home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
3417
Jaap van Driel
DORDRECHT (NED)
11
8:40:24.6
15.85
137.50
702
3520
Susanne de Raaij-Kloos
BUSSUM (NED)
11
8:55:22.4
15.41
137.50
703
3647
Mark Verloop
UTRECHT (NED)
11
9:02:15.4
15.21
137.50
704
3598
Roelof Blokzijl
Zalk (NED)
11
9:12:32.8
14.93
137.50
705
3406
Frans Steenstra
ZUID-SCHARWOUDE (NED)
11
10:48:29.0
12.72
137.50
706
3983
Rene van der Wateren
AMSTERDAM (NED)
10
4:39:50.7
26.80
125.00
707
3963
Nick Bronsema
BEDUM (NED)
10
4:40:05.5
26.78
125.00
708
3720
Roel Wittink
AMSTERDAM (NED)
10
5:41:27.8
21.96
125.00
709
4118
Johan Duijn
SASSENHEIM (NED)
10
5:54:26.3
21.16
125.00
710
4056
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (NED)
10
5:55:59.2
21.07
125.00
711
4047
Henk Visscher
TEN BOER (NED)
10
6:03:10.3
20.65
125.00
712
4023
Sabine Obkircher
Techendorf (AUT)
10
6:05:18.4
20.53
125.00
713
3016
Anouk Nieuwland
WORMER (NED)
10
6:13:11.0
20.10
125.00
714
3850
Dirk Hiemstra
ANJUM (NED)
10
6:14:02.1
20.05
125.00
715
3228
Agnes Weel
AMSTERDAM (NED)
10
6:16:41.2
19.91
125.00
716
4016
Harry Wendt
DORDRECHT (NED)
10
6:19:05.0
19.78
125.00
717
3653
Cees Boer
RIDDERKERK (NED)
10
6:29:08.9
19.27
125.00
718
3912
Frans Adams
SOMEREN (NED)
10
6:34:03.0
19.03
125.00
719
3921
Lammert Rodenburg
DRACHTEN (NED)
10
6:37:57.3
18.85
125.00
720
3831
Otto Hans Koekkoek
ALMKERK (NED)
10
6:38:00.9
18.84
125.00
721
3543
Marten Karelse
Voorburg (NED)
10
6:39:56.9
18.75
125.00
722
3705
Wouter van Pelt
'S-GRAVENHAGE (NED)
10
6:39:59.7
18.75
125.00
723
3299
G Verhoeve
NIEUW VENNEP (NED)
10
6:48:49.1
18.35
125.00
724
3029
Bert Cremers
MUNSTERGELEEN (NED)
10
6:50:05.1
18.29
125.00
725
3979
Bernd Gutknecht
Munchen (GER)
10
6:50:35.1
18.27
125.00
726
3673
Marijke Schenkels
RIDDERKERK (NED)
10
6:52:36.4
18.18
125.00
727
3801
Jan Middelkoop
Arnhem (NED)
10
6:53:57.2
18.12
125.00
728
3700
Peter Olde Kalter
HUIZEN (NED)
10
7:02:33.1
17.75
125.00
729
3469
Jan Strengers
BILTHOVEN (NED)
10
7:02:34.7
17.75
125.00
730
3259
Ton Bruggeling
ROSMALEN (NED)
10
7:07:38.6
17.54
125.00
731
3430
Mans Boelens
ASSEN (NED)
10
7:09:09.8
17.48
125.00
732
3033
Wierd Jansma
GRONINGEN (NED)
10
7:12:23.8
17.35
125.00
733
4029
Leon van Dalfsen
UTRECHT (NED)
10
7:19:42.1
17.06
125.00
734
4050
Ronald Pothuizen
BAARN (NED)
10
7:23:06.6
16.93
125.00
735
4069
Tessa van der Heiden
BAARN (NED)
10
7:23:07.0
16.93
125.00
736
3532
Gert Godeke
WIERDEN (NED)
10
7:29:13.4
16.70
125.00
737
3022
Marjolijn Verschure
ALMKERK (NED)
10
7:29:27.1
16.69
125.00
738
3023
Carin van der Stelt
ALMKERK (NED)
10
7:29:28.7
16.69
125.00
739
3404
Claudia Hofstra
HOUTEN (NED)
10
7:31:44.1
16.60
125.00
740
3024
Rene Helling
LEUSDEN (NED)
10
7:32:46.1
16.56
125.00
741
4104
Jaap Klazema
NIEUWEGEIN (NED)
10
7:34:54.3
16.49
125.00
742
3229
Wim van der Gaag
DELFT (NED)
10
7:36:16.5
16.44
125.00
743
3869
Aycke de Haan
Hoorn (NED)
10
7:39:03.7
16.34
125.00
744
3853
Ed Brandsen
Hoorn (NED)
10
7:39:07.4
16.34
125.00
745
3589
Arjan Puttenstein
Oldebroek (NED)
10
7:40:07.0
16.30
125.00
746
3510
Anna Bourou
AMSTERDAM (NED)
10
7:45:24.2
16.12
125.00
747
3687
Hester Snoek
Cardiff (NED)
10
7:47:45.1
16.03
125.00
748
3689
Nico Lunenburg
'S-GRAVELAND (NED)
10
7:52:01.2
15.89
125.00
749
3886
Kevin Mol
Hoorn (NED)
10
7:56:22.7
15.74
125.00
750
3100
johanna abbekerk
ANDIJK (NED)
10
