home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
1235
Frank van Rooyen
Oegstgeest (NED)
8
4:41:34.2
21.31
100.00
302
1372
Andries Wijdenes
TWISK (NED)
8
4:41:44.0
21.30
100.00
303
1079
Andre van der Veen
HALFWEG (NED)
8
4:45:31.5
21.01
100.00
304
1054
Piet Rodenburg
DE COCKSDORP (TEXEL) (NED)
8
4:51:49.5
20.56
100.00
305
1201
Rik Peeters
MAARSSEN (NED)
8
4:53:35.8
20.44
100.00
306
1280
Annemiek Sluiter
BATHMEN (NED)
8
4:54:36.1
20.37
100.00
307
1444
bertus thijs
NUNSPEET (NED)
8
4:54:57.4
20.34
100.00
308
1002
Ruud in 't Veld
ZEVENBERGEN (NED)
8
4:57:16.0
20.18
100.00
309
1229
Jurgen van Rijswijk
VEGHEL (NED)
8
4:59:31.2
20.03
100.00
310
1021
Jaap Roeland
Sleeuwijk (NED)
8
5:01:22.4
19.91
100.00
311
1156
Marien Vermerris
VLAARDINGEN (NED)
8
5:04:27.7
19.71
100.00
312
1347
Marcel Bruins
BEILEN (NED)
8
5:05:11.9
19.66
100.00
313
1363
Hans van Belle
ZOETERMEER (NED)
8
5:06:20.1
19.59
100.00
314
1027
Christiaan Pels Rijcken
DELFT (NED)
8
5:10:41.5
19.31
100.00
315
1186
Cees Mijlhoff
BERGEN NH (NED)
8
5:14:47.7
19.06
100.00
316
1193
Renee Mijlhoff
BERGEN NH (NED)
8
5:15:03.8
19.04
100.00
317
1189
Ernst Vrasdonk
BERGEN NH (NED)
8
5:15:21.4
19.03
100.00
318
1135
Pieter van der Horst
ENKHUIZEN (NED)
8
5:16:36.3
18.95
100.00
319
1036
Remmelt Veenstra
SCHOONDIJKE (NED)
8
5:19:32.7
18.78
100.00
320
1381
BEN Luten
HOOGEVEEN (NED)
8
5:19:33.8
18.78
100.00
321
1383
Wolfran Verboom
RADEWIJK (NED)
8
5:19:34.1
18.78
100.00
322
1196
Jos Schrijen
KESTEREN (NED)
8
5:20:35.8
18.72
100.00
323
1355
Richard van der Leden
ZWAMMERDAM (NED)
8
5:23:13.9
18.56
100.00
324
1154
Pim de Vries
MAARSSEN (NED)
8
5:24:14.1
18.51
100.00
325
1257
Paulus Vermeij
MOORDRECHT (NED)
8
5:24:55.5
18.47
100.00
326
1042
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (NED)
8
5:29:24.7
18.21
100.00
327
1440
Willy Wellenberg
LEMERLEVELD (NED)
8
5:29:24.9
18.21
100.00
328
1413
Ingeborg Dekker
LIMMEN (NED)
8
5:31:11.0
18.12
100.00
329
1207
Job Strengers
BALGOIJ (NED)
8
5:31:33.9
18.10
100.00
330
1297
Henk Karrenbelt
EERBEEK (NED)
8
5:31:59.8
18.07
100.00
331
1382
Ineke Karrenbelt
ZWOLLE (NED)
8
5:32:00.1
18.07
100.00
332
1233
peter van oosten
NOORDWIJK ZH (NED)
8
5:35:33.6
17.88
100.00
333
1462
Andrea van den Bogaardt
AMERSFOORT (NED)
8
5:37:37.1
17.77
100.00
334
1165
Maarten Endt
AMSTERDAM (NED)
8
5:44:19.9
17.43
100.00
335
1221
Ruud Vink
SASSENHEIM (NED)
8
5:48:09.4
17.23
100.00
336
1227
Wim van der Putten
NOORDWIJK ZH (NED)
8
5:50:05.1
17.14
100.00
337
1072
karel blomvliet
VELSERBROEK (NED)
8
5:52:09.3
17.04
100.00
338
1401
Ben den Ouden
NIEUW VENNEP (NED)
8
5:55:32.6
16.88
100.00
339
1060
Henk van Ark
EMST (NED)
8
6:01:02.1
16.62
100.00
340
1234
Bart Punt
NOORDWIJK ZH (NED)
8
6:04:18.1
16.47
100.00
341
1237
Frans Lankreijer
HILVERSUM (NED)
8
6:04:55.6
16.44
100.00
342
1450
Herbert Cranen
SPIJKENISSE (NED)
8
6:10:17.6
16.20
100.00
343
1319
Martijn Schoenmaker
EINDHOVEN (NED)
8
6:13:10.5
16.08
100.00
344
1127
anita albers
RUINEN (NED)
8
6:14:41.4
16.01
100.00
345
1118
Harrie Leffers
RUINEN (NED)
8
6:14:42.1
16.01
100.00
346
1011
Rene Helling
LEUSDEN (NED)
8
6:16:47.2
15.92
100.00
347
1081
Jacqueline van der Gouw
EERBEEK (NED)
8
6:18:46.0
15.84
100.00
348
1064
Dirk Lokhorst
HEERDE (NED)
8
6:22:04.2
15.70
100.00
349
1359
Klaartje Verhoeven
AMSTERDAM (NED)
8
6:24:26.4
15.61
100.00
350
1395
Els Schelvis-Kempen
NOORDWIJK ZH (NED)
8
6:26:43.6
