home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
801
7139
Mario Brouwer
DELFGAUW (Ned)
4
5:22:14.1
18.62
100.00
802
8014
Peter Keeman
DONGEN (Ned)
4
5:22:54.2
18.58
100.00
803
7987
Dirk Hiemstra
ANJUM (Ned)
4
5:23:07.9
18.57
100.00
804
7800
Jeroen Dankelman
NOOTDORP (Ned)
4
5:24:23.4
18.50
100.00
805
8138
Wim Anker
WADDINXVEEN (Ned)
4
5:25:18.5
18.44
100.00
806
7526
Cees van der Sluys
DE BILT (Ned)
4
5:26:14.4
18.39
100.00
807
8066
Rems Cramer
NOORDWIJK (Ned)
4
5:26:38.2
18.37
100.00
808
7051
Jan Kroes
HATTEMERBROEK (Ned)
4
5:26:43.0
18.36
100.00
809
7939
Robert Kamper
WAGENINGEN (Ned)
4
5:28:21.2
18.27
100.00
810
7242
Bart van Oenen
DALFSEN (Ned)
4
5:28:32.5
18.26
100.00
811
7091
Gerrit van der Horst
ZWAMMERDAM (Ned)
4
5:29:43.0
18.20
100.00
812
7437
Menno Jutte
'S-GRAVENHAGE (Ned)
4
5:30:29.7
18.15
100.00
813
7948
Desire Hoogzaad-Koppert
ROTTERDAM (Ned)
4
5:31:20.8
18.11
100.00
814
8089
Angela Verdoes
KATWIJK (Ned)
4
5:31:26.9
18.10
100.00
815
7403
Jan Joh. Verdoes
KATWIJK AAN ZEE (Ned)
4
5:31:26.9
18.10
100.00
816
7381
Nico Hoogendam
RIJSENHOUT (Ned)
4
5:31:40.8
18.09
100.00
817
7880
Otto v Tuijl
VALKENBURG ZH (Ned)
4
5:32:56.9
18.02
100.00
818
7103
Kees de Langen
CASTRICUM (Ned)
4
5:33:19.2
18.00
100.00
819
7614
Piet Vos
ACHTERVELD (Ned)
4
5:33:25.2
18.00
100.00
820
7837
Robert Deen
HOOGKARSPEL (Ned)
4
5:34:36.2
17.93
100.00
821
8129
Peter Langelaan
IJSSELSTEIN (Ned)
4
5:34:57.1
17.91
100.00
822
7481
Jan van der Ploeg
LIJNDEN (Ned)
4
5:35:12.8
17.90
100.00
823
7251
Cor ter Horst
BRUSSEL BELGIE (Bel)
4
5:35:29.5
17.88
100.00
824
7202
Ingrid Kamer
NAARDEN (Ned)
4
5:35:41.7
17.87
100.00
825
7245
Hans van Lint
ASSEN (Ned)
4
5:36:25.1
17.83
100.00
826
7443
Eddy Groenendijk
MIDDELHARNIS (Ned)
4
5:36:50.1
17.81
100.00
827
7630
Jan Bakker
BOVENKARSPEL (Ned)
4
5:36:59.9
17.80
100.00
828
7346
Tineke van Amsterdam
LISSE (Ned)
4
5:38:51.0
17.71
100.00
829
7358
Bea de Wit
SINT PANCRAS (Ned)
4
5:39:22.6
17.68
100.00
830
7345
Peter de Wit
VINKEVEEN (Ned)
4
5:39:22.8
17.68
100.00
831
8008
Roel van den Berg
DE LIER (Ned)
4
5:39:35.6
17.67
100.00
832
7785
Den Sprengers
LISSE (Ned)
4
5:39:54.2
17.65
100.00
833
7778
Fred Oppelaar
LISSE (Ned)
4
5:39:54.5
17.65
100.00
834
7226
Tino Kam
MUIDERBERG (Ned)
4
5:41:15.6
17.58
100.00
835
7964
Cees Kleinveld
EINDHOVEN (Ned)
4
5:41:57.3
17.55
100.00
836
7373
Milan Verheij
CULEMBORG (Ned)
4
5:42:24.6
17.52
100.00
837
7374
Reinier Bank
CULEMBORG (Ned)
4
5:42:24.8
17.52
100.00
838
7365
Pleun Verheij
CULEMBORG (Ned)
4
5:42:25.3
17.52
100.00
839
7585
Rene Blokland
VENHUIZEN (Ned)
4
5:45:10.6
17.38
100.00
840
7007
Ina van Scherpenzeel-Huijsman
HEERHUGOWAARD (Ned)
4
5:45:15.7
17.38
100.00
841
7450
Dick van Houwelingen
ZOUTELANDE (Ned)
4
5:45:42.9
17.36
100.00
842
7586
Leo Blokland
LEIDSCHENDAM (Ned)
4
5:46:25.4
17.32
100.00
843
8152
Helena Fehr
St. Gaulen (Zwi)
4
5:46:52.2
17.30
100.00
844
7543
Marianne van Kamp
NAARDEN (Ned)
4
5:47:32.1
17.26
100.00
845
7075
Koos van Asten
RIJSWIJK ZH (Ned)
4
5:47:40.1
17.26
100.00
846
7034
Herman Poelma
HOORN (Ned)
4
5:48:11.4
17.23
100.00
847
7009
Henry Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
4
5:48:52.0
17.20
100.00
848
7010
Ria Wezenberg
GENDRINGEN (Ned)
4
5:48:52.4
17.20
100.00
849
7556
Ruud Koppes
HEERHUGOWAARD (Ned)
4
5:49:04.4
17.19
100.00
850
7071
Els Verhoef
HENGELO (Ned)
4
5:49:42.7
17.16
100.00
