home
Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)
Weissensee Talent Trophy (20/1)
Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)
Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)
Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)
Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)
Criteriums (28/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Alternatieve Elfstedentocht (30/1)
Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)
Afstand
- Alle Afstanden -
Snelle Toer
Vierde Toertoct
Categorie
- Alle Categorieën -
- Heren -
- Dames -
Zoek Veld
Naam
Startnummer
Plaats
Land
Zoek op
[
Ververs
]
Stand
#
Naam
Plaats/Land
Ronden
Tijd
km/h
km
101
8113
Harry Vergeer
WOERDEN (Ned)
8
7:53:23.5
25.35
200.00
102
7335
Andre Starreveld
UITGEEST (Ned)
8
7:53:23.7
25.35
200.00
103
7540
Jan Schoemaker
UITGEEST (Ned)
8
7:53:24.0
25.35
200.00
104
7074
Hendrik Bakker
WIJNALDUM (Ned)
8
7:53:24.0
25.35
200.00
105
7428
Arend Paalman
MARKELO (Ned)
8
7:53:25.5
25.35
200.00
106
7293
Gerrit de Groot
NIEUW LEUSEN (Ned)
8
7:53:25.6
25.35
200.00
107
7594
Hein Sandel
HOEVELAKEN (Ned)
8
7:53:26.6
25.35
200.00
108
7997
theo zoontjens
KOUDEKERKE (Ned)
8
7:53:27.3
25.35
200.00
109
7095
Jan Heins
EMMER COMPASCUUM (Ned)
8
7:53:30.1
25.34
200.00
110
7260
Piet Baken
HEELWEG (Ned)
8
7:53:30.9
25.34
200.00
111
8134
Marcel Boonen
ODIJK (Ned)
8
7:53:44.3
25.33
200.00
112
7574
Andre van der Bijl
LEEUWARDEN (Ned)
8
7:53:46.3
25.33
200.00
113
222
Gerard Murre
HAARLEM (Ned)
8
7:53:46.5
25.33
200.00
114
7427
Tom Horstink
RHA (Ned)
8
7:53:49.6
25.33
200.00
115
161
Jan Oudhuis
ALKMAAR (Ned)
8
7:53:49.9
25.33
200.00
116
7999
Kees Ettema
WESTWOUD (Ned)
8
7:53:50.8
25.32
200.00
117
7998
Cor Wagenaar
OOSTERBLOKKER(DRECHTERLND (Ned)
8
7:53:51.6
25.32
200.00
118
179
Pieter van Bergen
DELFGAUW (Ned)
8
7:53:53.6
25.32
200.00
119
111
Ellie Scholten
DEURNINGEN (Ned)
8
7:54:07.9
25.31
200.00
120
8120
Thomas Kraal
UTRECHT (Ned)
8
7:54:10.9
25.31
200.00
121
223
Jack van Honschoten
HAARLEM (Ned)
8
8:00:37.2
24.97
200.00
122
7072
Lute Y Koopman
ECHTENERBRUG (Ned)
8
8:00:39.3
24.97
200.00
123
7440
Peter Mesu
MIDDELBURG (Ned)
8
8:04:50.4
24.75
200.00
124
7617
Peter Botman
HOOGKARSPEL (Ned)
8
8:05:38.8
24.71
200.00
125
7100
Robin Dukelo
ST.MICHIELSGESTEL (Ned)
8
8:06:31.7
24.66
200.00
126
7485
Wubbe Mein
SCHEEMDA (Ned)
8
8:06:32.3
24.66
200.00
127
7510
Harrie van Lieshout
PAPEKOP (Ned)
8
8:06:44.4
24.65
