home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
401
5710
Gerrit van Maanen
Dalhem (Bel)
16
9:03:57.2
22.06
200.00
402
5148
Philip Kroon
NIJKERK (Ned)
16
9:04:01.5
22.06
200.00
403
5010
Petra Vijver
FRANEKER (Ned)
16
9:04:02.1
22.06
200.00
404
5089
Nel van der Ham
ZEVENHUIZEN (Ned)
16
9:04:09.6
22.05
200.00
405
5316
Sjaak Fatels
AKERSLOOT (Ned)
16
9:05:26.7
22.00
200.00
406
5118
Peter Mulder
URSEM (Ned)
16
9:05:43.2
21.99
200.00
407
5274
Sjaak Tromp
URSEM (Ned)
16
9:05:44.2
21.99
200.00
408
6112
Alexander Schrader
SPANKEREN (Ned)
16
9:05:54.4
21.98
200.00
409
6026
Femke Wijsman
ZOETERMEER (Ned)
16
9:06:10.0
21.97
200.00
410
6174
Kerst de Jong
OUDEHASKE (Ned)
16
9:06:18.0
21.97
200.00
411
6194
Henk Teunissen
DREMPT (Ned)
16
9:06:35.8
21.95
200.00
412
5898
Wouter den Dulk
GELEEN (Ned)
16
9:06:58.9
21.94
200.00
413
6159
Jan Doeven
DIEPENVEEN (Ned)
16
9:08:10.2
21.89
200.00
414
5376
Albert-Jan Hutterd
NIJVERDAL (Ned)
16
9:08:14.9
21.89
200.00
415
6004
Rene Veuger
SNEEK (Ned)
16
9:08:21.6
21.88
200.00
416
5811
Jan Bakker
BEDUM (Ned)
16
9:08:42.5
21.87
200.00
417
6152
Paul Koch
naggel (Oos)
16
9:09:22.1
21.84
200.00
418
5706
Magne Pluim
DWINGELOO (Ned)
16
9:09:37.3
21.83
200.00
419
5411
Jan Witteman
RODEN (Ned)
16
9:09:50.3
21.82
200.00
420
5914
Wilbert Wardenier
LEUSDEN (Ned)
16
9:10:32.4
21.80
200.00
421
5198
Gerd Westendorp
UTRECHT (Ned)
16
9:10:50.2
21.79
200.00
422
6264
Bas Kolthoff
'S-GRAVENHAGE (Ned)
16
9:11:12.2
21.77
200.00
423
5308
Wim van Ballegooijen
HURWENEN (Ned)
16
9:11:18.8
21.77
200.00
424
5193
Jan van Schie
HOOGMADE (Ned)
16
9:11:21.6
21.76
200.00
425
6083
Janneke Visser
OOSTERHOUT NB (Ned)
16
9:11:35.6
21.76
200.00
426
5115
Rob Hurkmans
KAMPEN (Ned)
16
9:11:35.7
21.76
200.00
427
5025
Pierrot Zijlmans
KAATSHEUVEL (Ned)
16
9:11:36.8
21.75
200.00
428
5012
Wim IJpelaar
KAATSHEUVEL (Ned)
16
9:11:37.4
21.75
200.00
429
5273
Kees Tuinman
STOMPETOREN (Ned)
16
9:11:46.1
21.75
200.00
430
5207
Jan Braas
SINT PANCRAS (Ned)
16
9:11:46.3
21.75
200.00
431
6281
Siem de Jong
AVENHORN (Ned)
16
9:11:46.8
21.75
200.00
432
6282
Jan Grooteman
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:11:47.1
21.75
200.00
433
6284
Co Mol
HOOGKARSPEL (Ned)
16
9:11:48.0
21.75
200.00
434
6045
Johan Wentink
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:11:53.9
21.74
200.00
435
5817
Sylvia Zwier
OPPERDOES (Ned)
16
9:11:54.5
21.74
200.00
436
6025
Henk-jan Last
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:11:58.6
21.74
200.00
437
6027
Jan-jaap Naberman
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:11:58.7
21.74
200.00
438
6044
Jan Last
GENEMUIDEN (Ned)
16
9:11:59.4
21.74
200.00
439
5866
Sjaak Frenken
SPAUBEEK (Ned)
16
9:12:00.4
21.74
200.00
440
5666
Arie Boekestijn
NAALDWIJK (Ned)
16
9:12:08.7
21.73
200.00
441
5241
Piet van Rest
MAASSLUIS (Ned)
16
9:12:08.7
21.73
200.00
442
5016
Joke Douma-Wijfje
TER AAR (Ned)
16
9:12:11.6
21.73
200.00
443
5483
Kees Ettema
WESTWOUD (Ned)
16
9:12:12.6
21.73
200.00
444
5416
Jaap Wagenaar
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:12:13.2
21.73
200.00
445
5417
Gerard Korse
OOSTERBLOKKER (Ned)
16
9:12:13.7
21.73
200.00
446
5626
Co Konijn
PURMEREND (Ned)
16
9:12:20.5
21.73
200.00
447
5886
Kees van Goch
ROSMALEN (Ned)
16
9:12:37.2
21.71
200.00
448
5424
Jan Vrieze
APELDOORN (Ned)
16
9:13:01.6
21.70
200.00
449
5913
Gery Borghuis
DEVENTER (Ned)
16
9:13:15.6
21.69
200.00
450
5623
Klaas van Weperen
OOSTERWOLDE FR. (Ned)
16
