMER (Ned) 16 8:53:51.9 22.48 200.00
319 5482 Jeannet Saat NIJMEGEN (Ned) 16 8:54:02.5 22.47 200.00
320 5880 Gert-Jan Braas NIJVERDAL (Ned) 16 8:54:03.0 22.47 200.00
321 6001 Hennie Hoonhorst HAARLE (Ned) 16 8:54:03.1 22.47 200.00
322 6028 Andrť Hooft SOEST (Ned) 16 8:54:26.7 22.45 200.00
323 5030 Jan van Schie HOOGMADE (Ned) 16 8:54:45.6 22.44 200.00
324 6118 Jan Spijkerman NIBBIXWOUD (Ned) 16 8:54:58.4 22.43 200.00
325 5389 Derk Wilten brasschaat (Bel) 16 8:54:58.9 22.43 200.00
326 5185 Henk Bleichrodt GOUDA (Ned) 16 8:55:07.0 22.43 200.00
327 5596 Gerrit Woelders GRAMSBERGEN (Ned) 16 8:55:09.4 22.42 200.00
328 5923 Hans Chevalking VORDEN (Ned) 16 8:55:28.1 22.41 200.00
329 5251 Kees van Scherpenzeel HEERHUGOWAARD (Ned) 16 8:55:30.1 22.41 200.00
330 5032 Rob Hurkmans KAMPEN (Ned) 16 8:55:42.3 22.40 200.00
331 5275 Martien Spruit VLIST (Ned) 16 8:55:57.9 22.39 200.00
332 5235 Martin van Geffen GORINCHEM (Ned) 16 8:56:07.8 22.38 200.00
333 5329 Lykle Roosjen Antwerpen (Bel) 16 8:56:10.4 22.38 200.00
334 5655 Mark van Valkenburg WAARDER (Ned) 16 8:56:14.3 22.38 200.00
335 5748 Frans van der Zon DELFT (Ned) 16 8:56:17.7 22.38 200.00
336 5919 Otto van Tuijl VALKENBURG ZH (Ned) 16 8:56:22.5 22.37 200.00
337 5957 Piet Veldt AKERSLOOT (Ned) 16 8:56:49.0 22.35 200.00
338 5924 Martien Pater VORDEN (Ned) 16 8:56:57.1 22.35 200.00
339 5031 John van der Zwet LISSE (Ned) 16 8:57:03.3 22.34 200.00
340 5624 Johan Groen HEERHUGOWAARD (Ned) 16 8:57:31.5 22.32 200.00
341 5186 Lau van der Lans WADDINXVEEN (Ned) 16 8:58:19.5 22.29 200.00
342 5538 Bert Tebbes GRONINGEN (Ned) 16 8:58:50.1 22.27 200.00
343 5305 Ruud van Wees KUDELSTAART (Ned) 16 8:59:07.9 22.26 200.00
344 5676 Mattijs ter Heide CULEMBORG (Ned) 16 8:59:22.8 22.25 200.00
345 5935 Kees Hofman OUDEWATER (Ned) 16 8:59:26.5 22.25 200.00
346 5026 Joke Douma-Wijfje TER AAR (Ned) 16 8:59:41.8 22.23 200.00
347 6101 Gerard Borghols AALSMEER (Ned) 16 8:59:47.2 22.23 200.00
348 5887 Henk-Jan Last GENEMUIDEN (Ned) 16 9:00:25.5 22.20 200.00
349 6226 Jan-Jaap Naberman GENEMUIDEN (Ned) 16 9:00:27.1 22.20 200.00
350 5945 Jan Last GENEMUIDEN (Ned) 16 9:00:27.5 22.20 200.00
351 6196 Erik Ligthart AMSTERDAM (Ned) 16 9:01:00.5 22.18 200.00
352 6178 Bram van der Hout BENTHUIZEN (Ned) 16 9:01:33.4 22.16 200.00
353 6014 Lampert Postma Hurdegaryp (NED) 16 9:01:45.5 22.15 200.00
354 6285 Dick Bax EINDHOVEN (Ned) 16 9:02:10.9 22.13 200.00
355 5313 Kees Ettema WESTWOUD (Ned) 16 9:02:45.3 22.11 200.00
356 5811 Gerard Korse OOSTERBLOKKER (Ned) 16 9:02:45.8 22.11 200.00
357 5386 Jaap Wagenaar OOSTERBLOKKER (Ned) 16 9:02:46.0 22.11 200.00
358 5465 Cor Wagenaar OOSTERBLOKKER (Ned) 16 9:02:58.3 22.10 200.00
359 6167 Rob Jacobs SCHAGEN (Ned) 16 9:03:04.6 22.10 200.00