200.00
128
7747
Lianne van de Laar
ROTTERDAM (Ned)
8
8:06:49.7
24.65
200.00
129
7976
Kees van Schie
HONSELERSDIJK (Ned)
8
8:06:50.8
24.65
200.00
130
7489
Arie Schrik
SCHEEMDA (Ned)
8
8:07:04.0
24.64
200.00
131
7221
Dolf van der Knaap
DE LIER (Ned)
8
8:07:06.6
24.64
200.00
132
7125
Paul Koning
BABBERICH (Ned)
8
8:08:32.6
24.56
200.00
133
8011
Patrick Degens
SPANKEREN (Ned)
8
8:08:33.3
24.56
200.00
134
7176
Marcel H.B. Wenker
ARNHEM (Ned)
8
8:08:33.5
24.56
200.00
135
7521
Albert de Koning
WAARDER (Ned)
8
8:08:50.1
24.55
200.00
136
7790
Jan Stoker
OOSTERWOLDE (Ned)
8
8:08:52.9
24.55
200.00
137
7047
Ap Doornebos
SCHALKHAAR (Ned)
8
8:09:00.4
24.54
200.00
138
127
Piet van Leeuwen
OUDEKERK A/D AMSTEL (Ned)
8
8:09:27.3
24.52
200.00
139
7134
Willem Oudshoorn
DEN HAAG (Ned)
8
8:11:55.7
24.39
200.00
140
7532
Tom Roeleveld
WIJDEWORMER (Ned)
8
8:11:57.4
24.39
200.00
141
7963
Gerrit Navis
AALTEN (Ned)
8
8:12:04.2
24.39
200.00
142
7209
Jan den Hartogh
BABYLONIENBROEK (Ned)
8
8:12:06.1
24.39
200.00
143
7858
Klaas van Impelen
DOORN (Ned)
8
8:12:12.0
24.38
200.00
144
7593
Walter Postma
LEUSDEN (Ned)
8
8:12:14.3
24.38
200.00
145
7336
Ton van der Meijs
DE LIER (Ned)
8
8:12:20.4
24.37
200.00
146
7704
Anton Vreugdenhil
DOORN (Ned)
8
8:12:21.3
24.37
200.00
147
7724
Piet Schaafsma
HAARLEM (Ned)
8
8:12:21.5
24.37
200.00
148
7700
Jaap Vreugdenhil
HILVERSUM (Ned)
8
8:12:23.6
24.37
200.00
149
7049
Peter Groen
ALKMAAR (Ned)
8
8:12:28.4
24.37
200.00
150
7770
Pierre Wassenaar
LISSE (Ned)
8
8:12:29.5
24.37
200.00
151
7693
APJH (André) Homma
ELST UT (Ned)
8
8:12:33.7
24.36
200.00
152
8110
Gerard Bunnik
BODEGRAVEN (Ned)
8
8:12:41.8
24.36
200.00
153
7094
Geert Herbers
TER APEL (Ned)
8
8:12:47.6
24.35
200.00
154
7353
Ad Timmermans
DIESSEN (Ned)
8
8:13:20.2
24.32
200.00
155
7299
Rob Fiddelaar
WORMER (Ned)
8
8:14:49.8
24.25
200.00
156
7171
Cor Schipper
MIDDELBURG (Ned)
8
8:16:06.7
24.19
200.00
157
7870
Ab de Boer
ZEIST (Ned)
8
8:18:26.9
24.07
200.00
158
7127
Albert van Schie
HOOGMADE (Ned)
8
8:20:00.2
24.00
200.00
159
7344
Rene van den Berge
KRABBENDIJKE (Ned)
8
8:20:43.3
23.97
200.00
160
8132
Herwin Schouwink
HEINENOORD (Ned)
8
8:22:42.4
23.87
200.00
161
7988
Henk van den Berg
TERSCHUUR (Ned)
8
8:24:09.1
23.80
200.00
162
7037
Harry Douma
TER AAR (Ned)
8
8:25:47.6
23.73
200.00
163
7968
Vos Peter
WIJK EN AALBURG (Ned)
8
8:26:24.5
23.70
200.00
164
7435
tonny veldhuis
TUBBERGEN (Ned)
8
8:27:10.1
23.66
200.00
165
7412
