home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
901
7984
Marianne Compas
HEM (Ned)
4
7:56:38.3
12.59
100.00
902
7895
Henk van der Haag
MUNEIN (Ned)
4
8:05:53.0
12.35
100.00
903
8108
Gezina van der Zwaag
GYTSJERK (Ned)
4
8:05:53.0
12.35
100.00
904
8033
Peter Verweij
ZEVENHUIZEN (Z.H.) (Ned)
4
8:12:16.4
12.19
100.00
905
8165
Maarten van Haagen
Markelo (Ned)
4
8:12:45.5
12.18
100.00
906
8164
Mark van Haagen
Köstenberg (Oos)
4
8:12:46.3
12.18
100.00
907
8096
Jouke Sieswerda
AMSTERDAM (Ned)
4
11:11:54.6
8.93
100.00
908
191
Robert Kamperman
ALMERE BUITEN (Ned)
3
2:28:31.9
30.30
75.00
909
162
Edwin Lagerwey
OTTERLO (Ned)
3
2:29:06.5
30.18
75.00
910
7828
Jeroen Kalter
BALKBRUG (Ned)
3
2:57:56.9
25.29
75.00
911
7535
Henny Philipse
LISSERBROEK (Ned)
3
3:07:18.4
24.02
75.00
912
7831
Jan de Weerd
NIEUWLEUSEN (Ned)
3
3:14:04.2
23.19
75.00
913
7612
Ton Maas
WIERINGERWERF (Ned)
3
3:17:41.0
22.76
75.00
914
7708
Henny Deurnink
GOOR (Ned)
3
3:17:51.3
22.74
75.00
915
8102
Aard Mors
KOEDIJK (Ned)
3
3:18:25.7
22.68
75.00
916
8162
Fred de Groot
MEPPEL (Ned)
3
3:27:45.5
21.66
75.00
917
7552
Jan Lansink
NEEDE (Ned)
3
3:27:53.0
21.65
75.00
918
7557
Cees Ruiter
ANDIJK (Ned)
3
3:32:26.0
21.18
75.00
919
7230
Piet van Schie
HOOGMADE (Ned)
3
3:37:16.6
20.71
75.00
920
7112
Gerrit Neijzing
ZAANDAM (Ned)
3
3:45:16.4
19.98
75.00
921
7985
Arie Peerdeman
BOVENKARSPEL (Ned)
3
3:46:03.9
19.91
75.00
922
130
Rimmert Bos
DEN OEVER (Ned)
3
3:47:29.8
19.78
75.00
923
7697
Aat de Jong
MIDDELBURG (Ned)
3
3:48:25.7
19.70
75.00
924
7659
Jos Vogelaar
HAARLEM (Ned)
3
3:53:40.7
19.26
75.00
925
7439
Frank van der Goes
DEN HAAG (Ned)
3
3:53:49.2
19.25
75.00
926
7906
Inge Beerling
HAARLEM (Ned)
3
3:55:07.7
19.14
75.00
927
7248
Mien Onderwater-Loogman
DEGAGNAC (Fra)
3
3:56:54.6
18.99
75.00
928
7563
Gerard Alma
WERVERSHOOF (Ned)
3
4:00:53.2
18.68
75.00
929
7577
Gerard Beldman
HOLTEN (Ned)
3
4:01:42.6
18.62
75.00
930
7482
Jaap Langeveld
OLDEHOLTPADE (Ned)
3
4:03:13.5
18.50
75.00
931
7992
Harrie de Jong
VLEDDER (Ned)
3
4:04:19.9
18.42
75.00
932
7054
Aad van der Lans
LISSE (Ned)
3
4:07:36.9
18.17
75.00
933
7203
Sandra Kamer
NAARDEN (Ned)
3
4:09:27.9
18.04
75.00
934
7931
Aniek van Schie
Sassenheim (Ned)
3
4:10:54.2
17.94
75.00
935
7641
Noortje van Haestregt
OUDE WETERING (Ned)
3
4:17:24.8
17.48
75.00
936
8163
Michael Robaard
MEPPEL (Ned)
3
4:18:07.2
17.43
75.00
937
7073
Rob Corsten
HENGELO (Ned)
3
4:21:29.1
17.21
75.00
938
7946
Leo Buijing
MAASSLUIS (Ned)
3
4:23:16.3
17.09
75.00
939
7539
Rene Louwers
HOOGVLIET (Ned)
3
4:29:14.0
16.71
75.00
940
7362
Maarten Meulbroek
MOLENHOEK (Ned)
3
4:35:44.5
16.32
75.00
941
7170
Aalt Schuiling
ASSEN (Ned)
3
4:44:34.6
15.81
75.00
942
7218
Theo Jansen
ALMELO (Ned)
3
4:51:37.9
15.43
75.00
943
7692
Esther Derksen
LOENEN GLD (Ned)
3
4:52:09.3
15.40
75.00
944
7547
Peter van Soldt
ROTTERDAM (Ned)
3
4:55:18.8
15.24
75.00
945
7515
Hans Koot
WADDINXVEEN (Ned)
3
5:45:50.0
13.01
75.00
946
8038
Luna Verweij
ZEVENHUIZEN ZH (Ned)
3
5:51:20.6
12.81
75.00
947
8037
Karin Kastart
NIEUWERKERK AD IJSSEL (Ned)
3
5:51:21.1
12.81
75.00
948
7746
Sebastian Naessens
VOGELWAARDE (Ned)
3
6:01:49.0
12.44
75.00
949
7123
Aris Molenaar
MOERKAPELLE (Ned)
3
6:32:39.9
11.46
75.00
950
7934
Wytske Kempenaar
ZWAAGWESTEINDE (Ned)
3
6:33:32.0
11.43