851
7975
ALEXANDER Schrader
SPANKEREN (Ned)
4
5:50:02.5
17.14
100.00
852
7910
Henriette Doeschot
DELDEN (Ned)
4
5:50:33.3
17.12
100.00
853
8064
Hans Schuurs
NIJMEGEN (Ned)
4
5:50:52.4
17.10
100.00
854
7768
Jan Sniekers
HENGELO (Ned)
4
5:51:24.6
17.07
100.00
855
7783
Joyce VAN BINSBERGEN -BOLKS
HENGELO (Ned)
4
5:51:27.4
17.07
100.00
856
7881
Aleijda de Zwaan
ERMELO (Ned)
4
5:53:56.8
16.95
100.00
857
7878
Nadia Haj Mohammad
ABCOUDE (Ned)
4
5:58:00.3
16.76
100.00
858
7163
Cor Stolze
DE LIER (Ned)
4
5:58:01.5
16.76
100.00
859
7102
John Kleinheerenbrink
CAPELLE A/D IJSSEL (Ned)
4
5:58:01.7
16.76
100.00
860
7101
Henk Kleinheerenbrink
LEKKERKERK (Ned)
4
5:58:02.6
16.76
100.00
861
8105
Bart de Kruijf
EDE (Ned)
4
5:58:43.9
16.73
100.00
862
7616
Frank van Dijk
LEIDEN (Ned)
4
5:59:12.1
16.70
100.00
863
7297
Jos van Kleef
LISSE (Ned)
4
5:59:50.2
16.67
100.00
864
7570
Nicky Tellier
WASSENAAR (Ned)
4
6:00:19.0
16.65
100.00
865
7022
Wiljan de Rooij
WASPIK (Ned)
4
6:04:13.4
16.47
100.00
866
7261
Henry Gerrits
WIERDEN (Ned)
4
6:04:29.2
16.46
100.00
867
7899
Leo Soons
DELFT (Ned)
4
6:12:17.3
16.12
100.00
868
7905
Frank Keijser
RIJSWIJK (Ned)
4
6:12:17.8
16.12
100.00
869
7908
Harry van Bussel
'S-GRAVENHAGE (Ned)
4
6:12:17.8
16.12
100.00
870
7909
Harold de Vos
ZOETERMEER (Ned)
4
6:12:31.8
16.11
100.00
871
7698
Peter Scheepers
LEENDE (Ned)
4
6:13:31.3
16.06
100.00
872
8107
Arie de Kruif
EDE GLD (Ned)
4
6:15:36.7
15.97
100.00
873
7912
Eric Lutterman
Oberding (Dui)
4
6:16:46.8
15.92
100.00
874
7414
Gerard de Jong
Leeuwarden (Ned)
4
6:17:40.9
15.89
100.00
875
7942
Marius koning
NIEUWKOOP (Ned)
4
6:23:24.6
15.65
100.00
876
7252
Diemer Jonkman
DRACHTEN (Ned)
4
6:24:44.2
15.60
100.00
877
7579
Renger Veldhuis
HOLTEN (Ned)
4
6:25:16.9
15.57
100.00
878
8116
Monic van Schie
HONSELERSDIJK (Ned)
4
6:26:34.9
15.52
100.00
879
8100
Wim Kester
MONSTER (Ned)
4
6:26:35.5
15.52
100.00
880
7207
Peter Dukker
DE LIER (Ned)
4
6:26:36.4
15.52
100.00
881
7677
han van dijk
DE LIER (Ned)
4
6:26:36.5
15.52
100.00
882
8101
Gerda Kester
MONSTER (Ned)
4
6:26:37.5
15.52
100.00
883
7502
Eef Kroes
MAASLAND (Ned)
4
6:26:37.6
15.52
100.00
884
8056
Margot Barendse van der Knaap
MAASDIJK (Ned)
4
6:26:38.1
15.52
100.00
885
8137
Cariny Fransen-Vissers
'S GRAVENZANDE (Ned)
4
6:26:38.1
15.52
100.00
886
8133
Aad Hazenbroek
HONSELERSDIJK (Ned)
4
6:26:40.9
15.52
100.00
887
7829
Rick Koeckhoven
NOORDWIJKERHOUT (Ned)
4
6:30:31.6
15.36
100.00
888
8095
Hans van Thiel
DEEST (Ned)
4
6:31:21.9
15.33
100.00
889
7777
roel eerenstein
SCHIPBORG (Ned)
4
6:35:25.1
15.17
100.00
890
8007
(Jan Cornelis) Kees van der Veer
BOSKOOP (Ned)
4
6:35:25.2
15.17
100.00
891
7922
Tessa Sieswerda
AMSTERDAM (Ned)
4
6:42:48.7
14.90
100.00
892
7524
Marrit Mulder
UTRECHT (Ned)
4
6:42:49.3
14.89
100.00
893
7378
jcp Zutt
PETTEN (Ned)
4
6:51:37.3
14.58
100.00
894
8109
Kees Bakker
Burg Steinfurz (Dui)
4
6:58:15.8
14.35
100.00
895
7926
Johan van der Wel
THOLEN (Ned)
4
7:12:00.8
13.89
100.00
896
7925
Bas Boevee
MOERKAPELLE (Ned)
4
7:12:00.9
13.89
100.00
897
7820
Trudy Sonneveld
'S-GRAVENZANDE (Ned)
4
7:17:28.8
13.71
100.00
898
7896
Sandra van der Hout
'S-GRAVENZANDE (Ned)
4
7:17:31.6
13.71
100.00
899
8097
Henk mol
ZAANDAM (Ned)
4
7:22:56.5
13.55
100.00
900
7991
Theodor Hoorsdmannshoft
Werther in Westfahlen (Dui)
4
7:23:45.4
13.52
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12