home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren 200 km
Dames 200 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A66
Jens Zwitser
Husqvarna-Gardena (NED)
20
5:41:33.1
35.13
200.00
2
A62
Jouke Hoogeveen
DHW-Power-play (NED)
20
5:43:14.6
34.96
200.00
3
A77
Robert Bovenhuis
Equipe Renault Eco˛ (NED)
20
5:43:23.7
34.95
200.00
4
A19
Karlo Timmerman
SOS Kinderdorpen (NED)
20
5:43:44.5
34.91
200.00
5
A38
Simon Schouten
Van Werven (NED)
20
5:43:44.8
34.91
200.00
6
A93
Peter van de Pol
Wadro (NED)
20
5:43:46.0
34.91
200.00
7
A68
Bram Bruschke
Habovo BWaste (NED)
20
5:44:06.8
34.87
200.00
8
A43
Ruud Aerts
Wadro (NED)
20
5:44:19.4
34.85
200.00
9
A36
Martijn van Es
Wadro (NED)
20
5:46:53.7
34.59
200.00
10
A08
Rob Hadders
SOS Kinderdorpen (NED)
20
5:47:24.0
34.54
200.00
11
A65
Mart Bruggink
DHW-Power-play (NED)
20
5:47:49.7
34.50
200.00
12
A06
Jan Maarten Heideman
Husqvarna-Gardena (NED)
20
5:47:50.2
34.50
200.00
13
A86
Johan Hendriks
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
20
5:47:51.4
34.50
200.00
14
A90
Durk Fabriek
DHW-Power-play (NED)
20
5:47:57.7
34.49
200.00
15
A27
Christijn Groeneveld
BAM-Univé (NED)
20
5:48:33.0
34.43
200.00
16
A30
Ruud Borst
Interfarms (NED)
20
5:54:31.9
33.85
200.00
17
B78
Lucas Bisschop
Groenehartsport.nl (NED)
20
5:54:31.9
33.85
200.00
18
B83
Max van Boxel
SKITS Talent Team (NED)
20
5:54:32.0
33.85
200.00
19
A84
Pieter Overmars
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
20
5:54:32.5
33.85
200.00
20
A71
Casper Helling
Husqvarna-Gardena (NED)
20
5:54:37.9
33.84
200.00
21
D13
Carla Zielman
CENNED (NED)
20
6:49:20.6
29.32
200.00
22
D76
Mariska Huisman
Beter Open Haard Hout (NED)
20
6:49:20.7
29.32
200.00
23
D87
Elma de Vries
BAM-Univé (NED)
20
6:49:21.5
29.31
200.00
24
D05
Daniëlle Lissenberg-Bekkering
Make a Wish (NED)
20
6:49:22.0
29.31
200.00
25
D18
Lisanne Soemanta
Beter Open Haard Hout (NED)
20
6:49:22.0
29.31
200.00
26
D49
Andrea Sikkema
Intersport Jan Bols (NED)
20
6:49:22.6
29.31
200.00
27
D41
Maria Sterk
Hoolwerf Heiwerken (NED)
20
6:49:22.9
29.31
200.00
28
D24
Erna Last - Kijk In de Vegte
MKBasics.nl (NED)
20
6:49:23.4
29.31
200.00
29
D19
Wieteke Cramer
MKBasics.nl (NED)
20
6:49:23.8
29.31
200.00
30
D01
Birgit Witte
Make a Wish (NED)
20
6:49:23.9
29.31
200.00
31
D21
Mireille Reitsma
MKBasics.nl (NED)
20
6:49:26.1
29.31
200.00
32
D79
Sandra 't Hart
De Boer RVS/Melbo International (NED)
20
6:49:38.7
29.29
200.00
33
D94
Kimberly van den Berg
Heijkoop & Partners (NED)
20
6:58:02.8
28.71
200.00
34
D98
Francisca Groen
CENNED (NED)
20
6:58:03.0
28.70
200.00
35
B55
Frank Bisschop
Groenehartsport.nl (NED)
19
5:41:11.2
33.41
190.00
36
B25
Tonny van Vliet
ACE Pharmaceuticals (NED)
19
5:46:22.9
32.91
190.00
37
B86
Hannes Schalkwijk
Paul van Vilsteren De adviseur installateur (NED)
19
5:47:24.1
32.82
190.00
38
D82
Cindy Vergeer
Intersport Jan Bols (NED)
19
6:38:20.0
28.62
190.00
39
A69
Frank Vreugdenhil
SOS Kinderdorpen (NED)
17
4:51:06.5
35.04
170.00
40
A07
Bart Hakkenberg
Payroll Group (NED)
17
4:52:36.9
34.86
170.00
41
A45
Martijn Kromkamp
Jinstal-Radson (NED)
17
4:55:19.8
34.54
170.00
42
D31
Marlies ter Bekke
KOGA (NED)
17
5:53:26.3
28.86
170.00
43
A59
Arjen Becker
Van Werven (NED)
16
4:34:14.5
35.01
160.00
44
A95
Rob Busser
Equipe Renault Eco˛ (NED)
16
4:34:34.9
34.96
160.00
45
B66
Engbert de Vegt
(NED)
16
5:03:56.8
31.58
160.00
46
D44
Yvonne Spigt
Beter Open Haard Hout (NED)
16
5:28:44.1
29.20
160.00
47
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken (NED)
16
5:29:43.0
29.12
160.00
48
A74
Roelof Koops
Interfarms (NED)
15
4:19:38.5
34.66
150.00
49
D99
Marije van Marle
