home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
7658
Gerrit Wildenbeest
LISSE (Ned)
16
9:11:47.0
21.75
200.00
202
7319
Geert Hendriks
HUISSEN (Ned)
16
9:12:19.8
21.73
200.00
203
7513
Erik Peters
DOORNENBURG (Ned)
16
9:12:22.7
21.72
200.00
204
7358
Johan Kuster
ANGEREN (Ned)
16
9:12:23.3
21.72
200.00
205
7517
Gerrit Hondebrink
ALMELO (Ned)
16
9:12:50.3
21.71
200.00
206
7070
Theo Keesman
BOVENKARSPEL (Ned)
16
9:13:09.3
21.69
200.00
207
7471
Ronald van den Hoek
AMSTELVEEN (Ned)
16
9:13:33.7
21.68
200.00
208
7470
Eric van den Hoek
AMSTELVEEN (Ned)
16
9:13:33.8
21.68
200.00
209
7812
Maarten Vriesendorp
UTRECHT (Ned)
16
9:13:34.2
21.68
200.00
210
7581
Fenella Doesburg
ELLECOM (Ned)
16
9:13:57.2
21.66
200.00
211
7580
Jurgen Kocken
ELLECOM (Ned)
16
9:13:57.4
21.66
200.00
212
7622
Albert Tunk
EDAM (Ned)
16
9:14:52.5
21.63
200.00
213
7326
Alle Roodbergen
AMSTERDAM (Ned)
16
9:15:20.4
21.61
200.00
214
8259
Jens Olde Kalter
AMSTERDAM (Ned)
16
9:15:21.1
21.61
200.00
215
7748
Hennie Meijer
KOUDEKERK A/D RIJN (Ned)
16
9:15:28.7
21.60
200.00
216
7951
Paul Ruijsenaars
Utrecht (Ned)
16
9:16:14.9
21.57
200.00
217
7930
Daniel Kaufmann
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
9:16:45.2
21.55
200.00
218
8008
Wilbert Wardenier
LEUSDEN (Ned)
16
9:16:52.4
21.55
200.00
219
8231
Har Esser
HERTEN (Ned)
16
9:16:58.0
21.55
200.00
220
7187
Piet van der Bruggen
DEN DUNGEN (Ned)
16
9:17:00.5
21.54
200.00
221
7197
Jan van de Plas
EINDHOVEN (Ned)
16
9:17:00.6
21.54
200.00
222
7099
Govert van der Wal
SCHOONHOVEN (Ned)
16
9:18:17.9
21.49
200.00
223
8152
Jacob Reitsma
EMMELOORD (Ned)
16
9:18:17.9
21.49
200.00
224
7436
Hans Hoogervorst
LISSE (Ned)
16
9:18:30.6
21.49
200.00
225
7305
Kees Ottevanger
VEENENDAAL (Ned)
16
9:18:34.9
21.48
200.00
226
7374
Gerbrand Hutten
VEENENDAAL (Ned)
16
9:18:35.0
21.48
200.00
227
7373
Martin Bijzet
VEENENDAAL (Ned)
16
9:18:35.4
21.48
200.00
228
7369
Harold Hutten
VEENENDAAL (Ned)
16
9:18:36.0
21.48
200.00
229
7590
Piet Hein Groenewoud
AMSTELVEEN (Ned)
16
9:19:01.9
21.47
200.00
230
7633
Patrick Marteijn
HOOFDPLAAT (Ned)
16
9:19:41.1
21.44
200.00
231
7903
frank verhulst
rotterdam (Ned)
16
9:21:07.2
21.39
200.00
232
7775
Wiebe Tolman
LIPPENHUIZEN (Ned)
16
9:21:36.7
21.37
200.00
233
8144
Carel Dontje
ENKHUIZEN (Ned)
16
9:23:16.8
21.30
200.00
234
8195
Marinus van der Hooft
AMSTERDAM (Ned)
16
9:23:47.4
21.28
200.00
235
7477
Anton de Jong
BUSSUM (Ned)
16
9:24:05.8
21.27
200.00
236
7488
Johan Bouma
NAARDEN (Ned)
16
9:24:06.4
21.27
200.00
237
8170
Edwin Klaver
Wassenaar (Ned)
16
9:24:26.5
21.26
200.00
238
7263
Ian Pangan
RIDDERKERK (Ned)
16
9:24:32.1
21.26
200.00
239
7495
Rein Eilers
AMSTERDAM (Ned)
16
9:25:29.8
21.22
200.00
240
7496
Frederik van Son
HEEMSTEDE (Ned)
16
9:25:30.0
21.22
200.00
241
7494
Mark Boom
MUIDERBERG (Ned)
16
9:25:30.7
21.22
200.00
242
8051
Alexander Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
9:25:36.1
21.22
200.00
243
8157
Lennert Groot
AMSTERDAM (Ned)
16
9:26:05.1
21.20
200.00
244
7278
Gijsbert vd Burgt
SCHERPENZEEL (Ned)
16
9:26:19.2
21.19
200.00
245
7678
Lex Hubers
GENDT (Ned)
16
9:26:44.8
21.17
200.00
246
7779
Joop Kuiper
STEENWIJKERWOLD (Ned)
16
9:27:37.2
21.14
200.00
247
7674
Cor Kuiper
STEENWIJKERWOLD (Ned)
16
9:27:37.5
21.14
200.00
248
7664
Ron Bijl
STEENWIJKERWOLD (Ned)
16
9:27:37.7
21.14
200.00
249
7164
Wouter Gezang
AMSTERDAM (Ned)
16
9:27:45.3
21.14
200.00
250
7037
Martien van der Hoorn