360 5109 Nel van der Ham ZEVENHUIZEN (Ned) 16 9:03:17.8 22.09 200.00
361 6019 Piet Vijverberg HOEK VAN HOLLAND (Ned) 16 9:03:20.6 22.09 200.00
362 5324 Hein van Dijk POELDIJK (Ned) 16 9:03:20.8 22.09 200.00
363 6077 Wilbert Wardenier LEUSDEN (Ned) 16 9:03:31.8 22.08 200.00
364 5431 Aad Nobel REEUWIJK (Ned) 16 9:03:32.8 22.08 200.00
365 5835 Wim Freriks DIDAM (Ned) 16 9:03:50.7 22.07 200.00
366 5092 Jan Braas SINT PANCRAS (Ned) 16 9:03:53.1 22.06 200.00
367 6240 Rudy Krus DIDAM (Ned) 16 9:03:59.4 22.06 200.00
368 6046 Otto Fritschy ANDELST (Ned) 16 9:04:32.1 22.04 200.00
369 5416 Harm van den Belt DIEPENVEEN (Ned) 16 9:05:21.6 22.00 200.00
370 5654 Gery Borghuis DEVENTER (Ned) 16 9:05:24.7 22.00 200.00
371 5770 Chris van de Ven BERLICUM (N.BR.) (Ned) 16 9:06:12.2 21.97 200.00
372 5248 Willie Baten DE HEURNE (Ned) 16 9:06:16.7 21.97 200.00
373 5542 Jan van der Lans SASSENHEIM (Ned) 16 9:07:12.3 21.93 200.00
374 5047 Annie de Vogel LISSERBROEK (Ned) 16 9:07:12.8 21.93 200.00
375 5103 Govert van der Wal SCHOONHOVEN (Ned) 16 9:07:12.9 21.93 200.00
376 5906 Henk Nijkamp LAREN (GLD) (Ned) 16 9:07:50.3 21.90 200.00
377 5045 Cees Sprong AMMERZODEN (Ned) 16 9:08:06.1 21.89 200.00
378 5347 Arie Kool LINSCHOTEN (Ned) 16 9:08:13.1 21.89 200.00
379 5396 Sjoerd Koedooder OOSTERBLOKKER (Ned) 16 9:08:15.2 21.89 200.00
380 5758 jan Hekman KROMMENIE (Ned) 16 9:08:28.6 21.88 200.00
381 6067 henk bartels WIERDEN (Ned) 16 9:09:28.6 21.84 200.00
382 6128 Jo Verboven WASPIK (Ned) 16 9:10:15.9 21.81 200.00
383 5784 Henk van Velzen WARMOND (Ned) 16 9:10:34.1 21.80 200.00
384 5083 Frank Slutter VARSSELDER (Ned) 16 9:10:40.5 21.79 200.00
385 5187 Herman Benschop EEMNES (Ned) 16 9:10:46.4 21.79 200.00
386 5611 Patrick Nijboer Raalte (Ned) 16 9:10:46.6 21.79 200.00
387 5688 Gerard Nijboer RAALTE (Ned) 16 9:10:47.0 21.79 200.00
388 5934 Kees Wiltenburg OUDEWATER (Ned) 16 9:10:55.3 21.78 200.00
389 5498 Arnoud Snellink MONSTER (Ned) 16 9:11:04.3 21.78 200.00
390 5059 Teus Hennipman WESTBROEK (Ned) 16 9:11:31.3 21.76 200.00
391 5894 Gerrit de Groot ZWOLLE (Ned) 16 9:11:36.1 21.75 200.00
392 5021 Gudrik van Tol HOOFDDORP (Ned) 16 9:11:43.1 21.75 200.00
393 6238 Lianne van der Wijk Benschop (Ned) 16 9:11:55.9 21.74 200.00
394 5258 Hans van Leeuwen NOORDBROEK (Ned) 16 9:12:29.5 21.72 200.00
395 5001 Jan Venema MARSUM (Ned) 16 9:12:47.5 21.71 200.00
396 5162 Nico Kuipers DE KWAKEL (Ned) 16 9:13:44.5 21.67 200.00
397 5461 Harry Kramer ASSENDELFT (Ned) 16 9:14:00.6 21.66 200.00
398 6139 Gijs Slootweg ODIJK (Ned) 16 9:14:17.7 21.65 200.00
399 5568 Dick Oppedijk HOOGEVEEN (Ned) 16 9:14:35.0 21.64 200.00
400 6252 Dammus Bunnik REEUWIJK (Ned) 16 9:14:45.1 21.63 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1270 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13