home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
3327
Peter de Jong
AMEIDE (NED)
16
9:27:11.1
21.16
200.00
302
3829
Luc van der Vliet
NIJKERK (NED)
16
9:27:18.0
21.15
200.00
303
3995
Martin Walstra
Nijeveen (NED)
16
9:27:20.2
21.15
200.00
304
3198
Andre van der Veen
HALFWEG (NED)
16
9:27:20.6
21.15
200.00
305
3558
Teunis-jan Bikker
UTRECHT (NED)
16
9:27:30.4
21.15
200.00
306
3355
Margriet Zijderlaan
WOERDEN (NED)
16
9:27:34.7
21.14
200.00
307
3079
Ab Bakker
KATWIJK ZH (NED)
16
9:28:03.1
21.12
200.00
308
4057
Nico Garritsen
HEEG (NED)
16
9:28:03.5
21.12
200.00
309
3118
John Feiken
SMILDE (NED)
16
9:28:16.1
21.12
200.00
310
3117
Tinus Claus
Smilde (NED)
16
9:28:16.8
21.12
200.00
311
3803
Harry Nijmeijer
Arnhem (NED)
16
9:28:17.0
21.12
200.00
312
3261
Rob Baardse
HAARLEM (NED)
16
9:29:45.9
21.06
200.00
313
3052
Dieck Bruining
WADDINXVEEN (NED)
16
9:30:17.8
21.04
200.00
314
3380
Geert-Jan Spelde
SOEST (NED)
16
9:31:57.3
20.98
200.00
315
3349
Eddy de Bruin
SOEST (NED)
16
9:31:57.4
20.98
200.00
316
3420
Dick Oppedijk
HOOGEVEEN (NED)
16
9:32:17.3
20.97
200.00
317
3834
Erik van Ginkel
BEUNINGEN GLD (NED)
16
9:32:25.2
20.96
200.00
318
3047
Marjel Daggenvoorde
DEVENTER (NED)
16
9:32:43.8
20.95
200.00
319
3307
Geert Hein Verbeek
ZEIST (NED)
16
9:32:48.4
20.95
200.00
320
3400
Henk Kolenbrander
SINDEREN (NED)
16
9:33:36.7
20.92
200.00
321
4064
Rene van Stein
Oostzaan (NED)
16
9:33:47.5
20.91
200.00
322
4063
Erik Jansen
Purmerend (NED)
16
9:33:48.4
20.91
200.00
323
4062
Ilse Hilligehekken
MIDDENMEER (NED)
16
9:33:48.5
20.91
200.00
324
3499
pierre kuipers
GORINCHEM (NED)
16
9:35:24.2
20.85
200.00
325
3358
Peter Wapenaar
VLAARDINGEN (NED)
16
9:36:17.3
20.82
200.00
326
3368
Marien Vermerris
VLAARDINGEN (NED)
16
9:36:18.0
20.82
200.00
327
3935
Janny van Bergeijk
HEINENOORD (NED)
16
9:36:19.4
20.82
200.00
328
3988
Gerwin Barelds
TER APEL (NED)
16
9:36:24.1
20.82
200.00
329
3922
Erna Barelds Suelmann
TER APEL (NED)
16
9:36:24.4
20.82
200.00
330
3385
rob westerik
OLDENZAAL (NED)
16
9:36:27.8
20.82
200.00
331
3006
Paul Roetman
Rotterdam (NED)
16
9:36:30.3
20.82
200.00
332
3004
Ruud in 't Veld
ZEVENBERGEN (NED)
16
9:36:47.5
20.80
200.00
333
3278
Hilda van der Veen
ASSEN (NED)
16
9:36:53.2
20.80
200.00
334
4033
Greet Medendorp - Brouwers
WEHE - DEN HOORN (NED)
16
9:37:35.2
20.78
200.00
335
3179
Lineke van der Burg-Mourits
REEUWIJK (NED)
16
9:37:39.6
20.77
200.00
336
3180
Peter van der Burg
REEUWIJK (NED)
16
9:37:39.6
20.77
200.00
337
3279
Rik Hassing
MAARSSEN (NED)
16
9:38:37.4
20.74
200.00
338
3289
Fred Valk
MAARSSEN (NED)
16
9:38:39.9
20.74
200.00
339
3767
Jos van Gerven
VALKENSWAARD (NED)
16
9:39:21.3
20.71
200.00
340
3909
Kees van den Aker
ESCH (NED)
16
9:39:22.3
20.71
200.00
341
3348
John Ootes
HEEMSTEDE (NED)
16
9:39:51.8
20.69
200.00
342
3410
Hugo Pals
ROTTERDAM (NED)
16
9:39:52.7
20.69
200.00
343
3335
Kees Ootes
HOOFDDORP (NED)
16
9:39:54.1
20.69
200.00
344
3350
Adrie Ootes
BENNEBROEK (NED)
16
9:39:54.7
20.69
200.00
345
4068
Angela Vlooswijk
LINSCHOTEN (NED)
16
9:40:58.7
20.65
200.00
346
4124
Mark van Haagen
Köstenberg (AUT)
16
9:41:43.6
20.63
200.00
347
3092
Wiebe Loonstra
DRIESUM (NED)
16
9:41:54.0
20.62
200.00
348
4006
Dirk Gelijsteen
WATERGANG (NED)
16
9:42:11.7
20.61
200.00
349
3736
Cees Anker
WADDINXVEEN (NED)
16
9:42:20.7
20.61
200.00
350
3408
Niels Kuiper
BATHMEN (NED)
16
9:42:56.0
20.59
200.00
351
4115
Wil van der Weijde