VOORHOUT (Ned)
16
9:28:23.2
21.11
200.00
251
7379
Hans van der Heyden
EWIJK (Ned)
16
9:28:29.4
21.11
200.00
252
7446
Edwin Beekelaar
ZEIST (Ned)
16
9:29:30.3
21.07
200.00
253
7562
Wilfried van Keulen
KAMPEN (Ned)
16
9:30:17.3
21.04
200.00
254
7511
Harry Bakker
KAMPEN (Ned)
16
9:30:18.2
21.04
200.00
255
7032
Rob Hurkmans
KAMPEN (Ned)
16
9:30:19.6
21.04
200.00
256
8028
Wil Brakenhoff
HEEMSKERK (Ned)
16
9:30:38.8
21.03
200.00
257
7953
Henk Dijksterhuis
Haaksbergen (Ned)
16
9:30:50.6
21.02
200.00
258
7894
Maarten Verweij
Utrecht (Ned)
16
9:30:51.7
21.02
200.00
259
7712
Luut de Jong
WOUDSEND (Ned)
16
9:31:33.2
21.00
200.00
260
7340
Ronald Tekstra
YSBRECHTUM (Ned)
16
9:31:35.0
20.99
200.00
261
7770
Durk Douma
WOUDSEND (Ned)
16
9:31:35.4
20.99
200.00
262
7210
Arne Alphenaar
DEVENTER (Ned)
16
9:32:02.1
20.98
200.00
263
7211
Hans Laagland
HENGELO (Ned)
16
9:32:02.3
20.98
200.00
264
8019
Jan de Goeij
HAASTRECHT (Ned)
16
9:32:03.5
20.98
200.00
265
7793
Klaas Jan Hutten
HEERENVEEN (Ned)
16
9:32:28.2
20.96
200.00
266
8161
Wolfgang Winkler
9762 WEISSENSEE AUSTRIA (Oos)
16
9:33:19.3
20.93
200.00
267
7729
Mark van Straaten
enschede (Ned)
16
9:33:28.9
20.92
200.00
268
7631
Jochum Bouma
BUITENPOST (Ned)
16
9:33:36.0
20.92
200.00
269
7522
Joppe Schepers
NIJMEGEN (Ned)
16
9:33:42.7
20.92
200.00
270
7523
Jan Dirk Schepers
NIJMEGEN (Ned)
16
9:33:42.9
20.92
200.00
271
7161
Wim Schreurs
NOTTER (Ned)
16
9:34:52.2
20.87
200.00
272
7413
Timo van den Heuvel
BANT (Ned)
16
9:35:03.1
20.87
200.00
273
8210
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (Ned)
16
9:35:24.5
20.85
200.00
274
8063
Erik Korpershoek
ANKEVEEN (Ned)
16
9:35:39.1
20.85
200.00
275
7844
Sander Slegt
Best (Ned)
16
9:36:42.0
20.81
200.00
276
7044
Tjeerd van der Werk
OPENDE (Ned)
16
9:36:42.0
20.81
200.00
277
7667
Paul Terwindt
MOERGESTEL (Ned)
16
9:36:51.7
20.80
200.00
278
7389
Harry Kramer
ASSENDELFT (Ned)
16
9:37:32.2
20.78
200.00
279
7577
Harm van Vijfeijken
BUSSUM (Ned)
16
9:37:39.4
20.77
200.00
280
7232
Martien Spruit
VLIST (Ned)
16
9:37:43.0
20.77
200.00
281
8044
Peter van Damme
YERSEKE (Ned)
16
9:37:54.6
20.76
200.00
282
7629
Menno Hessels
UTRECHT (Ned)
16
9:37:54.8
20.76
200.00
283
7971
Kees Scheer
VENHUIZEN (Ned)
16
9:38:08.0
20.76
200.00
284
8256
Kees Kuil
HEEMSKERK (Ned)
16
9:38:48.5
20.73
200.00
285
8255
Cor Koek
KROMMENIE (Ned)
16
9:38:48.5
20.73
200.00
286
7623
Joep Hermans
TILBURG (Ned)
16
9:38:56.5
20.73
200.00
287
7651
Jos Rikkert
ENTER (Ned)
16
9:39:07.4
20.72
200.00
288
7901
MAURITS Swellengrebel
DEN HAAG (Ned)
16
9:39:07.6
20.72
200.00
289
7927
Eric Zieltjes
Well (gld.) (Ned)
16
9:39:21.9
20.71
200.00
290
7575
Jan van Mensfoort
KAATSHEUVEL (Ned)
16
9:39:37.2
20.70
200.00
291
7958
Thom van Ruitenbeek
LEUSDEN (Ned)
16
9:39:39.0
20.70
200.00
292
7181
Henri Horden
GELLICUM (Ned)
16
9:39:47.4
20.70
200.00
293
7361
Erik Aker
HOORN NH (Ned)
16
9:39:55.3
20.69
200.00
294
7529
Jan Rhebergen
HENGELO (GLD) (Ned)
16
9:40:00.0
20.69
200.00
295
7607
wynand blom
HENGELO GLD (Ned)
16
9:40:00.2
20.69
200.00
296
7461
Jan Plekkenpol
HENGELO GLD (Ned)
16
9:40:00.6
20.69
200.00
297
7605
Elbert Kornegoor
HENGELO (GLD) (Ned)
16
9:40:00.8
20.69
200.00
298
7553
Henk Wissink
HENGELO (Ned)
16
9:40:01.4
20.69
200.00
299
7962
jan spierings
SPRANG-CAPELLE (Ned)
16
9:40:02.0
20.69
200.00
300
7960
Goof van Mersbergen
EETHEN (Ned)
16
9:40:02.2
20.69
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12