home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1001
8146
Sanne van den Bogaart
Valkenswaard (Ned)
1
2:31:02.6
9.93
25.00
1002
8147
Lieke van den Bogaart
Valkenswaard (Ned)
1
2:47:44.0
8.94
25.00
1003
7090
Remko ter Weijden
'S-GRAVENHAGE (Ned)
1
4:30:55.1
5.54
25.00
1004
7883
Maarten Meulbroek
MOLENHOEK (Ned)
1
9:01:19.5
2.77
25.00
1005
7637
Eelco van der Werf
ZEIST (Ned)
0
·
·
0.00
1006
7695
Kawita Kanhai
DIDAM (Ned)
0
·
·
0.00
1007
8141
Lissa Czuray
Reifnitz (Ned)
0
·
·
0.00
1008
7126
Gerard Zegers
ZEIST (Ned)
0
·
·
0.00
1009
7167
Ad Verboven
ALMERE (Ned)
0
·
·
0.00
1010
7438
Nico Lindeman
SCHEEMDA (Ned)
0
·
·
0.00
1011
7434
Patrick Nijboer
Raalte (Ned)
0
·
·
0.00
1012
7431
Esther Markman
BODEGRAVEN (Ned)
0
·
·
0.00
1013
7424
Frank Buijs
DE LIER (Ned)
0
·
·
0.00
1014
7474
Jan-Jaap Hoekstra
NIEUW-VENNEP (Ned)
0
·
·
0.00
1015
7459
Kim Schoemaker
UITGEEST (Ned)
0
·
·
0.00
1016
7441
Stefan van Dijk
IJSSELMUIDEN (Ned)
0
·
·
0.00
1017
7333
Sandra van der Marel
de lier (Ned)
0
·
·
0.00
1018
7344
Angela Verdoes
KATWIJK (Ned)
0
·
·
0.00
1019
7366
Willem de Lange
GENEMUIDEN (Ned)
0
·
·
0.00
1020
7348
Jaap Knol
AADORP (Ned)
0
·
·
0.00
1021
7353
Henk Spruit
GOUDA (Ned)
0
·
·
0.00
1022
7354
Martien Spruit
VLIST (Ned)
0
·
·
0.00
1023
7355
Manja Verbaan-van Dongen
HARFSEN (Ned)
0
·
·
0.00
1024
7402
Job van Vliet
AARLANDERVEEN (Ned)
0
·
·
0.00
1025
7379
Gerrit de Groot
NIEUW LEUSEN (Ned)
0
·
·
0.00
1026
7382
Henk Wissink
HENGELO (Ned)
0
·
·
0.00
1027
7376
Henk Nijkamp
LAREN (GLD) (Ned)
0
·
·
0.00
1028
7369
Peter Kuiper
ZWARTSLUIS (Ned)
0
·
·
0.00
1029
7370
Evelyn Klok
NIEUWE PEKELA (Ned)
0
·
·
0.00
1030
7371
Jan Mein
nieuwe pekela (Ned)
0
·
·
0.00
1031
7570
Dik Luschen
BAARN (Ned)
0
·
·
0.00
1032
7565
Greet Hoogerwerf
BODEGRAVEN (Ned)
0
·
·
0.00
1033
7625
R Verzaal
BODEGRAVEN (Ned)
0
·
·
0.00
1034
7604
Stephan van der Breggen
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
0
·
·
0.00
1035
7535
Kees Boer
LOPIK (Ned)
0
·
·
0.00
1036
7524
Klaas-Jan Barneveld
GENEMUIDEN (Ned)
0
·
·
0.00
1037
7558
Nico Slappendel
STEENBERGEN NB (Ned)
0
·
·
0.00
1038
7554
Reinier van Doorn
BAARN (Ned)
0
·
·
0.00
1039
7495
Harrie Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
0
·
·
0.00
1040
7522
Joost Driessen
BAVEL (Ned)
0
·
·
0.00
1041
7176
Bob Burger
NIJKERK (Ned)
0
·
·
0.00
1042
7243
Loek Vuijsters
LELYSTAD (Ned)
0
·
·
0.00
1043
7280
Maup Honcoop
