home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
7066
Peter Busch
MONTFOORT (Ned)
16
10:11:59.6
19.61
200.00
402
7566
Jos van der Hoeven
DE LIER (Ned)
16
10:13:00.9
19.58
200.00
403
7882
Wiebren van den Berg
Peize (Ned)
16
10:14:32.2
19.53
200.00
404
8088
David Bloem
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
10:15:01.2
19.51
200.00
405
7907
Jasper Daams
Loosdrecht (Ned)
16
10:15:17.7
19.50
200.00
406
7431
hidde kroon
Rotterdam (Ned)
16
10:16:40.6
19.46
200.00
407
7867
Gerard Duineveld
Hoofddorp (Ned)
16
10:16:42.6
19.46
200.00
408
8194
Erik Evers
AMSTERDAM (Ned)
16
10:17:24.6
19.44
200.00
409
7520
Diederik van Imhoff
Rotterdam (Ned)
16
10:17:25.8
19.44
200.00
410
8107
Tijmen Doesborgh
Amsterdam (Ned)
16
10:17:39.7
19.43
200.00
411
7314
Hans Roemeling
WASPIK (Ned)
16
10:18:27.7
19.40
200.00
412
7287
Jos Damhuis
BORNE (Ned)
16
10:19:19.3
19.38
200.00
413
7209
Hans van Lint
ASSEN (Ned)
16
10:19:38.4
19.37
200.00
414
7884
Hanneke Eleveld
Annen (Ned)
16
10:19:39.0
19.37
200.00
415
7253
Paul de Bruijckere
OOSTBURG (Ned)
16
10:20:20.3
19.34
200.00
416
7346
Peter Kwaak
BREDA (Ned)
16
10:21:16.8
19.31
200.00
417
7828
Jan Verwiel
BREDA (Ned)
16
10:21:48.1
19.30
200.00
418
8115
Theo Wouters
LEUSDEN (Ned)
16
10:22:42.2
19.27
200.00
419
8174
Andre de Vos
LOPIK (Ned)
16
10:22:42.6
19.27
200.00
420
7503
barry hop
HIERDEN (Ned)
16
10:22:53.9
19.26
200.00
421
7502
Harold Drost
HARDERWIJK (Ned)
16
10:22:56.4
19.26
200.00
422
7268
Jan Bogerd
KOUDEKERK A/D RIJN (Ned)
16
10:23:02.6
19.26
200.00
423
7264
Heidi Lensen
ALMERE (Ned)
16
10:23:03.2
19.26
200.00
424
7271
Marina Breijer
HILVERSUM (Ned)
16
10:23:03.4
19.26
200.00
425
7378
Bart Wolters
ZOETERWOUDE (Ned)
16
10:23:03.4
19.26
200.00
426
7802
Siem Loos
BERKHOUT (Ned)
16
10:23:44.8
19.24
200.00
427
7977
Luit Bloem
WADDINXVEEN (Ned)
16
10:24:04.0
19.23
200.00
428
7657
Niels Oostenbrug
WASSENAAR (Ned)
16
10:24:06.6
19.23
200.00
429
7352
Henk Bergsma
HELMOND (Ned)
16
10:25:00.7
19.20
200.00
430
7917
Petra Andriessen
eindhoven (Ned)
16
10:25:15.7
19.19
200.00
431
7944
Michelle van Sonsbeeck
EINDHOVEN (Ned)
16
10:25:16.2
19.19
200.00
432
7915
Jolanda Wiepking
Oirschot (Ned)
16
10:25:16.4
19.19
200.00
433
7839
Roland Menke
ROTTERDAM (Ned)
16
10:25:43.7
19.18
200.00
434
7150
Ard Vink
DELFT (Ned)
16
10:26:12.6
19.16
200.00
435
7834
Josien Mooijen
Den Haag (Ned)
16
10:27:15.5
19.13
200.00
436
7440
Andre Koning
LAMBERTSCHAAG (Ned)
16
10:28:50.3
19.08
200.00
437
8048
Arjan Leeuwis
GIESSENBURG (Ned)
16
10:29:33.9
19.06
200.00
438
8047
Peter Molenaar
GIESSENBURG (Ned)
16
10:29:34.3
19.06
200.00
439
8001
Arie Boer
GIESSENBURG (Ned)
16
10:29:36.9
19.06
200.00
440
7060
Louis Sprang
UTRECHT (Ned)
16
10:30:04.0
19.05
200.00
441
7624
Olivier Vree
Amsterdam (Ned)
16
10:30:23.7
19.04
200.00
442
7628
Rick de Jong
AMSTERDAM (Ned)
16
10:30:24.2
19.04
200.00
443
7587
Emiel Spies
AMSTERDAM (Ned)
16
10:30:24.7
19.04
200.00
444
7715
Martin Geessinck
ARNHEM (Ned)
16
10:30:29.2
19.03
200.00
445
8058
Herbert Kuenen
WESTENDORP (Ned)
16
10:30:35.5
19.03
200.00
446
7303
Gerrit van der Horst
ZWAMMERDAM (Ned)
16
10:30:52.4
19.02
200.00
447
7874
Gerard Buizer
Creil (Ned)
16
10:30:52.8
19.02
200.00
448
7207
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (Ned)
16
10:31:51.1
18.99
200.00
449
7895
Marten Smorenburg
Breda (Ned)
16
10:32:42.6
18.97
200.00
450
8154
Daan Groot
AMSTERDAM (Ned)
16
10:33:38.6
18.94
