home

Eerste Alternatieve Elfsteden Toertocht (19/1)

Weissensee Talent Trophy (20/1)

Tweede Alternatieve Elfsteden Toertocht (22/1)

Grand Prix I: Aart Koopmans Memorial (23/1)

Derde Alternatieve Elfsteden Toertocht (26/1)

Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)

Criteriums (28/1)

Vierde Alternatieve Elfsteden Toertocht/Snelle Toer (29/1)

Alternatieve Elfstedentocht (30/1)



Open Nederlandse Kampioenschappen (27/1)

Afstand Categorie
Zoek Veld Zoek op
[ Ververs ]
Stand # Naam Plaats/Land Ronden Tijd km/h km
201 D03 Mischa Top Team Groningen () 6 1:46:24.2 33.83 60.00
202 D75 Sanne Halma MKBasics.nl () 6 1:46:24.4 33.83 60.00
203 D39 Marianne van Leeuwen Leontien.nl () 6 1:46:24.7 33.83 60.00
204 D96 Paula Mol Vrije Universiteit Amsterdam () 6 1:46:25.0 33.83 60.00
205 D57 Sigrid Plender-ter Haar MKBasics.nl () 6 1:46:25.1 33.83 60.00
206 D52 Marieke van Hoek BHP/Power-Play.nl () 6 1:46:25.2 33.83 60.00
207 D44 Yvonne Spigt Viks Parket () 6 1:46:25.5 33.83 60.00
208 D01 Birgit Witte Haak BV () 6 1:46:25.6 33.83 60.00
209 D06 Marjon Spijkerman Van der Wiel () 6 1:46:25.8 33.83 60.00
210 D80 Willemiek Kamper ACE Team () 6 1:46:25.8 33.83 60.00
211 D60 Annelies Passchier Landjuweel () 6 1:46:26.0 33.82 60.00
212 D24 Erna Kijk In de Vegte Landjuweel () 6 1:46:26.0 33.82 60.00
213 D28 Lotte van Dieren CENNED Telecom & IT () 6 1:46:26.2 33.82 60.00
214 D69 Ilse Hoogland ACE Team () 6 1:46:26.3 33.82 60.00
215 D95 Sjoukje Duinmaijer Cakyline () 6 1:46:26.5 33.82 60.00
216 D25 Marjolijn Hulzebosch Van der Wiel () 6 1:46:26.6 33.82 60.00
217 D37 Tessa Witteman Witteman Tuinen/Groenrijk () 6 1:46:27.9 33.81 60.00
218 D71 Helen Tuitert-van Goozen Viks Parket () 6 1:46:29.8 33.80 60.00
219 D29 Kitty Meeth Cow House International () 6 1:46:30.6 33.80 60.00
220 D99 Marije van Marle Hoolwerf Heiwerken () 6 1:46:32.0 33.79 60.00
221 D91 Cindy van den Berg BTN de Haas-Onlineveilingmeester.nl () 6 1:46:32.2 33.79 60.00
222 D70 Rebecca de Graaff Van Abeelen Koeltechniek () 6 1:46:33.7 33.78 60.00
223 D20 Martine Dubling PANalytical () 6 1:46:34.8 33.78 60.00
224 D10 Jolanda Langeland MKBasics.nl () 6 1:46:53.5 33.68 60.00
225 D59 Imke Hermans Edso Software () 6 1:47:20.4 33.54 60.00
226 D07 Suzanne Mulder Finisher Wandafwerking () 6 1:47:20.9 33.54 60.00
227 D42 Ankie Ytsma N.P.O. Vastgoed () 6 1:47:22.9 33.53 60.00
228 D43 Kimberly van den Berg Haak BV () 6 1:47:22.9 33.53 60.00
229 D54 Kim van Duivenvoorde Cakyline () 6 1:47:29.0 33.49 60.00
230 D40 Femke Roemer Finisher Wandafwerking () 6 1:47:58.9 33.34 60.00
231 D78 Janneke Ensing Horse House International () 6 1:48:23.3 33.21 60.00
232 D17 Nadine Seidenglanz Ripca/Aavas Groep () 6 1:48:37.1 33.14 60.00
233 84 Hedde-Jan Wiltjer () 6 1:51:56.1 32.16 60.00
234 87 Jan Veldt () 6 1:52:55.5 31.88 60.00
235 78 Hans Unterberger () 6 1:52:56.1 31.88 60.00
236 21 Jan van Breugel () 6 2:02:10.9 29.46 60.00
237 81 Martin van Veen () 6 2:02:11.6 29.46 60.00
238 58 Johan van Teeffelen () 6 2:02:11.8 29.46 60.00
239 85 Herman Zomerdijk () 6 2:05:42.9 28.64 60.00
240 12 Klaas Brandwijk () 6 2:06:02.9 28.56 60.00
241 48 Joost Vink Groen Talent () 5 1:18:29.6 38.22 50.00
242 77 Robert Bovenhuis Equipe Renault Eco2 () 5 1:18:35.4 38.17 50.00
243 B17 Camiel van Eis Installatie Werk Nederland () 5 1:20:36.5 37.22 50.00
244 D79 Sandra 't Hart Landjuweel () 5 1:29:22.0 33.57 50.00