9:13:17.5
21.69
200.00
451
5373
Wim Kamer
NAARDEN (Ned)
16
9:13:25.2
21.68
200.00
452
5830
Gijs de Kruif
LEUSDEN (Ned)
16
9:13:29.1
21.68
200.00
453
5815
Hans Vrijhoef
LEUSDEN (Ned)
16
9:13:29.7
21.68
200.00
454
6106
Wouter de Kruijff
LEUSDEN-CENTRUM (Ned)
16
9:13:29.9
21.68
200.00
455
5952
Harry Tessels
LEUSDEN (Ned)
16
9:13:29.9
21.68
200.00
456
5957
Wil Snoek
LEUSDEN (Ned)
16
9:13:30.7
21.68
200.00
457
5694
Kees Boer
LOPIK (Ned)
16
9:13:35.1
21.68
200.00
458
5967
Raymond le Cuivre
KOOG AAN DE ZAAN (Ned)
16
9:13:40.7
21.67
200.00
459
5987
Wilbert van Schaik
TULL EN 'T WAAL (Ned)
16
9:13:43.9
21.67
200.00
460
5965
Wim Vernooij
LIENDEN (Ned)
16
9:13:44.9
21.67
200.00
461
5542
Dries van Duinen
BEVERWIJK (Ned)
16
9:13:50.2
21.67
200.00
462
5803
Arno Kakkenberg
RODEN (Ned)
16
9:14:49.6
21.63
200.00
463
5468
Harm van den Belt
DIEPENVEEN (Ned)
16
9:15:07.2
21.62
200.00
464
5387
Theo Ebbenhorst
HOOGLAND (Ned)
16
9:15:26.7
21.60
200.00
465
6262
Jan Compeer
PIJNACKER (Ned)
16
9:15:36.3
21.60
200.00
466
6002
Henk van den Pol
PUTTEN (Ned)
16
9:15:44.6
21.59
200.00
467
5943
Eline van den Pol
PUTTEN (Ned)
16
9:15:47.1
21.59
200.00
468
5482
Martien Spruit
VLIST (Ned)
16
9:16:17.4
21.57
200.00
469
5132
Hans Reijmers
BERGAMBACHT (Ned)
16
9:17:44.3
21.52
200.00
470
5731
Herman van den Berg
ACHTERVELD (Ned)
16
9:18:05.2
21.50
200.00
471
5922
Chris van de Ven
BERLICUM (N.BR.) (Ned)
16
9:18:12.7
21.50
200.00
472
5928
Willem van Esveld
NIJKERK GLD (Ned)
16
9:18:21.5
21.49
200.00
473
5929
Peter van Dronkelaar
NIJKERK GLD (Ned)
16
9:18:21.6
21.49
200.00
474
5338
Edwin van Winden
BERKEL EN RODENRJS (Ned)
16
9:18:27.6
21.49
200.00
475
5525
Erik Middelveld
ROTTERDAM (Ned)
16
9:18:37.7
21.48
200.00
476
6267
Durk Dooper
WIERINGERWERF (Ned)
16
9:18:55.0
21.47
200.00
477
5719
theo van schie
SASSENHEIM (Ned)
16
9:18:56.4
21.47
200.00
478
5963
Gerrit Wildenbeest
(Ned)
16
9:19:15.1
21.46
200.00
479
5877
Brenda van Leeuwen
RIJPWETERING (Ned)
16
9:19:43.9
21.44
200.00
480
5533
Job van Vliet
AARLANDERVEEN (Ned)
16
9:20:01.3
21.43
200.00
481
5550
Carel Asser
BUSSUM (Ned)
16
9:20:31.6
21.41
200.00
482
5045
Joop Segers
MOORDRECHT (Ned)
16
9:21:31.0
21.37
200.00
483
6221
Margjen Dekker
VELP (Ned)
16
9:21:43.4
21.36
200.00
484
5682
Wim Nelis
BREUKELEN (Ned)
16
9:22:32.4
21.33
200.00
485
5641
Mannes Kastenberg
RIJSSEN (Ned)
16
9:24:55.3
21.24
200.00
486
5227
Wiebe Loonstra
DRIESUM (Ned)
16
9:24:59.2
21.24
200.00
487
5956
Corne Kool
RHENEN (Ned)
16
9:25:13.5
21.23
200.00
488
5052
Rinus Troost
RIJSSEN (Ned)
16
9:25:22.5
21.22
200.00
489
5940
Jurriaan ter Heide
LICHTENVOORDE (Ned)
16
9:25:42.0
21.21
200.00
490
6234
Walter van den Bosch
BLEISWIJK (Ned)
16
9:25:55.3
21.20
200.00
491
5647
John Schulte
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
9:26:27.7
21.18
200.00
492
6225
Koos van der Valk
'S GRAVENZANDE (Ned)
16
9:26:28.3
21.18
200.00
493
5648
Willem van der Knaap
De Lier (Ned)
16
9:26:28.8
21.18
200.00
494
5979
Dientje van Veen-Slagmolen
RODEN (Ned)
16
9:26:37.5
21.18
200.00
495
6185
Michael Bakker
Steinfurt (Dui)
16
9:27:33.8
21.14
200.00
496
5578
Joost Vijverberg
DEN HOORN ZH (Ned)
16
9:27:37.1
21.14
200.00
497
5805
Eduard Haveman
DIEVER (Ned)
16
9:27:41.6
21.14
200.00
498
6092
Wim Kester
MONSTER (Ned)
16
9:28:05.3
21.12
200.00
499
5139
Peter Put
OUDKARSPEL (Ned)
16
9:28:13.9
21.12
200.00
500
5654
Harrie Schiphorst
RAALTE (Ned)
16
9:28:30.7
21.11
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13