Gerrit de Jong
AKKRUM (Ned)
8
8:32:02.1
23.44
200.00
166
7660
Bettus van Emst
HATTEM (Ned)
8
8:33:35.3
23.37
200.00
167
7752
Piet de Jong
OOSTERWOLDE (Ned)
8
8:36:07.4
23.25
200.00
168
7832
Jan Joosten
BAARLO LB (Ned)
8
8:36:24.2
23.24
200.00
169
7825
Ember Sanders
EINDHOVEN (Ned)
8
8:36:27.7
23.24
200.00
170
7444
Henk Jonker
GEESTEREN (Ned)
8
8:38:59.9
23.12
200.00
171
7682
Pim Koeckhoven
NOORDWIJKERHOUT (Ned)
8
8:39:36.7
23.09
200.00
172
7157
Jaap Groenendal
OLDEHOVE (Ned)
8
8:39:37.4
23.09
200.00
173
7757
Thewes Hoekstra
ST.NICOLAASGA (Ned)
8
8:39:43.1
23.09
200.00
174
7637
Marcel Derksen
LOENEN GLD (Ned)
8
8:39:46.2
23.09
200.00
175
7679
Johan den Ouden
AMSTENRADE (Ned)
8
8:40:17.3
23.06
200.00
176
7306
Bas Kok
EINDHOVEN (Ned)
8
8:43:12.5
22.94
200.00
177
7699
Ronald Pothuizen
BAARN (Ned)
8
8:43:56.9
22.90
200.00
178
7451
Peter Vosse
UITGEEST (Ned)
8
8:44:09.0
22.89
200.00
179
8004
Henk Vellinga
ASSEN (Ned)
8
8:44:09.1
22.89
200.00
180
7743
Jetze Buma
SCHETTENS (Ned)
8
8:44:32.3
22.88
200.00
181
7410
Walter Brander
WINKEL (Ned)
8
8:44:32.9
22.88
200.00
182
7648
Frank Braakman
BROEK IN WATERLAND (Ned)
8
8:44:34.4
22.88
200.00
183
8136
Marcel de Jong
RAVENSTEIN (Ned)
8
8:44:39.3
22.87
200.00
184
8111
Cor Janmaat
WOERDEN (Ned)
8
8:44:40.3
22.87
200.00
185
7994
Jan van Roest
HARMELEN (Ned)
8
8:44:43.1
22.87
200.00
186
7164
Ko Minnaard
WEMELDINGE (Ned)
8
8:45:02.8
22.86
200.00
187
7155
Jan Joosse
KAPELLE (Ned)
8
8:45:03.3
22.85
200.00
188
7382
Piet van der Bruggen
DEN DUNGEN (Ned)
8
8:45:04.0
22.85
200.00
189
7036
Gerard Braas
HOORN (Ned)
8
8:45:12.4
22.85
200.00
190
7569
Wilbert Wardenier
LEUSDEN (Ned)
8
8:45:24.0
22.84
200.00
191
7894
Gauke Eringa
STEENWIJKERWOLD (Ned)
8
8:45:24.4
22.84
200.00
192
7446
Evert van de Broek
ABCOUDE (Ned)
8
8:46:06.8
22.81
200.00
193
7945
Jan Schut
OUDORP-ALKMAAR (Ned)
8
8:47:27.8
22.75
200.00
194
7873
Piet Klaaysen
GROEDE (Ned)
8
8:47:38.6
22.74
200.00
195
8026
Jan Bredewout
WEZEP (Ned)
8
8:48:12.2
22.72
200.00
196
7436
Jan Schepens
NIJMEGEN (Ned)
8
8:48:24.9
22.71
200.00
197
7970
Ben Olde Klieverik
MALDEN (Ned)
8
8:48:25.5
22.71
200.00
198
7550
Jos Vijn
HARDENBERG (Ned)
8
8:48:53.2
22.69
200.00
199
7135
Peter Kolthof
HEEMSKERK (Ned)
8
8:48:54.0
22.69
200.00
200
7729
Hennie Hoonhorst
HAARLE (Ned)
8
8:51:20.9
22.58
200.00
[
Vorige
]
[
Volgende
]
1184 Gevonden resultaten - Pagina's:
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
10
|
11
|
12