home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
GrandPrix Masters (25/1)
GrandPrix Masters (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (27/1)
Aart Koopmans Memorial, KPN Open NK Masters (28/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (31/1)
KPN Open NK (1/2)
Criteriums (2/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (3/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (4/2)
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (24/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
1258
Maarten Veen
AMSTERDAM (NED)
16
9:37:43.1
20.77
200.00
102
1146
Igor van Elburg
OMMEN (NED)
16
9:38:08.4
20.76
200.00
103
1091
Jan Pons
ANGERLO (NED)
16
9:40:04.4
20.69
200.00
104
1026
Kees Voogt
HOEK VAN HOLLAND (NED)
16
9:41:02.9
20.65
200.00
105
1403
Sievert Ganzinga
AADORP (NED)
16
9:41:38.4
20.63
200.00
106
1286
Gijsbert Baars
UTRECHT (NED)
16
9:41:57.8
20.62
200.00
107
1322
Herman van Rijn
GELDROP (NED)
16
9:42:08.7
20.61
200.00
108
1238
Luuk Janssen
VOORHOUT (NED)
16
9:46:13.4
20.47
200.00
109
1055
Wim Korpel
MAASLAND (NED)
16
9:48:09.3
20.40
200.00
110
1059
Maarten van Ark
UTRECHT (NED)
16
9:48:10.1
20.40
200.00
111
1414
Kees van Burgsteden
AMERSFOORT (NED)
16
9:49:25.9
20.36
200.00
112
1415
Jonathan Winters
AMERSFOORT (NED)
16
9:49:25.9
20.36
200.00
113
1208
Thijs Dubbers
NIJMEGEN (NED)
16
9:49:36.2
20.35
200.00
114
1421
Jan Brontsema
SPIJK (NED)
16
9:51:09.1
20.30
200.00
115
1040
Toon Eikelenboom
LOPIK (NED)
16
9:51:45.3
20.28
200.00
116
1104
Harry Logtenberg
EPE (NED)
16
9:51:46.5
20.28
200.00
117
1200
Jelle Westra
RUINEN (NED)
16
9:53:06.0
20.23
200.00
118
1212
lieuwe westra
BURGUM (NED)
16
9:53:06.4
20.23
200.00
119
1278
Bart Vries
HAULERWIJK (NED)
16
9:54:15.1
20.19
200.00
120
1124
Ida de Lange
KATTENDIJKE (NED)
16
9:54:46.3
20.18
200.00
121
1439
Carola Kerkvliet
HAZERSWOUDE DORP (NED)
16
9:54:54.6
20.17
200.00
122
1416
Maarten Jen Hong li
AMERSFOORT (NED)
16
9:56:02.8
20.13
200.00
123
1132
Binne Roorda
ASSEN (NED)
16
9:56:24.4
20.12
200.00
124
1344
Kees van Dijk
HAASTRECHT (NED)
16
9:57:13.9
20.09
200.00
125
1153
Peter Wapenaar
VLAARDINGEN (NED)
16
9:57:28.8
20.08
200.00
126
1240
erik Lamberink
KLOOSTERHAAR (NED)
16
9:57:56.7
20.07
200.00
127
1108
Edwin Franckaert
ST.JANSTEEN (NED)
16
9:58:22.3
20.05
200.00
128
1069
Dianne Slot
LEIDEN (NED)
16
9:58:37.8
20.05
200.00
129
1068
Anne Ubbels
VOORBURG (NED)
16
9:58:38.1
20.05
200.00
130
1303
Jac Oerlemans
KRUISLAND (NED)
16
9:59:13.3
20.03
200.00
131
1384
Hanne de Boer
PESSE (NED)
16
9:59:25.0
20.02
200.00
132
1005
Jo in 't Veld
OLDEBROEK (NED)
16
10:01:21.8
19.95
200.00
133
1451
Kees Mijdam
TIEL (NED)
16
10:01:59.7
19.93
200.00
134
1197
Johnny Griet
AMSTERDAM (NED)
16
10:02:33.1
19.92
200.00
135
1217
Arno Faber
AMSTERDAM (NED)
16
10:02:33.3
19.92
200.00
136
1251
Daan Oudenaarde
BERGAMBACHT (NED)
16
10:04:00.6
19.87
200.00
137
1014
Jan van Breukelen
WILNIS (NED)
16
10:06:33.9
19.78
200.00
138
1314
Freerk Falkena
NOORDWIJK ZH (NED)
16
10:08:32.4
19.72
200.00
139
1134
Jeroen Burggraaf
PUTTEN (NED)
16
10:08:54.8
19.71
200.00
140
1136
Jos Pronk
ABCOUDE (NED)
16
10:10:13.4
19.66
200.00
141
1120
Albert Wolters
PAASLOO (NED)
16
10:14:55.0
19.51
200.00
142
1264
Mieke van der Wal
AMSTERDAM (NED)
16
10:17:39.0
19.43
200.00
143
1248
cyriel ponsioen
BAARN (NED)
16
10:17:44.3
19.43
200.00
144
1253
Jan Berends
ZWAAG (NED)
16
10:19:59.3
19.36
200.00
145
1252
Piet Zwagerman
ZWAAG (NED)
16
10:19:59.5
19.36
200.00
146
1195
David de Bruijne
AMSTERDAM (NED)
16
10:20:27.5
19.34
200.00
147
1324
Brett Blanchard Blanchard
Pawlet (USA)
16
10:20:28.2
19.34
200.00
148
1151
Johan de Bruijne
NAARDEN (NED)