245 69 Mels van Ammers () 5 1:29:53.9 33.37 50.00
246 92 Auke Koolstra () 5 1:30:29.3 33.15 50.00
247 D45 Petra Spigt Finisher Wandafwerking () 5 1:32:13.9 32.53 50.00
248 D97 Maud Wijtkamp () 5 1:34:03.2 31.90 50.00
249 D11 Anne Bult Vrije Universiteit Amsterdam () 5 1:34:24.4 31.78 50.00
250 D72 Janine Slootstra Tijdhof/Free-Wheel () 5 1:34:25.8 31.77 50.00
251 D77 Dorien Kuik buffet-restaurant de Schaopwas () 5 1:34:27.9 31.76 50.00
252 D50 Astrid de Graaf Vrije Universiteit Amsterdam () 5 1:34:29.7 31.75 50.00
253 D48 Elsbeth Bruinsma PANalytical () 5 1:36:18.6 31.15 50.00
254 D31 Tessa Kortekaas Cakyline () 5 1:36:19.7 31.14 50.00
255 D18 Ellen Waijer BHP/Power-Play.nl () 5 1:38:17.2 30.52 50.00
256 D94 Sanne Bax ACE Team () 5 1:38:17.3 30.52 50.00
257 18 Peter Nauta BCT Schaatsteam () 4 1:02:48.9 38.21 40.00
258 64 Ferry de Jong Viks Parket () 4 1:02:54.6 38.15 40.00
259 B15 Ted Ooijevaar Choose 2 Achieve () 4 1:02:59.8 38.10 40.00
260 B96 Karuud Pots Tijdhof/Free-Wheel () 4 1:05:04.7 36.88 40.00
261 B45 Joost Koelen Tijdhof/Free-Wheel () 4 1:07:24.6 35.60 40.00
262 33 Johan Bakker Groenehartsport.nl () 4 1:08:55.4 34.82 40.00
263 64 Tonnie Huisman () 4 1:15:47.1 31.67 40.00
264 D61 Anne-Carine Abeelen Van Abeelen Koeltechniek () 4 1:15:47.5 31.67 40.00
265 76 Henk v.d. Zwaan () 4 1:32:46.6 25.87 40.00
266 B91 Cees Schep SKITS () 3 0:47:18.7 38.05 30.00
267 B95 Fabian van Altena Kloosterboer.nl Schaatsteam () 3 0:47:22.9 37.99 30.00
268 B10 Brian Goldman Groenehartsport.nl () 3 0:47:32.5 37.86 30.00
269 60 Koos Kortekaas Groenehartsport.nl () 3 0:47:32.9 37.86 30.00
270 B88 Thedo Vos Schaatsteamhaarlem.nl () 3 0:50:29.6 35.65 30.00
271 D93 Zinzi Mol BHP/Power-Play.nl () 3 0:54:08.9 33.24 30.00
272 D09 Nelleke Ensing buffet-restaurant de Schaopwas () 3 0:55:00.7 32.72 30.00
273 27 Ton Vanden Berg () 3 0:55:18.5 32.55 30.00
274 77 Bernardus Gijzen () 3 0:56:27.2 31.89 30.00
275 82 Kees Missaar () 3 0:59:02.4 30.49 30.00
276 74 Marc Zantinge () 3 0:59:48.7 30.10 30.00
277 83 Adriaan Vos () 3 1:01:08.6 29.44 30.00
278 44 Ronnie Viane () 3 1:01:48.2 29.12 30.00
279 13 Cor de Rooy () 3 1:07:33.2 26.65 30.00
280 46 Bart van der Valk Groenehartsport.nl () 2 0:31:39.5 37.91 20.00
281 B24 Ronald Kruijer JB Besturingstechniek () 2 0:31:43.7 37.82 20.00
282 B46 Rik Koppelaar Sport2000 Stehmann () 2 0:31:46.9 37.76 20.00
283 19 Meint Beukema () 2 0:36:21.1 33.01 20.00
284 D35 Maartje Zwaan Vrije Universiteit Amsterdam () 2 0:36:23.3 32.98 20.00
285 60 Paul van de Ven () 2 0:36:24.2 32.97 20.00
286 70 Bennie Zwartenkot () 2 0:36:26.3 32.93 20.00
287 79 Jan van t Zand () 2 0:36:28.6 32.90 20.00
288 D04 Annemagreet Kramer CENNED Telecom & IT () 2 0:40:08.1 29.90 20.00
289 94 Lambet Postra () 2 0:41:40.2 28.80 20.00
290 B98 Alexander Enzerink Tijdhof/Free-Wheel () 1 0:15:59.5 37.52 10.00
291 B97 Sjoerd Haarlink Aavas Groep () 1 0:16:33.4 36.24 10.00
292 28 Lars Hoogenboom TNT Express () 1 0:16:33.4 36.24 10.00
293 B72 Dennie van Leeuwen Groenehartsport.nl () 1 0:17:08.6 35.00 10.00
294 D02 Anouk van der Kieft Edso Software () 1 0:18:35.7 32.27 10.00
295 78 Hans Unterberger () 0 0.00
296 66 Jan Palenstijn () 0 0.00
297 86 Ton Veldt () 0 0.00
298 89 Meine Jongschaap () 0 0.00
299 2122 7 () 0 0.00
300 2123 6 () 0 0.00
[ Vorige ] [ Volgende ]
371 Gevonden resultaten - Pagina's: 1 | 2 | 3 | 4