home
Eerste Alternatieve Elfstedentoertocht (25/1)
Snelle Toer/AET Masters/Weissensee Talent Trophy (26/1)
Tweede Alternatieve Elfstedentoertocht (28/1)
KPN Grand Prix 2: Aart Koopmans Memorial (29/1)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
KPN Open NK (2/2)
Criteriums (3/2)
Vierde Alternatieve Elfstedentoertocht (4/2)
KPN Grand Prix 3: Alternatieve Elfstedentocht (5/2)
Derde Alternatieve Elfstedentoertocht (1/2)
Afstand
- Alle Afstanden -
200 km
100 km
50 km
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
201
5059
Henry Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
16
8:09:36.4
24.51
200.00
202
6156
Jan Brontsema
SPIJK (Ned)
16
8:10:08.0
24.48
200.00
203
5548
Theo Lam
VORDEN (Ned)
16
8:10:22.8
24.47
200.00
204
5127
Peter Heskes
ZOETERMEER (Ned)
16
8:10:36.3
24.46
200.00
205
5017
Paul van Dijk
SPIJKENISSE (Ned)
16
8:11:21.6
24.42
200.00
206
5611
Henk Wiegers
HENGELO (Ned)
16
8:11:29.0
24.42
200.00
207
5593
Gerard Kamperman
AALSMEER (Ned)
16
8:11:39.3
24.41
200.00
208
6147
Co van Wetten
OEGSTGEEST (Ned)
16
8:11:40.6
24.41
200.00
209
5908
Tjeerd Okkes
MAASTRICHT (Ned)
16
8:11:55.8
24.39
200.00
210
6050
Hetty Booms
AALTEN (Ned)
16
8:12:21.0
24.37
200.00
211
6184
Ben Sosef
HONSELERSDIJK (Ned)
16
8:12:22.0
24.37
200.00
212
5519
Jelle Douma
SNEEK (Ned)
16
8:12:33.2
24.36
200.00
213
6038
Juul van Oostrom
UTRECHT (Ned)
16
8:12:34.8
24.36
200.00
214
6037
Gerard Janssen
UTRECHT (Ned)
16
8:12:35.6
24.36
200.00
215
5382
Arie Aarts
MOERGESTEL (Ned)
16
8:12:36.2
24.36
200.00
216
5278
Piet de Kok
DONGEN (Ned)
16
8:12:43.1
24.35
200.00
217
5950
Ad de Kort
EINDHOVEN (Ned)
16
8:12:45.1
24.35
200.00
218
5716
Daan Kroese
VINKEVEEN (Ned)
16
8:12:48.5
24.35
200.00
219
6210
Paul Duijn
RIJNSBURG (Ned)
16
8:12:53.4
24.35
200.00
220
5130
Truus Verwaaij
AMMERZODEN (Ned)
16
8:12:59.6
24.34
200.00
221
6203
Michael de Vries
DEDEMSVAART (Ned)
16
8:13:01.7
24.34
200.00
222
5671
Carlijn Kramer
DELFT (Ned)
16
8:13:14.6
24.33
200.00
223
6215
Johan Mennink
BAAK (Ned)
16
8:13:19.8
24.32
200.00
224
5044
Ben Vesters
WAALWIJK (Ned)
16
8:13:28.8
24.32
200.00
225
5185
Ko Minnaard
WEMELDINGE (Ned)
16
8:14:06.0
24.29
200.00
226
6085
Jan Schut
OUDORP-ALKMAAR (Ned)
16
8:14:06.5
24.29
200.00
227
6054
Siem van Es
STOMPWIJK (Ned)
16
8:14:36.4
24.26
200.00
228
6057
Jose Stolze - van Vliet
DE LIER (Ned)
16
8:15:36.8
24.21
200.00
229
5441
Henri van Ramshorst
NIJKERK GLD (Ned)
16
8:15:42.1
24.21