75.00
951
7930
Ate Kempenaar
ZWAAGWESTEINDE (Ned)
3
6:33:53.0
11.42
75.00
952
8045
Elvira Stoppels
Spijk (Ned)
3
7:02:57.9
10.64
75.00
953
8043
Nico Stoppels
SPIJK GN (Ned)
3
7:02:58.4
10.64
75.00
954
7718
Elly Degeling
HOOGKARSPEL (Ned)
3
8:08:59.5
9.20
75.00
955
7719
Angela Degeling
HOOGKARSPEL (Ned)
3
8:08:59.8
9.20
75.00
956
8035
Liana Verweij
ZEVENHUIZEN (Ned)
3
8:12:16.9
9.14
75.00
957
8041
Dwight Verweij
ZEVENHUIZEN ZH (Ned)
3
8:12:18.2
9.14
75.00
958
8063
Anneke Crielaard-Bakker
VEENENDAAL (Ned)
3
8:18:00.7
9.04
75.00
959
203
Johan Teeffelen
LEERDAM (Ned)
2
1:38:52.8
30.34
50.00
960
215
Bertil Hooghordel
ZWOLLE (Ned)
2
1:45:56.5
28.32
50.00
961
141
Wim Zwanenburg
SNELREWAARD (Ned)
2
1:47:47.4
27.83
50.00
962
197
Adriaan Vos
BABYLONIENBROEK (Ned)
2
1:50:51.7
27.06
50.00
963
8039
Wouter Bos
HIERDEN (Ned)
2
1:54:42.9
26.15
50.00
964
7486
Nico Lindeman
SCHEEMDA (Ned)
2
1:54:58.9
26.09
50.00
965
7715
Louis Biemans
'S GRAVENMOER (Ned)
2
1:57:00.6
25.64
50.00
966
7774
Ron van Heel
AMSTERDAM (Ned)
2
2:01:51.3
24.62
50.00
967
8049
Bart Hoolwerf
EEMDIJK (Ned)
2
2:06:16.6
23.76
50.00
968
7018
Frank Slutter
VARSSELDER (Ned)
2
2:09:07.5
23.23
50.00
969
7014
Willie Baten
DE HEURNE (Ned)
2
2:09:09.5
23.23
50.00
970
7766
Krijn van Muiswinkel
DE MEERN (Ned)
2
2:10:26.8
23.00
50.00
971
8051
Arjan Soer
MEPPEL (Ned)
2
2:11:24.8
22.83
50.00
972
7504
paul morsch
BOVENKARSPEL (Ned)
2
2:11:26.5
22.82
50.00
973
7545
Kees Henstra
LEIDEN (Ned)
2
2:13:47.8
22.42
50.00
974
7522
Chris Bos
DEDEMSVAART (Ned)
2
2:15:03.3
22.21
50.00
975
7149
Jan Matthijssen
WASSENAAR (Ned)
2
2:19:36.4
21.49
50.00
976
7138
Hanno Nap
FINSTERWOLDE (Ned)
2
2:21:21.6
21.22
50.00
977
7643
Hans Bongers
VOORBURG (Ned)
2
2:23:32.6
20.90
50.00
978
7598
Eibert ten Brink
DOORNSPIJK (Ned)
2
2:23:50.3
20.86
50.00
979
7518
Harry Oude Geerdink
TUBBERGEN (Ned)
2
2:23:54.1
20.85
50.00
980
7027
Jan Brouwer
ANDIJK (Ned)
2
2:24:11.1
20.81
50.00
981
7169
Cor van der Veen
PIJNACKER (Ned)
2
2:25:17.2
20.65
50.00
982
7667
Sjaak Sterrenburg
SCHOONHOVEN (Ned)
2
2:25:21.0
20.64
50.00
983
7559
Kim Banga
Eindhoven (Ned)
2
2:29:53.5
20.01
50.00
984
7542
Egbert Lambers
NAARDEN (Ned)
2
2:38:47.4
18.89
50.00
985
7178
Ward Lassing
LEIDERDORP (Ned)
2
2:44:26.9
18.24
50.00
986
7993
Marita de Jong-Edema
VLEDDER (Ned)
2
2:47:21.9
17.92
50.00
987
7565
Dirk Ritsema
ELST (GLD) (Ned)
2
2:49:07.3
17.74
50.00
988
7809
Marcel Kruize
HAARLEM (Ned)
2
2:51:12.1
17.52
50.00
989
7694
Kirsten Burghout
AMSTERDAM (Ned)
2
2:51:59.4
17.44
50.00
990
8017
Wout Borman
PAPENDRECHT (Ned)
2
2:52:06.4
17.43
50.00
991
7310
Oeke Mulder
WOUDSEND (Ned)
2
2:59:33.1
16.71
50.00
992
7081
Bert Jaspers
GRONAU-EPE DUITSLAND (Dui)
2
2:59:46.9
16.69
50.00
993
7735
Erik Hogervorst
NOORDWIJKERHOUT (Ned)
2
2:59:46.9
16.69
50.00
994
7274
Roel Ansink
SNELREWAARD (Ned)
2
3:00:38.1
16.61
50.00
995
7889
Marlies van der Meys
Röhrmoos (Dui)
2
3:00:55.7
16.58
50.00
996
7055
Theo Edens
LISSE (Ned)
2
3:05:18.3
16.19
50.00
997
7048
Piet Lenting
LISSE (Ned)
2
3:06:17.3
16.10
50.00
998
7208
Thea Dukker
DE LIER (Ned)
2
3:07:35.2
15.99
50.00
999
7168
Lucia van der Hoeven
DE LIER (Ned)
2
3:07:37.2
15.99
50.00
1000
7090
Ria vd Horst-Ernst
ZWAMMERDAM (Ned)
2
3:10:07.3
15.78
50.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12