home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
301
6058
Martin Stolze
DE LIER (Ned)
16
8:40:54.5
23.04
200.00
302
5388
Ad Timmermans
DIESSEN (Ned)
16
8:41:02.8
23.03
200.00
303
5142
Herman Benschop
EEMNES (Ned)
16
8:41:05.4
23.03
200.00
304
6244
Eelco van der Werf
ZEIST (Ned)
16
8:41:11.1
23.02
200.00
305
6048
Pieter van Boven
HARKSTEDE (Ned)
16
8:41:18.9
23.02
200.00
306
6165
Gea Dijk-Schuurman
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
8:41:19.2
23.02
200.00
307
6164
Be Krul
NIEUWLEUSEN (Ned)
16
8:41:19.3
23.02
200.00
308
5109
Wim van der Knaap
NAALDWIJK (Ned)
16
8:41:28.1
23.01
200.00
309
5734
Gerrit Hoekman
DALFSEN (Ned)
16
8:41:30.6
23.01
200.00
310
5438
Jan Pons
ANGERLO (Ned)
16
8:41:31.2
23.01
200.00
311
5795
Ben Reitsma
HOORN NH (Ned)
16
8:41:53.0
22.99
200.00
312
5783
Ben Groot
BOVENKARSPEL (Ned)
16
8:41:54.3
22.99
200.00
313
5601
Gerrit de Groot
ZWOLLE (Ned)
16
8:42:02.2
22.99
200.00
314
5138
Nico Kuipers
DE KWAKEL (Ned)
16
8:42:13.1
22.98
200.00
315
5113
Jos Vijn
HARDENBERG (Ned)
16
8:42:17.6
22.98
200.00
316
5372
Sandra Kamer
NAARDEN (Ned)
16
8:42:39.8
22.96
200.00
317
5249
Freek Hillebrand
HEEMSKERK (Ned)
16
8:43:19.7
22.93
200.00
318
6040
Hans van Woerkom
MEDEMBLIK (Ned)
16
8:44:17.2
22.89
200.00
319
5859
Jorn van Woerkom
MEDEMBLIK (Ned)
16
8:44:17.9
22.89
200.00
320
5760
Otto Fritschy
ANDELST (Ned)
16
8:44:25.6
22.88
200.00
321
5762
Helene Dits
ANDELST (Ned)
16
8:44:28.2
22.88
200.00
322
5813
Edwin Oldenburger
NIEUWE PEKELA (Ned)
16
8:45:01.1
22.86
200.00
323
5738
Acronius Ettema
BLAUWHUIS (Ned)
16
8:45:18.7
22.84
200.00
324
5369
Rianne van Duinen
GOUDA (Ned)
16
8:45:44.8
22.82
200.00
325
6079
Jo Verboven
WASPIK (Ned)
16
8:45:45.2
22.82
200.00
326
5056
Dick Oppedijk
HOOGEVEEN (Ned)
16
8:45:47.4
22.82
200.00
327
5576
Geert de Jong
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
8:45:55.4
22.82
200.00
328
5197
Geert Hoekstra
ALMERE (Ned)
16
8:46:07.5
22.81
200.00
329
5505
Geurt van Putten
WOUDENBERG (Ned)
16
8:46:13.5
22.80
200.00
330
5232
Henk Roelofs
WIJCHEN (Ned)
16
8:46:15.4
22.80
200.00
331
5011
Sijtze Hoekstra
APPELSCHA (Ned)
16
8:46:18.2
22.80
200.00
332
5415
Kees van Zoeren
WOUDENBERG (Ned)
16
8:46:19.0
22.80
200.00
333
5322
Otto Tissink
NIJELAMER (Ned)
16
8:46:22.7
22.80
200.00
334
5900
Albert Cooijmans
DEN DUNGEN (Ned)
16
8:46:29.3
22.79
200.00
335
5875
Ember Sanders
EINDHOVEN (Ned)
16
8:46:30.0
22.79
200.00
336
5238
Jan van de Plas
EINDHOVEN (Ned)
16
8:46:30.9
22.79
200.00
337
5904
Piet van der Bruggen
DEN DUNGEN (Ned)
16
8:46:31.1
22.79
200.00
338
5635
Floor Colje
WOERDEN (Ned)
16
8:46:36.6
22.79
200.00
339
5205
Coen Honingh
ZAANDAM (Ned)
16
8:46:52.9
22.78
200.00
340
5816
Peter Kaarsemaker
WERVERSHOOF (Ned)
16
8:49:36.0
22.66
200.00
341
5210
Geralde van de Bunt
NIJKERK GLD (Ned)
16
8:49:42.3
22.65
200.00
342
5211
Dirk van de Bunt
NIJKERK (Ned)
16
8:49:43.2
22.65
200.00
343
5487
Marco van Hamersveld
NIJKERK GLD (Ned)
16
8:49:49.0
22.65
200.00
344
5178
Kees Kuil
HEEMSKERK (Ned)
16
8:49:57.1
22.64
200.00
345
6150
Tom Horstink
RHA (Ned)
16
8:50:01.5
22.64
200.00
346
5972
Rene Jacobs
HARMELEN (Ned)
16
8:50:15.5
22.63
200.00
347
5863
Jan Hoogendoorn
ZEGVELD (Ned)
16
8:50:19.6
22.63
200.00
348
5180
Arne Zwerver
GROOT SCHERMER (Ned)
16
8:50:20.0
22.63
200.00
349
5179
Piet Suk
GROOTSCHERMER (Ned)
16
8:50:21.3
22.63
200.00
350
5031
John van der Zwet
LISSE (Ned)
16
8:50:28.0
