home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
7816
Wijnand van Eijndthoven
GRONINGEN (Ned)
8
7:51:05.9
12.74
100.00
902
7375
Daan van Hooijdonk
WIJCHEN (Ned)
8
8:08:36.8
12.28
100.00
903
8182
Chris van Hooijdonk
WIJCHEN (Ned)
8
8:08:41.0
12.28
100.00
904
7582
Marieke Straver-Koch
UTRECHT (Ned)
8
8:38:13.0
11.58
100.00
905
8190
Herbert Roerdink
DIEPENVEEN (Ned)
8
8:50:47.4
11.30
100.00
906
7457
Bin Kroon
NIGTEVECHT (Ned)
8
9:06:11.7
10.99
100.00
907
7853
Willem Dirkzwager
Rotterdam (Ned)
8
9:11:27.8
10.88
100.00
908
7854
Bart Leerling
Roelofarendsveen (Ned)
8
9:18:24.9
10.74
100.00
909
7498
Jouri Berg
ZOETERWOUDE (Ned)
7
3:08:37.4
27.83
87.50
910
7430
Gerard Baars
BOVENKARSPEL (Ned)
7
3:46:29.4
23.18
87.50
911
7822
Wil Snel
AMSTERDAM (Ned)
7
3:53:04.7
22.52
87.50
912
7010
Roy Breyer
HUIZEN (Ned)
7
4:15:20.2
20.56
87.50
913
7006
Henk Bolster
NEEDE (Ned)
7
4:22:49.6
19.98
87.50
914
8178
Jan van Gammeren
VEEN (Ned)
7
4:27:19.4
19.64
87.50
915
8005
Frans Stortelder
LICHTENVOORDE (Ned)
7
4:38:25.2
18.86
87.50
916
8163
Anita Bokslag
WOUBRUGGE (Ned)
7
4:55:12.6
17.78
87.50
917
7989
Nicole Brandner
Weissensee (Oos)
7
4:57:41.0
17.64
87.50
918
8056
Anneke Crielaard-Bakker
VEENENDAAL (Ned)
7
8:16:39.8
10.57
87.50
919
8191
Dick Anker
HAASTRECHT (Ned)
7
8:57:54.0
9.76
87.50
920
7348
Jan Jukema
OOSTERBIERUM (Ned)
6
3:04:33.5
24.38
75.00
921
7003
Klaas de Boer
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
6
3:04:35.7
24.38
75.00
922
8252
Joost van den Ende
NISSE (Ned)
6
3:05:14.9
24.29
75.00
923
8189
Hans Bongers
VOORBURG (Ned)
6
3:07:11.7
24.04
75.00
924
7437
Henk Veurink
OMMEN (Ned)
6
3:13:50.4
23.22
75.00
925
7996
Tom de Keizer
ZAANDAM (Ned)
6
3:20:45.4
22.42
75.00
926
8153
Willem Tol
KATWOUDE (Ned)
6
3:24:43.4
21.98
75.00
927
7800
Ember Sanders
EINDHOVEN (Ned)
6
3:29:34.7
21.47
75.00
928
7158
Marcel Sand
REUTUM (Ned)
6
3:29:55.2
21.44
75.00
929
7982
Roel Zijlstra
HUIZEN (Ned)
6
3:34:23.1
20.99
75.00
930
7821
Fred Gnade
ZAANDAM (Ned)
6
3:35:24.1
20.89
75.00
931
7338
Karel Bootsman
SANTPOORT (Ned)
6
3:38:31.0
20.59
75.00
932
7140
Henk Swijnenburg
NIEUW-LEKKERLAND (Ned)
6
3:43:29.2
20.14
75.00
933
7364
Kees Vlot
Oud Alblas (Ned)
6
3:43:29.5
20.14
75.00
934
7325
Jos Everlo
RAALTE (Ned)
6
3:45:52.3
19.92
75.00
935
7330
Han Vogel
VELDHOVEN (Ned)
6
3:47:18.2
19.80
75.00
936
7602
bram den Haak
LOPIK (Ned)
6
3:48:56.4
19.66
75.00
937
7335
Marieke Siemonsma-Boom
ZEIST (Ned)
6
3:59:59.9
18.75
75.00
938
8211
Jan Groot
AVENHORN (Ned)
6
4:03:24.7
18.49
75.00
939
7019
Aad van der Lans
LISSE (Ned)
6
4:10:05.6
17.99
75.00
940
7029
Tessy Lenting
LISSE (Ned)
6
4:10:06.6
17.99
75.00
941
7724
Sjaak ter Schure
GIETHOORN (Ned)
6
4:13:04.6
17.78
75.00
942
7022
Bertine Schipper
BILTHOVEN (Ned)
6
4:18:10.7
17.43
75.00
943
7088
Ed de Jong
BAARN (Ned)
6
4:18:13.9
17.43
75.00
944
8177
Vera Scholten
HENGELO (Ned)
6
4:27:07.6
16.85
75.00
945
8072
Joke Hofstee
DIEREN (Ned)
6
4:30:26.2
16.64
75.00
946
7243
George van der Loos
BOSKOOP (Ned)
6
4:45:48.1
15.75
75.00
947
7932
Jan Bart Yntema
nijmegen (Ned)
6
4:48:52.4
15.58
75.00
948
8216
Bertha Kremer
ZWOLLE (Ned)
6
4:57:02.8
15.15
75.00
949
7880
Susanne Fabius - Mignot
Laren (nh) (Ned)
6
5:07:45.2
14.62
75.00
950
7755
Jan Jochems
LOENEN (Ned)
6
5:16:08.9
14.23
75.00
951
7704
PETER VAN REST
