home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
3328
Job Zijderlaan
BENSCHOP (NED)
16
8:05:29.2
24.72
200.00
102
4061
Lucas Wolters
HOOGKARSPEL (NED)
16
8:06:12.9
24.68
200.00
103
3637
Piet van Scherpenzeel
MIJDRECHT (NED)
16
8:06:51.7
24.65
200.00
104
3288
Gerk Dijkstra
NIJ BEETS (NED)
16
8:07:19.8
24.62
200.00
105
3701
Kees van Wensem
BERKEL EN RODENRIJS (NED)
16
8:08:27.0
24.57
200.00
106
3302
Peter-Jan de Koning
ZEIST (NED)
16
8:09:00.2
24.54
200.00
107
3077
Johan Schrader
SPANKEREN (NED)
16
8:09:28.2
24.52
200.00
108
4026
Robbert Claassen
NAARDEN (NED)
16
8:09:43.1
24.50
200.00
109
3412
Mathijn Veldkamp
LUTTENBERG (NED)
16
8:09:55.0
24.49
200.00
110
3607
Harm Kooiker
Rouveen (NED)
16
8:10:03.8
24.49
200.00
111
4052
Leo Vergeer
LUTTELGEEST (NED)
16
8:10:14.5
24.48
200.00
112
3578
Henk Scholten
Zwolle (NED)
16
8:10:20.3
24.47
200.00
113
3438
Janwim Wattel
VALKENBURG ZH (NED)
16
8:11:05.2
24.44
200.00
114
3769
Steven Bonestroo
SUSTEREN (NED)
16
8:11:12.6
24.43
200.00
115
3292
Maarten van Oost
Medemblik (NED)
16
8:12:15.0
24.38
200.00
116
3281
Brigitte van Barneveld
HOUTEN (NED)
16
8:12:39.3
24.36
200.00
117
3969
Frans Vink
MOORDRECHT (NED)
16
8:12:42.8
24.35
200.00
118
3325
Guido Hofman
OOSTWOUD (NED)
16
8:12:59.3
24.34
200.00
119
3957
Stefan van den Brandt
BOXTEL (NED)
16
8:13:05.4
24.34
200.00
120
3735
Roy Vrieling
HOLTEN (NED)
16
8:13:19.7
24.32
200.00
121
3734
Jan Vrieling
HOOGEVEEN (NED)
16
8:13:20.0
24.32
200.00
122
4119
Aad Dolle
RIJNSBURG (NED)
16
8:13:52.5
24.30
200.00
123
3421
Christiaan van Boetzelaer
OOSTERBEEK (NED)
16
8:13:58.3
24.29
200.00
124
3370
Henk Apeldoorn
DEN HAM OV (NED)
16
8:14:04.7
24.29
200.00
125
3585
Rene Visscher
Kampen (NED)
16
8:14:07.4
24.29
200.00
126
3749
Dick van Beelen
KATWIJK ZH (NED)
16
8:14:15.1
24.28
200.00
127
3166
Theo Kwakkel
WEZEP (NED)
16
8:14:24.4
24.27
200.00
128
3103
Hans Smit
LEIDEN (NED)
16
8:14:31.4
24.27
200.00
129
3930
Jan van Loenen
METEREN (NED)
16
8:14:58.9
24.24
200.00
130
3315
Han Goeman
TER APEL (NED)
16
8:15:09.9
24.23
200.00
131
4058
Marcel de Wit
venhuizen (NED)
16
8:15:14.2
24.23
200.00
132
4067
Peter Jongejans
Zaandam (NED)
16
8:15:15.5
24.23
200.00
133
3238
Richard Wolke
UTRECHT (NED)
16
8:15:43.8
24.21
200.00
134
3641
Han Rotgans
TER HEIJDE (NED)
16
8:16:00.4
24.19
200.00
135
3020
Lute Y Koopman
ECHTENERBRUG (NED)
16
8:16:01.8
24.19
200.00
136
4111
MARC VAN GILS
POPPEL BELGIE (BEL)
16
8:16:36.4
24.16
200.00
137
3495
Hans Ravestein
BUSSUM (NED)
16
8:17:04.9
24.14
200.00
138
3436
Henrie van Koersel
DELFT (NED)
16
8:17:09.5
24.14
200.00
139
3399
Herman Vreman
SINDEREN (NED)
16
8:17:26.6
24.12
200.00
140
3994
Reinoud Brouwer
HAREN (NED)
16
8:17:45.2
24.11
200.00
141
4034
Jan Brontsema
SPIJK (NED)
16
8:18:04.1
24.09
200.00
142
4003
Adriaans de Ridder
GELDERMALSEN (NED)
16
8:18:09.0
24.09
200.00
143
3089
Fred Kooyman
HAARLEM (NED)
16
8:18:43.9
24.06
200.00
144
3523
Tim Oude Wolcherink
Denekamp (NED)
16
8:19:26.8
24.03
200.00
145
3461
Niels Boon
UTRECHT (NED)
16
8:19:55.0
24.00
200.00
146
3463
Jillis Kinkel
UTRECHT (NED)
16
8:20:00.9
24.00
200.00
147
4041
Corina Westhuis
VOLLENHOVE (NED)
16
8:20:05.2
24.00
200.00
148
4038
Lianne Westhuis
VOLLENHOVE (NED)
16
8:20:05.2
24.00
200.00
149
3918
Chris Cornelissen
OPLOO (NED)
16
8:26:10.7
23.71
200.00
150
3085
Frank van der Elst
VOORHOUT (NED)
16
8:26:48.3
23.68
200.00