BUITENKAAG (Ned)
0
·
·
0.00
1044
7287
Teus Verweij
LINSCHOTEN (Ned)
0
·
·
0.00
1045
7250
Henny Philipse
LISSERBROEK (Ned)
0
·
·
0.00
1046
7297
Ad Timmermans
DIESSEN (Ned)
0
·
·
0.00
1047
7293
Jurgen den Hartog
ZOETERMEER (Ned)
0
·
·
0.00
1048
7294
Renate Reijns
ZOETERMEER (Ned)
0
·
·
0.00
1049
7309
Hanne Rijksen
BREDA (Ned)
0
·
·
0.00
1050
7127
Jos Everlo
RAALTE (Ned)
0
·
·
0.00
1051
7130
Rudi de Vries
BELT-SCHUTSLOOT (Ned)
0
·
·
0.00
1052
7146
Jos van Bemmel
HOOGLAND (Ned)
0
·
·
0.00
1053
7089
Theo Dongelmans
'S-GRAVENHAGE (Ned)
0
·
·
0.00
1054
7087
Christel Koerhuis
DELFGAUW (Ned)
0
·
·
0.00
1055
7095
Wim van der Knaap
NAALDWIJK (Ned)
0
·
·
0.00
1056
7096
Wim Bouhuijs
Kampen (Ned)
0
·
·
0.00
1057
7116
Aad Overtoom
BLOKKER (Ned)
0
·
·
0.00
1058
7125
Harry van Zoeren
WOUDENBERG (Ned)
0
·
·
0.00
1059
7011
Sijtze Hoekstra
APPELSCHA (Ned)
0
·
·
0.00
1060
7043
Jori Wouters
LEUSDEN (Ned)
0
·
·
0.00
1061
7068
Piet van der Lans
SASSENHEIM (Ned)
0
·
·
0.00
1062
7069
Frank Huls
ULFT (Ned)
0
·
·
0.00
1063
7070
Ferdinand Hallensleben
DEN HOORN (Ned)
0
·
·
0.00
1064
7063
Jan Roes
VARSSELDER (Ned)
0
·
·
0.00
1065
8076
Wim van der Weele
DE STEEG (Ned)
0
·
·
0.00
1066
7976
Hans Hoogeveen
NOORDWIJK (Ned)
0
·
·
0.00
1067
7957
Andre Streunding
BELLINGWOLDE (Ned)
0
·
·
0.00
1068
7693
Ton Bontekoe
UTRECHT (Ned)
0
·
·
0.00
1069
7697
Gerard Otten
ENTER (Ned)
0
·
·
0.00
1070
7710
Wim Keja
Hallbergmoos (Dui)
0
·
·
0.00
1071
7687
JW van der Windt
AMSTERDAM (Ned)
0
·
·
0.00
1072
7641
Joris Blom
EINDHOVEN (Ned)
0
·
·
0.00
1073
7728
Fokko Omta
Warmenhuizen (Ned)
0
·
·
0.00
1074
7724
Pieter Zijlstra
Dwingeloo (Ned)
0
·
·
0.00
1075
7742
Simon Bijlsma
Kollum (Ned)
0
·
·
0.00
1076
7773
Rik Hassing
MAARSSEN (Ned)
0
·
·
0.00
1077
7884
Arjen van der Veer
NIEUWE NIEDORP (Ned)
0
·
·
0.00
1078
7876
M S van Vliet - van der Vaart
WOERDEN (Ned)
0
·
·
0.00
1079
7865
Evert Huizinga
TYNAARLO (Ned)
0
·
·
0.00
1080
7866
Johan Heuker
ZUIDHORN (Ned)
0
·
·
0.00
1081
7871
Frank Gorter
ASSENDELFT (Ned)
0
·
·
0.00
1082
7907
Jan Warmerdam
VOORHOUT (Ned)
0
·
·
0.00
1083
7898
Boris Milikic
Ljubljana (Slo)
0
·
·
0.00
1084
7922
Berry Luikinga
BAARN (Ned)
0
·
·
0.00
1085
7809
Arie van Wingerden
ZWIJNDRECHT (Ned)
0
·
·
0.00
1086
7788
Tijo Bierman
Amsterdam (Ned)
0
·
·
0.00
1087
7789
Oscar Hinze
AMSTERDAM (Ned)
0
·
·
0.00
[
Vorige
]
1087 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11