home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
501
8018
Kobus Schellevis
ZEIST (Ned)
16
11:09:35.1
17.92
200.00
502
7694
Ernst-jan van Weijen
DONGEN (Ned)
16
11:09:35.7
17.92
200.00
503
7483
Joris Huisman
AMSTERDAM (Ned)
16
11:10:49.6
17.89
200.00
504
7842
Cor van den Brink
ABCOUDE (Ned)
16
11:12:56.8
17.83
200.00
505
8201
Boony Thio
Enschede (Ned)
16
11:12:59.0
17.83
200.00
506
7323
Hans Elling
GOIRLE (Ned)
16
11:13:26.8
17.82
200.00
507
7109
Rob Moret
RHENEN (Ned)
16
11:13:34.8
17.82
200.00
508
7486
Jaap Anker
LINSCHOTEN (Ned)
16
11:18:00.0
17.70
200.00
509
8113
Jan Bredewout
WEZEP (Ned)
15
9:17:26.1
20.18
187.50
510
7975
eric hhm homan
WEERSELO (Ned)
15
10:30:45.4
17.84
187.50
511
7395
Cor Laan
VEENENDAAL (Ned)
15
10:32:17.0
17.79
187.50
512
7478
Michiel Dix
HAARLEM (Ned)
15
10:46:32.7
17.40
187.50
513
8187
Joke Visser
PIJNACKER (Ned)
15
11:03:05.2
16.97
187.50
514
7537
Jack Crielaard
VEENENDAAL (Ned)
14
8:26:06.4
20.75
175.00
515
7778
Adri Walhout
Breskens (Ned)
14
8:34:43.8
20.40
175.00
516
8064
Wim Nelis
BREUKELEN (Ned)
14
8:45:48.0
19.97
175.00
517
7282
Benno Jansen
RHEDEN (Ned)
14
9:48:03.6
17.86
175.00
518
7482
Mat Pronk
BERKHOUT (Ned)
14
9:57:36.6
17.57
175.00
519
7473
Cees van Oord
AMSTERDAM (Ned)
14
10:00:55.2
17.47
175.00
520
7888
Charlotte Heeger
Amsterdam (Ned)
14
10:10:31.7
17.20
175.00
521
7493
Ton Ridder
ZUIDERMEER (Ned)
14
10:28:50.5
16.70
175.00
522
7438
Simone Ridder
Zuidermeer (Ned)
14
10:28:51.1
16.70
175.00
523
7062
Teus Hennipman
WESTBROEK (Ned)
14
11:05:20.9
15.78
175.00
524
7281
Jan den Hartogh
BABYLONIENBROEK (Ned)
13
6:28:57.8
25.07
162.50
525
8096
Joris Beentjes
UITGEEST (Ned)
13
7:14:10.2
22.46
162.50
526
7467
Pieter Herweijer
BADHOEVEDORP (Ned)
13
8:22:46.8
19.39
162.50
527
8151
Richard van der Tuin
WADDINXVEEN (Ned)
13
8:28:21.3
19.18
162.50
528
7654
Bas Speelman
AMSTERDAM (Ned)
13
8:33:43.7
18.98
162.50
529
7627
Diederick Groenewoud
Amsterdam (Ned)
13
8:54:37.0
18.24
162.50
530
7512
Willem van Dijk
LEIDSCHENDAM (Ned)
13
8:56:56.3
18.16
162.50
531
7506
Rikus ten Brucke
HENGELO OV (Ned)
13
9:18:35.4
17.45
162.50
532
7701
Bert Davids
VELDHOVEN (Ned)
13
9:21:53.1
17.35
162.50
533
7462
Bram Nelissen
UTRECHT (Ned)
13
9:35:09.5
16.95
162.50
534
7978
Arend Wormgoor
DIEPENHEIM (Ned)
13
9:40:30.5
16.80
162.50
535
7831
Hans Hertoghs
breda/holland (Ned)
13
9:48:30.5
16.57
162.50
536
7753
Johnny Jochems
EERBEEK (Ned)
12
5:32:16.4
27.09
150.00
537
8074
Stefan Lilg
Ronacherfels (Oos)
12
5:43:21.0
26.21
150.00
538
7881
Johannes Zandvoort
Amsterdam (Ned)
12
5:53:43.4
25.44
150.00
539
7288
Remy Elferink
LICHTENVOORDE (Ned)
12
6:10:49.4
24.27
150.00
540
7031
John van der Zwet
LISSE (Ned)
12
6:37:24.5
22.65
150.00
541
8102
Wim Vergeer
OUDEWATER (Ned)
12
6:44:46.4
22.23
150.00
542
7308
Henk Otten
BORNERBROEK (Ned)
12
7:00:32.9
21.40
150.00
543
7380
Cor Verwer
UITGEEST (Ned)
12
7:05:17.9
21.16
150.00
544
7756
Robert Takkenberg
VELSEN-ZUID (Ned)
12
7:06:35.0
21.10
150.00
545
7193
Herman Kuipers
Apeldoorn (Ned)
12
7:15:12.7
20.68
150.00
546
7363
Victor Verberk
OUD ALBLAS (Ned)
12
7:16:14.6
20.63
150.00
547
8080
Edward Stots
LEUSDEN (Ned)
12
7:22:20.6
20.35
150.00
548
7809
Yuri Pikoulin
Amsterdam (Ned)
12
7:24:54.9
20.23
150.00
549
8003
Jan Slootweg
WASSENAAR (Ned)
12
7:39:03.7
19.61
150.00
550
7451
Max Houtzager
ZEIST (Ned)
12
7:44:55.9
19.36
150.00
551
7463
