home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Criteriums (3/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
Heren
Dames
Masters
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
1
A24
Sjoerd Huisman
SOS Kinderdorpen ()
36
0:52:55.8
40.81
36.00
2
A05
Ingmar Berga
AMI Kappers ()
36
0:52:55.9
40.81
36.00
3
A19
Karlo Timmerman
SOS Kinderdorpen ()
36
0:52:56.5
40.80
36.00
4
A01
Bob de Vries
BAM-Univé Schaatsteam ()
36
0:52:56.5
40.80
36.00
5
A48
Joost Vink
Groen Talent ()
36
0:52:56.6
40.80
36.00
6
A34
Jan van Loon
Jinstal-BCT ()
36
0:52:56.8
40.80
36.00
7
A18
Peter Nauta
Jinstal-BCT ()
36
0:52:57.2
40.79
36.00
8
B66
Johan Knol
JB Besturingstechniek ()
36
0:52:57.4
40.79
36.00
9
A09
Joost Juffermans
Groenehartsport.nl ()
36
0:52:57.6
40.79
36.00
10
A43
Ruud Aerts
Wadro ()
36
0:52:57.8
40.78
36.00
11
A58
Rene Ruitenberg
Van Werven ()
36
0:52:57.9
40.78
36.00
12
A47
Frederik Nauta
Jinstal-BCT ()
36
0:52:58.1
40.78
36.00
13
A91
Bart de Vries
Team Windkr88 ()
36
0:52:58.1
40.78
36.00
14
A87
Gerwin Smit
BHP Power-play ()
36
0:52:58.3
40.78
36.00
15
A65
Mart Bruggink
BHP Power-play ()
36
0:52:58.5
40.77
36.00
16
A16
Yoeri Lissenberg
Team Husqvarna ()
36
0:52:58.8
40.77
36.00
17
B49
Luis Veen
Payroll Group ()
36
0:52:59.2
40.77
36.00
18
B21
Jasper van Tol
Payroll Group ()
36
0:52:59.4
40.76
36.00
19
B27
Marcel van Ham
Schaatsteam MSP-ICT.nl ()
36
0:52:59.5
40.76
36.00
20
B57
Eric Bisschops
Viks Parket ()
36
0:53:00.5
40.75
36.00
21
B85
Wierd Osinga
Adviesburo Harry de Wolff ()
36
0:53:00.8
40.74
36.00
22
A29
Douwe Bierma
Jinstal-BCT ()
36
0:53:01.7
40.73
36.00
23
B54
Wim Bos
Schaatsteam Berghtec ()
36
0:53:01.7
40.73
36.00
24
B31
Erwin Veenhof
JB Besturingstechniek ()
36
0:53:02.1
40.73
36.00
25
A20
Jaap Ketelaar
Groen Talent ()
36
0:53:02.3
40.73
36.00
26
A36
Martijn van Es
Wadro ()
36
0:53:02.6
40.72
36.00
27
B05
Antoine de Schipper
()
36
0:53:03.5
40.71
36.00
28
A26
Willem Hut
BAM-Univé Schaatsteam ()
36
0:53:03.6
40.71
36.00
29
A55
Thijs Smit
Groenehartsport.nl ()
36
0:53:04.3
40.70
36.00
30
A37
Geert Plender
Van Werven ()
36
0:53:04.7
40.69
36.00
31
A71
Casper Helling
Van Werven ()
36
0:53:04.9
40.69
36.00
32
A04
Sandor Stuut
Groenehartsport.nl ()
36
0:53:05.0
40.69
36.00
33
A66
Jens Zwitser
AMI Kappers ()
36
0:53:05.1
40.69
36.00
34
B60
Bart Hakkenberg
Payroll Group ()
36
0:53:05.3
40.69
36.00
35
B02
Klaas van der Wal
Haijma ()
36
0:53:05.5
40.68
36.00
36
B63
Simon Schouten
Volvo Ton van Kuyk ()
36
0:53:05.9
40.68
36.00
37
A93
Peter van de Pol
Wadro ()
36
0:53:09.6
40.63
36.00
38
A06
Jan Maarten Heideman
AMI Kappers ()
36
0:53:10.5
40.62
36.00
39
A11
Ralf Zwitser
Wadro ()
36
0:53:42.3
40.22
36.00
40
A88
Crispijn Ariens
Team Windkr88 ()
35
0:53:26.2
39.30
35.00
41
A94
Erwin Mesu
Habovo/Bwaste ()
34
0:50:28.9
40.41
34.00
42
A99
Nick Uithoven
Habovo/Bwaste ()
33
0:49:00.1
40.41
33.00
43
B37
Niels Mesu
Adviesburo Harry de Wolff ()
30
0:44:05.5
40.83
30.00
44
D76
Mariska Huisman
Viks Parket ()
27
0:45:17.6
35.77
27.00
45
D10
Jolanda Langeland
Ripca ()
27
0:45:17.7
35.77
27.00
46
D49
Andrea Sikkema
Van der Wiel ()
27
0:45:17.8
35.77
27.00
47
D52
Marieke van Hoek
Zaes-Eye-Fashion ()
27
0:45:17.8
35.77
27.00
48
D05
Daniëlle Bekkering
BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl ()
27
0:45:18.0
35.76
27.00
49
D41
Maria Sterk
Haicobouma.nl ()
27
0:45:18.7