AMSTERDAM (Ned)
6
5:36:52.8
13.36
75.00
952
7265
Bert van Willigen
NUENEN (Ned)
6
5:49:06.7
12.89
75.00
953
7372
Gerry De Vaan
HAARSTEEG (Ned)
6
5:52:49.1
12.75
75.00
954
7669
Wim Keja
Hallbergmoos (Dui)
6
5:53:49.1
12.72
75.00
955
7599
Henriette van Gerven
BODEGRAVEN (Ned)
6
6:04:18.3
12.35
75.00
956
7304
Ria vd Horst-Ernst
ZWAMMERDAM (Ned)
6
6:04:18.4
12.35
75.00
957
7905
mieketine mignot
blaricum (Ned)
6
6:07:12.2
12.25
75.00
958
7583
Eva Van Horen
UTRECHT (Ned)
6
6:50:11.1
10.97
75.00
959
7341
Ronald de Beer
HILVERSUM (Ned)
5
2:11:15.8
28.57
62.50
960
7093
Jan Lansink
NEEDE (Ned)
5
2:23:33.5
26.12
62.50
961
7612
Marinus Vermeer
DE LIER (Ned)
5
2:47:16.7
22.42
62.50
962
8217
Dick Lof
PURMEREND (Ned)
5
2:49:21.7
22.14
62.50
963
7861
Wim van Ruiten
Nederwetten (Ned)
5
2:55:21.4
21.39
62.50
964
7618
Theo Meijer
HAZERSWOUDE (Ned)
5
2:56:53.3
21.20
62.50
965
8241
Loes Stekelenburg-Joosten
BOXTEL (Ned)
5
3:00:23.0
20.79
62.50
966
7366
Rene van den Berg
BOSKOOP (Ned)
5
3:09:03.8
19.83
62.50
967
7387
Pieter Westgeest
BOSKOOP (Ned)
5
3:11:05.3
19.62
62.50
968
7356
Menno Nieuwenhuize
HILVERSUM (Ned)
5
3:18:51.3
18.86
62.50
969
7353
Dick Veen
DELFT (Ned)
5
3:43:44.9
16.76
62.50
970
7393
Cor Joppe
OPMEER (Ned)
5
4:07:03.2
15.18
62.50
971
7272
Sjaak Zutt
PETTEN (Ned)
5
4:24:05.7
14.20
62.50
972
8109
Ike de Graaff
ZEVENHUIZEN (Ned)
5
4:28:57.2
13.94
62.50
973
8103
Dwight Verweij
Zevenhuizen (Ned)
5
4:28:57.3
13.94
62.50
974
7722
Kees Roosen
HAARLEM (Ned)
5
4:39:35.4
13.41
62.50
975
7028
Jolanda van Rij
BILTHOVEN (Ned)
5
4:52:31.9
12.82
62.50
976
8132
Caroline van den Berg
ACHTERVELD (Ned)
5
4:52:34.9
12.82
62.50
977
8020
Kees Ringelberg
NISSE (Ned)
5
4:52:43.1
12.81
62.50
978
7668
Monica Keja - de Jong
Hallbergmoos (Dui)
5
5:05:43.5
12.27
62.50
979
7810
Michel Hamers
'S-GRAVENHAGE (Ned)
5
5:27:59.6
11.43
62.50
980
7835
Rianne Olijerhoek
Peize (Ned)
5
5:39:56.5
11.03
62.50
981
7916
Mark van der Knaap
Bleiswijk (Ned)
5
6:41:10.3
9.35
62.50
982
7912
Stan van der Knaap
Bleiswijk (Ned)
5
6:41:11.2
9.35
62.50
983
7592
Monique van Klaren
LOPIK (Ned)
4
1:51:30.2
26.91
50.00
984
7591
Gerard van Klaren
LOPIK (Ned)
4
1:51:35.3
26.88
50.00
985
7172
Wim Zwanenburg
SNELREWAARD (Ned)
4
1:53:44.5
26.38
50.00
986
7518
Maarten Meulbroek
MOLENHOEK (Ned)
4
1:54:57.1
26.10
50.00
987
7459
Tonnie Oppers
CUIJK (Ned)
4
1:55:54.6
25.88
50.00
988
8123
Andre Starreveld
UITGEEST (Ned)
4
1:56:54.1
25.66
50.00
989
7735
Ron van Heel
AMSTERDAM (Ned)
4
1:57:37.3
25.51
50.00
990
7078
Rob Harmsen
STEENDEREN (Ned)
4
1:58:01.0
25.42
50.00
991
7254
Ruud van Wees
KUDELSTAART (Ned)
4
2:06:51.7
23.65
50.00
992
8227
Angela Verdoes
KATWIJK (Ned)
4
2:07:10.0
23.59
50.00
993
7049
Daan Geense
ZAAMSLAG (Ned)
4
2:07:52.1
23.46
50.00
994
7497
Gerrit Woelders
GRAMSBERGEN (Ned)
4
2:10:21.5
23.01
50.00
995
7747
Bart van Oenen
DALFSEN (Ned)
4
2:15:16.7
22.18
50.00
996
7620
Siem Tijmstra
AVENHORN (Ned)
4
2:15:23.2
22.16
50.00
997
7231
Klaas Banga
EINDHOVEN (Ned)
4
2:16:25.7
21.99
50.00
998
7131
Jaap van Rooijen
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
4
2:16:43.6
21.94
50.00
999
7259
Nico Benneker
OPPERDOES (Ned)
4
2:16:55.0
21.91
50.00
1000
7995
Peter Schuurink
NOORDWIJK (ZH) (Ned)
4
2:17:54.5
21.75
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12