151
3148
Henk Kauderer
DEN HAAG (NED)
16
8:27:52.1
23.63
200.00
152
3392
Hanneke Hogenkamp
DENEKAMP (NED)
16
8:29:05.0
23.57
200.00
153
3397
Hein Plegt
OLDENZAAL (NED)
16
8:29:05.2
23.57
200.00
154
3840
Arnold Dudink
VENHUIZEN (NED)
16
8:29:28.8
23.55
200.00
155
3270
Berry Prins
APELDOORN (NED)
16
8:29:46.4
23.54
200.00
156
3157
Ap Doornebos
SCHALKHAAR (NED)
16
8:30:52.1
23.49
200.00
157
3215
Rinke Meijer
URETERP (NED)
16
8:31:06.1
23.48
200.00
158
3214
Jan Jagersma
WASKEMEER (NED)
16
8:31:09.3
23.48
200.00
159
3213
Oene Meijer
URETERP (NED)
16
8:31:11.1
23.47
200.00
160
3218
Riekje Baron
Ureterp (NED)
16
8:31:18.0
23.47
200.00
161
3500
Gijs Stalenhoef
EEMNES (NED)
16
8:31:37.8
23.45
200.00
162
3497
Hendrik jan Schurink
VRIES (NED)
16
8:31:38.3
23.45
200.00
163
4025
Harry Beukers
ERICA (NED)
16
8:31:38.9
23.45
200.00
164
4024
Jos Beukers
ERICA (NED)
16
8:31:39.3
23.45
200.00
165
3393
Tijnis Verhoeff
OOSTERBEEK (NED)
16
8:31:55.7
23.44
200.00
166
4083
Har Esser
HERTEN (NED)
16
8:33:39.8
23.36
200.00
167
3933
Herwin Schouwink
HEINENOORD (NED)
16
8:33:49.4
23.35
200.00
168
3102
Nico Haasnoot
KATWIJK (NED)
16
8:34:40.7
23.32
200.00
169
3025
Rob Fiddelaar
WORMER (NED)
16
8:35:30.9
23.28
200.00
170
3131
Corbert Zuydervliet
LISSE (NED)
16
8:37:14.4
23.20
200.00
171
3338
Albert Gort
SCHOONHOVEN (NED)
16
8:37:32.2
23.19
200.00
172
3982
Jan Pieter van der Ark
NOORDWIJK ZH (NED)
16
8:38:02.9
23.16
200.00
173
3474
Emil van der Wal
IJSSELSTEIN UT (NED)
16
8:38:08.4
23.16
200.00
174
3293
Wim Bos
DRACHTEN (NED)
16
8:38:52.2
23.13
200.00
175
3133
Sjaak Koenis
OUDKARSPEL (NED)
16
8:39:08.3
23.12
200.00
176
4107
Bouke van der Hem
GRONINGEN (NED)
16
8:39:22.0
23.11
200.00
177
3005
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (NED)
16
8:39:32.1
23.10
200.00
178
3403
Remco de Graaf
DAARLE (NED)
16
8:39:34.9
23.10
200.00
179
4078
Xandrijn Bakker
ZWOLLE (NED)
16
8:41:00.5
23.03
200.00
180
3717
Sietse Reitsma
BEETGUM (NED)
16
8:42:30.7
22.97
200.00
181
3809
Henk Spelt
Arnhem (NED)
16
8:42:47.6
22.95
200.00
182
3454
Krijn Donk
PAPENDRECHT (NED)
16
8:43:37.8
22.92
200.00
183
3594
Anton Ehrich
Zwolle (NED)
16
8:43:46.1
22.91
200.00
184
3283
Joost Botman
TILBURG (NED)
16
8:43:50.2
22.91
200.00
185
3336
Erik Ootes
BENNEBROEK (NED)
16
8:44:49.7
22.86
200.00
186
3306
Bart Taag
HAARLEM (NED)
16
8:44:51.9
22.86
200.00
187
3536
Frank van Rooyen
Oegstgeest (NED)
16
8:45:24.6
22.84
200.00
188
3030
Jac Lemmens
SITTARD (NED)
16
8:45:26.4
22.84
200.00
189
3379
wopke hoekstra
AMSTERDAM (NED)
16
8:45:42.3
22.83
200.00
190
3639
Frank Cox
URMOND (NED)
16
8:46:35.4
22.79
200.00
191
3426
Hans van Woudenberg
GOUDA (NED)
16
8:46:46.9
22.78
200.00
192
3697
Anne Kamphuis
Gouda (NED)
16
8:46:57.3
22.77
200.00
193
3462
Marco Den Heijer
GOUDA (NED)
16
8:46:57.6
22.77
200.00
194
3331
Jos Bergsma
AMSTERDAM (NED)
16
8:46:59.7
22.77
200.00
195
3127
Dianne Loohuis
HARBRINKHOEK (NED)
16
8:47:39.5
22.74
200.00
196
3208
Chris Venner
STRAMPROY (NED)
16
8:47:53.9
22.73
200.00
197
3257
Erik Kroes
NIEUW-VENNEP (NED)
16
8:48:13.6
22.72
200.00
198
3460
Nico Remijn
HEINKENSZAND (NED)
16
8:48:58.5
22.69
200.00
199
3274
marco mj wassenaar
HAUWERT (NED)
16
8:49:18.9
22.67
200.00
200
3781
Wim Wiltenburg
TILBURG (NED)
16
8:49:44.1
22.65
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1084 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11