15.51
100.00
351
1224
Paula Mulder
BEVERWIJK (NED)
8
6:26:43.7
15.51
100.00
352
1370
Wim Goed
LUTTELGEEST (NED)
8
6:26:55.7
15.51
100.00
353
1188
jacky ras
OOSTBURG (NED)
8
6:27:31.3
15.48
100.00
354
1341
Wim Arts
GOIRLE (NED)
8
6:32:34.5
15.28
100.00
355
1152
Rien Goudswaard
VLAARDINGEN (NED)
8
6:33:05.7
15.26
100.00
356
1185
symone detmar
LEIDEN (NED)
8
6:35:23.1
15.18
100.00
357
1456
Arjan Zegers
Arnhem (NED)
8
7:08:12.9
14.01
100.00
358
1458
Ron Meijering
Warnsveld (NED)
8
7:08:13.3
14.01
100.00
359
1455
Herman Harreman
Arnhem (NED)
8
7:08:13.5
14.01
100.00
360
1113
Hans van der Berg
ZAANDAM (NED)
8
7:13:54.8
13.83
100.00
361
1112
Frank-Jan van den Berg
ZAANDIJK (NED)
8
7:13:55.8
13.83
100.00
362
1339
Mieke Derkx
'S-HERTOGENBOSCH (NED)
8
7:17:30.0
13.71
100.00
363
1066
Wim Nelemans
APELDOORN (NED)
8
7:34:00.9
13.22
100.00
364
1078
Margriet Scholte
BUSSUM (NED)
8
7:36:25.5
13.15
100.00
365
1345
Marieke van Lith
NIJMEGEN (NED)
8
7:45:06.0
12.90
100.00
366
1150
Tineke Hoogervorst
ZEVENHOVEN (NED)
8
8:03:33.5
12.41
100.00
367
1327
Jan Willem Hoevers
Arnhem (NED)
8
9:41:37.3
10.32
100.00
368
1402
Jan Savelberg
DEN HAAG (NED)
7
5:00:23.3
17.48
87.50
369
1183
Pieter Stein
HAZERSWOUDE RIJNDIJK (NED)
7
5:42:32.4
15.33
87.50
370
1095
Wim van der Gaag
DELFT (NED)
7
5:48:33.0
15.06
87.50
371
1408
Patrick van Echtelt
Monfoort (NED)
7
6:06:25.7
14.33
87.50
372
1334
Yvonne Visser-Stam
Arnhem (NED)
7
6:18:01.7
13.89
87.50
373
1145
Rachelle Dahlmans
BERGEN LB (NED)
6
3:14:36.5
23.12
75.00
374
1024
Frans de Rijk
WEESP (NED)
6
4:11:19.6
17.91
75.00
375
1223
Bas Wagenmakers
SASSENHEIM (NED)
6
4:14:46.4
17.66
75.00
376
1128
Wilco Loos
Noordwijk (NED)
6
4:19:55.6
17.31
75.00
377
1390
Stefan Loos
ROELOFARENDSVEEN (NED)
6
4:20:00.4
17.31
75.00
378
1109
Geert Roelof Steenbergen
RUINEN (NED)
6
4:37:01.6
16.24
75.00
379
1199
Reintje Hoekwater
APELDOORN (NED)
6
4:38:59.1
16.13
75.00
380
1425
Heidi Reichel
Sattendorf (AUT)
6
4:55:56.9
15.21
75.00
381
1423
Fridrun Weidel
Weissensee (AUT)
6
4:55:57.2
15.21
75.00
382
1407
Freek Benschop
Monfoort (NED)
6
5:01:23.2
14.93
75.00
383
1457
Richard Delleman
Hoorn (NED)
6
5:15:21.8
14.27
75.00
384
1349
Andrea Vermeij
MOORDRECHT (NED)
6
5:23:48.1
13.90
75.00
385
1410
Marielle van Echtelt
MONTFOORT (NED)
6
6:06:19.4
12.28
75.00
386
1141
Hans Tuin
OOSTZAAN (NED)
6
6:08:35.6
12.21
75.00
387
1290
Kirsten Van Dycke
Vleuten (NED)
6
6:11:17.9
12.12
75.00
388
1326
Anja Mutsaers
Arnhem (NED)
6
6:37:38.7
11.32
75.00
389
1089
Paul Reijmers
BERGAMBACHT (NED)
6
10:47:09.2
6.95
75.00
390
1380
Martie de Zeeuw
EST (NED)
5
2:12:24.5
28.32
62.50
391
1187
Kick Mijlhoff
'S-GRAVENHAGE (NED)
5
3:18:07.2
18.93
62.50
392
1357
Esther Brucker
Wien (AUT)
5
3:42:13.7
16.87
62.50
393
1122
Jacqueline Voormolen-Blom
LOENEN A/D VECHT (NED)
5
3:50:52.8
16.24
62.50
394
1119
LT van der Goes
BEMMEL (NED)
5
4:08:06.8
15.11
62.50
395
1191
Ton de Langen
OUDE WETERING (NED)
5
4:41:43.8
13.31
62.50
396
1315
Alie van Asselt
BARNEVELD (NED)
5
4:46:55.6
13.07
62.50
397
1406
Ingrid BENSCHOP-V ECHTELT
MONTFOORT (NED)
5
4:48:48.0
12.98
62.50
398
1325
Berend Crans
Arnhem (NED)
5
5:56:03.4
10.53
62.50
399
1255
Stefan Peuskens
ZEVENHOVEN (NED)
5
8:03:33.0
7.76
62.50
400
1281
Jasper van Staaden
VOORBURG (NED)
4
2:09:37.7
23.14
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
451 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5