home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
701
5736
Michel Stok
IJSSELSTEIN UT (Ned)
16
10:26:48.4
19.14
200.00
702
5808
Ton Berlee
BOSCH EN DUIN (Ned)
16
10:26:48.9
19.14
200.00
703
5976
Klaas van der Leij
HEDEL (Ned)
16
10:26:54.0
19.14
200.00
704
5018
Sjaak Gerritsen
TERBORG (Ned)
16
10:28:06.8
19.10
200.00
705
6268
Gezina van der Zwaag
GYTSJERK (Ned)
16
10:28:32.5
19.09
200.00
706
5135
Henk Janssen
AMSTERDAM (Ned)
16
10:28:47.3
19.08
200.00
707
5337
Ben van Diepen
AKERSLOOT (Ned)
16
10:28:59.4
19.08
200.00
708
5277
Han Vogel
VELDHOVEN (Ned)
16
10:29:00.4
19.08
200.00
709
5270
Albert Wisselink
VARSSEVELD (Ned)
16
10:29:00.5
19.08
200.00
710
6132
Aad Hazenbroek
HONSELERSDIJK (Ned)
16
10:29:09.8
19.07
200.00
711
5222
Henricus A van der Wielen
HOUTEN (Ned)
16
10:29:14.8
19.07
200.00
712
5226
Rob van Houwelingen
APELDOORN (Ned)
16
10:29:17.4
19.07
200.00
713
5223
Frans Geurts
HOUTEN (Ned)
16
10:29:22.4
19.07
200.00
714
5834
Ben Schreurs
GARYP (Ned)
16
10:29:51.8
19.05
200.00
715
5570
Gerrit Vos
WIJK EN AALBURG (Ned)
16
10:30:25.6
19.03
200.00
716
6067
Jan van der Velde
GRONINGEN (Ned)
16
10:30:45.9
19.02
200.00
717
6028
Aldert Zuidema
HELLUM (Ned)
16
10:31:09.3
19.01
200.00
718
5887
Henriette Doeschot
DELDEN (Ned)
16
10:31:30.2
19.00
200.00
719
5988
Joyce van Binsbergen-Bolks
HENGELO (Ned)
16
10:31:32.2
19.00
200.00
720
5935
Sandra Scholten
ENSCHEDE (Ned)
16
10:31:32.3
19.00
200.00
721
5491
Frits Engelage
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
16
10:31:33.1
19.00
200.00
722
5435
Teunis Kip
HENGELO OV (Ned)
16
10:31:46.4
18.99
200.00
723
5436
Sonja Kip
HENGELO OV (Ned)
16
10:31:46.7
18.99
200.00
724
5621
Anneke Boelkens
Groningen (Ned)
16
10:32:27.9
18.97
200.00
725
6270
Piet de Munk
VOORBURG (Ned)
16
10:33:53.2
18.93
200.00
726
5723
Henk de Mars
BODEGRAVEN (Ned)
16
10:35:08.5
18.89
200.00
727
5069
Feike Koopmans
IDSKENHUIZEN (Ned)
16
10:35:37.3
18.88
200.00
728
5093
Mario Brouwer
DELFGAUW (Ned)
16
10:35:44.8
18.88
200.00
729
5096
Christel Koerhuis
DELFGAUW (Ned)
16
10:35:45.9
18.87
200.00
730
5384
Jurgen den Hartog
ZOETERMEER (Ned)
16
10:35:46.6
18.87
200.00
731
5385
Renate Reijns
ZOETERMEER (Ned)
16
10:35:48.3
18.87
200.00
732
5545
Alyanne Duker
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
16
10:36:46.4
18.85
200.00
733
5543
Jeen Duker
ALPHEN AAN DEN RIJN (Ned)
16
10:36:46.7
18.84
200.00
734
5544
Janneke Duker
Maastricht (Ned)
16
10:36:48.2
18.84
200.00
735
5995
Johan Heuker
ZUIDHORN (Ned)
16
10:37:00.1
18.84
200.00
736
5386
Janny Jager
NIJKERK (Ned)
16
10:37:40.0
18.82
200.00
737
5473
Angela Verdoes
KATWIJK (Ned)
16
10:38:18.7
18.80
200.00
738
5474
Jan Verdoes
KATWIJK AAN ZEE (Ned)
16
10:38:19.1
18.80
200.00
739
5890
Johan van der Werf
AMSTERDAM (Ned)
16
10:38:24.7
18.80
200.00
740
5998
Gerard Kortekaas
LISSERBROEK (Ned)
16
10:40:36.6
18.73
200.00
741
5754
Janneke van Beek
SNEEK (Ned)
16
10:41:05.1
18.72
200.00
742
5784
Eddy van der Wal
IJSBRECHTUM (Ned)
16
10:41:09.0
18.72
200.00
743
6230
Roelof Doldersum
GENEMUIDEN (Ned)
16
10:42:28.8
18.68
200.00
744
6219
Meint Dekker
VELP (Ned)
16
10:43:19.7
18.65
200.00
745
5146
Ian Pangan
RIDDERKERK (Ned)
16
10:43:51.7
18.64
200.00
746
5140
Albert Scholte
RIDDERKERK (Ned)
16
10:43:56.3
18.64
200.00
747
5669
Jos Pronk
ABCOUDE (Ned)
16
10:44:32.8
18.62
200.00
748
5766
Ytzen Wassenaar
GROU (Ned)
16
10:44:41.0
18.61
200.00
749
5160
Wiljan de Rooij
WASPIK (Ned)
16
10:44:53.5
18.61
200.00
750
5604
Jans Winters
ENSCHEDE (Ned)
16
10:45:32.2
18.59
200.00
751