16
10:20:28.4
19.34
200.00
149
1273
Cor Hellema
HALLUM (NED)
16
10:20:29.6
19.34
200.00
150
1180
Arjan van der Heiden
BLARICUM (NED)
16
10:20:30.6
19.34
200.00
151
1241
Dennis Jannette Walen
NIGTEVECHT (NED)
16
10:20:40.2
19.33
200.00
152
1074
Berend van der Molen
DRACHTEN (NED)
16
10:20:59.0
19.32
200.00
153
1289
Matthijs Kloek
BLOKZIJL (NED)
16
10:21:01.5
19.32
200.00
154
1228
Cor Disseldorp
NOORDWIJK ZH (NED)
16
10:21:06.1
19.32
200.00
155
1149
Hendrik Terburg
ASSEN (NED)
16
10:21:09.3
19.32
200.00
156
1226
Guus Langeveld
LISSE (NED)
16
10:21:11.5
19.32
200.00
157
1167
Clarine Bronkhorst
UTRECHT (NED)
16
10:21:12.6
19.32
200.00
158
1275
Maarten Mijzen
RIJSENHOUT (NED)
16
10:21:44.3
19.30
200.00
159
1084
Hans Reijmers
BERGAMBACHT (NED)
16
10:21:51.3
19.30
200.00
160
1087
Irene Rietveld
POLSBROEK (NED)
16
10:21:51.7
19.30
200.00
161
1093
Betsie Slaghuis
SCHALKHAAR (NED)
16
10:22:05.0
19.29
200.00
162
1111
Cornelis Visser
WESTZAAN (NED)
16
10:22:10.1
19.29
200.00
163
1057
Thomas Hessels
AMSTERDAM (NED)
16
10:24:35.6
19.21
200.00
164
1056
Laurens Hessels
AMSTERDAM (NED)
16
10:24:36.0
19.21
200.00
165
1094
Agnes Weel
AMSTERDAM (NED)
16
10:27:53.6
19.11
200.00
166
1342
Rene de Theije
STEENBERGEN (NED)
16
10:32:01.1
18.99
200.00
167
1292
Georgy Schardijn
ARNHEM (NED)
16
10:32:02.8
18.99
200.00
168
1377
Carolien Bleijswijk
VELP GLD (NED)
16
10:32:03.0
18.99
200.00
169
1389
Jeen Visser
OOSTERHOUT (NED)
16
10:32:51.5
18.96
200.00
170
1162
Adrie van Kampen
BENNEBROEK (NED)
16
10:33:57.9
18.93
200.00
171
1308
Sandra van Veen
UITHOORN (NED)
16
10:35:07.7
18.89
200.00
172
1216
Daniel Schafrat
Rotterdam (NED)
16
10:36:10.7
18.86
200.00
173
1246
Anton Nell
NOORDWIJK ZH (NED)
16
10:36:47.8
18.84
200.00
174
1245
Pieter van den Brink
NOORDWIJK (NED)
16
10:36:48.3
18.84
200.00
175
1170
Desiree Bonouvrie
VLEUTEN (NED)
16
10:40:39.2
18.73
200.00
176
1352
Hilly Oosting
ANNEN (NED)
16
10:40:40.8
18.73
200.00
177
1350
Janny Knol
ECHTEN DR (NED)
16
10:40:40.9
18.73
200.00
178
1062
Nand Braam
MAARSSEN (NED)
16
10:40:44.9
18.73
200.00
179
1073
Alter van den brink
PUTTEN (NED)
16
10:40:49.4
18.73
200.00
180
1130
Dik van der Wal
ASSEN (NED)
16
10:40:55.6
18.72
200.00
181
1142
Wiebrand Veldsema
ASSEN (NED)
16
10:40:56.0
18.72
200.00
182
1018
Bouwe Heins
HALLUM (NED)
16
10:45:54.3
18.58
200.00
183
1100
Anja Timmerman
SCHALKHAAR (NED)
16
10:46:34.9
18.56
200.00
184
1016
Ed van der Vuurst
NIEUWVEEN (NED)
16
10:46:35.2
18.56
200.00
185
1017
Jelle van der Veen
NIEUWVEEN (NED)
16
10:46:36.5
18.56
200.00
186
1085
Richard Benschop
BERGAMBACHT (NED)
16
10:47:10.4
18.54
200.00
187
1277
Robert van Hall
'S-GRAVENHAGE (NED)
16
10:48:00.3
18.52
200.00
188
1364
Josien van Gorkum-Visser
RIJSWIJK (NED)
16
10:48:01.9
18.52
200.00
189
1454
Harry Beeren
VOORBURG (NED)
16
10:48:06.9
18.52
200.00
190
1311
Luus Rietkerken
DELFT (NED)
16
10:48:07.4
18.52
200.00
191
1131
Douwe Boersma
ASSEN (NED)
16
10:48:50.6
18.49
200.00
192
1008
Kathe van Leijen
BEVERWIJK (NED)
16
10:51:19.9
18.42
200.00
193
1009
Peter Kolthof
HEEMSKERK (NED)
16
10:51:20.0
18.42
200.00
194
1209
Dies van der Meer
ELAHUIZEN (NED)
16
10:54:28.0
18.34
200.00
195
1366
Cor Tessel
WERVERSHOOF (NED)
16
10:56:13.5
18.29
200.00
196
1392
Koos van der Veen
BOLSWARD (NED)
16
11:07:22.4
17.98
200.00
197
1194
Jose Hoogeveen
OUDE WETERING (NED)
16
11:10:07.6
17.91
200.00
198
1143
Jeroen Gotz
Heiloo (NED)
15
10:38:44.3
17.61
187.50
199
1354
Thomas Hicker
Wien (AUT)
14
7:15:43.7
24.10
175.00
200
1310
Jos Everts
VUGHT (NED)
14
9:13:08.0
18.98
175.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
451 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5