22.62
200.00
351
5553
Willem Leenen
SASSENHEIM (Ned)
16
8:50:38.5
22.61
200.00
352
5341
Job Groeneveld
NIEUWENDIJK (Ned)
16
8:50:58.1
22.60
200.00
353
5315
Ward Lassing
LEIDERDORP (Ned)
16
8:51:01.2
22.60
200.00
354
6086
Rob Jacobs
SCHAGEN (Ned)
16
8:51:22.0
22.58
200.00
355
5349
Arie Kool
LINSCHOTEN (Ned)
16
8:51:29.5
22.58
200.00
356
6001
Jan van Mierlo
EINDHOVEN (Ned)
16
8:51:30.2
22.58
200.00
357
5749
Cor Janmaat
WOERDEN (Ned)
16
8:52:24.5
22.54
200.00
358
5428
Geert van der Helm
SCHIPLUIDEN (Ned)
16
8:52:28.6
22.54
200.00
359
6220
Jan Verhoeven
VEGHEL (Ned)
16
8:52:54.5
22.52
200.00
360
5960
Willem Ballemans
VEGHEL (Ned)
16
8:52:55.0
22.52
200.00
361
5528
Bas Kok
EINDHOVEN (Ned)
16
8:53:08.7
22.51
200.00
362
6266
Nel Bruining-Verwer
DEN HOORN TEXEL (Ned)
16
8:53:28.7
22.49
200.00
363
6005
Jan de Witte
BREDA (Ned)
16
8:54:20.9
22.46
200.00
364
5782
Rinze Lenstra
OOSTERHESSELEN (Ned)
16
8:54:24.6
22.45
200.00
365
6024
Wim Freriks
DIDAM (Ned)
16
8:54:46.1
22.44
200.00
366
6248
Rudy Krus
DIDAM (Ned)
16
8:54:47.0
22.44
200.00
367
5794
Dennis Stroombergen
AMSTERDAM (Ned)
16
8:54:58.7
22.43
200.00
368
6076
Koos Groenewegen
DE LIER (Ned)
16
8:55:31.5
22.41
200.00
369
5275
Bart Duijndam
DELFT (Ned)
16
8:55:31.5
22.41
200.00
370
5551
Ger Sosef
HONSELERSDIJK (Ned)
16
8:55:31.7
22.41
200.00
371
6141
Piet Vijverberg
HOEK VAN HOLLAND (Ned)
16
8:55:32.4
22.41
200.00
372
5485
Piet Opstal
MONSTER (Ned)
16
8:55:32.6
22.41
200.00
373
6082
Wim van Santen
NAALDWIJK (Ned)
16
8:55:32.8
22.41
200.00
374
5993
Hein van Dijk
POELDIJK (Ned)
16
8:55:32.9
22.41
200.00
375
5066
Kees van Scherpenzeel
HEERHUGOWAARD (Ned)
16
8:55:38.8
22.40
200.00
376
6217
Cor van Nobelen
LISSE (Ned)
16
8:55:44.8
22.40
200.00
377
5518
Alfons Stortelder
NIJKERK (Ned)
16
8:55:48.1
22.40
200.00
378
5076
Antoon Meijer
DE KWAKEL (Ned)
16
8:56:28.4
22.37
200.00
379
5974
Gerard de Jong
MIJDRECHT (Ned)
16
8:56:29.7
22.37
200.00
380
5065
Wim Hogenboom
DE KWAKEL (Ned)
16
8:56:30.0
22.37
200.00
381
5867
Joost Ydema
SONNEGA (Ned)
16
8:56:31.3
22.37
200.00
382
5869
Reinder Schuurmans
NIJEHOLTPADE (Ned)
16
8:56:31.5
22.37
200.00
383
5868
Jochem Hopman
OLDETRIJNE (Ned)
16
8:56:31.5
22.37
200.00
384
5717
Maarten Veen
AMSTERDAM (Ned)
16
8:57:24.4
22.33
200.00
385
5968
Marinette Oomen
ULVENHOUT (Ned)
16
8:58:48.7
22.27
200.00
386
5931
Arie van Wingerden
ZWIJNDRECHT (Ned)
16
8:58:56.7
22.27
200.00
387
5072
Arie van Oostveen
AMSTELVEEN (Ned)
16
8:59:15.9
22.25
200.00
388
5825
Lion Wildenburg
DELFT (Ned)
16
8:59:19.3
22.25
200.00
389
6020
Arjen van der Veer
NIEUWE NIEDORP (Ned)
16
8:59:38.2
22.24
200.00
390
5521
Jos Dittmar
HILLEGOM (Ned)
16
9:01:35.3
22.16
200.00
391
5057
Annie de Vogel
LISSERBROEK (Ned)
16
9:01:57.7
22.14
200.00
392
5054
Govert van der Wal
SCHOONHOVEN (Ned)
16
9:01:58.0
22.14
200.00
393
5073
Willie Baten
DE HEURNE (Ned)
16
9:02:25.7
22.12
200.00
394
5858
Henk Coelingh
ALTEVEER GEM DE WOLDEN (Ned)
16
9:02:25.8
22.12
200.00
395
5003
Johan Kunst
VRIEZENVEEN (Ned)
16
9:02:25.9
22.12
200.00
396
5126
Cees Sprong
AMMERZODEN (Ned)
16
9:02:44.0
22.11
200.00
397
5664
Willem Hauwert
AMSTERDAM (Ned)
16
9:02:47.7
22.11
200.00
398
5188
Ruud van Wees
KUDELSTAART (Ned)
16
9:03:29.5
22.08
200.00
399
5933
Henk-Jan Smit
NIJKERK GLD (Ned)
16
9:03:40.5
22.07
200.00
400
5058
Pier Sjaarda
ST.ANNAPAROCHIE (Ned)
16
9:03:44.5
22.07
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13