Hans Knoops
MAASSLUIS (Ned)
12
7:45:40.5
19.33
150.00
552
7445
Andreas Freidig
ZEIST (Ned)
12
7:46:14.3
19.30
150.00
553
7370
Gijs Jan Koelewijn
BUNSCHOTEN SPAKENBURG (Ned)
12
7:52:06.2
19.06
150.00
554
7910
renee beekhuis
amsterdam (Ned)
12
7:57:59.3
18.83
150.00
555
7557
Johan Bokdam
UTRECHT (Ned)
12
8:13:03.9
18.25
150.00
556
8249
Lars Eerenstein
Kranzberg (Dui)
12
8:14:07.8
18.21
150.00
557
7706
Dennis Telders
'S-GRAVENHAGE (Ned)
12
8:19:05.9
18.03
150.00
558
8222
Jan Harten
Eindhoven (Ned)
12
8:20:08.9
17.99
150.00
559
8022
Gerard Alma
WERVERSHOOF (Ned)
12
8:23:00.1
17.89
150.00
560
7716
Philip Jonkers
ALMERE (Ned)
12
8:23:00.8
17.89
150.00
561
7690
Ben Hilders
UDEN (Ned)
12
8:25:00.0
17.82
150.00
562
7435
Gerrit Vos
WIJK EN AALBURG (Ned)
12
8:28:44.2
17.69
150.00
563
7746
Laura de Hoon
TILBURG (Ned)
12
8:38:13.6
17.37
150.00
564
7801
loes kemperman
TILBURG (Ned)
12
8:38:14.6
17.37
150.00
565
7763
Ard Bakker
CAPELLE AAN DEN IJSSEL (Ned)
12
8:47:44.7
17.05
150.00
566
7767
Leo van den Bos
ZOETERMEER (Ned)
12
8:48:34.1
17.03
150.00
567
7558
Leon Toet
BREDA (Ned)
12
8:58:05.6
16.73
150.00
568
7911
Hans Berg
Breda (Ned)
12
8:58:18.1
16.72
150.00
569
7388
Jan Johan Ravenshorst
ENSCHEDE (Ned)
12
9:02:07.9
16.60
150.00
570
7505
Eric ter Braak
HENGELO OV (Ned)
12
9:02:18.6
16.60
150.00
571
7261
Tiny Bruinsma
HEERENVEEN (Ned)
12
9:06:25.8
16.47
150.00
572
7508
Jaap C. Mulder
OOSTERBEEK (Ned)
12
9:06:27.2
16.47
150.00
573
7841
Marloes Terhurne
Zwolle (Ned)
12
9:07:01.7
16.45
150.00
574
7851
Monique van Lier
Leidschendam (Ned)
12
9:09:04.5
16.39
150.00
575
7064
Els de Bree
WESTBROEK (Ned)
12
9:10:45.2
16.34
150.00
576
7966
Karel Keers
LEIDEN (Ned)
12
9:17:11.9
16.15
150.00
577
7852
Davien Dirkzwager
Amsterdam (Ned)
12
9:17:50.2
16.13
150.00
578
7313
Willem Aberson
PIJNACKER (Ned)
12
9:28:56.2
15.82
150.00
579
7544
ingrid van elst
GRONINGEN (Ned)
12
9:29:44.3
15.80
150.00
580
7886
Maarten Kuethe
Breda (Ned)
12
9:30:52.6
15.77
150.00
581
8098
Ton Rueck
WASSENAAR (Ned)
12
9:38:42.4
15.55
150.00
582
7847
Marian van den Berge
Culemborg (Ned)
12
9:45:45.3
15.36
150.00
583
7162
Jan van Zuijlen
ZEELAND (N.BR.) (Ned)
12
9:55:51.4
15.10
150.00
584
7634
Frans van Schaik
ZEIST (Ned)
12
9:59:41.7
15.01
150.00
585
7849
Nancy Dankers
boxtel (Ned)
12
10:08:01.6
14.80
150.00
586
7192
Martijn Borst
ZOETERWOUDE (Ned)
11
4:46:15.6
28.82
137.50
587
7552
Henk Luesink
HUMMELO (Ned)
11
5:17:22.6
25.99
137.50
588
8128
Herman Fledderus
Nieuw-Amsterdam (Ned)
11
5:41:16.2
24.17
137.50
589
7546
Anton Vreugdenhil
DOORN (Ned)
11
5:50:23.3
23.55
137.50
590
7773
Klaas van Impelen
DOORN (Ned)
11
5:50:23.8
23.54
137.50
591
7787
Jaap Vreugdenhil
HILVERSUM (Ned)
11
5:50:25.0
23.54
137.50
592
7328
Rik van Vliet
NUNSPEET (Ned)
11
6:26:24.4
21.35
137.50
593
7371
Dries de Vaan
HAARSTEEG (Ned)
11
6:38:23.5
20.71
137.50
594
7424
JNM Mooijmann
ZOETERWOUDE (Ned)
11
7:00:47.5
19.61
137.50
595
7365
Jos van der Drift
ZOETERWOUDE (Ned)
11
7:00:47.9
19.61
137.50
596
7764
Jan Rasing
GENDT (Ned)
11
7:18:01.7
18.83
137.50
597
7781
Gerard Rikkert
Enter (Ned)
11
7:34:13.2
18.16
137.50
598
7702
Victor Kaijser Bots
'S-GRAVENHAGE (Ned)
11
7:47:19.9
17.65
137.50
599
7300
Otto Regelink
DIEREN (Ned)
11
7:51:23.4
17.50
137.50
600
7848
Rinke van der Veen
Roelofarendsveen (Ned)
11
7:58:05.3
17.26
137.50
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12