200.00
230
6155
Henk Dunnewind
NIEUW LEUSEN (Ned)
16
8:16:01.6
24.19
200.00
231
6265
Ted Huijing
AMSTELVEEN (Ned)
16
8:16:01.6
24.19
200.00
232
6177
Jan van de Westelaken
SCHIJNDEL (Ned)
16
8:16:03.2
24.19
200.00
233
5531
Adri Boere
OUDEWATER (Ned)
16
8:17:14.6
24.13
200.00
234
5447
Willem Eijbergen
AMERSFOORT (Ned)
16
8:17:26.6
24.12
200.00
235
5125
Willem Oudshoorn
DEN HAAG (Ned)
16
8:18:43.6
24.06
200.00
236
5124
Rein Nederveen
'S GRAVENMOER (Ned)
16
8:18:44.6
24.06
200.00
237
6015
Joost van Selm
VINKEVEEN (Ned)
16
8:20:15.5
23.99
200.00
238
5291
Peter van Boextel
TILBURG (Ned)
16
8:20:20.4
23.98
200.00
239
6245
Piet Klaaysen
GROEDE (Ned)
16
8:20:30.4
23.98
200.00
240
5874
Cees de Jong
WILNIS (Ned)
16
8:21:40.9
23.92
200.00
241
5041
Daan Geense
ZAAMSLAG (Ned)
16
8:21:48.6
23.91
200.00
242
5141
Piet Schaafsma
HAARLEM (Ned)
16
8:21:53.4
23.91
200.00
243
5845
Marrinus Steenbergen
PAPEKOP (Ned)
16
8:21:59.9
23.90
200.00
244
5971
Aad de Haas
STOMPWIJK (Ned)
16
8:22:00.1
23.90
200.00
245
5961
Michael Hagoort
SNELREWAARD (Ned)
16
8:22:51.8
23.86
200.00
246
5924
Martine Snoek
OUDEWATER (Ned)
16
8:22:52.1
23.86
200.00
247
5923
Richard Snoek
OUDEWATER (Ned)
16
8:22:52.4
23.86
200.00
248
5639
Dick van Achthoven
BERGAMBACHT (Ned)
16
8:22:53.3
23.86
200.00
249
6056
Jaap Groenendal
OLDEHOVE (Ned)
16
8:23:03.5
23.85
200.00
250
5190
Jos van Bemmel
HOOGLAND (Ned)
16
8:24:00.2
23.81
200.00
251
5833
Jan Joosten
BAARLO LB (Ned)
16
8:24:38.3
23.78
200.00
252
6213
Aad Dolle
RIJNSBURG (Ned)
16
8:24:41.9
23.78
200.00
253
5677
Jetze Buma
SCHETTENS (Ned)
16
8:25:06.6
23.76
200.00
254
5269
Linda Beverdam-Otten
Rijssen (Ned)
16
8:25:16.3
23.75
200.00
255
5937
Henk Zwinkels
MONSTER (Ned)
16
8:25:19.0
23.75
200.00
256
6016
Rinze Kramer
BEDUM (Ned)
16
8:25:28.2
23.74
200.00
257
6260
Jan Oudhuis
ALKMAAR (Ned)
16
8:25:31.2
23.74
200.00
258
5490
Gerard Bunnik
BODEGRAVEN (Ned)
16
8:25:41.4
23.73
200.00
259
5363
Peter Brouwers
RIJKEVOORT (Ned)
16
8:25:51.7
23.72
200.00
260
6098
Dammus Bunnik
REEUWIJK (Ned)
16
8:25:53.7
23.72
200.00
261
5284
Edwin van Zeijl
WATERINGEN (Ned)
16
8:27:16.1
23.66
200.00
262
5820
Cedric van den Berg
SOEST (Ned)
16
8:27:23.8
23.65
200.00
263
6238
Johannes de Lang
HOOGEVEEN (Ned)
16
8:28:36.8
23.59
200.00
264
5393
Wim Janssen
RIJKEVOORT (Ned)
16
8:28:43.6
23.59
200.00
265
6195
Gijs Buitelaar
NOOTDORP (Ned)
16
8:29:59.3
23.53
200.00
266
5606
Willem Molenveld
HENGELO (Ned)
16
