home

Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

GrandPrix Masters (25/1)

GrandPrix Masters (26/1)

Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)

Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)

Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)

KPN Open NK (1/2)

Criteriums (2/2)

Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)

KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)



Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 1063 Henk Dillen VLEDDER (NED) 14 9:42:15.4 18.03 175.00
202 1265 Jennie Benjamins Putten (NED) 14 10:23:13.4 16.85 175.00
203 1263 Gerco Bergshoeff BERGAMBACHT (NED) 14 10:23:13.6 16.85 175.00
204 1102 Ina Glim MEDEMBLIK (NED) 14 10:26:02.4 16.77 175.00
205 1437 Ronald van den Brink MONTFOORT (NED) 13 6:21:32.0 25.55 162.50
206 1360 Ad Baars LINSCHOTEN (NED) 13 6:49:49.9 23.79 162.50
207 1274 Willem van Oostveen DEVENTER (NED) 13 9:01:26.9 18.01 162.50
208 1117 Rolf Smit DIEPENVEEN (NED) 13 9:01:26.9 18.01 162.50
209 1316 Frans Vierhout MONSTER (NED) 13 9:06:02.1 17.86 162.50
210 1266 Leo Holierhoek STEENBERGEN NB (NED) 13 10:10:47.6 15.96 162.50
211 1267 Gonny Holierhoek STEENBERGEN NB (NED) 13 10:10:48.4 15.96 162.50
212 1323 Michael Kerry Robinson Norwalk (USA) 13 10:29:11.2 15.50 162.50
213 1080 Paul van der Gouw EERBEEK (NED) 12 6:20:22.1 23.66 150.00
214 1219 Hans Bergsma ALMERE (NED) 12 7:16:55.7 20.60 150.00
215 1046 Kees Tuinman STOMPETOREN (NED) 12 7:26:53.4 20.14 150.00
216 1337 Herko hsh boelis ABBEKERK (NED) 12 7:27:09.6 20.13 150.00
217 1004 Paul Roetman Rotterdam (NED) 12 7:38:07.2 19.65 150.00
218 1365 Joke Toorenburg DEN HAAG (NED) 12 7:59:53.9 18.75 150.00
219 1169 Wyke Jouwsma HOUTEN (NED) 12 8:04:46.5 18.57 150.00
220 1030 Ciel Leemreize-Wolterink VRAGENDER (NED) 12 8:10:07.8 18.36 150.00
221 1029 Jan Hahne VRAGENDER (NED) 12 8:10:08.5 18.36 150.00
222 1160 Henk Kolenbrander SINDEREN (NED) 12 8:10:16.6 18.36 150.00
223 1335 Mel Kroon Arnhem (NED) 12 8:13:08.7 18.25 150.00
224 1023 Kees Buitendijk HEINENOORD (NED) 12 8:14:03.0 18.22 150.00
225 1276 Sebe Steenhuis HAULERWIJK (NED) 12 8:17:59.4 18.07 150.00
226 1284 Marloes Kleijs AMSTERDAM (NED) 12 8:20:10.9 17.99 150.00
227 1328 Jaap Winter Arnhem (NED) 12 9:17:27.3 16.14 150.00
228 1330 Martin van Olffen Arnhem (NED) 12 9:17:27.6 16.14 150.00
229 1331 Bernard Roelvink Arnhem (NED) 12 9:17:27.8 16.14 150.00
230 1285 Angele van Tiggelen MOERSTRATEN (NED) 12 9:44:46.5 15.39 150.00
231 1374 Ton Rueck WASSENAAR (NED) 12 10:09:10.5 14.77 150.00
232 1353 Hilde politiek ZUIDLAREN (NED) 12 10:24:21.0 14.42 150.00
233 1321 alexander lampe STEENWIJK (NED) 11 5:41:29.6 24.16 137.50
234 1447 Josef Prem Grossenzersdorf (AUT) 11 5:45:42.5 23.86 137.50
235 1318 Arie Spruit MONTFOORT (NED) 11 6:21:15.6 21.64 137.50
236 1037 Alexander Schrader SPANKEREN (NED) 11 7:01:17.7 19.58 137.50
237 1305 andre Westendorp RAALTE (NED) 11 7:31:33.4 18.27 137.50
238 1256 Lolke Stelwagen VLEUTEN (NED) 11 7:57:15.3 17.29 137.50
239 1317 marco Poortier TILBURG (NED) 11 8:20:12.6 16.49 137.50
240 1067 Sjaak Stuijt ZOETERWOUDE (NED) 11 9:08:29.9 15.04 137.50
241 1329 Paul Cronheim Arnhem (NED) 11 9:23:47.8 14.63 137.50
242 1351 An Bierman ANNEN (NED) 11 10:24:22.6 13.21 137.50
243 1279 Martin Mulder SWEIKHUIZEN (NED) 10 5:23:08.5 23.21 125.00
244 1013 Jac Lemmens SITTARD (NED) 10 5:23:09.1 23.21 125.00
245 1123 Rien Voormolen LOENEN A/D VECHT (NED) 10 5:41:23.9 21.97 125.00
246 1077 Rieks Eggens WEERT (NED) 10 5:52:01.4 21.31 125.00
247 1261 Johan Koeman ZWAAGDIJK (NED) 10 6:04:05.2 20.60 125.00
