home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
3095
Nico Gitz
Heemstede (NED)
16
8:49:53.3
22.65
200.00
202
3191
Cees Wesselink
SCHERPENZEEL (NED)
16
8:49:57.6
22.64
200.00
203
3591
Klaas van Olst
Oldebroek (NED)
16
8:51:06.1
22.59
200.00
204
3200
Patrick Nugter
WERVERSHOOF (NED)
16
8:51:07.4
22.59
200.00
205
3225
Pieter Hogendoorn
BERGAMBACHT (NED)
16
8:51:35.7
22.57
200.00
206
3398
Hennie Schuurman
Varsseveld (NED)
16
8:51:37.6
22.57
200.00
207
3843
Hans Segers
'S-HERTOGENBOSCH (NED)
16
8:52:26.9
22.54
200.00
208
4102
Jan Bakker
LEERDAM (NED)
16
8:52:47.8
22.52
200.00
209
4060
John van Leeuwen
Den Dolder (NED)
16
8:52:50.7
22.52
200.00
210
3516
Ed van Hoof
WORMER (NED)
16
8:53:31.2
22.49
200.00
211
3998
Alex Schuttert
Oostzaan (NED)
16
8:54:26.9
22.45
200.00
212
3775
Frans Jansen
WIJCHEN (NED)
16
8:54:49.9
22.44
200.00
213
3617
Heidi Rutten
Amersfoort (NED)
16
8:55:10.3
22.42
200.00
214
3737
huib-jan de boer
BRONNEGERVEEN (NED)
16
8:56:01.1
22.39
200.00
215
4116
Herman Becker
CASTRICUM (NED)
16
8:56:47.6
22.36
200.00
216
3258
Jos Brouwer
AMERSFOORT (NED)
16
8:56:54.9
22.35
200.00
217
3254
Leo Kriegsman
AMERSFOORT (NED)
16
8:56:55.0
22.35
200.00
218
3345
Alle Welling
HEILOO (NED)
16
8:57:07.0
22.34
200.00
219
3951
Sierd Jongstra
MUSSELKANAAL (NED)
16
8:57:35.8
22.32
200.00
220
3152
Lot Rosenberg
HOUTEN (NED)
16
8:58:19.7
22.29
200.00
221
3246
Henk ter Keurs
DELDEN (NED)
16
8:59:31.4
22.24
200.00
222
3245
Jasper Lucas
HERTME (NED)
16
8:59:31.8
22.24
200.00
223
3291
Jelle van der Leeuw
SINTJOHANNESGA (NED)
16
8:59:53.4
22.23
200.00
224
3643
Mark Okkes
'S-GRAVENHAGE (NED)
16
9:00:30.4
22.20
200.00
225
3552
Eelke Idsardi
SUWALD (NED)
16
9:01:51.2
22.15
200.00
226
3566
Simon van der Velde
SUAWOUDE (NED)
16
9:01:51.4
22.15
200.00
227
3565
Huite Gielstra
TYTSJERK (NED)
16
9:01:53.2
22.14
200.00
228
3060
Peter van Loon
WAPENVELD (NED)
16
9:02:46.5
22.11
200.00
229
4082
Erwin Thuer
St. Gallen (SWZ)
16
9:02:47.5
22.11
200.00
230
4074
Michiel Doyer
BLARICUM (NED)
16
9:02:58.0
22.10
200.00
231
3739
remi Wandel
OOSTERBEEK (NED)
16
9:04:28.6
22.04
200.00
232
3774
Vincent Bloem
BUSSUM (NED)
16
9:04:28.9
22.04
200.00
233
3253
Hein Bijl
AMSTERDAM (NED)
16
9:04:31.5
22.04
200.00
234
3961
Cees Groenendijk
ROTTERDAM (NED)
16
9:04:37.2
22.03
200.00
235
3067
Thijs Brunink
DENEKAMP (NED)
16
9:05:09.5
22.01
200.00
236
3377
Harm van den Corput
DE BILT (NED)
16
9:05:35.7
21.99
200.00
237
3386
Vincent van Middelaar
HOOGLAND (NED)
16
9:05:51.3
21.98
200.00
238
3212
remmelt dijkstra
URETERP (NED)
16
9:07:20.0
21.92
200.00
239
3317
Wim Osinga
HEILOO (NED)
16
9:11:31.9
21.76
200.00
240
3107
Jos van Eyken
LISSE (NED)
16
9:12:23.5
21.72
200.00
241
3723
Gert Anker
WADDINXVEEN (NED)
16
9:12:40.7
21.71
200.00
242
4017
Arie van 't Ende
UITHOORN (NED)
16
9:12:49.7
21.71
200.00
243
3159
Silvie Drees
LEEUWARDEN (NED)
16
9:13:35.5
21.68
200.00
244
3167
Arie Drees
HARLINGEN (NED)
16
9:13:36.6
21.68
200.00
245
3144
Piet Rodenburg
DE COCKSDORP (TEXEL) (NED)
16
9:13:49.5
21.67
200.00
246
3172
Johan Van Marle
ZANDVOORT (NED)
16
9:14:30.5
21.64
200.00
247
3171
Arjan de Boer
ZANDVOORT (NED)
16
9:14:30.8
21.64
200.00
248
3137
Ans Overdevest
NUNHEM (NED)
16
9:14:44.6
21.63
200.00
249
3287
Rien Voormolen
LOENEN A/D VECHT (NED)
16
9:15:09.1
21.62
200.00
250
4088
Sjoerd Koedooder
OOSTERBLOKKER (NED)