5828
Andre de Rond
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
10:46:27.5
18.56
200.00
752
5765
Henriette van Gerven
BODEGRAVEN (Ned)
16
10:46:51.8
18.55
200.00
753
6197
Theo van Hal
TOLDIJK (Ned)
16
10:47:05.2
18.54
200.00
754
5853
Peter Zwinkels
DE LIER (Ned)
16
10:47:39.3
18.53
200.00
755
5832
Ron Arensman
NAALDWIJK (Ned)
16
10:47:39.9
18.53
200.00
756
5836
Wim van der Weerd
PIJNACKER (Ned)
16
10:47:39.9
18.53
200.00
757
5451
Ab Jenema
WIERINGERWERF (Ned)
16
10:47:41.1
18.53
200.00
758
6169
Gert Zeevat
TERSCHELLING MIDSLAND (Ned)
16
10:47:44.6
18.53
200.00
759
5122
Thea Dukker
DE LIER (Ned)
16
10:49:29.8
18.48
200.00
760
6051
Hermien Muller-Oldenhave
VARSSEVELD (Ned)
16
10:50:34.6
18.45
200.00
761
5966
Rene de Theije
STEENBERGEN (Ned)
16
10:52:13.7
18.40
200.00
762
6109
Anita Bokslag
WOUBRUGGE (Ned)
16
10:54:30.7
18.33
200.00
763
5351
Theo Vesseur
WOUBRUGGE (Ned)
16
10:54:33.9
18.33
200.00
764
5856
Chris van der Vorm
AMSTERDAM (Ned)
16
10:54:36.4
18.33
200.00
765
5925
Robert van der Meij
VOGELENZANG (Ned)
16
10:54:47.6
18.33
200.00
766
5608
Frans van Winden
PIJNACKER (Ned)
16
10:55:43.1
18.30
200.00
767
5524
Petra de Boks
ROTTERDAM (Ned)
16
10:56:07.9
18.29
200.00
768
5850
Tinus de Vries
DEDEMSVAART (Ned)
16
10:56:49.6
18.27
200.00
769
5599
Pierre Eijkelboom
Zwammerdam (Ned)
16
10:57:45.1
18.24
200.00
770
5353
Hans van Lint
ASSEN (Ned)
16
10:58:04.1
18.24
200.00
771
5442
Sandra van der Marel
de lier (Ned)
16
10:59:17.3
18.20
200.00
772
5445
Hennie Voskamp Bergwerff
DE LIER (Ned)
16
11:00:10.1
18.18
200.00
773
5561
Frank Buijs
DE LIER (Ned)
16
11:01:25.1
18.14
200.00
774
5896
Berend Klei
NUIS (Ned)
16
11:01:58.3
18.13
200.00
775
6289
Dirk Hiemstra
ANJUM (Ned)
16
11:02:02.0
18.13
200.00
776
5443
Johan Stolze
DE LIER (Ned)
16
11:02:17.9
18.12
200.00
777
5631
Eddy Groenendijk
MIDDELHARNIS (Ned)
16
11:02:51.6
18.10
200.00
778
6131
Margot Barendse van der Knaap
MAASDIJK (Ned)
16
11:03:52.3
18.08
200.00
779
5406
Jos van der Hoeven
DE LIER (Ned)
16
11:03:54.5
18.07
200.00
780
5100
Koos van Asten
RIJSWIJK ZH (Ned)
16
11:04:25.3
18.06
200.00
781
5161
Henk Kleinheerenbrink
LEKKERKERK (Ned)
16
11:05:31.2
18.03
200.00
782
6200
Sil Bijlsma
AMSTERDAM (Ned)
16
11:12:17.4
17.85
200.00
783
6006
Bertus Altena
ASSEN (Ned)
16
11:15:06.2
17.78
200.00
784
5342
Maita Koenraads-Peeraer
BERLICUM (Ned)
16
11:15:35.4
17.76
200.00
785
5938
Greet Steenhuis
WAGENINGEN (Ned)
16
11:15:35.7
17.76
200.00
786
5667
Rob Rozeboom
SOEST (Ned)
16
11:16:30.8
17.74
200.00
787
5408
Hugo van der Sluys
GROENEKAN (Ned)
16
11:16:30.9
17.74
200.00
788
5433
Cees van der Sluys
DE BILT (Ned)
16
11:16:31.0
17.74
200.00
789
5616
Leo van Dorresteijn
SOEST (Ned)
16
11:16:31.0
17.74
200.00
790
5558
Peter Nederlof
NAARDEN (Ned)
16
11:21:13.7
17.62
200.00
791
5982
Wout van Wijk
SCHIPLUIDEN (Ned)
15
7:22:02.7
25.45
187.50
792
6103
Jan Keizer
DOETINCHEM (Ned)
15
7:48:13.4
24.03
187.50
793
6023
Johan den Ouden
AMSTENRADE (Ned)
15
8:06:32.2
23.12
187.50
794
6110
Leo Quak
HOEK VAN HOLLAND (Ned)
15
10:26:36.7
17.95
187.50
795
5901
Willemijn van Dusseldorp
WAGENINGEN (Ned)
15
10:34:22.3
17.73
187.50
796
5872
Lian Politiek
HENGELO (Ned)
15
10:42:28.3
17.51
187.50
797
6283
Gerhard Hochenwarter
Jenig (Oos)
15
10:43:50.5
17.47
187.50
798
5991
Hetty Krus-Giesen
DIDAM (Ned)
15
10:49:56.2
17.31
187.50
799
5324
Jan van Zuijlen
ZEELAND (N.BR.) (Ned)
15
11:16:52.1
16.62
187.50
800
6113
Udo Rainer
Fresach (Oos)
14
6:31:19.4
26.83
175.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13