35.75
27.00
50
D87
Elma de Vries
Team De Vries ()
27
0:45:18.8
35.75
27.00
51
D66
Margo van de Merwe
Stouwdamsport ()
27
0:45:19.0
35.75
27.00
52
D99
Marije van Marle
Hoolwerf Heiwerken ()
27
0:45:19.0
35.75
27.00
53
D08
Hilde Goovaerts
Stouwdamsport ()
27
0:45:19.4
35.74
27.00
54
D92
Jane Ravestein
Team W. Janssen b.v. ()
27
0:45:19.5
35.74
27.00
55
D82
Cindy Vergeer
Heijkoop & Partners ()
27
0:45:20.2
35.73
27.00
56
D96
Paula Mol
Team W. Janssen b.v. ()
27
0:45:20.9
35.72
27.00
57
D07
Suzanne Mulder
Finisher Wandafwerking ()
27
0:45:21.2
35.72
27.00
58
D19
Wieteke Cramer
MKBasics.nl ()
27
0:45:21.4
35.72
27.00
59
D01
Birgit Witte
Heijkoop & Partners ()
27
0:45:21.5
35.72
27.00
60
D53
Kimberly Muusse
Hoolwerf Heiwerken ()
27
0:45:22.3
35.71
27.00
61
D42
Ankie Ytsma
Tijdhof Persmatrijzen/Free-Wheel ()
27
0:45:23.3
35.69
27.00
62
D47
Anniek ter Haar
Ripca ()
27
0:45:40.8
35.47
27.00
63
D24
Erna Last - Kijk In de Vegte
MKBasics.nl ()
27
0:45:41.8
35.45
27.00
64
D32
Karen Teuling
PANalytical ()
27
0:46:10.1
35.09
27.00
65
A82
Stan van den Berg
SKITS Talent Team ()
24
0:35:11.7
40.92
24.00
66
B44
Mats Stoltenborg
Schaatsteamhaarlem.nl ()
22
0:32:11.2
41.01
22.00
67
B56
Leon van Eis
Schaatsteam MSP-ICT.nl ()
22
0:32:13.6
40.96
22.00
68
B80
Gerard Haasjes
De Goudse verzekeringen ()
22
0:32:17.7
40.87
22.00
69
B38
Hans Pater
Jan Bouwes ()
22
0:32:18.0
40.87
22.00
70
B82
Sjaak de Wolff
Adviesburo Harry de Wolff ()
22
0:32:34.7
40.52
22.00
71
B47
Sjors Spaargaren
()
22
0:33:05.3
39.90
22.00
72
A15
Arjan Stroetinga
BAM-Univé Schaatsteam ()
21
0:31:17.6
40.27
21.00
73
A74
Roelof Koops
Interfarms Schaatsploeg ()
21
0:32:17.4
39.02
21.00
74
D67
Lisette Hoekstra
Liv voeding en leefstijladvies ()
21
0:35:45.5
35.24
21.00
75
B04
Bauke van der Graaf
Haijma ()
21
0:53:44.4
23.45
21.00
76
A40
Bert van Buren
Team Husqvarna ()
20
0:30:11.6
39.74
20.00
77
56
Christiaan van den Berg
()
20
0:32:27.7
36.97
20.00
78
143
Sjaak Oud
()
20
0:32:32.3
36.88
20.00
79
35
Teake de Boer
()
20
0:32:32.5
36.88
20.00
80
59
Evert Hoolwerf
()
20
0:32:32.5
36.88
20.00
81
144
Jeroen Verlaan
SKITS Talent Team ()
20
0:32:32.9
36.87
20.00
82
52
Jan Grauss
()
20
0:32:36.7
36.80
20.00
83
76
Jan Mulder
()
20
0:32:36.8
36.79
20.00
84
139
Gert Mulderij
()
20
0:32:38.9
36.76
20.00
85
3
Hans van de Wetering
()
20
0:32:48.1
36.58
20.00
86
19
Mark Hobma
()
20
0:33:15.1
36.09
20.00
87
A83
Rick van Leersum
SKITS Talent Team ()
18
0:26:21.1
40.98
18.00
88
B78
Lucas Bisschop
Groenehartsport.nl ()
18
0:26:23.5
40.92
18.00
89
A97
Melvin van Zanten
Jinstal-BCT ()
15
0:21:59.0
40.94
15.00
90
B06
Sjaak Schipper
De Goudse verzekeringen ()
15
0:22:01.5
40.87
15.00
91
B52
Thomas Kruk
VDH Tegels Sanitair Natuursteen ()
15
0:22:07.3
40.68
15.00
92
38
Jelmer van Vilsteren
()
15
0:24:34.6
36.62
15.00
93
139
Simone Oud
()
14
0:23:25.4
35.86
14.00
94
A44
Andre Withaar
Interfarms Schaatsploeg ()
13
0:19:01.0
41.02
13.00
95
B91
Roy Frinking
Schaatsteam MSP-ICT.nl ()
13
0:19:09.5
40.72
13.00
96
A22
Kurt Wubben
Groenehartsport.nl ()
13
0:19:14.0
40.56
13.00
97
34
Paul van der Ven
()
13
0:22:59.4
33.93
13.00
98
B88
Arnt Jalvingh
()
12
0:18:22.1
39.20
12.00
99
B10
Brian Goldman
Groenehartsport.nl ()
12
0:18:38.5
38.63
12.00
100
118
Willem Hoolwerf
()
12
0:20:52.4
34.49
12.00
[
Volgende
]
364 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4