16
9:15:22.2
21.61
200.00
251
3839
Jori Wouters
LEUSDEN (NED)
16
9:15:44.7
21.59
200.00
252
3249
Maurice Tijink
48529 NORDHORN DUITSLAND (GER)
16
9:16:07.8
21.58
200.00
253
3262
Jan Willem de Jong
SNEEK (NED)
16
9:16:11.6
21.58
200.00
254
3546
Martin Hiskemuller
STROE (NED)
16
9:16:28.4
21.56
200.00
255
3554
Jan Overeem
RENKUM (NED)
16
9:16:28.5
21.56
200.00
256
4021
Apollo Pronk
DE BILT (NED)
16
9:16:59.1
21.54
200.00
257
3339
Peter Scholten
AMERSFOORT (NED)
16
9:17:38.9
21.52
200.00
258
3447
Ruud Beusink
HAASTRECHT (NED)
16
9:17:40.3
21.52
200.00
259
3465
Jeroen den Hertog
GOUDA (NED)
16
9:17:41.1
21.52
200.00
260
3508
Simon Smit
VOLENDAM (NED)
16
9:18:00.5
21.51
200.00
261
3974
Meint Dekker
VELP (NED)
16
9:18:39.9
21.48
200.00
262
3251
Bram Aalbregtse
VOLENDAM (NED)
16
9:19:03.8
21.46
200.00
263
3606
Paul Bakker
Ermelo (NED)
16
9:19:47.2
21.44
200.00
264
3632
Sienke van Ittersum
IJSSELMUIDEN (NED)
16
9:20:13.8
21.42
200.00
265
3160
Jan Krijgsman
PAPENDRECHT (NED)
16
9:20:28.9
21.41
200.00
266
3064
Martin Fischer
DENEKAMP (NED)
16
9:20:51.4
21.40
200.00
267
3353
Wouter Verloop
UTRECHT (NED)
16
9:21:16.1
21.38
200.00
268
3715
Beerend Menger
NOORDHORN (NED)
16
9:21:21.3
21.38
200.00
269
3716
Paula Sturm
NOORDHORN (NED)
16
9:21:22.0
21.38
200.00
270
3301
Marc Gieles
Haarlem (NED)
16
9:21:30.9
21.37
200.00
271
3743
Jeroen van Ravenzwaaij
BUSSUM (NED)
16
9:22:41.1
21.33
200.00
272
3414
Tijje de Vries
BATHMEN (NED)
16
9:22:48.8
21.32
200.00
273
3347
Maria J G Nieuwenhuis
LEIDEN (NED)
16
9:23:00.3
21.31
200.00
274
3608
Lammert Bosscher
ZWOLLE (NED)
16
9:23:03.1
21.31
200.00
275
3610
Lardie remerie
Zwolle (NED)
16
9:23:03.3
21.31
200.00
276
3668
Hans Hooijmans
SELFKANT DUITSLAND (GER)
16
9:23:05.8
21.31
200.00
277
3611
Jan Jakop ter Bruggen
ZWOLLE (NED)
16
9:23:27.2
21.30
200.00
278
3929
Arnoud Rozendaal
APELDOORN (NED)
16
9:23:48.2
21.28
200.00
279
3980
Kees Saton
KATWIJK (NED)
16
9:23:58.1
21.28
200.00
280
3411
Harm Moesker
AMSTERDAM (NED)
16
9:24:03.4
21.27
200.00
281
3765
Luuk Elstgeest
ROELOFARENDSVEEN (NED)
16
9:24:03.6
21.27
200.00
282
3670
Len van Brussel
Leiden (NED)
16
9:24:04.2
21.27
200.00
283
3452
Guus Elstgeest
AMSTERDAM (NED)
16
9:24:05.3
21.27
200.00
284
3313
Andre Boer
AMEIDE (NED)
16
9:24:05.4
21.27
200.00
285
3329
Arie Blom
AMEIDE (NED)
16
9:24:13.8
21.27
200.00
286
3319
Theo Willemse
AMEIDE (NED)
16
9:24:47.3
21.25
200.00
287
3250
Otto de Boer
DELDEN (NED)
16
9:24:49.3
21.25
200.00
288
3652
Jos Fugers
LEIDEN (NED)
16
9:25:17.5
21.23
200.00
289
4011
Arthur van Winsen
LEIDEN (NED)
16
9:25:17.7
21.23
200.00
290
3666
rob schouten
LEIDEN (NED)
16
9:25:18.0
21.23
200.00
291
3651
Hans Rodenburg
LEIDEN (NED)
16
9:25:18.1
21.23
200.00
292
4013
Wouter van Riessen
LEIDEN (NED)
16
9:25:18.3
21.23
200.00
293
3346
Frank Westerhuis
BLOKKER (NED)
16
9:25:34.6
21.22
200.00
294
3660
Roald Poppema
MIDWOUD (NED)
16
9:26:04.6
21.20
200.00
295
3968
Bastiaan Vink
MOORDRECHT (NED)
16
9:26:15.8
21.19
200.00
296
3086
Bennie van Dam
SELLINGEN (NED)
16
9:26:36.2
21.18
200.00
297
3860
Jan Schrauwen
ROOSENDAAL (NED)
16
9:26:38.1
21.18
200.00
298
3756
Louk Blok
NIJKERK (NED)
16
9:26:51.3
21.17
200.00
299
3437
Jan Goossen
BATHMEN (NED)
16
9:26:59.7
21.16
200.00
300
3682
Ton Manders
HUISSEN (NED)
16
9:27:00.5
21.16
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11