home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
901 3045 Ron Uijldert BREDA (NED) 8 7:17:17.4 13.72 100.00
902 3569 Ben Koekkoek Zwolle (NED) 8 7:22:23.1 13.56 100.00
903 4091 Frans Bouius KOOTSTERTILLE (NED) 8 7:24:39.8 13.49 100.00
904 3211 Ine Haamberg-Spekhorst LATTROP BREKLENKAMP (NED) 8 7:29:35.1 13.35 100.00
905 3894 Rosan Steur Hoorn (NED) 8 7:29:40.6 13.34 100.00
906 3884 Yannick Kuijpers Hoorn (NED) 8 7:30:00.6 13.33 100.00
907 3635 Martijn Mantingh ZUIDLAREN (NED) 8 7:31:46.3 13.28 100.00
908 3872 Britt Schattefor Hoorn (NED) 8 7:36:44.3 13.14 100.00
909 3859 Margriet Halbertsma Hoorn (NED) 8 7:36:58.4 13.13 100.00
910 3888 Rik Sijbrandij Hoorn (NED) 8 7:37:43.2 13.11 100.00
911 3260 Sannie Stroink ROSMALEN (NED) 8 7:39:28.1 13.06 100.00
912 3975 Wilma Groenendijk-Vogelzang ROTTERDAM (NED) 8 7:39:58.4 13.04 100.00
913 3583 Annelène Bulder Woerden (NED) 8 7:42:30.6 12.97 100.00
914 3688 Daphne van Noordt Wateringen (NED) 8 7:44:08.0 12.93 100.00
915 3877 Kelly Bot Hoorn (NED) 8 7:45:14.1 12.90 100.00
916 3880 Amber Klijbroek Hoorn (NED) 8 7:45:14.6 12.90 100.00
917 3855 Linda Wiedijk Hoorn (NED) 8 7:45:15.1 12.90 100.00
918 3794 Martijn Kuijpers Arnhem (NED) 8 7:45:52.5 12.88 100.00
919 3582 Ed Bulder woerden (NED) 8 7:47:50.8 12.82 100.00
920 3221 Frans Teunissen ZEVENAAR (NED) 8 7:48:26.8 12.81 100.00
921 3384 Iwan Lawerman Bergen aan Zee (NED) 8 7:48:39.3 12.80 100.00
922 3055 Frans de Rijk WEESP (NED) 8 7:54:19.7 12.65 100.00
923 3893 Edwin Sijs Hoorn (NED) 8 7:56:52.8 12.58 100.00
924 3799 Gijs Meijer Arnhem (NED) 8 8:13:45.5 12.15 100.00
925 4053 Jeanette van Raamsdonk DUIVEN (NED) 8 8:49:45.1 11.33 100.00
926 3766 Rocy Damen DRUNEN (NED) 7 3:39:48.1 23.89 87.50
927 3838 Wyke Jouwsma HOUTEN (NED) 7 5:04:46.2 17.23 87.50
928 3654 Quirine Langeveld HENGELO OV (NED) 7 6:55:31.8 12.63 87.50
929 3863 Jan de Boer Hoorn (NED) 7 7:30:19.3 11.66 87.50
930 3897 Monica Wagenmaker Hoorn (NED) 7 7:35:31.5 11.53 87.50
931 3699 Roos Kuiper 'S-GRAVENHAGE (NED) 7 7:50:17.0 11.16 87.50
932 3862 Anna Luten HAARLEM (NED) 6 2:51:50.3 26.19 75.00
933 3949 Otto Fritschy ANDELST (NED) 6 3:02:06.5 24.71 75.00
934 3509 Jos Tessel EDAM (NED) 6 3:06:08.7 24.17 75.00
935 3740 Cor Natte NOORDGOUWE (NED) 6 3:16:29.0 22.90 75.00
936 3182 Matthijs Lokhorst UTRECHT (NED) 6 3:51:46.2 19.42 75.00
937 3161 Maarten van Ark UTRECHT (NED) 6 3:53:07.7 19.30 75.00
938 3286 Jacqueline Voormolen-Blom LOENEN A/D VECHT (NED) 6 4:11:34.8 17.89 75.00
939 3026 Jan Matthijssen WASSENAAR (NED) 6 4:16:18.0 17.56 75.00
940 3054 Ria Aarsen-Verhoeve NIEUW VENNEP (NED) 6 4:22:02.5 17.17 75.00
941 3124 Piet Aarsen NIEUW VENNEP (NED) 6 4:22:04.8 17.17 75.00
942 4110 Arien Stuijt TERHEIJDEN (NED) 6 4:29:06.4 16.72 75.00
943 3280 Appie Busker SELLINGEN (NED) 6 4:29:53.5 16.67 75.00
944 3800 Ronnie Meijering Arnhem (NED) 6 4:31:32.8 16.57 75.00
945 3683 Josien Schenkels DORDRECHT (NED) 6 5:02:50.9 14.86 75.00
946 3503 Marjorie van Schooten LEIDEN (NED) 6 5:02:58.0 14.85 75.00
947 3754 Grietje Braam ENSCHEDE (NED) 6 5:03:45.3 14.81 75.00
948 4113 Ella Dijkstra GOUDA (NED) 6 5:06:13.1 14.70 75.00
949 3622 Martin Heijblom Waspik (NED) 6 5:12:33.9 14.40 75.00
