home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
601 7784 Jan Heersche ENSCHEDE (Ned) 11 8:13:38.1 16.71 137.50
602 7425 Swanny Thio WASSENAAR (Ned) 11 10:14:40.1 13.42 137.50
603 7329 gerben beumer neede (Ned) 10 4:45:25.8 26.28 125.00
604 7091 Bionda Heeringa DELFT (Ned) 10 4:50:03.1 25.86 125.00
605 7082 Ralph de Kreij NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned) 10 4:50:03.2 25.86 125.00
606 7292 Ed van der Vlugt BERKEL EN RODENRIJS (Ned) 10 5:00:43.6 24.94 125.00
607 8053 Laurent Janse YERSEKE (Ned) 10 5:08:15.4 24.33 125.00
608 8149 Jan van der Ven HELMOND (Ned) 10 5:20:09.4 23.43 125.00
609 7993 Piet Veldt AKERSLOOT (Ned) 10 5:25:12.3 23.06 125.00
610 7148 Dirk van der Laan REEUWIJK (Ned) 10 5:27:59.7 22.87 125.00
611 8094 Klaas Beentjes UITGEEST (Ned) 10 5:31:37.5 22.62 125.00
612 7588 Henk Blokhuis AMSTERDAM (Ned) 10 5:32:48.0 22.54 125.00
613 7611 Jan van Esch AMSTERDAM (Ned) 10 5:33:59.0 22.46 125.00
614 7113 Piet Schaafsma HAARLEM (Ned) 10 5:34:48.0 22.40 125.00
615 8250 Herman Jansen VALKENSWAARD (Ned) 10 5:36:45.0 22.27 125.00
616 8212 Dick Nijboer ALMELO (Ned) 10 5:37:03.9 22.25 125.00
617 7347 Leo Verbeij REEUWIJK (Ned) 10 5:37:39.1 22.21 125.00
618 8168 Cor Janmaat WOERDEN (Ned) 10 5:38:58.5 22.13 125.00
619 7791 cor vromen EELDE (Ned) 10 5:40:20.9 22.04 125.00
620 7331 Harm van den Belt DIEPENVEEN (Ned) 10 5:42:59.8 21.87 125.00
621 7360 Albert Hekkelman BAARN (Ned) 10 5:50:51.3 21.38 125.00
622 7632 Dick van de Geer KOOG A/D ZAAN (Ned) 10 5:51:06.6 21.36 125.00
623 7589 Gery Borghuis DEVENTER (Ned) 10 5:52:12.7 21.29 125.00
624 7112 Marinus Korenberg OLDEBROEK (Ned) 10 6:08:50.7 20.33 125.00
625 7034 Lisette Kaptijn SASSENHEIM (Ned) 10 6:09:07.4 20.32 125.00
626 8120 Rob Kleijn ASSENDELFT (Ned) 10 6:10:24.0 20.25 125.00
627 8118 Martijn de Graaf AMSTELVEEN (Ned) 10 6:18:21.3 19.82 125.00
628 8039 Arie de Kruijf EDE GLD (Ned) 10 6:23:59.4 19.53 125.00
629 7138 Rob de Bruijn NAARDEN (Ned) 10 6:29:45.3 19.24 125.00
630 7586 Joris Drost AMSTERDAM (Ned) 10 6:34:47.8 19.00 125.00
631 7739 Gerrit Waanders BOEKELO (Ned) 10 6:35:13.8 18.98 125.00
632 7814 Ineke de Veij BOEKELO (Ned) 10 6:35:15.1 18.98 125.00
633 7307 Ron van Wijk DELFT (Ned) 10 6:45:21.1 18.50 125.00
634 8089 Henk van Falier HAARSTEEG (Ned) 10 6:46:14.9 18.46 125.00
635 7807 Gerrit Pluimers ENTER (Ned) 10 6:46:15.4 18.46 125.00
636 8031 Grietzen Hiemstra AKKRUM (Ned) 10 6:50:48.8 18.26 125.00
637 7447 Eline van Holten REEUWIJK (Ned) 10 7:20:22.8 17.03 125.00
638 7452 Debbie Meerpoel REEUWIJK (Ned) 10 7:20:23.8 17.03 125.00
639 8059 Gijs Slootweg ODIJK (Ned) 10 7:27:43.8 16.75 125.00
640 7673 Melle Verhorst HAARLEM (Ned) 10 7:53:28.5 15.84 125.00
641 7904 Marcel Mignot Blaricum (Ned) 10 8:13:42.6 15.19 125.00
642 8139 Toon de Lange EEFDE (Ned) 10 8:17:22.8 15.08 125.00
643 7883 Willemijn van den Berg-Mignot Peize (Ned) 10 8:27:42.6 14.77 125.00
644 7762 Willem Bakker TILBURG (Ned) 10 8:37:39.0 14.49 125.00
645 7660 Egbert Walinga AMSTERDAM (Ned) 10 8:43:29.4 14.33 125.00
646 7741 Jan Cheung ZOETERMEER (Ned) 10 8:44:49.3 14.29 125.00
647 7709 Frank Kaijser Bots ZEVENHOVEN (Ned) 10 8:45:14.1 14.28 125.00
648 7928 Fons Loenhout ULVENHOUT (Ned) 10 8:57:01.0 13.97 125.00
649 7909 Marjolein de Ruijter Amsterdam (Ned) 10 9:04:47.2 13.77 125.00
650 7743 Jacques CC Pho 'S-GRAVENHAGE (Ned) 10 9:13:19.8 13.55 125.00