248 1302 Roy Nijland Wapenveld (NED) 10 6:04:19.4 20.59 125.00
249 1405 John van Echtelt MONTFOORT (NED) 10 6:06:24.0 20.47 125.00
250 1367 Nico Garritsen HEEG (NED) 10 6:08:16.4 20.37 125.00
251 1140 Wim Osinga HEILOO (NED) 10 6:08:40.4 20.34 125.00
252 1099 Esther ten Broeke UTRECHT (NED) 10 6:09:35.6 20.29 125.00
253 1218 Loek van der Voort NOORDWIJK ZH (NED) 10 6:27:52.6 19.34 125.00
254 1271 Erna Barelds Suelmann TER APEL (NED) 10 6:38:27.5 18.82 125.00
255 1376 Gabe Venema WATERINGEN (NED) 10 6:48:22.7 18.37 125.00
256 1039 Joost van den Berg LOPIK (NED) 10 6:52:17.9 18.19 125.00
257 1182 Terese Eikelenboom LOPIK (NED) 10 6:52:18.0 18.19 125.00
258 1205 Dick Teunissen AMERSFOORT (NED) 10 7:06:28.2 17.59 125.00
259 1086 Ruben van der Stok BERGAMBACHT (NED) 10 7:18:48.7 17.09 125.00
260 1179 ijsbrand agterhof BENNEBROEK (NED) 10 7:26:56.8 16.78 125.00
261 1116 Robert Schouten BEMMEL (NED) 10 8:13:23.4 15.20 125.00
262 1181 tom van der heiden ENKHUIZEN (NED) 10 8:30:48.0 14.68 125.00
263 1338 greg fahn bristol, tn (USA) 10 9:00:34.3 13.87 125.00
264 1262 Jan Klein HEI EN BOEICOP (NED) 10 9:39:51.4 12.93 125.00
265 1138 Henny Beekhuis-Wagenaar HEERDE (NED) 9 5:05:08.2 22.12 112.50
266 1438 Piet van der Werf HAZERSWOUDE (NED) 9 5:13:39.5 21.52 112.50
267 1249 Robbert Blokland CAPELLE A/D IJSSEL (NED) 9 5:24:51.4 20.78 112.50
268 1232 Koen Dukker WADDINXVEEN (NED) 9 5:26:14.3 20.69 112.50
269 1411 Ed Ligteringen ALMELO (NED) 9 5:31:30.3 20.36 112.50
270 1044 Walter in 't Veld ROOSENDAAL (NED) 9 5:31:53.4 20.34 112.50
271 1373 Wilco Hermsen TWISK (NED) 9 5:32:19.9 20.31 112.50
272 1461 Pierre van den Bogaardt AMERSFOORT (NED) 9 5:36:55.9 20.03 112.50
273 1386 Gertjan Johannes Nicolaas Mol NOORDWIJK ZH (NED) 9 5:38:05.5 19.97 112.50
274 1309 Jan van Iperen RIJNSATERWOUDE (NED) 9 5:44:45.3 19.58 112.50
275 1163 Alexander Voorhorst ROTTERDAM (NED) 9 5:59:04.6 18.80 112.50
276 1025 Bas de Rijk Weesp (NED) 9 6:10:24.8 18.22 112.50
277 1052 Maarten Schoenmaker EINDHOVEN (NED) 9 6:13:11.3 18.09 112.50
278 1126 anne klomp RUINEN (NED) 9 6:14:39.3 18.02 112.50
279 1362 Coen Coopman DEN HAAG (NED) 9 6:19:47.9 17.77 112.50
280 1459 Harry Wendt DORDRECHT (NED) 9 6:21:12.2 17.71 112.50
281 1399 Wiete van der Putten AMSTERDAM (NED) 9 6:22:30.7 17.65 112.50
282 1288 Cor Semeins AMSTERDAM (NED) 9 6:24:26.6 17.56 112.50
283 1070 Matthijs Lokhorst UTRECHT (NED) 9 7:17:30.8 15.43 112.50
284 1446 Joerec Cijsouw OOSTBURG (NED) 8 3:35:46.7 27.81 100.00
285 1225 Hein Sandel HOEVELAKEN (NED) 8 3:43:39.1 26.83 100.00
286 1242 Cor Varenkamp BUNSCHOTEN (NED) 8 3:43:42.1 26.82 100.00
287 1396 Wim Rodenburg AMERSFOORT (NED) 8 3:47:34.5 26.37 100.00
288 1192 Dick van Kleef MALDEN (NED) 8 3:54:43.6 25.56 100.00
289 1203 Eelco van Loenen MONNICKENDAM (NED) 8 3:56:45.1 25.34 100.00
290 1204 Dirk jan Bakker AMSTERDAM (NED) 8 3:56:46.5 25.34 100.00
291 1361 Pierre Klerken VENLO (NED) 8 4:04:43.7 24.52 100.00
292 1083 Michiel Doyer BLARICUM (NED) 8 4:09:56.5 24.01 100.00
293 1082 Chris Venner STRAMPROY (NED) 8 4:12:46.9 23.74 100.00
294 1307 Ronald Cornelisz NIEUWEGEIN (NED) 8 4:12:51.1 23.73 100.00
295 1433 Piet Duijn LEIDERDORP (NED) 8 4:26:07.8 22.55 100.00
296 1404 Bram van der Hout BENTHUIZEN (NED) 8 4:28:09.5 22.37 100.00
297 1155 Andre Diever DONKERBROEK (NED) 8 4:37:32.9 21.62 100.00
298 1449 Jan van Rijn ZEIST (NED) 8 4:37:55.2 21.59 100.00
299 1434 Piet Veldt AKERSLOOT (NED) 8 4:40:09.0 21.42 100.00
300 1412 Gerald Dekker LIMMEN (NED) 8 4:41:26.2 21.32 100.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
451 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4 | 5