8:08:30.3
15.35
125.00
751
3783
Eelco de Boer
Arnhem (NED)
10
8:26:54.3
14.80
125.00
752
4054
Ton van Raamsdonk
DUIVEN (NED)
10
8:49:45.9
14.16
125.00
753
3112
Astrid Holierhoek
MAASDIJK (NED)
10
9:07:46.6
13.69
125.00
754
3232
Mirjam Voss
BREDA (NED)
10
9:08:31.0
13.67
125.00
755
3233
Sander Voss
BREDA (NED)
10
9:08:32.1
13.67
125.00
756
3318
Hans Tuin
OOSTZAAN (NED)
10
9:41:34.8
12.90
125.00
757
3601
Han Keizer
Ijsselmuiden (NED)
9
4:15:09.3
26.45
112.50
758
4022
Ruud Steenvoorden
BREEZAND (NED)
9
4:58:29.1
22.61
112.50
759
4084
Brigitte Weigel
Rethorn (GER)
9
5:22:55.3
20.90
112.50
760
3707
Jaap Bokhoven
NIEDERANVEN LUXEMBURG (NED)
9
5:27:03.9
20.64
112.50
761
3051
Jaap Roeland
Sleeuwijk (NED)
9
5:27:58.6
20.58
112.50
762
3309
Eelco van Beek
Haarlem (NED)
9
5:33:36.8
20.23
112.50
763
3219
Arend Jan de Boer
GRONINGEN (NED)
9
5:51:20.3
19.21
112.50
764
3596
Dina de Lange-van der Weide
Zwolle (NED)
9
6:03:20.9
18.58
112.50
765
3819
Piet Veltman
Arnhem (NED)
9
6:17:57.5
17.86
112.50
766
3818
Anne Veltman
Arnhem (NED)
9
6:17:59.6
17.86
112.50
767
3695
Rob Van der Valk
ROTTERDAM (NED)
9
6:19:12.6
17.80
112.50
768
3627
Sander Breethoff
Amersfoort (NED)
9
6:38:15.2
16.95
112.50
769
3865
Charlotte Roskam
LEIMUIDEN (NED)
9
6:52:43.6
16.35
112.50
770
3873
Tomas Andreoli
Hoorn (NED)
9
7:28:10.9
15.06
112.50
771
3896
Rachel Koopman
Hoorn (NED)
9
7:29:50.3
15.01
112.50
772
3856
Jasper de Graaf
Hoorn (NED)
9
7:29:52.1
15.00
112.50
773
3423
Valerie van den Huijsen
AMSTERDAM (NED)
9
7:29:56.6
15.00
112.50
774
3867
Kay de Wilde
Hoorn (NED)
9
7:39:25.8
14.69
112.50
775
3690
Valérie de Beer
Woerden (NED)
9
7:46:51.1
14.46
112.50
776
3795
Wiebe Kuindersma
Arnhem (NED)
9
7:47:34.2
14.44
112.50
777
3946
Lies Hilhorst
AMERSFOORT (NED)
9
7:50:38.8
14.34
112.50
778
3858
Gaby Kessen
Hoorn (NED)
9
7:53:10.6
14.27
112.50
779
3890
Devin de Winter
Hoorn (NED)
9
7:53:11.6
14.26
112.50
780
3537
Johan Grootveld
VIERPOLDERS (NED)
9
7:55:16.5
14.20
112.50
781
3266
Gerda Aalbregtse
Nieuwe Niedorp (NED)
9
9:37:37.7
11.69
112.50
782
3272
Wim Qualm
WASSENAAR (NED)
8
3:25:11.4
29.24
100.00
783
3811
Jan Dirk Corts
KOUDEKERK A/D RIJN (NED)
8
3:27:57.1
28.85
100.00
784
3633
Niels van der Meulen
KAMPEN (NED)
8
3:31:44.5
28.34
100.00
785
3624
Kristel van de Westelaken
Riel (NED)
8
3:42:52.0
26.92
100.00
786
4048
Jos van Herten
ROGGEL (NED)
8
3:58:48.6
25.12
100.00
787
4040
Vera Dorrestijn
AMERSFOORT (NED)
8
4:08:20.9
24.16
100.00
788
3263
Jan Franssens
SAAKSUM (NED)
8
4:11:14.5
23.88
100.00
789
3405
Gerrit Hoekman
DALFSEN (NED)
8
4:11:25.1
23.86
100.00
790
3401
Gerrit Lohuis
RIJSSEN (NED)
8
4:13:15.0
23.69
100.00
791
4000
Gert-Jan Boekestijn
DE LIER (NED)
8
4:19:26.1
23.13
100.00
792
3285
Herman Versteeg
MIJDRECHT (NED)
8
4:25:56.6
22.56
100.00
793
4042
Rene de Klein
AMERSFOORT (NED)
8
4:26:02.9
22.55
100.00
794
3314
Henny Beekhuis-Wagenaar
HEERDE (NED)
8
4:31:45.0
22.08
100.00
795
3371
Rik Apeldoorn
VRIEZENVEEN (NED)
8
4:32:13.2
22.04
100.00
796
3667
Maarten Veen
AMSTERDAM (NED)
8
4:32:48.7
21.99
100.00
797
3234
Esther ten Broeke
UTRECHT (NED)
8
4:35:02.4
21.82
100.00
798
3605
Evert Leideman
Meppel (NED)
8
4:35:51.3
21.75
100.00
799
3087
Cees Guijt
KATWIJK (NED)
8
4:35:53.7
21.75
100.00
800
4108
Tjeu Verheijen
MEIJEL (NED)
8
4:36:41.4
21.69
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11