home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
101 8045 Adriaan van Damme YERSEKE (Ned) 16 8:19:18.0 24.03 200.00
102 8158 Nico Boots VENHUIZEN (Ned) 16 8:20:02.0 24.00 200.00
103 7934 Allard Meine Jansen Amsterdam (Ned) 16 8:21:46.4 23.92 200.00
104 7876 Henrie Jonker Deventer (Ned) 16 8:22:05.3 23.90 200.00
105 7077 Jan van Dasselaar NIJKERK (Ned) 16 8:22:57.7 23.86 200.00
106 7625 Rinse Conradie ZAANDAM (Ned) 16 8:23:17.5 23.84 200.00
107 7071 Anouk Nieuwland WORMER (Ned) 16 8:24:30.9 23.79 200.00
108 7948 Sabine van Wermeskerken Breda (Ned) 16 8:25:01.7 23.76 200.00
109 7940 Gijs van Wermeskerken Breda (Ned) 16 8:25:02.0 23.76 200.00
110 8221 Rein Nederveen 'S GRAVENMOER (Ned) 16 8:25:18.4 23.75 200.00
111 8125 Johan Teeffelen LEERDAM (Ned) 16 8:26:12.6 23.71 200.00
112 7479 Wubbo Scholte PUTTEN (Ned) 16 8:26:14.6 23.70 200.00
113 7804 John Schulte SCHIPLUIDEN (Ned) 16 8:26:22.0 23.70 200.00
114 7939 Noud Hoek Breda (Ned) 16 8:27:21.4 23.65 200.00
115 7343 Ab de Boer ZEIST (Ned) 16 8:27:45.2 23.63 200.00
116 8077 Lute Y Koopman ECHTENERBRUG (Ned) 16 8:28:00.1 23.62 200.00
117 7119 Arthur Rijk LEUSDEN (Ned) 16 8:30:35.0 23.50 200.00
118 7316 Kees Aalbers VEENENDAAL (Ned) 16 8:31:47.8 23.45 200.00
119 7255 Walter Postma LEUSDEN (Ned) 16 8:32:30.4 23.41 200.00
120 8117 Gerrit Navis AALTEN (Ned) 16 8:33:08.0 23.39 200.00
121 7485 Frederik Gerner AMSTERDAM (Ned) 16 8:33:15.3 23.38 200.00
122 7416 Bas van der Worp SCHALKWIJK (Ned) 16 8:33:17.1 23.38 200.00
123 8173 Peter Koot AARLANDERVEEN (Ned) 16 8:34:21.6 23.33 200.00
124 7865 Frank Tofield RIJEN (Ned) 16 8:34:41.5 23.31 200.00
125 8112 Gerard Bunnik BODEGRAVEN (Ned) 16 8:35:18.7 23.29 200.00
126 7740 Sander Kroeze ROTTERDAM (Ned) 16 8:36:08.5 23.25 200.00
127 8035 Andre Vermeulen LES ALLEUDS - France (Fra) 16 8:36:21.3 23.24 200.00
128 7543 Hans Smit GRONINGEN (Ned) 16 8:39:28.2 23.10 200.00
129 7594 Wim Verdoold BERGAMBACHT (Ned) 16 8:40:02.1 23.08 200.00
130 7601 Jan Faaij SCHOONHOVEN (Ned) 16 8:40:02.2 23.08 200.00
131 7219 Rens Gielleit DE MEERN (Ned) 16 8:40:25.6 23.06 200.00
132 7868 Johan Sweep lage zwaluwe (Ned) 16 8:40:39.7 23.05 200.00
133 8145 Erwin Klomp BENSCHOP (Ned) 16 8:41:02.1 23.03 200.00
134 7961 Jeroen Brieffies VENHUIZEN (Ned) 16 8:41:21.0 23.02 200.00
135 7711 Tanja Bastiaansen TILBURG (Ned) 16 8:41:25.2 23.01 200.00
136 8244 Siem de Jong AVENHORN (Ned) 16 8:41:45.4 23.00 200.00
137 7384 Floor Colje WOERDEN (Ned) 16 8:42:01.6 22.99 200.00
138 7536 Jos Snel UITHOORN (Ned) 16 8:42:24.4 22.97 200.00
139 7737 Jos Vogelaar HAARLEM (Ned) 16 8:42:33.5 22.96 200.00
140 7260 Cor Schipper MIDDELBURG (Ned) 16 8:42:47.8 22.95 200.00
141 7877 Johan Jonker Den Nul (Ned) 16 8:42:52.3 22.95 200.00
142 8023 Albert Dooper LEUVENHEIM (Ned) 16 8:43:09.6 22.94 200.00
143 7843 David van IJzendoorn Leiden (Ned) 16 8:43:22.7 22.93 200.00
144 7864 Rien van IJzendoorn Leiden (Ned) 16 8:43:50.1 22.91 200.00
145 7659 Henk de Haan HATTEM (Ned) 16 8:44:43.1 22.87 200.00
146 8146 Johan den Ouden AMSTENRADE (Ned) 16 8:47:25.2 22.75 200.00
147 7224 Jurriaan van der Stok 'S-GRAVENHAGE (Ned) 16 8:47:32.8 22.75 200.00
148 7426 Hans Berg ZOETERWOUDE (Ned) 16 8:48:51.0 22.69 200.00
149 7422 Arjen Oving UTRECHT (Ned) 16 8:49:18.7 22.67 200.00
150 8214 Harald van Engelen Waalwijk (Ned) 16 8:49:34.7 22.66 200.00
