home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
601
212
Jelmer van Vilsteren
ZWOLLE (Ned)
5
4:18:48.4
28.98
125.00
602
175
Ronald Horstman
ZWOLLE (Ned)
5
4:18:48.7
28.98
125.00
603
121
Gert Dekker
VOORTHUIZEN (Ned)
5
4:37:40.6
27.01
125.00
604
8042
Jan de Bruin
HEUMEN (Ned)
5
4:43:37.9
26.44
125.00
605
7771
Jan van der Ven
HELMOND (Ned)
5
4:51:59.4
25.69
125.00
606
7328
Bob Tiggelman
ASSENDELFT (Ned)
5
4:54:41.1
25.45
125.00
607
8047
Evert Hoolwerf
EEMDIJK (Ned)
5
4:55:03.2
25.42
125.00
608
7966
Hans Eijs
'S-GRAVENHAGE (Ned)
5
4:58:15.9
25.15
125.00
609
7494
arie copier
AMSTELVEEN (Ned)
5
5:03:59.7
24.67
125.00
610
7582
Brant Visser
GORREDIJK (Ned)
5
5:07:42.5
24.37
125.00
611
8060
Reint Schuring
AMSTERDAM (Ned)
5
5:16:21.6
23.71
125.00
612
7544
Dick van de Geer
KOOG A/D ZAAN (Ned)
5
5:21:56.4
23.30
125.00
613
7196
Joris Beentjes
UITGEEST (Ned)
5
5:26:59.4
22.94
125.00
614
7008
Kees van Scherpenzeel
HEERHUGOWAARD (Ned)
5
5:28:37.8
22.82
125.00
615
7913
Gert-Jan Braas
NIJVERDAL (Ned)
5
5:29:02.6
22.79
125.00
616
7523
Johan Bokdam
UTRECHT (Ned)
5
5:30:26.0
22.70
125.00
617
7528
Ferry van der Heiden
BAARN (Ned)
5
5:38:59.1
22.12
125.00
618
8065
Henrie van Tol
BERKHOUT (Ned)
5
5:39:08.6
22.11
125.00
619
7887
Arnold de Boer
WOUDENBERG (Ned)
5
5:40:03.1
22.06
125.00
620
8139
Martin Oosterom
WOERDEN (Ned)
5
5:43:26.9
21.84
125.00
621
7225
Anja Noordam
'S GRAVENZANDE (Ned)
5
5:45:02.3
21.74
125.00
622
7596
John Blanken
GORREDIJK (Ned)
5
5:45:43.3
21.69
125.00
623
7238
Johan Dorresteijn
BUURMALSEN (Ned)
5
5:45:58.7
21.68
125.00
624
7813
Lambert Postma
HURDEGARYP (Ned)
5
5:46:50.4
21.62
125.00
625
7415
Henk van Veen
HARDERWIJK (Ned)
5
5:47:49.6
21.56
125.00
626
7104
Jan van de Plas
EINDHOVEN (Ned)
5
5:49:23.4
21.47
125.00
627
7527
Kerst de Jong
OUDEHASKE (Ned)
5
5:50:42.8
21.39
125.00
628
7686
Gerrit Beuling
ANDIJK (Ned)
5
5:51:43.6
21.32
125.00
629
7851
Maurice Vaalburg
HEERHUGOWAARD (Ned)
5
6:00:27.4
20.81
125.00
630
7765
Teye de Boer
HOORNSTERZWAAG (Ned)
5
6:14:46.7
20.01
125.00
631
8140
Wiebe Cnossen
AMSTERDAM (Ned)
5
6:17:07.9
19.89
125.00
632
8077
Lolke Buma
WITMARSUM (Ned)
5
6:19:00.4
19.79
125.00
633
8031
Frans Stortelder
LICHTENVOORDE (Ned)
5
6:22:38.8
19.60
125.00
634
7352
Ronald Struikman
'S-GRAVENHAGE (Ned)
5
6:36:23.0
18.92
125.00
635
7794
Minne Van Houten
DRACHTEN (Ned)
5
6:37:18.1
18.88
125.00
636
7798
Gerrit Lucassen
NIJVERDAL (Ned)
5
6:42:17.2
18.64
125.00
637
7566
Steven Hengeveld
BARNEVELD (Ned)
5
6:42:34.2
18.63
125.00
638
7607
Gerrit Vos
WIJK EN AALBURG (Ned)
5
6:44:18.2
18.55
125.00
639
7840
Wim van de Waarenburg
OSPEL (Ned)
5
6:55:09.9
18.07
125.00
640
7601
NM Pronk
VENHUIZEN (Ned)
5
6:55:58.4
18.03
125.00
641
7884
Joop Hooghiemstra
ALMERE (Ned)
5
6:57:06.5
17.98
125.00
642
7493
Hugo van der Sluys
DE BILT (Ned)
5
6:58:54.4
17.90
125.00
643
7836
Paul Swart
BOVENKARSPEL (Ned)
5
7:01:40.0
17.79
125.00
644
7083
George van der Loos
BOSKOOP (Ned)
5
7:04:48.2
17.66
125.00
645
7737
Walter van der Valk
HAREN GN (Ned)
5
7:08:39.4
17.50
125.00
646
8125
Piet van Zaal
WOUBRUGGE (Ned)
5
7:16:12.5
17.19
125.00
647
7273
Rick Borgman
MUIDERBERG (Ned)
5
7:27:23.7
16.76
125.00
648
7834
Gert-Jan broer
LEIDEN (Ned)
5
7:27:57.9
16.74
125.00
649
7315
Harrie van Teeffelen
Maurik (Ned)
5
7:34:27.1
16.50
125.00
650
7958
Peter Heskes
ZOETERMEER (Ned)
5