DORDRECHT (NED)
16
9:43:09.0
20.58
200.00
352
3849
Jan van der Wal
HIJUM (NED)
16
9:44:02.8
20.55
200.00
353
3340
Ad Peeters
ZUNDERT (NED)
16
9:44:04.1
20.55
200.00
354
3320
Danny van den Broek
SINT WILLEBRORD (NED)
16
9:44:06.6
20.54
200.00
355
3646
Paul Brouwer
Amsterdam (NED)
16
9:44:44.2
20.52
200.00
356
3645
Hans van der Drift
DRIEBERGEN-RIJSENBURG (NED)
16
9:44:45.0
20.52
200.00
357
4036
Kees van Burgsteden
AMERSFOORT (NED)
16
9:44:53.0
20.52
200.00
358
3915
Henk Westerhuis
HILLEGOM (NED)
16
9:45:10.3
20.51
200.00
359
3916
Helga van der Aar
HAARLEM (NED)
16
9:45:10.8
20.51
200.00
360
3788
Hein Goslinga
Arnhem (NED)
16
9:45:18.7
20.50
200.00
361
3981
Bert de Ouden
BENNEKOM (NED)
16
9:45:44.5
20.49
200.00
362
3615
Steffen Donker
Amersfoort (NED)
16
9:46:00.3
20.48
200.00
363
3776
Herman van Rijn
GELDROP (NED)
16
9:46:08.4
20.47
200.00
364
3616
Andre van Bekkum
Amersfoort (NED)
16
9:46:18.7
20.47
200.00
365
3091
Henk Andeweg
VEENENDAAL (NED)
16
9:46:33.8
20.46
200.00
366
3814
Henk Timmerman
Arnhem (NED)
16
9:46:53.2
20.45
200.00
367
3808
Focko Sinnema
Arnhem (NED)
16
9:46:54.1
20.45
200.00
368
3415
Stefan Luis
GRONINGEN (NED)
16
9:47:13.3
20.44
200.00
369
3657
Henk de Haan
Ede (NED)
16
9:47:25.4
20.43
200.00
370
3066
Andre van Duijn
Katwijk (NED)
16
9:47:34.8
20.42
200.00
371
4077
Kees Groot
RIJSWIJK ZH (NED)
16
9:47:54.8
20.41
200.00
372
3991
Henk Overbosch
Burgum (NED)
16
9:47:59.1
20.41
200.00
373
3096
Thor Alphenaar
ZAANDIJK (NED)
16
9:49:03.1
20.37
200.00
374
3217
martin eringa
WASKEMEER (NED)
16
9:49:06.6
20.37
200.00
375
4072
Anja Noordam
'S GRAVENZANDE (NED)
16
9:49:33.3
20.35
200.00
376
4071
Gerrit Moerman
VLAARDINGEN (NED)
16
9:49:34.3
20.35
200.00
377
3989
Piet Veldt
AKERSLOOT (NED)
16
9:49:35.2
20.35
200.00
378
4037
Nel Bruining-Verwer
DEN HOORN TEXEL (NED)
16
9:49:46.3
20.35
200.00
379
3830
eddie van der hage
'S-HEER ABTSKERKE (NED)
16
9:49:50.2
20.34
200.00
380
3128
Kees Tuinman
STOMPETOREN (NED)
16
9:50:07.6
20.33
200.00
381
3123
Dirk van der Wolf
NIEUW VENNEP (NED)
16
9:50:09.9
20.33
200.00
382
3731
Kees H Brouwer
Le Tourne (FRA)
16
9:50:18.0
20.33
200.00
383
3481
willem brouwer
GOUTUM (NED)
16
9:50:18.5
20.33
200.00
384
4065
Adri Bruijnis
Hoorn (NED)
16
9:50:23.2
20.33
200.00
385
4007
Toon Eikelenboom
LOPIK (NED)
16
9:50:26.3
20.32
200.00
386
3373
Simon Knops
ROTTERDAM (NED)
16
9:50:36.3
20.32
200.00
387
3359
Eddy de Groot
AMSTERDAM (NED)
16
9:50:38.0
20.32
200.00
388
3361
Henk de Groot
WILDERVANK (NED)
16
9:50:38.7
20.32
200.00
389
3236
Marcel van Soest
PAPENDRECHT (NED)
16
9:50:39.6
20.32
200.00
390
3528
Rinus Rentmeester
SPIJKENISSE (NED)
16
9:50:49.3
20.31
200.00
391
3936
Marielle Schouwink
HEINENOORD (NED)
16
9:51:08.1
20.30
200.00
392
3939
Bart Kleijweg
HEINENOORD (NED)
16
9:51:08.7
20.30
200.00
393
3120
Walter in 't Veld
ROOSENDAAL (NED)
16
9:51:18.9
20.29
200.00
394
3752
Eeke Bouma
heiloo (NED)
16
9:51:19.2
20.29
200.00
395
3007
Jo in 't Veld
OLDEBROEK (NED)
16
9:51:20.5
20.29
200.00
396
3189
Eldert van der Molen
AMERSFOORT (NED)
16
9:51:26.2
20.29
200.00
397
3194
Maarten van der Molen
UTRECHT (NED)
16
9:51:26.3
20.29
200.00
398
3310
Michiel van Boven
OVERVEEN (NED)
16
9:51:47.1
20.28
200.00
399
4081
Kees van Steensel
CAPELLE AAN DEN IJSSEL (NED)
16
9:52:50.9
20.24
200.00
400
3971
Chris Wendt
Hazerswoude dorp (NED)
16
9:52:56.5
20.24
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11