151 7024 Geert Hoekstra ALMERE (Ned) 16 8:51:33.2 22.58 200.00
152 7857 Frank van der Krogt Wateringen (Ned) 16 8:52:38.1 22.53 200.00
153 8093 Jan Kools LIMMEN (Ned) 16 8:53:23.5 22.50 200.00
154 8067 Jan Willem Cromwijk BEST (Ned) 16 8:54:36.3 22.45 200.00
155 8243 Co Mol HOOGKARSPEL (Ned) 16 8:54:48.9 22.44 200.00
156 7850 Angela Brandsma Sneek (Ned) 16 8:54:53.7 22.43 200.00
157 7075 Gerd Westendorp UTRECHT (Ned) 16 8:55:05.3 22.43 200.00
158 8111 Jan Brontsema SPIJK (Ned) 16 8:55:28.6 22.41 200.00
159 7538 Albert Welgraven ZEIST (Ned) 16 8:55:53.5 22.39 200.00
160 7815 Henk Molenaar VOLENDAM (Ned) 16 8:56:46.1 22.36 200.00
161 7829 Adam Bakker Harderwijk (Ned) 16 8:57:38.9 22.32 200.00
162 7720 Harry van den Heuvel TILBURG (Ned) 16 8:59:14.7 22.25 200.00
163 7400 Gert Broekhuis NIJKERK GLD (Ned) 16 8:59:26.6 22.25 200.00
164 8193 Hannes Willems AMSTERDAM (Ned) 16 8:59:26.9 22.25 200.00
165 8218 Leo Braber ZEVENHUIZEN (Ned) 16 9:00:26.8 22.20 200.00
166 7134 Mark Osinga LEUSDEN (Ned) 16 9:00:52.8 22.19 200.00
167 7832 Koen Heijdra ZEIST (Ned) 16 9:01:10.7 22.17 200.00
168 7606 Charles van IJsselmuide SCHOONHOVEN (Ned) 16 9:01:10.9 22.17 200.00
169 8095 Peter Vosse UITGEEST (Ned) 16 9:01:26.5 22.16 200.00
170 7455 Jan Joosten BAARLO LB (Ned) 16 9:01:39.7 22.15 200.00
171 7291 Arie Kool LINSCHOTEN (Ned) 16 9:01:49.6 22.15 200.00
172 7001 Jan Venema MARSUM (Ned) 16 9:02:20.3 22.13 200.00
173 7345 Jan Martijn Metselaar DELFT (Ned) 16 9:02:23.2 22.12 200.00
174 7650 Theo Terhurne HAAKSBERGEN (Ned) 16 9:02:28.0 22.12 200.00
175 7838 Otto Cazemier DEVENTER (Ned) 16 9:02:34.4 22.12 200.00
176 7175 Johan Schrader SPANKEREN (Ned) 16 9:02:39.5 22.11 200.00
177 7949 Reinier Reesink Amsterdam (Ned) 16 9:02:42.8 22.11 200.00
178 7906 Minnemijn Smit Amsterdam (Ned) 16 9:02:43.0 22.11 200.00
179 7919 Albertine Verhorst-van Aerssen HAARLEM (Ned) 16 9:02:51.2 22.11 200.00
180 8057 Leo van Selst SPRANG-CAPELLE (Ned) 16 9:03:01.8 22.10 200.00
181 7610 Bas Teule LELYSTAD (Ned) 16 9:05:25.6 22.00 200.00
182 7245 Ap Doornebos SCHALKHAAR (Ned) 16 9:06:00.1 21.98 200.00
183 7860 Gerard Marbus Willemstad (Ned) 16 9:06:31.4 21.96 200.00
184 7240 Peter van Leeuwen ZOETERWOUDE (Ned) 16 9:06:48.4 21.95 200.00
185 7772 Anita ten Dam DENEKAMP (Ned) 16 9:08:07.7 21.89 200.00
186 7679 harmen Treep Utrecht (Ned) 16 9:08:09.8 21.89 200.00
187 7414 Caspar Roell UTRECHT (Ned) 16 9:08:10.1 21.89 200.00
188 7782 harm bruggink UTRECHT (Ned) 16 9:08:11.0 21.89 200.00
189 7411 Charles Witlox UTRECHT (Ned) 16 9:08:11.6 21.89 200.00
190 8049 Gerrit van de Minkelis GIESSENBURG (Ned) 16 9:08:37.6 21.87 200.00
191 7823 Tonn van de Laar WAGENBERG (Ned) 16 9:08:57.6 21.86 200.00
192 8017 Lianne van de Laar ROTTERDAM (Ned) 16 9:08:57.7 21.86 200.00
193 8156 Sjaak Groot WOERDEN (Ned) 16 9:09:10.4 21.85 200.00
194 7941 Reinoud Verweij AMSTERDAM (Ned) 16 9:09:18.3 21.85 200.00
195 7897 Anton Frima Amsterdam (Ned) 16 9:09:19.5 21.85 200.00
196 8141 Albert Geertsema WINSUM GN (Ned) 16 9:09:57.9 21.82 200.00
197 8143 Alfred Stel HEERENVEEN (Ned) 16 9:10:00.1 21.82 200.00
198 7875 Jochem Uytdehaage Blaricum (Ned) 16 9:10:49.1 21.79 200.00
199 7595 Cees Overes BODEGRAVEN (Ned) 16 9:10:56.3 21.78 200.00
200 8065 Gerard Zegers ZEIST (Ned) 16 9:11:42.1 21.75 200.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
1189 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12