7:34:57.6
16.49
125.00
651
7898
Tjitte de Jong
'S-GRAVENHAGE (Ned)
5
7:38:18.7
16.36
125.00
652
7937
Boris Milikic
Ljubljana (Slo)
5
7:51:01.7
15.92
125.00
653
7533
Mark Roeleveld
WIJDEWORMER (Ned)
5
8:00:47.5
15.60
125.00
654
7681
Marja Koeckhoven
URSEM GEM SCHERMER (Ned)
5
8:10:56.7
15.28
125.00
655
7864
Jeroen Sinnige
HOOGKARSPEL (Ned)
5
8:12:17.3
15.24
125.00
656
7862
Gerard Koomen
GROOTEBROEK (Ned)
5
8:12:17.9
15.23
125.00
657
8022
Jan Renger
COTHEN (Ned)
5
8:43:45.0
14.32
125.00
658
7576
Sascha van Bruggen
'S-GRAVENHAGE (Ned)
5
8:44:15.9
14.31
125.00
659
7850
Mandy Vaalburg- Overmars
HEERHUGOWAARD (Ned)
5
9:11:48.2
13.59
125.00
660
8010
Peter Roelofsen
HEERHUGOWAARD (Ned)
5
9:12:01.6
13.59
125.00
661
7716
marielle Leering
HAARLEM (Ned)
5
9:19:02.7
13.42
125.00
662
8130
Heidy Brok
Bloemendaal (Ned)
5
9:19:03.7
13.42
125.00
663
7606
Ge van den Berk
NIJMEGEN (Ned)
5
9:27:34.1
13.21
125.00
664
206
Ben Haastrecht
ROELOFARENDSVEEN (Ned)
4
3:17:06.9
30.44
100.00
665
114
Jan van Breugel
WOUDRICHEM (Ned)
4
3:17:08.3
30.44
100.00
666
152
Stan Nelissen
OUDERKERK AAN DE AMSTEL (Ned)
4
3:17:08.4
30.44
100.00
667
142
Mark Vos
SCHEEMDA (Ned)
4
3:17:08.8
30.43
100.00
668
164
Pieter van Kruistum
OTTERLO (Ned)
4
3:17:08.9
30.43
100.00
669
192
Jorrit Veneman
OMMEN (Ned)
4
3:17:10.9
30.43
100.00
670
180
Gert Mulderij
ELIM (Ned)
4
3:17:11.3
30.43
100.00
671
201
Ton van den Berg
EWIJK (Ned)
4
3:17:36.7
30.36
100.00
672
126
Jan Palenstijn
ZWAAG (Ned)
4
3:18:14.7
30.27
100.00
673
138
Herman Pouwels
STEENWIJK (Ned)
4
3:20:19.0
29.95
100.00
674
160
Rob Zantinge
RHEDEN (Ned)
4
3:22:35.9
29.62
100.00
675
151
Fred Boelens
VELP (Ned)
4
3:38:09.7
27.50
100.00
676
8160
Serge Zweers
AMSTERDAM (Ned)
4
3:42:47.8
26.93
100.00
677
7689
Jo Maerman
NIEHOVE (Ned)
4
3:43:00.6
26.90
100.00
678
8151
Marcel van der Burgh
LATHUM (Ned)
4
3:46:47.6
26.46
100.00
679
7695
Joop Hilgers
OUDE PEKELA (Ned)
4
3:54:42.9
25.56
100.00
680
7113
Johan Haak
AXEL (Ned)
4
3:54:44.3
25.56
100.00
681
7190
Bert van den Bulk
BERKEL EN RODENRIJS (Ned)
4
3:54:47.0
25.56
100.00
682
7665
Monique van Klaren
LOPIK (Ned)
4
3:55:09.9
25.51
100.00
683
7664
Gerard van Klaren
LOPIK (Ned)
4
3:55:14.3
25.51
100.00
684
8119
Tonny Waanders
HAAKSBERGEN (Ned)
4
3:56:23.6
25.38
100.00
685
7983
Rinus Overheul
PURMEREND (Ned)
4
4:00:58.5
24.90
100.00
686
7530
Wim Roling
HEEMSKERK (Ned)
4
4:01:12.0
24.88
100.00
687
8094
Ted Huijing
AMSTELVEEN (Ned)
4
4:01:14.1
24.87
100.00
688
8158
rogier Wouters
AMSTERDAM (Ned)
4
4:03:45.9
24.61
100.00
689
7416
Harry van Zoeren
WOUDENBERG (Ned)
4
4:06:04.1
24.38
100.00
690
7117
Robert van der Ham
CUIJK (Ned)
4
4:06:12.2
24.37
100.00
691
7211
Job Groeneveld
NIEUWENDIJK (Ned)
4
4:06:41.3
24.32
100.00
692
7040
Aad Overtoom
BLOKKER (Ned)
4
4:06:45.6
24.32
100.00
693
7343
Henk Nijkamp
LAREN (GLD) (Ned)
4
4:06:59.0
24.29
100.00
694
8128
Wim Freriks
DIDAM (Ned)
4
4:09:32.4
24.04
100.00
695
7124
Arie Drees
HARLINGEN (Ned)
4
4:11:35.7
23.85
100.00
696
7043
Joke Douma-Wijfje
TER AAR (Ned)
4
4:11:35.8
23.85
100.00
697
7469
Henk de Haan
HATTEM (Ned)
4
4:12:24.1
23.77
100.00
698
7558
Klaas Banga
EINDHOVEN (Ned)
4
4:12:34.2
23.76
100.00
699
7115
Daan Geense
ZAAMSLAG (Ned)
4
4:12:59.7
23.72
100.00
700
8088
Rob Harmsen
STEENDEREN (Ned)
4
4:13:22.1
23.68
100.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12