651 7797 Arie Rozendaal VOORTHUIZEN (Ned) 9 4:15:30.1 26.42 112.50
652 7638 Tom Horstink RHA (Ned) 9 4:15:47.3 26.39 112.50
653 8257 Arne Zwerver GROOT SCHERMER (Ned) 9 4:15:50.4 26.38 112.50
654 7190 Ko Minnaard WEMELDINGE (Ned) 9 4:36:27.9 24.42 112.50
655 7101 Henk Roelofs WIJCHEN (Ned) 9 4:48:54.9 23.36 112.50
656 7310 Krijn van Muiswinkel DE MEERN (Ned) 9 4:49:55.1 23.28 112.50
657 7604 Willem-Jan van Vijfeyken ROTTERDAM (Ned) 9 5:19:31.0 21.13 112.50
658 7122 Rinus Troost RIJSSEN (Ned) 9 5:20:16.8 21.08 112.50
659 7744 Wim van Hardeveld GRONINGEN (Ned) 9 5:33:07.4 20.26 112.50
660 8198 Wiebe Cnossen AMSTERDAM (Ned) 9 5:34:13.3 20.20 112.50
661 8164 Theo Vesseur WOUBRUGGE (Ned) 9 5:39:59.5 19.85 112.50
662 7248 Dineke van Zutphen OUDE PEKELA (Ned) 9 5:49:45.3 19.30 112.50
663 8184 Annechien Bouman DIEPENVEEN (Ned) 9 5:51:21.9 19.21 112.50
664 7855 Guus van der Meijden Delfgauw (Ned) 9 6:17:48.0 17.87 112.50
665 7856 Hans Van der Meijden Raamsdonk (Ned) 9 6:17:48.8 17.87 112.50
666 7830 Thom Enneking Etten-Leur (Ned) 9 6:52:34.9 16.36 112.50
667 7444 Tjeerd Kingma UITGEEST (Ned) 9 7:16:00.1 15.48 112.50
668 8101 Peter Verweij ZEVENHUIZEN (Z.H.) (Ned) 9 7:39:09.9 14.70 112.50
669 8114 Ricardo Kastart NIEUWERKERK A/D IJSSEL (Ned) 9 7:39:10.8 14.70 112.50
670 7687 Robert van Raamsdonk ROTTERDAM (Ned) 9 7:45:37.2 14.50 112.50
671 7858 Theo Spoormaker Gouderak (Ned) 9 8:53:59.3 12.64 112.50
672 7862 Guus Olijerhoek Peize (Ned) 9 10:36:12.9 10.61 112.50
673 7179 Jan Heuver VOORTHUIZEN (Ned) 8 3:28:02.8 28.84 100.00
674 7195 Klaas Brandwijk HARDINXVELD-GIESSENDAM (Ned) 8 3:28:23.9 28.79 100.00
675 7324 Sjoerd Everlo RAALTE (Ned) 8 3:28:29.4 28.78 100.00
676 7491 Piet Nota ST.NICOLAASGA (Ned) 8 3:28:48.2 28.74 100.00
677 8181 Bram Sikma SCHARSTERBRUG (Ned) 8 3:28:48.4 28.73 100.00
678 8016 Tobias van Pel Kortenhoef (Ned) 8 3:28:59.1 28.71 100.00
679 7742 Gerard van Veen VOORTHUIZEN (Ned) 8 3:29:21.5 28.66 100.00
680 7412 Frank Braakman BROEK IN WATERLAND (Ned) 8 3:30:41.8 28.48 100.00
681 8034 Marcel van der Burgh LATHUM (Ned) 8 3:35:14.8 27.88 100.00
682 7048 Johan Haak AXEL (Ned) 8 3:35:49.0 27.80 100.00
683 8248 Martijn Kamp GROOTEBROEK (Ned) 8 3:46:58.3 26.44 100.00
684 7129 Robin Dukelo ST.MICHIELSGESTEL (Ned) 8 3:47:09.8 26.41 100.00
685 7120 Jan Troost RIJSSEN (Ned) 8 3:47:17.1 26.40 100.00
686 7681 Jan Schoemaker UITGEEST (Ned) 8 3:48:57.3 26.21 100.00
687 8030 Piet Klaaysen GROEDE (Ned) 8 3:49:46.3 26.11 100.00
688 8133 Evert Gielen HEERLEN (Ned) 8 3:51:56.3 25.87 100.00
689 7731 Jaap Groenendal OLDEHOVE (Ned) 8 3:52:50.6 25.77 100.00
690 7039 Arjan Bosgra Halsteren (Ned) 8 3:54:44.7 25.56 100.00
691 7084 Eddy Schuurman OVERVEEN (Ned) 8 3:58:51.3 25.12 100.00
692 7057 Joop Hilgers OUDE PEKELA (Ned) 8 4:00:10.4 24.98 100.00
693 8206 Iede Boorsma CASTRICUM (Ned) 8 4:03:52.7 24.60 100.00
694 7294 Peter Kester SCHIPLUIDEN (Ned) 8 4:05:25.0 24.45 100.00
695 7269 Ben Hogemans NEEDE (Ned) 8 4:06:19.3 24.36 100.00
696 7788 Dick ter Avest ELBURG (Ned) 8 4:06:27.9 24.34 100.00
697 7302 Piet de Jong OOSTERWOLDE (Ned) 8 4:06:47.3 24.31 100.00
698 7509 Henk Teunissen DREMPT (Ned) 8 4:07:31.1 24.24 100.00
699 7102 Cees Ruiter ANDIJK (Ned) 8 4:08:02.9 24.19 100.00
700 8188 Paul Koch PŲchlarn (Oos) 8 4:10:09.8 23.98 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12