950 3129 Dick van Houwelingen ZOUTELANDE (NED) 6 5:14:18.3 14.32 75.00
951 3242 Bianca Pappot-Kolenberg VINKEVEEN (NED) 6 5:15:50.5 14.25 75.00
952 3061 Chiquita Welmerink WAPENVELD (NED) 6 5:15:56.3 14.24 75.00
953 4112 Marloes van Loon WAPENVELD (NED) 6 5:15:56.4 14.24 75.00
954 3887 Bart Ooten Hoorn (NED) 6 5:34:07.9 13.47 75.00
955 3852 Demian Former Hoorn (NED) 6 5:46:21.2 12.99 75.00
956 3964 Bjorn Kalden ROTTERDAM (NED) 6 6:01:28.7 12.45 75.00
957 3900 Jorn van Hinte Hoorn (NED) 6 6:10:45.9 12.14 75.00
958 4008 Henk Swager MAARSSEN (NED) 6 6:15:05.6 12.00 75.00
959 3881 Celine Verweij Hoorn (NED) 6 6:23:53.3 11.72 75.00
960 3866 Kevin Commandeur Hoorn (NED) 6 6:24:54.9 11.69 75.00
961 3891 Tim Poots Hoorn (NED) 6 7:02:41.3 10.65 75.00
962 3902 Sanne Grave Hoorn (NED) 6 7:16:39.0 10.31 75.00
963 3871 Daan Dogterom Hoorn (NED) 6 7:16:53.3 10.30 75.00
964 3907 Lesley Schutten Hoorn (NED) 6 7:16:53.5 10.30 75.00
965 3875 Inge Oudheusden Hoorn (NED) 6 7:36:17.8 9.86 75.00
966 3874 Romana Hoots Hoorn (NED) 6 7:36:19.7 9.86 75.00
967 3984 Wim van Bruggen RHENOY (NED) 5 2:28:09.7 25.31 62.50
968 3453 Jack Prins PAPENDRECHT (NED) 5 2:39:15.4 23.55 62.50
969 3072 Remmelt Veenstra SCHOONDIJKE (NED) 5 2:46:22.7 22.54 62.50
970 3337 Jack Jansen BAVEL (NED) 5 2:47:19.3 22.41 62.50
971 3644 Nanne Osinga AMSTERDAM (NED) 5 2:59:12.1 20.93 62.50
972 3455 Ab Verheul NIJMEGEN (NED) 5 3:17:00.3 19.04 62.50
973 3419 Jan Luis NOORDLAREN (NED) 5 4:22:20.3 14.29 62.50
974 3488 Liesbeth Geerdink HENGELO OV (NED) 5 5:10:54.6 12.06 62.50
975 3638 Josina Hogendoorn lopik (NED) 5 5:43:40.0 10.91 62.50
976 3904 Mariska Swier Hoorn (NED) 5 6:24:26.4 9.75 62.50
977 3868 Thomas Rood Hoorn (NED) 5 6:24:53.4 9.74 62.50
978 3857 Sandra Veul Hoorn (NED) 5 7:34:22.3 8.25 62.50
979 3895 Teddy Oosting Hoorn (NED) 5 7:34:23.0 8.25 62.50
980 3901 Eva van Diepen Hoorn (NED) 5 7:34:23.5 8.25 62.50
981 3706 Jasper van Staaden VOORBURG (NED) 4 2:01:49.6 24.63 50.00
982 3297 Nico Benneker OPPERDOES (NED) 4 2:23:05.0 20.97 50.00
983 3028 Will Geurts GELEEN (NED) 4 2:27:05.5 20.40 50.00
984 3014 Kathe van Leijen BEVERWIJK (NED) 4 2:35:54.2 19.24 50.00
985 3015 Peter Kolthof HEEMSKERK (NED) 4 2:35:54.4 19.24 50.00
986 3948 Norbert Gruber Villach (NED) 4 2:47:24.1 17.92 50.00
987 4066 Wim Arts GOIRLE (NED) 4 2:53:50.3 17.26 50.00
988 3861 Hester Goudzwaard HAARLEM (NED) 4 2:59:44.4 16.69 50.00
989 3046 Tommy Moll BREDA (NED) 4 3:11:57.1 15.63 50.00
990 3058 Gerrit Hesselink DENEKAMP (NED) 4 3:13:35.3 15.50 50.00
991 4001 Jan Vink MOORDRECHT (NED) 4 3:15:08.7 15.37 50.00
992 3505 Hans van Schooten LEIDEN (NED) 4 3:27:38.1 14.45 50.00
993 3570 Ben Seijdell Dronten (NED) 4 3:40:23.5 13.61 50.00
994 3977 Yvonne Somford SPIJKENISSE (NED) 4 3:41:20.8 13.55 50.00
995 3976 Pim van Rossenberg ROTTERDAM (NED) 4 3:41:22.5 13.55 50.00
996 3467 Ingrid Zoet 'S-GRAVENHAGE (NED) 4 3:47:17.1 13.20 50.00
997 3276 Nel A Aalbregtse NIEUWE NIEDORP (NED) 4 3:52:18.0 12.91 50.00
998 3277 Marcel JL Groot NIEUWE NIEDORP (NED) 4 3:52:18.9 12.91 50.00
999 3486 inge wendrich-snoeijenbos ENSCHEDE (NED) 4 3:52:45.8 12.89 50.00
1000 3768 Thecla vd Wal-Weel HALFWEG NH (NED) 4 3:53:08.6 12.87 50.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11