Beter Open Haard Hout (NED)
15
5:08:24.1
29.18
150.00
50
D85
Heleen van Vliet
Artecef BV (NED)
15
5:08:25.9
29.18
150.00
51
B58
Bart Mol
Goudse.nl/Smartcap (NED)
14
3:58:37.1
35.20
140.00
52
A96
Jochem Uithoven
Wadro (NED)
14
3:58:37.3
35.20
140.00
53
A58
Rene Ruitenberg
Van Werven (NED)
14
3:58:37.4
35.20
140.00
54
A94
Erwin Mesu
Habovo BWaste (NED)
14
3:59:08.9
35.12
140.00
55
B47
Sjors Spaargaren
Romex Restate (NED)
14
4:22:48.5
31.96
140.00
56
A88
Crispijn Ariens
DHW-Power-play (NED)
13
3:40:03.5
35.45
130.00
57
A11
Ralf Zwitser
Wadro (NED)
13
3:40:45.6
35.33
130.00
58
D97
Rixt Meijer
MKBasics.nl (NED)
13
4:27:11.6
29.19
130.00
59
D34
Ria Westenbroek
HaicoBouma.nl (NED)
13
4:49:33.5
26.94
130.00
60
A23
Klaas de Weerd
Husqvarna-Gardena (NED)
12
3:23:41.0
35.35
120.00
61
A61
Sander Kingma
Interfarms (NED)
12
3:26:01.8
34.95
120.00
62
A85
Kevin Floris
Haven van Amsterdam/SKITS (NED)
12
3:27:46.7
34.65
120.00
63
D15
Michelle Buskermolen
EdsoBuroJan.nl (NED)
12
4:07:31.9
29.09
120.00
64
D20
Aggie Walsma
Intersport Jan Bols (NED)
12
4:07:32.4
29.09
120.00
65
A01
Bob de Vries
BAM-Univé (NED)
11
3:04:50.7
35.71
110.00
66
B37
Niels Mesu
Adviesburo Harry de Wolff (NED)
11
3:06:09.8
35.45
110.00
67
A34
Jan van Loon
Jinstal-Radson (NED)
11
3:06:23.2
35.41
110.00
68
A14
Marcel van Ham
Payroll Group (NED)
11
3:06:23.4
35.41
110.00
69
A15
Arjan Stroetinga
BAM-Univé (NED)
11
3:06:40.9
35.35
110.00
70
A89
Rick Smit
Equipe Renault Eco˛ (NED)
11
3:06:41.1
35.35
110.00
71
D03
Linda Bouwens
De Boer RVS/Melbo International (NED)
11
3:42:38.4
29.64
110.00
72
D17
Nadine Seidenglanz
Telstar Megastores (NED)
11
3:44:42.1
29.37
110.00
73
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdamsport (NED)
11
3:46:01.1
29.20
110.00
74
D23
Anneke Peters
KOGA (NED)
11
3:48:33.5
28.88
110.00
75
D32
Karen Teuling
Stouwdamsport (NED)
11
3:50:50.6
28.59
110.00
76
39
Seert Jan van Wal
(NED)
10
2:48:15.2
35.66
100.00
77
A54
Ronald Kruijer
JB Besturingstechniek (NED)
10
2:48:35.1
35.59
100.00
78
A04
Sandor Stuut
Schaatscentrum De Uithof (NED)
10
2:48:35.3
35.59
100.00
79
B03
Erik-Jan Spijkerman
Educate 2 (NED)
10
2:51:29.4
34.99
100.00
80
B84
Bart van der Vlugt
Schaatsteamhaarlem.nl (NED)
10
2:51:54.8
34.90
100.00
81
B87
Hans van den Eeckhout
Goesting/BTB Riedas (NED)
10
2:52:14.3
34.84
100.00
82
B07
Johan Elstgeest
HWI Techniek B.V. (NED)
10
2:54:24.7
34.40
100.00
83
D11
Sharon Hendriks
Heijkoop & Partners (NED)
10
3:23:53.9
29.43
100.00
84
D83
Maaike Timmerman-Vos
Timpaan (NED)
10
3:23:57.2
29.42
100.00
85
w65
Tessa Witteman
(NED)
10
3:24:05.8
29.40
100.00
86
D46
Bauke Haarlink
Timpaan (NED)
10
3:26:01.6
29.12
100.00
87
D96
Paula Mol
Hoolwerf Heiwerken (NED)
10
3:26:01.7
29.12
100.00
88
D66
Margo van de Merwe
Hoolwerf Heiwerken (NED)
10
3:26:02.2
29.12
100.00
89
D68
Annewil Schreuder
Lasaulec (NED)
10
3:26:02.4
29.12
100.00
90
D51
Astrid Schuitema
Egberts-Borger (NED)
10
3:30:11.9
28.54
100.00
91
D29
Maud Wijtkamp
EdsoBuroJan.nl (NED)
10
3:45:15.1
26.64
100.00
92
A60
Koos Kortekaas
Husqvarna-Gardena (NED)
9
2:31:15.9
35.70
90.00
93
A26
Willem Hut
BAM-Univé (NED)
9
2:31:51.2
35.56
90.00
94
A18
Peter Nauta
Jinstal-Radson (NED)
9
2:32:09.3
35.49
90.00
95
A28
Lars Hoogenboom
Payroll Group (NED)
9
2:32:21.4
35.44
90.00
96
B95
Rutger ter Laak
(NED)
9
2:32:23.7
35.43
90.00
97
B04
Bauke van der Graaf
Haijma (NED)
9
2:32:46.4
35.35
90.00
98
B09
Theo Trul
(NED)
9
2:32:53.9
35.32
90.00
99
B68
Charly Landman
SKITS Talent Team (NED)
9
2:33:04.1
35.28
90.00
100
B94
Hugo Heijnen
cijsouwoostburg.nl (NED)
9
2:34:51.6
34.87
90.00
[
Volgende
]
365 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4