home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
1001 3760 Torkild Gros Pedersen Lyngby (DEN) 4 4:18:23.6 11.61 50.00
1002 4015 Denise Maree WEESP (NED) 4 4:27:38.3 11.21 50.00
1003 3056 Bas de Rijk Weesp (NED) 4 4:27:38.8 11.21 50.00
1004 3712 Hans Jager PURMEREND (NED) 4 4:28:30.4 11.17 50.00
1005 3640 Antonella Bortolussi Hengelo OV. (NED) 4 4:48:56.0 10.38 50.00
1006 3882 Lois Hoogland Hoorn (NED) 4 4:53:14.7 10.23 50.00
1007 3798 Jolanda Meijer Arnhem (NED) 4 5:07:35.8 9.75 50.00
1008 3898 Mark Ootes Hoorn (NED) 4 5:23:21.6 9.28 50.00
1009 3738 Casper Verwiel Rotterdam (NED) 4 6:15:05.4 8.00 50.00
1010 3876 Milou Lakeman Hoorn (NED) 4 7:34:22.7 6.60 50.00
1011 3188 Kees van Dijk HAASTRECHT (NED) 3 1:41:16.6 22.22 37.50
1012 4073 Stefan van Echtelt Montvoort (NED) 3 2:44:12.6 13.70 37.50
1013 3889 Teun Hoogland Hoorn (NED) 3 4:20:39.1 8.63 37.50
1014 3057 Sandra de Rijk ROTTERDAM (NED) 3 5:13:58.8 7.17 37.50
1015 4010 Zeb Osseweijer Rotterdam (NED) 3 5:13:59.8 7.17 37.50
1016 3556 Cor Varenkamp BUNSCHOTEN (NED) 2 0:55:19.5 27.11 25.00
1017 3501 Helfriech Tiemens BEILEN (NED) 2 0:59:44.6 25.11 25.00
1018 3255 Bert Gelling HUIZINGE (NED) 2 1:08:29.7 21.90 25.00
1019 4032 Dico Grandia METEREN (NED) 2 1:14:33.5 20.12 25.00
1020 3195 Wim Bouhuijs Kampen (NED) 2 1:16:31.5 19.60 25.00
1021 3365 Ruud Brandenburg LEIDEN (NED) 2 1:22:53.1 18.10 25.00
1022 3770 Martijn Schoenmaker EINDHOVEN (NED) 2 1:29:53.9 16.69 25.00
1023 3832 Mieke Derkx 'S-HERTOGENBOSCH (NED) 2 1:51:12.5 13.49 25.00
1024 3169 Dirk Lokhorst HEERDE (NED) 2 1:51:26.2 13.46 25.00
1025 4122 Menno Endt AMSTERDAM (NED) 1 0:43:42.8 17.16 12.50
1026 3514 Hein Sandel HOEVELAKEN (NED) 0 0.00
1027 3519 Walter Harmens HARLINGEN (NED) 0 0.00
1028 3466 Kees Lansbergen DELFGAUW (NED) 0 0.00
1029 3559 Martin Appelhof GENDT (NED) 0 0.00
1030 3549 Henk Braam VEENWOUDEN (NED) 0 0.00
1031 3529 Gerdian Timmerman Berkel en Rodenrijs (NED) 0 0.00
1032 3530 Wytse Abraham Hylkema AMSTERDAM (NED) 0 0.00
1033 3571 Hans Holterman Kampen (NED) 0 0.00
1034 3572 Frank Wester Hilversum (NED) 0 0.00
1035 3573 Ron Vrijmoet Blaricum (NED) 0 0.00
1036 3574 Robert Kalter IJsselmuiden (NED) 0 0.00
1037 3587 Maas van Beek Zijdewind (NED) 0 0.00
1038 3595 Jenneke Palland-Binnendijk Kampen (NED) 0 0.00
1039 3375 Klaas Verrips BUSSUM (NED) 0 0.00
1040 3424 Hylke Terpstra ZUIDLAREN (NED) 0 0.00
1041 3459 Niels de Jager UTRECHT (NED) 0 0.00
1042 3448 leon stals HAELEN (NED) 0 0.00
1043 3432 Henk Oprel BREDA (NED) 0 0.00
1044 3165 Arnoud de Haan 'S-GRAVENHAGE (NED) 0 0.00
1045 3190 Berend van der Molen DRACHTEN (NED) 0 0.00
1046 3177 Gerrit de Groot NIEUW LEUSEN (NED) 0 0.00
1047 3235 Gert Reijersen ERMELO (NED) 0 0.00
1048 3264 Harrie Vehof GOOR (NED) 0 0.00
1049 3076 Teus van Eikenhorst PUTTEN (NED) 0 0.00
1050 3001 Angelique Charpentier Dordrecht (NED) 0 0.00
1051 3038 Jelle van der Veen NIEUWVEEN (NED) 0 0.00
1052 3041 Jan Kroes HATTEMERBROEK (NED) 0 0.00
1053 3136 Maarten Klip AMSTERDAM (NED) 0 0.00
1054 3158 Harmen Jan van Ark EMST (NED) 0 0.00
1055 3150 Frans Caspers NOORDWIJK (NED) 0 0.00
1056 3154 Laurens Hessels AMSTERDAM (NED) 0 0.00
1057 3155 Thomas Hessels AMSTERDAM (NED) 0 0.00
1058 3121 Herman van Ark Utrecht (NED) 0 0.00
1059 3923 Jan Annard LEIDEN (NED) 0 0.00
1060 3822 Inge Visscher-Janssen Arnhem (NED) 0 0.00
1061 3837 Ton Bouwens GOUDA (NED) 0 0.00
1062 3841 Terry Bakker AMSTERDAM (NED) 0 0.00
1063 3842 Hilone de Leede UTRECHT (NED) 0 0.00
1064 3771 Nico Overkamp WINTERSWIJK-MEDDO (NED) 0 0.00
1065 3789 Lex Hartman Arnhem (NED) 0 0.00
1066 3785 Richard Flierman Arnhem (NED) 0 0.00
1067 3807 Renske Sikkes Arnhem (NED) 0 0.00
1068 3804 Marc Pijnenborg Arnhem (NED) 0 0.00
1069 3805 Auke Proem Arnhem (NED) 0 0.00
1070 3726 Matthijs Kloek BLOKZIJL (NED) 0 0.00
1071 3708 Peter van Luyk MAASSLUIS (NED) 0 0.00
1072 3709 kitty van luyk van kester MAASSLUIS (NED) 0 0.00
1073 3691 Gerk van der Ploeg VEENWOUDEN (NED) 0 0.00
1074 3694 Rob Van der Valk ROTTERDAM (NED) 0 0.00
1075 3685 Gerrit van Vilsteren WYCHEN (NED) 0 0.00
1076 3676 Marty Mars MAASSLUIS (NED) 0 0.00
1077 3677 Diana van de Vijver MAASSLUIS (NED) 0 0.00
1078 3634 Robert van der Meulen KAMPEN (NED) 0 0.00
1079 3650 John De Rooy ALPHEN AAN DEN RIJN (NED) 0 0.00
1080 3659 Marijn Knol Kampen (NED) 0 0.00
1081 3620 Fons Roosenboom Kampen (NED) 0 0.00
1082 3602 Andre Bos IJSSELMUIDEN (NED) 0 0.00
1083 3603 Alfred Bolks OLDEBROEK (NED) 0 0.00
1084 3612 Paul Salari DALFSEN (NED) 0 0.00
[ Vorige ]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11