200.00
451
7377
Ludwig LM Scheurink
HENGELO OV (Ned)
16
10:36:02.3
18.87
200.00
452
8253
Renske Cazemier
Deventer (Ned)
16
10:36:12.4
18.86
200.00
453
7929
Hans Kaufmann
BLARICUM (Ned)
16
10:36:18.1
18.86
200.00
454
7257
Marc Bosman
SANTPOORT-NOORD (Ned)
16
10:37:07.1
18.83
200.00
455
7258
Pim Smit
SANTPOORT-NOORD (Ned)
16
10:37:07.1
18.83
200.00
456
7249
Kor Commies
MUNTENDAM (Ned)
16
10:37:14.2
18.83
200.00
457
7896
Johan Knoester
Oudehaske (Ned)
16
10:37:20.0
18.83
200.00
458
7893
JAN kluytmans
ulvenhout (Ned)
16
10:37:35.0
18.82
200.00
459
7342
Marcel Mebius
ENSCHEDE (Ned)
16
10:40:01.5
18.75
200.00
460
7432
Ebs Koek
ZEIST (Ned)
16
10:41:10.0
18.72
200.00
461
7686
Arjan Wiercx
Hilvarenbeek (Ned)
16
10:41:12.3
18.71
200.00
462
7685
Jeroen Wiercx
Amersfoort (Ned)
16
10:41:13.0
18.71
200.00
463
7279
Luit Saathof
VEENENDAAL (Ned)
16
10:43:21.4
18.65
200.00
464
7846
John van den Berge
Culemborg (Ned)
16
10:44:52.3
18.61
200.00
465
7936
Nike Harinck
Amsterdam (Ned)
16
10:46:29.6
18.56
200.00
466
7937
Femme Harinck
Amsterdam (Ned)
16
10:46:29.9
18.56
200.00
467
7984
Laura Posthuma
AMSTERDAM (Ned)
16
10:46:30.3
18.56
200.00
468
8155
Joris Groot
AMSTERDAM (Ned)
16
10:47:41.5
18.53
200.00
469
7908
Henk Jansen
Ulvenhout (Ned)
16
10:48:02.3
18.52
200.00
470
7598
Laurens Verhoef
SCHOONHOVEN (Ned)
16
10:48:58.8
18.49
200.00
471
7597
Sjaak Sterrenburg
SCHOONHOVEN (Ned)
16
10:48:59.6
18.49
200.00
472
8135
Michel Morssinkhof
HENGELO (Ned)
16
10:49:13.9
18.48
200.00
473
7515
Wilfred Fabels
HENGELO OV (Ned)
16
10:49:14.4
18.48
200.00
474
7208
Fred Holtkamp
HENGELO (Ned)
16
10:49:36.2
18.47
200.00
475
7879
Diek Fabius
Laren (nh) (Ned)
16
10:51:37.4
18.42
200.00
476
8180
Bram Buruma
HALLUM (Ned)
16
10:51:42.7
18.41
200.00
477
7925
Mischa Zuijdendorp
Pijnacker (Ned)
16
10:51:56.5
18.41
200.00
478
7344
Michiel Coolen
Maarssen (Ned)
16
10:52:39.8
18.39
200.00
479
7155
Jeroen van der Wel
ZWARTEWAAL (Ned)
16
10:53:17.7
18.37
200.00
480
7236
Eric Bruinsma
ZUTPHEN (Ned)
16
10:53:26.0
18.36
200.00
481
7154
Mark Bruinsma
AMSTERDAM (Ned)
16
10:53:26.7
18.36
200.00
482
8183
Ed Luisman
MIDDELAAR (Ned)
16
10:53:52.3
18.35
200.00
483
7312
Hugo Hurts
LEIDSCHENDAM (Ned)
16
10:54:57.1
18.32
200.00
484
7396
Inge Laan-Deddens
VEENENDAAL (Ned)
16
10:55:21.5
18.31
200.00
485
8100
Rob Zuiker
Wilnis (Ned)
16
10:55:42.9
18.30
200.00
486
7692
Sinie Veldhuis
TUBBERGEN (Ned)
16
10:57:06.5
18.26
200.00
487
7481
Ineke Scholte - de Roo
PUTTEN (Ned)
16
10:57:27.7
18.25
200.00
488
7968
Jacqueline Niels
GENDT (Ned)
16
10:58:23.2
18.23
200.00
489
7501
Nel de Bruin
OEFFELT (Ned)
16
10:59:38.0
18.19
200.00
490
7980
Marcel Cramer
APELDOORN (Ned)
16
11:01:40.4
18.14
200.00
491
7827
Steven Sleeswijk Visser
DEN HAAG (Ned)
16
11:01:43.4
18.13
200.00
492
7697
Dirk Steltman
AMSTERDAM (Ned)
16
11:02:15.5
18.12
200.00
493
7262
Albert Scholte
RIDDERKERK (Ned)
16
11:02:27.6
18.11
200.00
494
7738
Bart Hoogveld
ANGEREN (Ned)
16
11:04:37.0
18.06
200.00
495
7061
Ester Bosman
WESTBROEK (Ned)
16
11:05:15.7
18.04
200.00
496
7943
Etta van der Aa
Joppe (Ned)
16
11:08:00.9
17.96
200.00
497
7454
Gert-Jan Ruis
MOORDRECHT (Ned)
16
11:08:37.8
17.95
200.00
498
7453
Nynke ter Heide
MOORDRECHT (Ned)
16
11:08:38.3
17.95
200.00
499
7728
Ad Aarts
BERLICUM NB (Ned)
16
11:09:31.2
17.92
200.00
500
7805
Eelco van der Werf
ZEIST (Ned)
16
11:09:34.9
17.92
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12