8:30:01.6
23.53
200.00
267
5547
Arnold de Bie
SPRANG-CAPELLE (Ned)
16
8:30:21.4
23.51
200.00
268
5537
Jeannet Saat
NIJMEGEN (Ned)
16
8:30:29.8
23.51
200.00
269
6228
Ton Olsthoorn
NAALDWIJK (Ned)
16
8:30:51.4
23.49
200.00
270
5796
Jeannette van Heijningen- van Dijk
WATERINGEN (Ned)
16
8:30:54.3
23.49
200.00
271
6226
Rien Olsthoorn
MONSTER (Ned)
16
8:30:55.2
23.49
200.00
272
5552
Jos Valent
AMSTELVEEN (Ned)
16
8:31:02.2
23.48
200.00
273
5087
Hans Knijnenburg
ZEVENHUIZEN (Ned)
16
8:31:05.1
23.48
200.00
274
5696
Cees Overes
BODEGRAVEN (Ned)
16
8:32:29.6
23.41
200.00
275
5605
Chris Bos
DEDEMSVAART (Ned)
16
8:33:11.8
23.38
200.00
276
6202
Sjaak de Groot
MIJDRECHT (Ned)
16
8:33:12.0
23.38
200.00
277
5423
Hendrik Westerbeek
APELDOORN (Ned)
16
8:35:16.6
23.29
200.00
278
5554
Hans Chevalking
VORDEN (Ned)
16
8:35:22.1
23.28
200.00
279
5021
Gerard Braas
HOORN (Ned)
16
8:35:30.3
23.28
200.00
280
5419
Marcel Booms
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
16
8:36:08.5
23.25
200.00
281
6178
Arjen Faber
ELST (Ned)
16
8:36:10.0
23.25
200.00
282
6053
Wouter Korten
RAALTE (Ned)
16
8:36:13.0
23.25
200.00
283
5503
Jan Mein
nieuwe pekela (Ned)
16
8:36:41.7
23.22
200.00
284
5502
Evelyn Klok
NIEUWE PEKELA (Ned)
16
8:36:42.1
23.22
200.00
285
6279
Falco van Vloten
HEEMSTEDE (Ned)
16
8:37:06.5
23.21
200.00
286
5776
Jan Heeres
ZUIDHORN (Ned)
16
8:37:13.2
23.20
200.00
287
5481
Henk Spruit
GOUDA (Ned)
16
8:37:50.8
23.17
200.00
288
5932
Jeanet van den Bogert
BARNEVELD (Ned)
16
8:37:55.2
23.17
200.00
289
5191
Frans v/d Vendel
RENSWOUDE (Ned)
16
8:38:26.1
23.15
200.00
290
5514
Jan Annema
OENTSJERK (Ned)
16
8:38:59.7
23.12
200.00
291
5459
Jan van Eijk
TIENHOVEN (Ned)
16
8:39:04.0
23.12
200.00
292
6120
Rinus Spijkerman
SINT NICOLAASGA (Ned)
16
8:39:13.3
23.11
200.00
293
5320
Sandra Konst
TER AAR (Ned)
16
8:39:18.2
23.11
200.00
294
6204
Mirjam Lagerwerf
DE LIER (Ned)
16
8:39:18.2
23.11
200.00
295
5397
Kees Lagerwerf
DE LIER (Ned)
16
8:39:18.5
23.11
200.00
296
5642
Harrie Wilborts
BIEST-HOUTAKKER (Ned)
16
8:39:34.1
23.10
200.00
297
5520
Jan Schepens
NIJMEGEN (Ned)
16
8:40:12.8
23.07
200.00
298
6168
Albert Dooper
LEUVENHEIM (Ned)
16
8:40:24.0
23.06
200.00
299
5566
Petra Meinema - van Dijk
SAUWERD (Ned)
16
8:40:38.8
23.05
200.00
300
5432
Henk Bleichrodt
GOUDA (Ned)
16
8:40:38.8
23.05
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1233 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12
|
13